Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Endyr

Dátum: 2009.05.25. 15:26:42
Latom vki nagyon szeret es az ertelmes hozzaszolasaid is 1essel pontozza. En azert adtam ra egy 10est, mert sztem is ez a megoldas jatszhat.

20. epikus lehet a megoldas.

Bar az abbol fog allni, h 2-3 elore megbeszelt banda fog versenyezni, a tobbiek meg neznek ki a fejukbol, h veget ert a jatek amikor nekik meg az emlekmu sincs meg.
Dátum: 2009.05.25. 10:42:47
Kulonben hianyolom, h nem szoltak leallasrol. Eddig minden nagyobb patchnel volt elozo nap bejelentett leallas, es ezt meg nem kaptuk meg, szoval nagyon ne elje bele senki magat a mai nagy valtozasokba.
Dátum: 2009.05.25. 10:41:01
Idézet: Ajgatsz - 2009.05.25. 10:38:44
Még 14 órán keresztül május 25. lesz. Légy türelemmel.


Sot, szerintem meg utana is
15 PPn az elso szam 600
(900+valosagformazas*10)*szint

mivel gondolom 30pp-n vagy. Ha gyemant vagy, akkor ezt meg megszorzod 1,33-al
Idézet: Lazarantal - 2009.05.22. 19:39:02
"A játék eleje ota lehet növelni a kivégzéssel a szerzett lét, v ezt közben módosították???"

Válaszotokat előre is köszönöm!

Pls mondja me vki erre a választ!


Igen lehet, csak a legelejen a leirasban nem volt benne, aztan tapasztaltuk, h igy van, rakerdeztunk JVnel, es javitottak a kiirast.
Dátum: 2009.05.22. 12:37:08
Idézet: Natha - 2009.05.22. 10:01:45
Csak egy tipp: nem lehet, hogy a kristályhorda lesz az NPC horda? és a kristálypontokból lehet majd ellenük portyázni?


Ez azert nem valoszinu, mert jelenleg a jatekosok cirka 1%anak van kristalypontja (csak ismetelheto kuldikbol jon). Csak nem irnak egy esemenyt 1%nak.
Idézet: Miklós - 2009.05.22. 11:57:25

Idézet: LanMaffia - 2009.05.21. 18:40:17
Ma találtam 3 embert aki épp akkor jött ki 15% alól, ez 66k, 153k, 165k, és fél órát ültem összességben gép előtt. Ezzel 192k-t kaptam csak kreatívval meg odafigyeléssel. Szabály szerint akkor 162k ebből eltűnne.

Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy ez normális? Utánanézünk, hogy ez hogy történt, és ha kell, zároljuk az illetőket. Mondjuk szerintem pont kifogtál 3 embert aki még a topicindító mókát játssza...


Sajnos itt latszik nagyon, h nem latod at a sajat jatekodat

Elmondom, h ez miert tortenik teljesen szabalyosan:
Az emberek szeretnek optimalizalni, vagy legalabb afele tendalni. Ezert plul az ultraspecializaciot vagy a transzplantaciot nem viszik maxra, hanem csak felere es turbozzak. Viszont ehhez nagy mennyisegu LEt kell osszegyujteni, h megerje raturbozni a transzplantaciora. Igy az tortenik, h leutteti magat az ember, vadaszik, majd ha felere 15%ra akkor nekirohan az epikusnak es megint 1 EPn lesz, es folytatja a gyujtogetest. 1-2 ilyen epikus leveretes utan pedig konnyeden ott lehet allni 150-200k LEben, amit egy perc alatt el lehet optimalisan kolteni transzplantacioval.
Na itt jon be a kepbe egy raero es okos egyemista, aki felnyomta a kivegzeset 100 fole, es lekemgomboz(tet) par embert es kiszamolja az eredmenybol, h mikor megy fel utheto allapotba. Elotte 1 perccel beallitja a portyaablakba es frissit. Ha megjelenik beleut 100k LEvel, es el is hozza ennek duplajat (kivegzes miatt nem is nehez). Ha 20 portyabol 2-3 ilyet fog naponta, akkor mar nagyon durvan betapolt.

Semmi nehez nincs benne, csak kell egy kis ido hozza meg nehany segito kemgomb. Ez teljesen szabalyos, csak eppen nem teljesen vannak az emberek felkeszulve erre es nagyon demoralizalo. Es hat elegge egyensuly borito is, 1 honap mulva az az 1 emberke nagyon el fog huzni a tobbiektol erossegben.
Dátum: 2009.05.22. 09:54:11
Legnyomorekabbnak en most a 20 oskovest tartom, 310 cspbol siekrult 4et szereznem. Jol el is dobtam a picsbe AKkor mar inkabb az ismetelhetoek.
Ez csak a kreativra vonatkozo korlat, azaz maxos kreativ mellett pont ennek a duplajat tudod naponta vinni. Tehat te pont nem vagy erintett az ugyben.

Ezexerint nem szamitasz izmos poknak
ha lebeszeled vkivel es egyszer uttok oda-vissza, az meg nem visszaeles
Persze, a lapitasra nem talaltam semmi megkotest a Jatekszabalyban
Ha jol gondolom ez a v3 szabalya, nem?
Ha jol ertelmeztem, akkor azt mondtad, h krit modjara levonodnak egymasbol. Namost ha nekem van X es betamadok vkit, akinek szinten van X vagy tobb, akkor nekem nem volt ertelme kifejlesztenem. Es mivel ennek van maximuma (a krittel ellenben), igy ha mindenkinek maxos az pont olyan lenne, mintha mindenkinek 0 lenne, igy csak azert erne meg novelni, h kevesebbet raboljanak toled, ergo vedekezo kepesseg.

Vagy felreertettem amit mondani akartal
Ha az ellenfelnek 10es kreativja van, akkor az, h nekem 10 van vagy 0 az mindegy. Ha tobb, akkor ez is megy feljebb. Ezzel elerjuk, h a kreativ egy transzcendalisnal is gyengebb vedekezo kepesseg legyen, igy vagy felhuzod maxra hatha a masiknak nincs (esetleg alacsonyabb) vagy hagyod 0n. Sot, javitom magam, meg a maxos kreativ sem er majd sokat, hisz lutri lesz, mert nem tudod az ellenfelnek hanyas van.

Az tuti, h ha ez kijon aznap lefelejtenem a kreativom.
Dátum: 2009.05.21. 15:39:02
Nyugalom, ez nem hiba. Ilyen alacsony szinten meg rengeteget szamit a veletlen, ahogy haladsz felfele, ha jol fejleszted a karaktered, akkor idovel ez a veletlen jelentosen lecsokken (persze mindig jelen lesz)
.
azonkivul megszunik a nem maxos kreativ ertelme is
Lenne egy kerdesem Miklos fele, es nem rosszindulatbol vagy gunybol mondom (nagyon ugy lehet erteni, ezert hangsulyoznam), hanem tenyleg kivancsi vagyok ra:

Ha a mostani 2 delikvens nem lep be egymashoz, viszont ugyanigy 2 nap alatt osszeszednek 10M LEt, akkor nem lett volna tiltas?
Idézet: Ariel - 2009.05.21. 12:06:55
Egyszerűen ne termeljen LE-t az affinitás, amit elhoz valaki, azt veszítse is el a másik. A visszaélések és ügyeskedések máris megszűnnének.


Remek otlet, tamogatom.