Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.11.18. 00:52:12
Igen, minden 50-et hibátlanul megoldónak egy medál, ez jól hangzik. Azaz minimálisan egy év, amíg maxolódik.
Dátum: 2009.11.17. 23:06:41
Ha kivennék a kvízmedálok eladhatóságát, az jó lenne.
Dátum: 2009.11.17. 21:02:15
Ha az entitások azért kerültek be, hogy idővel behozható legyen bárki számára a Rubin Triász/Zafír csillag bónusza, akkor jogos a felvetés, hogy a kvízolimpia hasonló nagyságú tápot adó medálja is elérhető legyen nagyon kemény munkával bárki számára.

Alternatív lehetőségként mindenképpen csinálni kell valamit a kvízolimpiával, mert a mostani helyzet nevetséges. Illetve már márciusban nevetséges volt, azóta csak 50 helyes válasszal lehet top10-be kerülni, de manapság már 500 secen belüliek vannak csak ott. Pedig az ötlet maga remek volt...
Dátum: 2009.11.17. 19:08:56
Ariel volt?

Én meg itt tépem a szám hetek óta, és bizonygatom ugyanezt Miklósnak, tök eredménytelenül.
Dátum: 2009.11.17. 18:05:46
Vedd le a szemellenződ, és nézz már át a lélekszívás topikba.

Pont hogy nagy hangon a lélekszívás ellen tiltakoztunk féltucatnyian. És egyikünk se volt 80. szint alatt.
Dátum: 2009.11.17. 16:58:41
"TP-t is kapsz hozzá."
A TP kiegyenlíthető pár százaléknyi VF-fel. Tehát maradsz ugyanott ahol vagy, csak egyre erősebb leszel.

"Viadalban nem fogsz tudni vele lenyomni valakit akit eddig nem tudtál, mert nem leszel vele 1 kategoriában."
Dehogynem, épp ezért nagyon erős tárgy.
Dátum: 2009.11.17. 16:30:46
Igen, kizárólag a szerencsétől függ. 15. szint alatt egyáltalán nem eshet tárgy belőle.
Dátum: 2009.11.17. 16:28:43
Az inspirátor nem a toplista elején lévőket fogja megszívatni, hanem a jóval lejjebbieket. Felül 2-3 CSP olyan sokat nem számít, de 20 szintes elmaradásnál napi 10 már igen.
Idézet: Miklós - 2009.11.16. 22:55:07
"portyaablak rendezhetetlensége". ez már közel egy éve lejátszott menet, remélem ezt nem hozod fel, csak a többiek idejét rabolnád vele.


Amikor ellővök egy tucat PP-t a kristály hordára, és hordára szűkítve marad alig 8-9 bot, amiket nem tudok megverni akkor szoktam rákattintani a szövetségre, listázom a tagokat, és egyenként végigkattintom a támadás gombot azokon, akiket meg tudok verni. És láss csodát, csomót támadni tudok attól függetlenül, hogy a portyaablak nem dobja ki őket.

De idevehetjük azt a bugot is, miszerint előbb vagy támadható, minthogy te támadhatnál - erről LanMaffia és Ricardo ellenfelei mesélhetnének. Bámulják a visszaszámlálást, hogy tudjanak támadni, és ezáltal leveretni magukat, eközben ütnek be nekik. (Ezt ugyan én személyesen nem tapasztaltam, de több szövetségi társaim mondta, és fórumban is tucatnyi ember megerősítheti.)

Szóval én elhiszem, hogy számodra ez lejátszott meccs, de attól még a portyaablak bugos.
Tudom.

De attól még szövetségek és százalék alapján simán lehetne rendezni.
A portyaablak rendezhetetlensége. A játék legelején, tavaly még lehetett szövetség, tulajdonság, vagy százalék alapján rendezni, de a megszüntetése óta sokkal hatékonyabb a toplista használata.
A vastagbőr/sebgyógyítás és a másodlagos varázslat/közelharci sebzések indokolatlan különbözősége. Előbbiek fix védelmet/gyógyítási értéket adnak, míg utóbbi százalékos, ezért a szintenként egyre erősebbé váló varázslatokkal/fegyverekkel fejlesztés nélkül is nő a hatásuk.
Dátum: 2009.11.16. 19:27:43
Tök lényegtelen a háborús nyereség/veszteség. A háború azért kell, hogy 100%-on legyen az ellenfél, és ne legyen transzcendális projekciója.
Dátum: 2009.11.16. 18:14:41
A döntetlenesre itt lesz a császári tekercs mindenkinek.
Dátum: 2009.11.16. 14:59:23
V3-mon még nem vagytok a lélekszívásnál, mivel arra nem érvényesül semmilyen védelmi módosító (nyert-vesztett csata arány, hány szinttel gyengébb, stb.), nagyot fog borítani minden képleten.
Dátum: 2009.11.16. 14:04:12
Én láttam a kérdőívet, de azt jelöltem be, hogy nem HKK-zom. Sejtésem szerint a szavazatomat se abba a sorba nem vették bele, hogy minden pakliba akarok kódot, sem abba, hogy minden ötödikbe... Gondolom mivel üzleti okokból mindenképp össze akarták kötni a HKK-val, ezeket úgy ahogy van figyelmen kivül hagyták.

Én egyébként annyira nem aggódom: oda kell menni a HKK-s gyerekekhez és elkérni tőlük. Nem fogják egy ilyen kód miatt elkezdeni, és ha minden ötödik pakliban lesz, olyan bőség lesz, hogy értéktelennek tekinthető, nem piacképes. Nagyságrendekkel többen HKK-znak, mint ahányan végzeturat játszanak.
Dátum: 2009.11.16. 13:54:12
Nem örülnék újabb szervernek, így is fogynak az emberek folyamatosan. Párhuzamos játékot pedig max. akkor várj, ha az ötös szerveren nem létezik olyan, hogy vadászat.
- kvízolimpia (adatbázisok gyártása, így értelmetlen)
- kalandok, melyekben jóval az adott szakértelem maximuma felett van a küszöb, és a szerencsepróbák nehézségének könnyítése (nem lehet rá specializálódni, és ráöltözni sem, mint az összes többi tulajdonságpróbánál)
- küldetésrendszer revíziója (baromi unalmas már fél éve ugyanazt a néhány küldetést százszor egymás után csinálni)
Dátum: 2009.11.16. 11:24:09
V1.
413. kaland (Futárszolgálat)

69. szintű vezetőkészség próba - (50 a szakértelem maximuma)
1505-ös karakter
Dátum: 2009.11.16. 00:01:48
1000 LE bevétel, valóban. A játékosok többsége inkább ezer LE bukóban lett volna, szerencsés vagyok, hogy esett nekünk lélekrabló az epikusból. Négy ilyen van a játékban összesen. Akinek nincs, az szív...

1000 LE bevétel, valóban. Egy kristály gyógyital 2450 LE-be kerül, és 5ezret gyógyit. Azaz így is 1500 LE bukó.