Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Endyr

Dátum: 2009.04.02. 12:37:24
Idézet: Miklós - 2009.04.02. 12:11:44
Idézet: Jeriko - 2009.04.01. 17:22:03
Tulajdonképpen már a felejtés jelenlegi működésére szánt figyelmet és energiát is fordíthatták volna olyasmire, ami színesíti a játékot


Hát, ezt a topicot sem én nyitottam... A felejtés szakértelmet is játékosok kérték (sokan!), és ugyanúgy az LE visszakapást is. Én csak reagálok az igényekre, próbálom kielégíteni őket, de előtte természetesen mindig van egy megbeszélés.

A dolog végeredményben eldőlt akkor, a felejtés vissza fog adni LE-t, a leírt módon, kb. a felét a ráköltöttnek. Néhány napon belül ez be fog kerülni, javaslom, hogy aki eddig nem csinálta meg a felejtős küldit, az most már várjon vele picit.


Es aki megcsinalta az nem kaphat vmi karpotlast? Mondjuk kesz kvizkerdesek formajaban, mint a szerverleallaskor. Mert azert eleg sok LErol van szo.
Dátum: 2009.04.02. 10:38:23
Melyik településünknek nincs egyeteme az alábbiak közül?
Pécs
Csökmő
Miskolc
Debrecen

A hires csokmoi egyetemrol meg nem hallottam
Kedves kerdezo kitalalhatott volna vmi ertelmes helyest valaszt is, ami nem trivialis.
Idézet: winnie - 2009.04.02. 01:54:46

megint oda lyukadunk ki, hogy fél év játék után a 100. küldetés néhány embernek nehéz. hát, mi más lenne? (az a röhej az egészben, hogy nem mindenkinek nehéz, a többség kirázza kisujjból. de mert néhány powerplayernek gondot okoz, máris baj van, azért, mert pár hónapig csak két küldetéssel gazdálkodhat. rettenetet. - nekem is hónapokig volt beragadva az 1500 és a 2000 LE, de lehetett haladni azzal a maradék eggyel... most a 4 és 5 szintlépés fog beragadni.)


Latom fogalmi dugoba keveredtel. Erre a kuldetesre a nehez szo SEMMIKEPP nem mondhato, vagy szerencses voltal es nem valtottal vagy nem voltal es szivas van. A legnagyobb problema vele, hogy tul sok a buntetes egy olyan dologert, amit addig szabadon lehetett csinalni (es meg csak figyelmeztetes sem volt rola, hogy jon). Nem lehet kijatszani, trukkozni, raforditassal megoldani. Ez egy rossz kuldi!

Persze te konnyen vagdalkozol, mert teged nem erint (soka is ersz oda es mar most megvan az 5 honapod). Ugy latom szimplan oromet okoz ha mas nalad jobban jatszo embert veszteseg er. Nemtom mit szolnal hozza, ha lenne olyan kuldi, h akinek a neve kezdobetuje a abc-ben v es z kozott van az varjon meg 3 honapot, a tobbiek leadhatjak rogton. Keves embert erint, tehat a te szempontodbol elfogadhato de nehez kuldetes.

Nehez az a kuldi, amiert tenned kell vmit, szervezkedni, befektetni idot es energiat es megcsinalhato. Ez nem az.


Ui: En anno nagyon utaltam a Tyrantos sracokat, hogy ki-be ugraltak a haboruk soran ezzel kihasznalva a jatek kiskapuit. Ennek ellenere ezt tul nagy szivatasnak erzem a reszukre is.
Dátum: 2009.04.02. 09:32:23
Általában melyik trükköt tanulják meg legelőször a skateboardosok (gördeszkások)?
Varial double flip
Hardflip
Samba flip
Ollie

Es ezt megis honnan tudjam?
Torlest
Dátum: 2009.04.01. 15:17:30
Idézet: Miklós - 2009.04.01. 15:13:35
A meglevők közé új küldetést nem tudok beszúrni, de esetleg kiválaszthatunk 1-1 különösen nehéz és irritáló küldetést, és mellérakhatjuk, hogy "VAGY egészséged legyen legalább X."


5 szintlepeses kuldi? Mostantol?
Legyen X akarmennyi, vallalom!

Igen, ennyire irritalo a kuldi.
Dátum: 2009.04.01. 14:53:38
Idézet: Otoaak - 2009.04.01. 14:03:57
Szeritnem nem gyorsítja meg az 5 szintlepeses kuldit lehet nem szintlepessel fogjak megcsinalni de nem is azon a szinten amikor megkapja az atlag jatekos. 100-125-ös alap egészség elég durva, per pillanat nem sok embernek lehet még 100-as se.


De gondolj bele, ha kuldi, es valasztani lehet, h 3 napot vadaszok es rarakom egeszsegre (raadasul nem elveszett LE mert jo is nekem) vagy 1 honapig nezek ki a fejembol es varom ahogy a szamlalo 5re er, akkor szted melyiket fogom majd valasztani?
Dátum: 2009.04.01. 14:47:52
Hol lakott Ádám és Éva?
paradicsomban
Hilton hotel
panelprogramos tömblakásban
Nagymihályon


Primitiv, torlest neki!
Dátum: 2009.04.01. 13:59:08
Idézet: Mortimer - 2009.04.01. 13:56:27
Ezekkel inkább a játék unalomba fullasztását érik el.


De kevesebbet kell programozni es uj dolgokat kitalalni! Raadasul keves embert erint csak!
Ha jatszottal TF/OVvel, akkor ismerned kell ezt a filozofiat. Ha nem akkor most majd megismered
Idézet: Mortimer - 2009.04.01. 13:44:01
Tipikus példa olyan küldetésre, ami romboló, és nem szabadna játékba kerülnie.


Teljes mertekben igazat adok.
Nagyon igazsagtalan kuldi, 5 honap borzaszto sok ido, aki azelott valtott mielott ez kiderult az most oszig ul elotte, aki meg jatek eleje ota bent van vhol (plul en), annak 1 kattintas lesz a 30k LE.

Ha a kincseskamras kuldi szivatos volt, akkor ez a jatekosokkal valo extra kib@aszas...
Dátum: 2009.04.01. 13:51:47
Idézet: Otoaak - 2009.04.01. 13:28:01
Én még mindíg azt mondom, hogy jelenleg a legjobb megoldás ha a szintlépős küldikkel vonnánk össze az egészséget (25 helyett akár lehetne 20-al számolni, akkor talán már a többség az egészséget választaná), lenne reális alternatívája ezeknek a küldiknek (nem hiszem, hogy sokan szeretnék őket), lepogramozni gondolom nem okozna gondot. Ennél nagyobb motiváció szerintem nem kell valószínű nem váltaná ki mindenki egészséggel a küldit de magasabb szinten ha még megvan a küldi akkor sokkal könnyebben teljesíthető lenne, összességében szerintem több ember tolna egészséget és ezzel nem csak a saját helyzete javulhat egy csomó embernek de célpont is több lenne, az meg mindenkinek jó. (Ariel gondolom ezt is számításba vette mikor az egészség növelés mellett lobbizott. )


Nagyon jo otlet es ez is a legnagyobb baj vele. ugyanis ez nagyban meggyorsitana a kuldetesek teljesiteset, ami rovidebb ido alatt tobb programozast igenyel a fejlesztok fele. A mostani hangulatgyilkos szintlepos kuldetesek epp azert kerultek be, hogy lelassitsak a kuldizoket.
Dátum: 2009.04.01. 12:26:52
Azert jot mosolyogtam, amikor a kemgomb 50es egeszseget mutatott Arielnel Figyelitek, hogy hajtja a nepet, hogy egeszseget kell novelni es arra koltsek a LEt

Ariel: No offense, inkabb piszkalodas csak. Tudom neked nincs szukseged egeszsegre, hisz tegen felulrol nem tamadnak (alulrol is ritkan), csak vicces volt osszevetni a nagy kampanyod es a kemgombot
Idézet: Szly - 2009.04.01. 09:19:25
Ja és az sem alapozza meg kellően a csalás gyanúját ugyebár, hogy ha a zsákmányolt LE mennyiségét elosztom a győztes csatákkal akkor az jön ki, hogy csatánként átlag 1900 LE-nél is többet szerzett. Ez sem gyanús kicsit sem senkinek ugye?
Mert ha nem az akkor nem érdemes tényleg itt játszani becsülettel.


Fogalmad sincs hogy mukodik egy ilyen karakter, csak irigysegbol a levegobe kapalodzva ragalmazol.
Nem igazan intelligens, felnott gondolkodas, gyere vissza ha lehiggadtal vagy van bizonyitekod.
Dátum: 2009.03.31. 21:08:05
Melyik királyunk volt az egyházszervező?
Szent László
IV. Béla
Szent István
Orbán Viktor


Egy jo kerdest egy hulyeseggel elrontani... Kar
Dátum: 2009.03.31. 20:40:01
Mi történik ha egy égő gyufát dobsz egy vödőr benzinbe?
A benzin felrobban
A benzin meggyullad
Apád felpofoz
Elalszik a gyufa


a C valasz ut
Dátum: 2009.03.31. 17:44:50
Idézet: CaveMaN - 2009.03.31. 17:42:15
Ezzel a lendülettel ki is lehetne venni a játékból


Megdumaltuk!
Dátum: 2009.03.31. 15:37:58
Idézet: Enchanter - 2009.03.31. 15:24:07

Én személy szerint 10-12 szint környékén átálltam teljes vadászatra. Nekem bejött, jelenleg szintemen 2. legnagyobb tul/szakértelem összegem van. Javaslom mindenkinek aki nem akar túl sok időt/pénzt költeni a játékra (jóval kevesebb energia befektetés mint egész nap böngészni a portyalistát, és mivel amúgy sem portyázol, őskőre egyáltalán nincs szükség). Az optimális szaki fejlesztést azt találja ki mindenki magának, elég egyértelmű


Teljes vadaszat? Ugyerted nem portyazol? Akkor latom megfogtad a jatek lenyeget, javaslom neked a passziansz es aknakereso nevu remek jatekokat. Ha ketten 2 gephez ultok es egyutt nyomjatok, akkor mar multi lesz!

Amugy meg nem is ertem. Minek TOt fejleszteni, ha csak vadaszol?
Azert en ugy erzem, h a Paulo Coelhotol vett random idezetek NEM tartoznak az altalanos muveltseg koze.
Az, h ki irta az alkimista c. muvet, az altalanosabb kerdes, de hogy egy felmondata utan rogton kellene vagnom a mondat masik felet, az sztem kicsit tulzas.

Bar lehet en vagyok a muveletlen.
Dátum: 2009.03.30. 18:35:29
MIndig is imadtam elol jarni
Dátum: 2009.03.30. 18:33:08
Idézet: Miklós - 2009.03.30. 18:11:57
Továbbra is fenntartom, hogy szivesen berakom, hogy a felejtés LE-t adjon, de kell rá egy bombabiztos képlet. De ha nincs értelmes javaslat, akkor összeállitok egyet én. Egy szakértelem növelése X-1-ről X-re (100*X+SUM(szakértelmek)*10)*(csökkentő effektek pl. transzplantáció). A visszaadott LE-t ugyanígy számolnánk, csak a SUM szorzók 100 és 10 helyett 50 és 5 lennének. Pl. egy szakértelem felnövelése 1-ről 10-re, 200-as szaki összeg mellett 25950. A felejtésnél visszakapsz 12975 LE-t. Ez valószinűleg elegendő veszteség ahhoz, hogy ne érje meg vele trükközni, mert a transzplantációval max. 25%-kos nyereséget lehet elérni, epikus tárgyból ennél kevesebbet. Jah, rá is jöttem, hogy lehet a trükközésnek további számolgatás nélkül elejét venni: nem engedem a transzplantációt és a felejtést felejtetni, ennek úgyse lenne értelme mivel nem növelik a szaki összeget.

Amit Jerikó írt, hogy ne LE-t adjon vissza, hanem szakértelem szintet: mondjuk lefelejtem a 10-es szakértelmemet, kapok 10 szakértelem pontot, és felnövelem belőle a spektrális manipulációmat 70-ről 80-ra? Ez azért elég komolytalan javaslat, lássuk be...


Es aki mar vegzett a kuldivel az igy jart?
Dátum: 2009.03.30. 16:41:53
A macskafogóban Edlington milyen jelszóval léphetett be a megbeszélésre?
Nem volt jelszó meghívták.
Grabovszky a megmentőnk és védőnk.
Macska ellen bátrak vagyunk.
Egy aprócska kalapocska, benne csacska macska mocska.


Anyad a lanctalpas!
Torlest!