Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Endyr

Dátum: 2010.08.16. 23:11:14
Idézet: Gloria - 2010.08.16. 22:40:01

Növelj a kritikus ütés vagy kritikus varázslat szakértelmeiden 10 pontot
- játékos tipp

semmiképp nem jó ötlet, egy felejtéssel kombinált exploit, óccsóért dukátot...


javits ki ha nincs igazam, de tudtommal a felejtest heti egyszer lehet hasznalni es akkor lefelejti az egeszet. raadasul a felejtesnek legalalbb akkoranak kell lennie, mint a lefelejtendo szakinak.

namarmost leginkabb a kritikusok a legmagasabb szakertelmek (bizonyos szint felett mar nem lehet mas ertelmes szakit huzni, kiveve talan par fanatikus kivegzes fant), igy lefelejthetetlen. De ha megis osszehozza, akkor kritikus szaki nelkul hiaba "exploitol" hetente egyszer (es a koltseg felet asszem meg bukja is) nem sokat tapol vele


pont azert talaltam ki, h osztonozze a jatekosokat a magas kritek felvitelere es ezzel kvazi konnyitse/nehezitse (magyarul megkavarja) az allovizet. persze ettol meg lehet rossz otlet, csak nem ezzel az indokkal
Dátum: 2010.08.16. 14:30:22
Idézet: LanMaffia - 2010.08.16. 14:13:11
ezzel nem értek egyet.

10 befogott és idomított állattal a végtelenségig lehet ismételni a 10 szintlépős küldetést. Az meg hogy a CSP idő nem erőforrás. A nem minden befogást ellensúlyozza hogy nem nyersz meg minden kihívást.


mivel 20as szint felett igencsak megugrik a szintlepeshez szukseges TP ezert nem nagyon eri meg ott leptetni a dogoket (esetleg 25ig talan, az meg kezelheto). Szoval 20-22 korul erdekes kisajtolni es ujat elfogni.
Dátum: 2010.08.16. 12:12:51
ki az a noname gyerek ott a vegen?
Dátum: 2010.08.13. 11:16:02
Idézet: Solina - 2010.08.13. 11:12:03
Na tegyuk hozza, hogy Te nagyon bena voltal benitasban, leven nem kozelharcra gyurtal.. Viszont a krit varit konnyen megoldod... Szoval kicsit csendesebben a kabitas nehezites/krit vari konnyites temaban..


akkor elarulom, h a benitas kb harmadannyi PPbol csinalom, mint a kritvarit, sot ha van lehetosegem ra (sajt vagy terkapu kesz van epp) akkor ki is hagyom a rotabol a kritvarit, mert a benitas ANNYIVAL konnyebb

szoval tulkepp magam ellen beszeltem, csak latom ez nem jott le
Dátum: 2010.08.13. 11:00:45
kiegett osko

ha jol csinalod (es nincs maniakus lopkodo a szinteden) akkor fel ev alatt 2-300 koruli kiegettet ossze lehet szedni siman es akkor a talin a 13 Ft maris 6.5 Ft lesz
Dátum: 2010.08.13. 10:01:27
a benitos kuldi messze a legkonnyebb volt mind kozul, leginkabb az miatt vezettek be anno, h rotalni kell 3 kuldit, mert volt aki csak azt csinalta egesz nap es hihetetlenul elhuzott.

azt a kuldit mindenkepp neheziteni kell
Dátum: 2010.08.12. 21:16:11
mondjuk ott szepen ellentmondasz magadnak, h a kihivasbol sem jon tp
Dátum: 2010.08.12. 16:28:27
Idézet: Kocos - 2010.08.12. 16:16:36
Idézet: Endyr - 2010.08.12. 15:53:30
Amit en meg extrakent beraknek (aztan majd jol lehurrog a tarsasag, ha nem tetszik):

- lopj oskovet 15 alkalommal (darabszam mindegy) (akiknek nem megy a benitas/krit vari/krit utes)
- old meg ellenfeled allatat 3 (vagy tobb) alkalommal (sebgyogy rulez )


Hat en ezeket alapvetoen ellenzem. A masik szivatasa a jatekon belul maradjon csak meg hobortnak, vagy a kozvetett elonyokert alaposan atgondolt hosszu tavu tervnek, de nem adjon kozvetlen tapot, azzal "kenyszeritve" az embereket, hogy a sajat tapolasuk miatt meg jobban szivassak egymast mint ahogy muszaj. A kudarcelemeny - sikerelemny mutato ezeknel a kuldiknel erosen negativ lenne, azaz tobb kudarcelemnnyel jarna a teljes jatekellomanyra vetitve, mint sikerelmennyel.

Ha kulon nezzuk az elsovel nekem az a fo bajom, hogy alapvetoen vannak emberek, akik ugy erzik az osko lopas tulmegy a jatek keretein es valahol a masik zsebeben valo turkalassal egyenerteku, hiszen ha ellopom az oskovet akkor neki ugyanannyi oskoert tobbet, nekem meg kevesebbet kell fizetnem. Elfogadom, hogy a jatek resze, akinek belefer csinalja, de kuldi azert ne legyen mar ra.


en ugy gondolkoztam, h mivel ebbol majd lehet tapolni, ezert mindenki hasznalja ezert mindenki novel lopast (ugye 30% a max) es csak gyakrabban cserelnek gazdat az oskovek es nem csak az lesz, h XY-t lefosztjuk. 30as lopas nem a vilag.

sebgyogy szinten, ha kelloen magas gyorsan maxba lehet rantani az allatot. ha mindenki huzza mindenki konnyebben maxba tartja oket. a 24/7 es a script sztem inkabb azokat tamogatja, akik moralt akarnak szinten tartani vagy gyogyitallal portyaznak par oran belul nagyon sokat
Dátum: 2010.08.12. 15:53:30
Inkabb kulon postba irom, konyebb idezgetni ha valaki akar.

Amit en meg extrakent beraknek (aztan majd jol lehurrog a tarsasag, ha nem tetszik):

- lopj oskovet 15 alkalommal (darabszam mindegy) (akiknek nem megy a benitas/krit vari/krit utes)
- old meg ellenfeled allatat 3 (vagy tobb) alkalommal (sebgyogy rulez )
- nyerj 40 kihivast (0 tp sok LE miatt magas a szam)
- novelj a kritikus utes vagy kritikus varazslat szakertelmeiden 10 pontot (na ezt magam sem tudom, h jo-e , mindenesetre hatassal lenne a 2 masik krites kuldire )

johet a hideg-meleg
Dátum: 2010.08.12. 15:52:16
Na vegre!

Akkor lassuk:

Idézet: Miklós - 2010.08.12. 15:03:05

Érj el portyában döntetlent legalább 5 alkalommal!
- Ezt a küldetést töröljük a listából.

Ejts el 20 kisebb méretű szörnyet!
- könyités: 15 kisebb szörny.

Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!
- marad.

Sebezz 20-szor kritikusat varázslatoddal portyázás során úgy, hogy te támadsz!
- könnyítés: 15 alkalommal

Pusztíts el 25 lényt, amely a térkapun lép át!
- marad.

Sebezz 60-szor kritikusat fegyvereddel portyázás során úgy, hogy te támadsz!

Kábítsd el ellenfeled 30 alkalommal portyázás során!
- nehezítés: csak általad kezdeményezett portyában működik, és 30 helyett 45 alkalommal.



ezekkel teljesen egyetertek

Lépjen állatod szintet 10 alkalommal!
- nehezítés: 15 szintlépés.


ahogy Kocos is irta ez azoknak lehetetleniti el akik nem hasznalank oskovet hozza, az oskoveseknek kis lassitas lesz




Szerezz 10 tárgyat térkapus ellenfeleidtől!
- könnyités: 7 tárgy (ez kb. a 25 térkapus ellenfél megfelelője)

Szerezz vadászataid során 20 kiégett őskövet!
- könnyités: 9 kiégett őskő


az aranyok jok, kerdesem, hogy a 2 terkapus es a 2 vadaszos kuldetesbol mind2 bentmarad? pontosan ugyanazt kell hozzajuk csinalni, egyiket akar ki is lehetne venni. bar persze a valtozatossag mindig jo, lehet csak engem zavar a redundancia


Oldj meg sikeresen 20 kalandot mostantól számítva!
- könnyítés: 15 alkalommal


sok, inkabb 12-t javasolnek, sokszor nehezen jon ossze egyszerre 10 olyan kaland ami mind teljesitheto. es meg igy is kellene utana vadaszni/portyazni a maradekert


Győzz le két entitást!


fel eve ez a kuldetes nagy siker lett volna, de most mar olyan regota vannak entitasok, h sok embernek mar maxos vagy epp nem birja leutni. ezt nem raknam bele
Dátum: 2010.08.12. 13:14:51
be kell lepned egy szovetsegbe
Legfrissebb tag: GipsyKiller00

veletlen ratevedt a szemem a forumon, de ugy latom eppen temaba vag
Nyugodtan vedd dicseretnek. De sztem tovabbra is usd a karit es hidd el, ennel sokkal nagyobb dicsereteket fogsz kapni
Dátum: 2010.08.12. 09:25:57
tobb vallonveregetest kapsz
Dátum: 2010.08.12. 09:24:57
Legalabb a mi 4 szep szemunkert szedtek ki Cras

Egy ritka relikvia ami elsosorban vedekezesi celt szolgal sztem nagyon nem illik a KH cuccaiba, mivel ok ejjel is jonnek orankent es reggelre ha nincs szerencsed kihal az allatkert. Es a legidegesitobb azert, mert jobb vagy nala (ha mented a varit nagyobb az esely) es jon szetveretni magat csak azert, h en szivjak. Ezt keves jatekos csinalna (foleg rendszeresen, esetleg orankent)
Dátum: 2010.08.11. 15:17:29
ha jol latom egy dolgot meg senki sem kerdezett:

Az avatarokat is el lehet vinni kinzokamraba?
Dátum: 2010.08.11. 13:57:19
Milyen haja van Kojak-nek, a híres nyomozónak?
Rasta
Krisna tudatú, tehát varkocs lóg a fejéről
Nincs haja, mivel kopasz
Emo-s


hmm...most sirjak vagy nevessek?
Dátum: 2010.08.11. 10:04:33
legendabol, 49es szinten
Dátum: 2010.08.11. 10:03:39
lehet 75re turbozni, igy 25 perccel hamarabb tudod ujra hasznalni
Dátum: 2010.08.10. 17:20:30
igy elsore nekem nagyon az jon le, h a 20-30-50 milliot rabolt pok karik beverik mindenki avatarjat. Mert ugy tegyuk fel vagyok 100as szintu Pok Ivan meg 50es. Pok Ivan rabolt 50M LE 50es szintig en meg 100ig mondjuk 8-at. Ebbol kovetkezik, h ha visszakonvertalnak 50es szintuve, akkor kb a labat tudom lekohogni Pok Ivannak, es ha o ezt kihasznalja egy haboruban es orankent lealazza az avatarom meg meg par tarsamet, akkor egymaga lefarmolja az egesz szervert (csak birja PPvel)

vagy rosszul latom?