Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.11.03. 16:34:54
"elmaradva"

Aha. Bizonyára el vagy maradva ezekben
Dátum: 2009.11.03. 13:09:44
Ha mindkettőnek 50-es a kritikus szakértelme, akkor zéró eséllyel ütnek egymásnak kritikusat.

Én is kiváncsi lennék hogy mi ennek a magyarázata.
Dátum: 2009.11.03. 12:45:38
Már miért?

Párezer LE ért cserébe biztosan megkapja az ember a lélekgyémántokat. Van olyan kaland ami simán elvisz 50 kristálypontot, az pedig jóval többe kerül ennél.
Dátum: 2009.11.02. 22:41:22
http://www.sg.hu/cikkek/70627/google_wave_miert_is_jo_ez_nekunk
Dátum: 2009.11.02. 22:06:30
Igen.
Dátum: 2009.11.02. 18:57:20
jah, sajnos.

Pedig lélekszívásként el bírnám viselni
Dátum: 2009.11.02. 17:52:59
5% az alapesély, ez a kalandgömbbel hatra nő.
Dátum: 2009.11.02. 12:28:37
A bénítás csak a küldetést teljesítőnek jó, nem árt az áldozatnak. De egyébként igazad van, ugyanúgy kellene valamilyen hatékony védelem ellene, mint a LE szívás ellen. Nem 5%-os fókuszkristály, hanem 50%-os, hiszen ez semmire se jó.

És a csizmák nem fogják megoldani ezt a kérdést, mert ugyan van, ami védelmet ad, de ugyanúgy van olyan, ami kiegyenlíti ezt. A probléma megoldása Miklós kezében van, neki kellene felismernie, hogy a védekezés hiánya komoly gond.
Dátum: 2009.11.02. 11:43:24
Másrészt ők is ugyanúgy használnak lélekszívó tárgyakat, és nálam már volt olyan, hogy betámadott egy KH, nyertem, és ugyan nem volt nála semmi LE, de neki volt lélekszívása, szóval ő vitt el tőlem LE-t, én meg megkaptam a TP-t...

Nem a KH-val tehát baj, hanem azzal, hogy jelenleg a lélekszívásnál ösztönözve van a sok szintes letámadás, mert ilyenkor maximalizálható a jutalom mértéke. Ez hiba.
Dátum: 2009.11.02. 11:29:51
Idézet: Ariel - 2009.11.02. 09:25:49
Próféta, egyszerűen azért ütlek, mert csak te vagy üthető. Galmuszkot is ugyan úgy megtámadom, mint téged. A LE szívás ellen legalább van védelem, több fajta is. De az ellen nem tudok védekezni, hogy dacára annak, hogy tudod, hogy elverlek, megtámadsz, természetesen LE nélkül (mert tudod hogy kell védekezni a LE szívás ellen), ezzel hozol rajtam 5 bénítást, és így 2k LE-t nyersz rajtam.


Ha szerinted lélekszívás ellen az a játékba szánt védelem, hogy ne tarts magadnál LE-t, akkor bénítás ellen is van, miszerint ne menj 15% fölé, és akkor nem üthet meg egyszer sem.

Ugyanolyan baromság mindkét állítás.
Dátum: 2009.11.02. 11:08:44
Ebben igazad van, de ha megitatok valakivel egy gyógyitalt, akkor az megissza, és mégis újra el kell használni a következő alkalommal ismét egyet, pedig már felgyógyítottam.
Rakj be helyette IQ próbát, az biztosan passzol a kalandba.
Dátum: 2009.11.01. 12:19:25
Nekem is van betárazva pár kaland, direkt nekimentem annak ami volt 0 kristályponttal, melyek wikin kinézve nem igényeltek egyéb erőforrást (gyógyital, vagy ilyesmi), mert a próba szintje marad ami volt következő alkalommal is. Egyiknél egy 47. szintű mászás próba, másodiknál 37. szintű zárnyitás, harmadiknál 41. szintű csapdaészlelés koppintott orrba. Majd rakok ezekre egy-két tucatot, és turbóval újra próbálom. Félmillió LE befektetés lesz legalább, szóval nem holnap fogom megoldani egyiket se.
Dátum: 2009.11.01. 12:08:47
Egy, bármilyen fókuszkristály rakható bele.

Vannak ennél sokkal gyengébb tárgyak is, sokkal magasabb szinten.
Kellenének olyan térkapus és/vagy lélekkufáros tárgyak, amelyek az új szakértelmeket növelik meg.

Rengeteg olyan van most is, ami bónuszt ad a spektrálisra, sajtolásra, meg egyéb szakértelmekre, szóval egy "mindent nyitó kulcs" vagy egy "összecsukható létra" simán beférhetne ezek mellé.
Dátum: 2009.10.31. 22:39:47
Idézet: Birka - 2009.10.31. 21:40:07
Ezt kb a vf megjelenésekkor mondtuk fórumon...
És a kalandok fejlesztés jelenleg a VF-eseknek szóló fejlesztésnek tűnik Meg a krónikásoknak


Ennek ellenére én már láttam VF-es sírást a fórumon, hogy a csatáért bazisok TP és nagyon kevés le jön
Dátum: 2009.10.31. 21:57:27
Idézet: Darah - 2009.10.31. 17:22:40
Birka, kell.
Amikor éppen jó ÉPpasszban vagyunk, gyorsan megcsinálunk egymás után több kalandot is, főleg a csatásakat, míg valaki más meg nem előz bennünket, és el nem tünteti az ÉP-nk jelentős részét.
Nem mindig van idő elolvasni sajna, pedig nagyon jó lenne.


Ezt Baraty is meg tudja szerintem oldani: kérjük azt, hogy ne csak a legutolsó, hanem a legutolsó három vagy öt kalandot nézhessük vissza.
Dátum: 2009.10.31. 21:47:31
Nekem Miklós szint/2-t írt.

(Persze simán elnézhette)
Dátum: 2009.10.31. 15:56:10
"Miklós úgy tervezte, hogy olcsóbb legyen a kalandot teljesíteni mint megírni. Ez most valahogy nem érződik nálam, én már azzal is kiegyeznék, ha ugyan annyiba kerülne."

Szerintem egyébként az a logikus, ha a kalandírás jóval több jutalmat adjon, mint a teljesítés. Egy 6-8 próbás kaland megírása simán több, mint egy óra, a teljesítése pedig alig pár kattintás. Nem értem miért kellene utóbbit jobban jutalmazni, mint a kreatívitást, utánaolvasást, helyesírásellenőrzést, szóval a befektetett munkát.
Dátum: 2009.10.31. 15:41:15
Galmuszk csak megcsinált valahogyan 11-et...

Nyilván ki kell számolni mi éri meg, kalandok írása, kristálypontok vásárlása stb. Lényeg az, hogy így vagy úgy bárki hozzájuthat a lélekgyémántokhoz, egyáltalán nem látom elérhetetlennek őket.

Írj sok kalandot, sok kritikus szakértelempróbával, meg ilyenekkel. Ha mázlid van, nem csak az írásukért, hanem a teljesítésükért is kapsz majd lélekgyémántot. Én ezt csinálnám a helyedben, és közben számolgatnék, figyelném a wikit, hogy mi éri meg.