Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Endyr

Dátum: 2008.12.11. 11:56:15
Idézet: Kocos - 2008.12.11. 08:20:14
Idézet: Endyr - 2008.12.04. 18:16:31
en is az osszes csatamat 15 felett vivtam, es cirka 30 gyozelmem van targy nelkul

nem lehetne esetleg egy un. "inkrementalis szerencset" bevezetni? Ezalatt azt ertem, h alapbol van 5% (hasrautes) hogy a targy esik, a kov. belepesnel mar 6% es igy tovabb, azaz a 30. belepesnel mar 35%al talalnek targyat, ami jo esely. Persze ha talalok akkor visszaall alapertekre az esely.


Ezzel ugye van egy gond, hogy ha ezt a modszert hasznalod, akkor lenyegesen nagyobb az esely, mint 5%. Ahhoz, hogy 5% legyen, mondjuk 1%-rol kell indulnia, es 5%-ig csak apro lepesekben none. Ez ugyan garantalna azt, hogy hosszu tavon fixen talalsz valamit, de azt is, hogy rovid tavon semmit.


teljesen jo lenne ez is. igazabol a szamokat csak hasrautve mondtam.
Azota, hogy ezt irtam eltelt egy het, lett +6 szerencsem (48as most), nem vesztettem terkapus csatat es meg mindig nincs targyam
Idézet: Kyron - 2008.12.11. 10:47:57
Ez igaz, de ha éppen gyűjtesz valamire és van nálad 10K LE, az állatodnak egy portya kellene a szintlépéshez (vagyis morál-->maximumra), de a éppen bedurcizott, mert alacsony a morálja, akkor igen rossz 1-2k-t "kidobni a a vidításra!
Tudom, hogy ez egy ritka eset, de velem már megtörtént és nem volt túl jó érzés!

+ De ne sírjak, mert még a végén lepontozódok.


adj neki egy targyat, az +5% moral.
no persze az meg oskobe kerul
Remek az uj patch, egyharmadat elvette a kutunknak.
Nem olvasom rendszeresen a forumot, de nekem olyan remlik, h apro valtoztatast akartak eszkozolni, nalam az egyharmad elvetel tobb, mint apro...
Dátum: 2008.12.08. 20:27:40
Idézet: Menőmanó - 2008.12.08. 20:14:27
A kérdésem a kiégett rúnapáncéllal és kiégett rúnapajzzsal kapcsolatos. A későbbiek folyamán nem lehet valahogy feltölteni? Úgy mint a kiégett ősköveket? Mondjuk őskő vásárlással?


Nem lehet, ez csak a targy neve, veletlenul hivjak ugy, mint az oskovet
Dátum: 2008.12.08. 11:40:17
Idézet: Mortimer - 2008.12.08. 09:37:32
Ha valaki a szövetségben átadott nekem egy szavazatot, hogy tudom azt visszaadni? (Tehát nem a saját szavazatomat neki.)


sehogy, meg kell vard, hogy visszavegye
apropo. akademia mikor lesz?
mintha azt mondtad volna, h az emlekmu az elofeltetele, de nem adta meg ki az epuletek listajaban, azaz (tippre) meg nincs benne a programban


Egyebkent, hogy a temahoz is szoljak, ez nagyon de nagyon beszivatna azokat, akik az intelligens allatra gyurtak. Kidobott LE nekik a szakertelem, hacsak nem kezdenek uj allatot nevelni (de ketlem, hogy azert fejlesztettek a szakit)
Dátum: 2008.12.04. 18:16:31
en is az osszes csatamat 15 felett vivtam, es cirka 30 gyozelmem van targy nelkul

nem lehetne esetleg egy un. "inkrementalis szerencset" bevezetni? Ezalatt azt ertem, h alapbol van 5% (hasrautes) hogy a targy esik, a kov. belepesnel mar 6% es igy tovabb, azaz a 30. belepesnel mar 35%al talalnek targyat, ami jo esely. Persze ha talalok akkor visszaall alapertekre az esely.
Dátum: 2008.11.27. 10:51:30
es ezt megis honnan veszed?
Dátum: 2008.11.27. 09:55:27
Idézet: Kocos - 2008.11.27. 06:59:16
Javasolnam, hogy az oskoert vasarolhato italok amikor ujra megvasarolhatoak, az jelenjen meg az esemenyek kozott. Azzal, hogy nem napi 1-szer lehet, ahogy a leirasban van, hanem 24 oran belul nem lehet ujra, esetemben az jar egyutt, hogy mindig elfelejtem mikor lehetne venni, igy aztan masfel naponta veszek csak. Zarojelben megjegyzem ez ugye a jatek uzemeltetoinek sem feltetlenul jo, hiszen igy kevesebbet koltok.



szimplan at kellene irni, h ejfelkor valt ez is, mint a pihenes
Dátum: 2008.11.24. 11:10:44
2szer 3 kupac barack meg még két tucat kupac barack hány kupac barack?
2 kupac?
5 kupac?
13 kupac?
1 kupac?

hat szerintem 2x3 + 2x12 = 30, es ilyen megoldas nincs


EDIT: na kozben kidobta, h 1 kupac a megoldas, rendkivul szellemesen, csak a kerdes borzaszto felrevezeto, leven a kupacot siman lehet mertekegysegnek is tekinteni (es tulkepp szerintem a kerdes inkabb arra vonatkozott, h tudjuk-e mennyi a tucat)
Viszont szamunkra sajnalatos teny (bar most biztos sokan dorzsolik majd a tenyeruket), hogy szovetsegunk egy jo jatekost veszitett el a sok forumon kopkodo emberke miatt.

Ravenwood torolte magat.
Mint erintett, en is hozzaszolnek egy kicsit. Amikor eszrevettuk, h nincs idolimit, akkor perszer mindenkit hajtott a kivancsisag (milyen szornyek, milyen targyak lesznek), hiszen ujdonsag volt. Es persze a leirasban benne volt, h nem igy kellene mukodnie, de megis ott volt az a gomb, es vonzotta a nepet. Bevallom, en is bementem haromszor (ebbol egyiket elbuktam), de utana lealltam, es legkozelebb akkor mentem be, amikor mar visszajott a level, hogy javitva lett. Ezert nem is kaptam buntetest.

Tudom, szabalytalan volt, de tegyetek fel magatoknak egy kerdest: Ha plul eszrevenned, h ha pontosan 2222 LEd van, akkor a tamadasra novelesere koltott LE-t nem vonja le, vajon hanyszor nyomnad le es vajon hanyszor csinalnad ugy, hogy megint pont annyi legyen maskor is. Roviden: a csalas es a kivancsisag itt nagyon kozel allt egymashoz, es a legtobb emberben (tisztelet a kivetelnek) gyozne a kisertes, hogy legalabb parszor ranyomjon arra a gombra. En nem erzem magam csalonak azert, mert kicsit kivancsi voltam, de persze ezt mindenki dontse el sajat maga.
az, ha vkik abbahagytak a jatekot alacsony szinten haboru kozepen, es nem tudjatok oket tamadni szintkulonbseg miatt
Dátum: 2008.11.17. 15:17:43
nalam 5 level jott az esemenyekbe, viszont a jelentkezes gombot nem talalom (a kviznel a felso tovabb gombon mar tulvagyok)
Dátum: 2008.11.10. 14:02:37
Mar masodszorra futok bele abba, hogy ha az 5 perces gondolkodasi ido legvegen (4-5 sec van csak hatra) nyomom be a valaszt, akkor azt mar a kovetkezo kerdesnek szamitja, igy mindketto rossz lesz (mert az elsot passznak veszi, a masodiknal meg 25%, h vakon eltalalom).

Legutobb Ady Endre alnevet nyomoztam a neten, es epp megvolt amikor mar csak 7 sec volt hatra, gyorsan rakattintottam majd kesz gomb, erre jott a hibauzenet: Rossz valasz, a helyes valasz ez lett volna: Batman.

Nem mondom, vicces volt, jot mosolyogtam, de ugyanakkor nagyon zavaro igy 2 kerdest bukni
Dátum: 2008.11.04. 14:29:04
Eloszor is gratula az osszes gyoztesnek!

Annyit szeretnek hozzafuzni, hogy ha nem vagja agyon a rendszert, akkor nem lehetne-e ezt a viadalt svajci rendszerben lebonyolitani? En most ugyan a 4. korben estem ki, szoval legalabb volt mit olvasni, de akit elso korben elvernek annak eleg semmitmondo lehet egy ilyen viadal...
Dátum: 2008.10.19. 12:08:00
Van egy kerdes, hogy Hanyszor kerultek meg Jeriko falait, hogy elomoljon. A helyes valasznak a 7 van megjelolve, pedig ez nem jo. A helyes a 13 lenne, ami nem is szerepel a valaszok kozott. Kerlek toroljetek.

Indoklas: monda az Úr Józsuénak: Lásd! kezedbe adtam Jerikót és királyát a sereg vitézeivel együtt. Azért járjátok körül a várost mind ti hadakozó emberek, megkerülvén egyszer a várost. Így cselekedjél hat napon át. És hét pap hordozzon hét kosszarvból kürtöt a láda előtt; a hetedik napon azonban hétszer kerüljétek meg a várost, a papok pedig kürtöljenek a kürtökkel. ( http://www.goodnews.or.kr/hu/johir/konyv_page/johir/200512/pos_predi.htm )
en meg azt tennem hozza, hogy akivel haboruban allsz azt PP nelkul tamadhasd
Dátum: 2008.10.16. 10:59:34
Kellene egy bekeajanlat visszavonasa opcio, igy nem lehetne a 4 napja elkuldott, azota teljesen ertelmetlenne valt ajanlatot elfogadni csak azert, h egy szovetseges klanunkat megtamadjak es biztositsak, h mi nem kapjuk oket hatba. Szanalom...
Dátum: 2008.10.10. 13:52:12
Idézet: Karlovacko1 - 2008.10.10. 13:46:07
Sziasztok! Fél órája kezdtem a játékot. Az lenne a kérdés hogy ha van lélekerőpontom akkor mi éri meg jobban? Ha veszek pl. egy bőrmellényt vagy fegyvereket vagy ha a karakteremnél növelem pl. az iq-t vagy ilyesmit? Előre is kösz


borpancelt ajanlom, mert az 2t is ad, de ez egy orok kerdes es 10 ember 10 felet valaszol ra
Ezt neked kell kikiserletezned melyik a jobb. Javaslom olvasd el a strategiak topicot