Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.11.06. 11:09:46
Én még múlt hónap közepén, Ariel egy brutál beütése után rákérdeztem nála levélben, ez az álláspontja:

Dátum: 2009. október 19., hétfő, 15:03:56
Feladó: Tihor Miklós <info@vegzetur.hu>
Címzett: Mortimer

Tárgy: Re: [Fwd: Mortimer üzenete a Végzetúr fórumról: lelekszivas]

Szia,

A lélekszivás hamarosan változni fog, csak akkor szivhat, ha neki is van
LE-je. Illetve sorban rakjuk be az ellene védő tárgyakat (lesznek
nyakláncok gyürük ill. bizonyos lélekgyémánt jutalmak is).

Üdv,
Miklós
Dátum: 2009.11.06. 10:25:43
Ja.

Egyébként ez mutatja, hogy meddig nőhet a küszöb. Itt ez már konstans marad, de mégis csökken, hiszen mivel a kockadobás a szinted felét (Birka szerint harmadát?) adhatja hozzá bónuszban, elméletben kristálypont nélkül megcsinálható.

Szerintem minden szakértelem effelé a határ felé mozog folyamatosan, azaz JÓVAL meg kell növelni mindent hirtelen, hogy biztosan kristálypont nélkül telejsíthesd azokat. Ezzel persze jól megszivatod a körülötted lévőket, ők is növelnek ezért, így neked is növelned kell. Ki van ez találva.
Dátum: 2009.11.06. 10:21:25
"Megertem, ha ezek kihatassal vannak a meg meg nem kapott a probakra, de a megkapott probaknak nem kene maradniuk amik voltak?"

Már a bekerülés óta mozog a követelmény, sose volt stabil. Az, hogy ez így jó e, lehet vita tárgya. Ha fixen marad mindig ugyanaz, akkor betárolsz 9et, és azokat 2 szintlépés múlva megerőltetés nélkül megcsinálod. Szerintem ennek elkerülésére van ez így.

"Masreszt nagyon gyanus, hogy minden egysegesen felfele mozgott."
Mindenki mindent fejleszt. Az lenne a fura, ha csökkenne Felejteni manapság már nem éri meg semmit, hiszen a korábban haszontalan szakértelmek is próbatényezőkké váltak.

"Ha eddig 86-os szinten volt valakinek 20-as manaregenje, most meg 87-es szinten, akkor az en ertelmezesembe a szintatlag csokken."
Szerintem az történik ilyenkor, hogy van alattad 15 ember mondjuk, én növeltem a csapdaészlelésen, más a zárnyitáson, harmadik emberke a mászáson. Mivel ez nőtt, a ráillesztett görbe meredekebbé válik, ami nálad csúcsosodik ki, és jóval nehezebbé válik.

Egyébként én is észleltem ugyanezt: míg pár napja 10-es szakértelemmel, azt turbózva, de kristálypont nélkül teljesíteni tudtam próbákat, most már 20as kellene. Biztos vagyok benne, hogy mindenki rakott rá 10-15 pontot, alattam is, mellettem is, ezért egységesen feljebb lépett a követelményrendszer is.

Bazinagy LE temető ez az egész, a vége az lesz, hogy a VF-esek, akik gond nélkül elszórnak bármire párszázezer LE-t jól megszivatnak mindenki mást
Ezek szerint még mindig reklámozni kell a wikit?

http://vegzetur.wikidot.com/moblvl
Dátum: 2009.11.06. 00:04:16
Szintlépések alattad. Az ő tulajdonságaikat, szakértelmeiket extrapolálja Miklós függvénye.
Dátum: 2009.11.05. 16:47:33
Építsétek fel a Béke csarnokot 5. szintre. Egyből elveszitek a kedvüket.
Dátum: 2009.11.05. 16:32:54
V2-n, V3-mon mi a helyzet?
Dátum: 2009.11.05. 08:09:25
Csak három hozzászólással kellene feljebb nézned.
Dátum: 2009.11.05. 00:16:46
Az ajánlás célja annak jutalmazása, hogy más játékost is ráveszel a regisztrációra. Ha egy karakter regisztrál több világra, akkor a korábbi karakterei nem kapnak jutalmat.
Dátum: 2009.11.04. 23:59:14
Ez egy relikvia, nem sima tárgy. Ha egy tárgyba berakod, akkor ha a tárgyat eladod, akkor a benne lévő fókuszkristályt visszakapod. Ugyanígy akkor sem veszik el, ha egy másik fókuszkristályt raksz a tárgyba.

Tippem szerint törölni sem lehet - ha igen, akkor az biztosan hiba, és javítják.
Dátum: 2009.11.04. 23:26:43
"Morti: az a gond, hogy CSAK ennyit lát a munkájáért."

Kvízkérdések írásánál még ennyit se. És az egyéb vélemény is érdektelen azon egyszerű okból, hogy nem tudod módosítani.
Dátum: 2009.11.04. 23:11:39
Szerintem felesleges ennyire magadra venned. Nyilvánvaló, hogy nagyon sok időt töltöttél el a kalanddal, éppen ezért egy hülye pontozás ne izgasson.
Dátum: 2009.11.04. 22:55:49
Én a 100 dukátos aukciós házas licit után, ahol tucatnyi ember versengett felváltva egymással, már bármit el tudok képzelni.
Dátum: 2009.11.04. 22:03:26
Kitmatko, teljesen igazad van. Pusztán szövetségi kérdés, hogy elveszítitek-e a tornyot. Például ha hozzánk átjönne 5-6 ember az Elitből vagy a TGY-ből simán nyilt küzdelem alakulhatna ki. Persze ez nem fog megtörténni, sajnos az unalom és az egyéb családi elfoglaltságok miatt pont az ellenkezője van, sorban törölnek tőlünk, de az elvi lehetőség megvan rá.
Dátum: 2009.11.04. 18:54:30
Folyamatosan nő.

Engem épp most ütött meg Kocos, ő 89, én 80.
Dátum: 2009.11.04. 18:16:14
Igaza volt Miklósnak abban, hogy tisztán spamnek minősült.

Én egyébként külön fülre raktam volna, az állatszintlépésekkel együtt. Jelenleg nálam háromnegyedét ezek foglalják el.
Dátum: 2009.11.04. 18:13:07
Az állatbefogás a saját eseményeknél van, a kapitulációk a világeseményeknél. Ne keverd a kettőt.
Dátum: 2009.11.04. 10:39:13
A kalandok irreális mértékben töltik vissza az állatok morálját. Furcsállottam, hogy a kalandok bejövetele óta folyamatosan maxon vannak az állataim, ezért többször is megnéztem, nálam egy teljesítés kb. 20 morálnövekedést okoz.
LanMaffia és Ricardo már hónapok óta csinálja. És igen, már azelőtt üthető az ember, hogy ő maga üthetne mást, vagy az epiket. Nem hosszú, néhány másodperces "lagról" van szó, ezt használják ők ki magas kivégzéssel párosítva. 15%-on elkapva szerencsés esetben (magas IQ-val) több szinttel erősebb embereket is meg lehet verni.

Tudtommal Baraty tud erről a hibáról, de ez nem szerveroldali, hanem böngészőhiba.
Dátum: 2009.11.04. 06:38:57
Mások az IQ próbák küszöbét húzzák fel neked, te pedig az erő és a támadás próbákat nehezíted meg nagyon számukra. Te se örülsz nekik, ők se örülnek neked