Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2008.10.16. 18:44:41
Megnyugtatlak, a 3. legerősebb vagyok a 8. szintűek között, 235-ös tulajdonságösszeggel, és épp az imént vesztettem csatát egy 6. szintű, 157-es tulajdonságösszegű mithril buzogányos ellen úgy, hogy _el se találtam_. Erre varrjál gombot.
Dátum: 2008.10.16. 18:19:10
Egyrészt RANDOM istenség valóban elég erős, másrészt nem árt kicsi kommunikáció a szövetségen belül, mert a vesztésből is lehet előnyt kovácsolni: ha az egyik tag megütött valakit, és vesztett 100at, akkor annál az emberkénél van legalább 200 LE, szóval lehet menni ütni.
Dátum: 2008.10.16. 09:02:40
én ha éjszaka vadászok, tömegével kell értékelnem a kérdéseket, napközben meg semmit.
Dátum: 2008.10.16. 02:54:03
Eleve gáz a szövetségi háború, ugyanis kétlem, hogy valaha is győzhet a védekező. Ugyan egy kisebb szövetség valóban kisebb zsákmány, de a sima, 1:1 portyázás is azt mutatja, hogy a gyengébbeket gyepálják mint a répát, és itt ugyebár az 50 csata miatt nincs random tényező sem.
Dátum: 2008.10.16. 02:06:01
Ha ez mégsem megoldható (megértem, ha van ilyen indok), akkor bővíteni kellene az "utoljára online" mezőt: most csak két óra, két nap van, és ez túl nagy intervallum, pontosabban is jó lenne tudni, kire szoljak rá hogy "szavazzál már vazz", és ki azért nem szavazott, mert egyszerűen nem volt a gépnél.
Dátum: 2008.10.15. 15:23:58
Legalább tíz vadászat átlagát nézd, ne egyedi eseteket, észre fogod venni hogy nincs nagy szórás.
Ja tényleg. Akkor egyértelműen azt a taktikát kell követni, hogy 2-3 szövetség egyszerre rohan le egy másikat, és akkor az biztosan veszít, mivel képtelen lesz elégszer nyerni.
Dátum: 2008.10.15. 13:48:34
nem, szavazásoknál én mást tapasztaltam (vagy félrenéztem...), de ha jól láttam a szavazás maga is változik, ha átadod a szavazatod. Tehát csak azt figyeli a rendszer, hogy ki hogy szavazott, és hogy adott pillanatban hány szavazata van, ezeket adogatja össze. (tehát ha átadod a szavazatod, akkor az aktuális szavazásnál csökken eggyel a már leadott szavazat.)
Dátum: 2008.10.15. 13:10:26
"kivancsisagbol ranyomtam a torlesre, hogy egyaltalan lehet-e"

Na itt követtél el hibát
de, sztm is gondok lesznek ezzel, főleg ha ráadásul a szövetség tagjai előtte tartalékolnak egy napot, mert akkor a 3-4 legerősebb tag pár óra alatt lezavarja azt az 50 támadást.
Dátum: 2008.10.14. 06:41:51
Ez lehet koncepcionális kérdés is: ezzel a nagyobb szövetségeket "büntetik", nekik emiatt nehezebb tagot toborozniuk. Ha bevezetnék a változtatásokat, én is azonnal lépnék ki a szövetségemből, és mennék a lehető legnagyobba, hiszen miért maradnék, ha a másikban nagyobb pluszt kapok a tulajdonságaimra?

Arról a tényről is megfeledkezel, hogy a szerencse nem növelésén kivül valójában jól járnak az új belépők (és itt elkezdhetünk vitatkozni azon, hogy mennyire érzed a szerencséd nagyságát, mert én a 15-öset nem nagyon, legalábbis a vadászott lényekből nyerhető LE mennyiségén biztosan nem.) Egy nagy szövetségben alapítás óta benn lévő tag akár 15-20ezret is épített, ezért kap +6 támadást és +6 védekezést. A lélekkút nagysága kb. 10-12ezer, azaz ezt kell feltölteni. Következtetés: a kezdetektől benn lévő _legalább_ 5 ezerrel többet költött építésre ugyanazon pluszért, mint a később belépő. Ehhez mit szólsz?
Dátum: 2008.10.14. 06:35:10
Van egy olyan kérdés, hogy a klanhaboru.hu bal felső sarkában a lovag mit tart a kezében. Azonnal törlendőnek itéltem meg, mert szerintem nagyon durva reklámozás.
Dátum: 2008.10.14. 00:28:18
Kellene valami olyasmi is, hogy ki nem szavazott még. 14 tagnál már elég nehéz egyetlen szavazást is összehozni, hiszen 8 tag szavazata kell, ami már elég sok. Így rászólhatnánk üzenetben a delikvensre, hogy bökjön valahova.
Dátum: 2008.10.13. 22:58:41
Szövetségi bug: egyik tagot ki akartuk rugni, mert nem épített, szavazás meg is volt félig, a tag viszont eközben kilépett, de a szavazás a kirugására nem tűnt el.
Dátum: 2008.10.13. 22:22:53
.
Dátum: 2008.10.13. 18:33:35
Szövetségi bug: egyik tagot ki akartuk rugni, mert nem épített, szavazás meg is volt félig, a tag viszont eközben kilépett, de a szavazás a kirugására nem tűnt el.
Dátum: 2008.10.13. 12:07:36
1. A szövetségi szavazás rendszerét gyorsítani kellene valahogy, pl. automatikus üzenet, ha szavazás van kiirva.

2. A kirugáson kivül kellene valamilyen más szankcionálási lehetőség is, például a delikvens - közös szavazással - nem kapja meg a szövetségi épületek adta bónuszt. Ne csak egyből a teljes kirugás jöhessen szóba, hanem mintegy utolsó figyelmeztetésként ez is.
Dátum: 2008.10.13. 12:04:21
"de ha nincs neki, akkor is lehessen elvinni tőle valamennyit. Ha nálam erősebbet támadok, akkor ez az LE legyen sokkal több, ha nálam gyengébbet, akkor pedig sokkal kevesebbet"

Naigen, csak kifelejted, hogy vannak a játékban építőrabszolgák is, ilyenformán az akár több szinttel magasabb nem jelenti azt, hogy erősebb is. Mindenki ezeket ütné egyből (én is), hiszen stabilan sok LE jön belőle, valószínűleg sebződés nélkül (alacsony tulajdonságösszeg, fegyver meg csak egy buzogány - lásd toplistát építési sorrend szerint rendezve).
Dátum: 2008.10.13. 11:59:40
mindkettő jó ötlet. De amíg lapozni sem lehet a portyázási ablakot, mindezek feleslegesek (tudom, random dobja az eredményeket, de az nem ugyanaz).
Dátum: 2008.10.13. 04:35:43
Igen, ez tényleg fura, hogy olyan, aki nincs szövetségben, ergo építeni sem tud, hogy lehet nála nulla LE. Mert ha marad 50, akkor abból 10-et el kéne tudnom rabolni.