Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Endyr

Dátum: 2009.02.04. 09:32:59
Mi az erszényes farkas?
A szomszéd kutyája
Egy kihalt állat
Én
Egy 90 milliárd évvel ezelőtt keletkezett növény


Igenytelen, torolni.
Dátum: 2009.02.04. 08:52:26
Az mondjuk sokat dobna a bajnokin, ha nem egyenes kieses lenne, hanem svajci rendszer. Ketlem, h foldhoz vagna a szervert es sokkal realisabb eredmenyek szuletnenek. Es igy lehetne kategoriankenti toplista is, es nem azt latnam, h valahol kiestem, hanem hogy plul 22. helyezet lettem es orulnek neki.

Ha TFen, OVn ment a dolog itt sem hiszem, h megoldhatatlan lenne. Mert most igy sajna sokhelyen a nagy Beho random dont
Idézet: Ariel - 2009.02.03. 14:35:30
Teljesen kétélű ez a dolog. Aki túl van a küldetésen és portyázni szeretne az bosszankodhat, hogy mindenki a buzogány mögé bújik. Aki épp csinálja a küldit az pedig örülhet, hogy ennyi célpont van akivel próbálkozhat, és nem kell heteket szenvednie az 5 döntetlennel.


Aki meg kihasznalja, az rohog a markaba...
A fo problema ott van, amikor nem is aktiv neki a kuldije (vagy mar reg kesz), csak arra hasznalja a dolgot, h ne tamadjak es nyugodtan vadaszhasson (bar kockazatos igy is, de valsz jobban jon ki az ember belole). Es ez nekem azert nem szimpi, mert csunyan kihasznalja az embereket, es meg o johet bunkozni, hisz nem lehet bizonyitani, hogy hol jar a kuldiben.
Dátum: 2009.02.02. 11:07:25
Idézet: Tase - 2009.02.02. 10:55:21
Megtudná mondani vki nekem, hogy itt hol a helyesírási hiba???
Melyik nem tarozik az UJ világ 7 csodái közé?

A kínai nagy fal
Krisztus szobor
Taj Mahal
A babiloni függőkert *



tartozik - kimaradt a t
új - hosszu ú
Kínai Nagy Fal - nagy kezdőbetűk

azt hiszem más nincs
Dátum: 2009.01.30. 11:47:08
Idézet: Mortimer - 2009.01.30. 11:20:34
néha kedvezni kell a kisebb, bénább szövetségekben lévőknek is


viszont egy kisebb, benabb szovetseg, akinek 20 tagja van az eletben nem ut le 20 epikust
Dátum: 2009.01.30. 11:12:44
szinten ovodas kerdes:

Milyen álat van a végzetúrban?
kutya
nerub féregember
macska
zsiráf


raadasul nyelvtanilag is hibas
Dátum: 2009.01.30. 11:08:23
Szinten az igenytelen valaszok remek peldaja, kerem torolni:

Kiről nem halhatsz/olvashatsz a Legenda Menüpontba?
Hordaparancsnok
Vili bácsi
Orákulum
Drakin
Dátum: 2009.01.30. 09:47:30
Idézet: Bumburnyak - 2009.01.30. 09:34:43
Mondjuk lehetne a küldetést úgy módosítani, hogy: Legyen nálad legalább 1 db kincseskamrából vásárolt tárgy.
Így aki már vett az se lenne bekorlátozva, ha meg vmiért eladta, akkor így járt.


Igen, igy teljesen igazsagos lenne. Miklos, remelem olvasod!
Dátum: 2009.01.29. 20:00:04
Melyik szám osztható 45-tel ?
5634
9675
8720
2345

Ez sem kviznek valo, tipikus 1+1 kerdes.
Dátum: 2009.01.29. 19:54:41
Hány nap mulva lesz a világ vége?
250069800
598752632985469
1256988
mával is eggyel kevesebb


Torolni kernem.
Dátum: 2009.01.29. 19:20:16
Idézet: Meszy86 - 2009.01.29. 18:55:48
A küldetés úgy szól Vásárolj tárgyat a kincseskamrából! lehet aki már ezt megtette annak automatikusan teljesül és nem csak akkor ha éppen a küldetés felvétele van.


Ezt honnan veszed? Megcsinaltad, vagy ott voltal mikor leprogramoztak?

En az eddigiekbol indulok ki. Mar sokszaz apro lenyt leoltem mikor megkaptam az olj 15 apro lenyt kuldit, a szamlalo megis 0-n allt.
Dátum: 2009.01.29. 16:29:26
A legnagyobb problema egyertelmuen a sajtolas, hisz tobb orara meg kell szakitani a vadaszatot es csak varni a sajtolas cooldown-jat. Persze lehet vadaszni ugy is, h a sajtolason van a turbo, csak eppen nem eri meg. Az oskoves megoldas jonak tunik, persze ha alacsony lesz a koltsege, hiszen naponta tobbszor is kell valtani, ha tobb lesz, mint 1 osko akkor valoszinuleg alig fogjak majd hasznalni. Es persze meg nagyobb lesz a szakadek az oskovesek es a nem-oskovesek kozott.
A kronokompenzacio jo lenne, csak jelenleg nagyon nem hatekony. Ha esetleg 2 perc lenne szintenkent, akkor egy 20assal mar 20 percre lehetne csokkenteni a cooldown-okat es az sokat szamit mar. Es ezt mindenki tudna hasznalni, nem csak az oskovesek.

Epikus sztem jol van igy, ahogy van, pont az 1 oras kenyszerpiheno az, ami miatt ott izgulunk orakat a gep elott. Ha 20 perc alatt lemenne az nem lenne ekkora elmeny.
Dátum: 2009.01.29. 14:08:22
Javasolnam, hogy a magustorony epuletbonuszat kicsit erositsetek meg. Jelen formajaban nem sok ertelme van, amikor epitesrol szavazunk, fel sem merul senkiben, hogy azt epitsuk. Jelenleg a legtobb szovetsegnel 7-nel megallt a fejlesztes, hisz ennyi kellett az epikus emlekmuhoz. Az azt jelenti, hogy orankent 7 vp, az napi szinten 24*7=168 VP, masfel varazslat magas szinten. Most 1800 a maxVPm, ez meg a 10%at sem eri el, par het mulva ennek majd duplaja lesz, meg kevesbe lesz hatekony. Ha ennek haromszorosat adna, akkor mar megerne elgondolkodni rola, de legjobb lenne, ha orankent a maxVP-d valahany %at adna visssza, igy nem kellene utolag javitani, ha a haromszoros fix szam is keves lesz kesobb.
Vagy esetleg adhatna +magiat is, vagy +iq-t, az mind illik a magustoronyhoz.

Mindenesetre jelen allapotaban hasznalhatatlan szegeny.
Dátum: 2009.01.29. 10:45:43
Idézet: winnie - 2009.01.29. 10:16:11
Idézet: Endyr - 2009.01.29. 09:34:29
Na ez a vegyel targyat a kincseskamrabol jo nagy okorseg lett kuldetesnek. Foleg az orul neki, aki mar elkoltotte az osszes kincspontjat es mondjuk nagy letszamu szoviben van (igy par honap mire eselye lesz vmire is)

kellene ennek is vmi alternativa


ez az. alternatívát annak a küldetésnek, ami túl nehéz pár embernek. PÁR karakternek.

hány karakter miatt is kéne az alternatíva? a több ezerből. számoljuk meg, hogy egyáltalán hánynak van epikus tárgya. nehogy már őket sajnáljuk. nehogy már egy 70. küldetés nehézségi fokán sírjon valaki. aki előreszalad, az mindig találkozik ilyen buktatókkal. aki akarja, megoldja. aki nem topkarakter, az pedig mosolyogva.


latom a logikus gondolkodas nem a fo erosseged
itt arrol van szo, h ha valaki tudja, hogy van ilyen kuldetes, akkor lehet nem kolti el az osszes pontjat egy targyra, hanem tartalekol a kuldire. Tehat ha plul X tegnap elkoltotte az osszes pontjat es mondjuk egy 30+ fos szovetsegben van, akkor ha maximalis sebesseggel (2naponta) olnek is epikust, akkor jo esellyel a 30 masik ember hamarabb kap targyat, azaz 60 napra beragad ez az 1 kuldetes. Namost ugye a teljes jatek 120 napja megy, es megcsinaltunk 65 kuldit (de 40et sztem mindenki, aki indulastol jatszik). Szted normalis, ha 1 db kuldi ennek a felet veszi igenybe???

Kb ahhoz tudnam hasonlitani, mintha az lenne a kuldi, h legyen pontosan 60as vagy 200as alap tamadasod. Ha lecsuszol az elsorol, mert tullepted, akkor 2 honapig bukta a kuldi. Szerintem ez semmikepp sem jo.

Attol, h keves ember sziv vele es TE nem tartozol kozejuk, attol meg a dolog nem jo, akarmennyire karorvendo is vagy.
Dátum: 2009.01.29. 09:34:29
Na ez a vegyel targyat a kincseskamrabol jo nagy okorseg lett kuldetesnek. Foleg az orul neki, aki mar elkoltotte az osszes kincspontjat es mondjuk nagy letszamu szoviben van (igy par honap mire eselye lesz vmire is)

kellene ennek is vmi alternativa
Dátum: 2009.01.26. 15:53:16
Hogy hívják Naruto fő riválisát?
Neji
Lee
Sasuke
Haku


Meg mindig nem erzem az animet altalanos muveltsegnek. Kerem torolni.
Dátum: 2009.01.23. 11:15:40
Idézet: Butchman - 2009.01.23. 09:28:53
Sziasztok,
Kinőttem már az idegeskedésből, veszekedésből. Most inkább csak a szomorúság miatt írok. A Ronin is hamarosan belép a "hetente lehúzottak" klubjába. Írta itt valaki: diplomácia, megcsinálta a Pagony a katakombás trükköt... Eredmény? Ugyanaz. 8 nap és jöttök. Az is csak azért, mert 12 óra kell elteljen a hadüzenet és a háború közt... Gyerekek, innentől kezdve tényleg hetente fogtok támadni? Nem lehetne mondjuk 8 és fél nap? És tényleg örüljünk neki, hogy jöttök és viszitek a LE-t? És tényleg CSAK TI vagytok azok, akik tudják, hogy EZT lehet, és meg is teszitek? Nagyon elszomorító.
Előzetes válaszaim a felvetésetekre:
-Megértem, hogy a játék része a háború
-Megértem, hogy kevés a célpontotok
-Megértem, hogy a csúcson akartok maradni
-Megértem, hogy teljes egy hétig mentességet kapunk a támadásotok ellen
-Igen, mi is támadunk kisebb szövetségeket
-Igen, én is portyázok, és főként olyanok ellen, akiket meg tudok verni
-NEM, MI NEM támadunk egy szövetséget sem hetente!

További SOK SIKERT!
The Lost One
/Ronin/


Hidd el, mind igaz amit mondtal es semmi szemelyes nincs benne. Errol szol a jatek. Sajnos kicsit kozrejatszik az is, h a szovik fele gyemant es mi sokkal kevesebbol tudunk csak valasztani, ezert kell tobbszor ugyanoda mennunk.
Dátum: 2009.01.22. 10:21:29
Hány méterről kell elvégezni a büntetőt a vizilabdában?
4
Félpályáról
7
11




5 meterrol dobjak. Kerem javitani
Dátum: 2009.01.21. 11:08:46
Idézet: balgos - 2009.01.20. 18:48:38
Üdv Mindenkinek.

Szerintem hozzátartozik a játékhoz az hogy néha kikapunk, akár egyéni vagy szövetségi szinten. Azt hogy most ti kaptatok ki, úgy hogy a szövetség nagy áldozatokat hozott, vonjátok le belőle a következtetéseket és emelt fővel viseljétek. Ha egy hét múlva jöttök ez is a játék része,de ne gondoljátok hogy könnyen adjuk majd a bőrünket és akár ismét nyerhetünk.

Mindenkinek további jó játékot

Balgos


Ez teljesen elfogadhato hozzaallas. Annyi apro kulonbseggel, h mi nem mentunk a forumra, amikor megvertunk titeket, hogy mi vagyunk a kiralyok.

Bar persze ez nem teged minosit, nem te csinaltad.