Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Endyr

Dátum: 2010.07.22. 13:45:38
Birka, nekem mindegy melyik oldalrol kell osszekaparnom, a lenyeg, h szeretnem jatekon belul megoldani
Dátum: 2010.07.22. 13:41:39
jo lenne a jatekba is belecsempeszni, hogy milyen csoportokba milyen bonuszok tartoznak es ne a forumra kelljen jonni minden alkalommal.
Dátum: 2010.07.21. 21:44:26
Akkor hogy valami ertelmesebbrol is legyen szo:

Miklos, mi az az Avatar project?
Dátum: 2010.07.21. 21:42:21
Idézet: Pietrus - 2010.07.21. 20:24:13

Tehát akkor ezek működnek térkapuban (pl lélekszívó mancs), de kalandban is fognak?


meg epiknel. meg entitasnal

Dátum: 2010.07.21. 15:12:58
az teny, h mi innen "magasrol" nem latunk bele az 50-60. szint problemaiba. viszont barmibe lefogadom, h ha ez a fejlesztes letrejon, akkor azt olyan elenyeszo ember fogja hasznalni, h ezek a gyenge nepek semmit nem fognak eszrevenni belole. Mert meggyozodesem, h 30-50 embernel tobb nem fogja ezt a fejlesztest hasznalni (ido kapcsolgatni, veletlen "ugy" maradhat es a hasznalo nem nyer rajta semmit)
Dátum: 2010.07.21. 13:32:56
adtam ra egy10est es csokkent 2vel a pontszamod. gyorsak a pontozobirok

nem tudod elmagyarazni nekik, felesleges farasztanod magad. en is probaltam


Edit: woohoooo, jonnek az 1esek
Dátum: 2010.07.21. 12:21:12
felhozom mar a topicot, hatha Miklos raharap
Dátum: 2010.07.21. 11:43:15
Es csak akkor mukodne, ha 50es masodlagosaid es lopasod van, viszont +10% sebzest adna. Mekkora taktikazasi lehetoseg lenne!


(csak poenbol irtam, mielott vki komolyan veszi )
Dátum: 2010.07.21. 08:45:33
Férj meccset néz.
Hazajön az asszony és le sem téve súlyos szatyrait az alábbi módon nyit:
-Pista, beszélnünk kell a házasságunkról!
-Ne most! Ez a téma olyan, mint az ukrán kamionos...
-Hogy érted ezt?
-Ki tudja, hová vezet...
Dátum: 2010.07.20. 22:26:55
ha V3, akkor Birka a te embered. nem tudsz olyat kerdezni amit ne tudna V3rol
Dátum: 2010.07.20. 16:47:59
Idézet: S0laris - 2010.07.20. 16:31:10

Itt a másodlagossal kapcsolatban az a kérdés továbbra is, hogy miért ellenzik páran. Nem optimális? De, éppen hogy optimális, mert hosszabb idő alatt mérhetően kevesebben fognak törölni, marad célpont. A játék megkívánja tőlem, hogy raboljak, lopjak, verjem össze az ellenfelemet, de az olyan károkozásból amiből nincs hasznom (nem látom a másodlagosban a kitörési pontot) arról miért ne mondhatnék le önként és dalolva?


leirtam mi a haszna, csak latom elsiklottal felette

UI: Endyr, bocs, kissé "elragadtattam" magam az előző HSZ-ben, természetesen nem nézlek le, csak kissé furcsa számomra, hogy van aki abból próbál előnyt kovácsolni amiből érzésem szerint nem lehet, vagy olyan kis hatása van ami nem mérhető össze más komoly tápokkal.


lehet belole elonyt kovacsolni, en is ezt tettem anno. az elsok kozott voltam aki kinyomta a magas masodlagos varit es kataklizmaval + alacsony atlagos sebgyoggyal anno ez igen halalos volt allatokra nezve. Az en hasznom az lett belole, h nem tamadtak meg es volt EPm portyazni. A tamado portyaknal meg mar fentebb leirtam a hasznat.

No mind1, latom nem jutunk dulore, azert szurkolok, h bekeruljon nektek ez a dolog, mivel engem nem fog erinteni.
Dátum: 2010.07.20. 16:08:44
Idézet: WillChi - 2010.07.20. 15:26:53

Tudom, hogy háborúban és szerelemben mindent lehet, de azért...


lehet szerelmesek beletek
Dátum: 2010.07.20. 15:20:04
Mostanaban nem irom be, mert a szintemen nincs ilyen, de elhiheted, h ez egy pvp jatek es ugy leszel erosebb a masiknal ha kihasznalod a gyengeseguket. ezt mar sok okos hadvezer is megmondta elottem
Mi anno nem veletlen lettunk erosebbek a kornyezetunknel a TGYvel, hanem azert, mert ezeket az infokat megosztottuk egymassal (nincs allat, sok LE van, X idoben lesz utheto). Es tudom, h sokan masok is ezt tettek mas szovikben. Lehet, h ti nem, de ettol meg nem kell lenezni a masikat. Szerintem ez a pvp resze. Szerinted meg nem. En se nezlek le azert, mert te maskepp latod.

amugy:
1. Most pont, h nem szoltam bele a jatek egeszet erinto valtoztatasba, csak elmondtam, h amit ervelsz abban mi a hiba (hozzatennem sztem ez nem is a jatek egeszet erinto valtozas)
2. Neked van egy ertekrended, amiben valamiert elorebb van ha egy allat meghal, mint ha lesebzed a full EPjet, ellopod az oskoveit vagy lerablod jo sok LEvel. Masnal mas ez az ertekrend. Csak azt kell elfogadnod, h mas maskepp latja.
3. Tolem megcsinalhatjatok ezt a fejlesztest, mint irva volt sokan kertek, akkor biztos hasznos is. Csak en ezt nem latom. De attol meg lehet hasznos
Dátum: 2010.07.20. 13:56:14
nekem konkertan sokkal jobban fajna, ha ellopnak 30 kovet, mintha elajul egy allatom.

Idézet: S0laris - 2010.07.20. 13:46:32
de kérlek részletezd, hogy háborún kívül mit nyersz azzal ha taccsravágod a nálad gyengébb karik állatait.


De hogy valaszoljak a kerdesedre: azt nyered, h ha legkozelebb mesz tamadni hozza nem lesz allata, ha a szovi tarsaid mennek hozza (mert plul felirod, h XY gyenge mert most dolt el az osszes allata) ok is konnyebben nyernek. Azonkivul kikenyszerited a sebgyogyitasa/vastag bore noveleset amivel ertekes LE-t vonsz el a harci statjaitol/szakijaitol.

Tehat ertem en, h ti szeretnetek ezt a kapcsolot (es banom is en ha megcsinaljak), de nem ertem mit nem lehet erteni azon, h ebbol igenis elonyt lehet kovacsolni.
Dátum: 2010.07.20. 09:00:31
sracok, miert kell rogton az elso 2 oldalon romma OFFolni a temat?
Legyőszhtetlen jelentkezett a szövetségetekbe. Bemutatkozása:
csá



komolyan veszi a srac ezt a nev-dolgot
Dátum: 2010.07.19. 18:08:51
Idézet: Miklós - 2010.07.19. 16:38:51

- Elkészült egy fejlesztés, ami lehetővé teszi, hogy bizonyos, a Végzetúron történt eseményeket ill. fórum postjaidat megoszthasd facebookos és iwiwes ismerőseiddel. Ez a fejlesztés jelenleg tesztelés alatt áll, hamarosan bekerül a játékba.


Ezt konkretan kidobott fejlesztesi idonek tartom, a blizzard is epp most csinalt ilyet es jol megfujjoltak.

De ha tobbi mind bekerul, akkor szemet hunyok a dolgok felett Kulonosen az ismetelhetokre ferne ra egy rancfelvarras.

Meg 2 nagyobb dolog, amirol mar sokszor beszeltunk, de csak nem latom a kozeli tervek kozott:
- szovetsegi kuldetesek
- tobbszemelyes kalandok
Dátum: 2010.07.19. 10:43:53
gondolom a kuldetes miatt kerdezed: 25. szintre lepve a legendaban talalod
Dátum: 2010.07.18. 21:00:53
azt hiszem neked talaltak ki a 3-as vilagot. sztem regelj oda
Dátum: 2010.07.18. 15:22:51
itt a letezo legnagyobb segitseg neked: http://vegzetur.wikidot.com