Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2008.12.17. 16:26:21
Szerintem is hibás az épület, borzasztó sok hátrányt jelent minimális előny mellett - a toptrió azonnali kapitulációnál most is ad +1 hét békét, tehát többet, mint amit ez az épület nyújt.

Én is támogatnám az épületekbe építés ki-be kapcsolhatóságának lehetőségét.

"Egyébként Miklós azt írta, bontható lesz a béke/háború csarnok, hogy fel lehessen húzni az egyik helyére a másikat."
Miklós azt is írta, hogy lesz térkapupont. Jó rég volt
Igen, szerintem is szégyen, hogy ez az egész problémakör már a játék indulása, két hónap óta fennáll. Ennyi idő alatt igazán lehetett volna csinálni valamit, csak akarat kérdése. És a játékosok részéről a segítőkészség is megvan, értelmes embereket sem lenne nehéz találni a feladatra. Jelenleg úgy néz ki, hogy mi szidjuk a rendszert, Hatsepsut pedig tűzet olt, a legnagyobb hibákat törli. De sok száz hiba biztosan nincs bemásolva, ezek felett csendesen mérgelödik mindenki, napról napra.

Szerintem egyértelmű, hogy nem mindenkit, hanem csak a játékosok egy szűkebb körét kell belevonni az értékelésbe, lehetőleg azokat, akik már sokezer kérdésre jól válaszoltak, és maguk is jó kérdéseket tettek fel.
Dátum: 2008.12.17. 06:27:25
Olvasd el a főoldalt.
Dátum: 2008.12.16. 18:49:34
Olyan borzasztó lassu a szerver, hogy szerintem 7-kor simán fel fogja dobni a talpát.
Dátum: 2008.12.16. 17:19:07
Nem hiba, két kvízkérdéstnyi kárpotlást kapott mindenki. Azért így osztják ki, hogy ne lehessen ellopni.
Dátum: 2008.12.16. 16:54:56
Valóban. Tulajdonság stimmel, lélekenergia stimmel, TP jó.

A CSPm túlcsordult, ez nagyon nem jó - határ közelében mozogtam mindig, de kontrolláltam hogy ne vesszen el. Ez nagyon nem jó. Állat morálja lecsökkent, túléljük.

Kvíznél van egy jól megválaszolt kérdésem benn, aminek a jutalmát nem vettem át (direkt tartalékoltam). Ezért semmilyen jutalmat nem kaptam most. Mit tegyek? Vegyem át, és jön automatán a kárpótlás, vagy azt már elvesztettem?

Módosítás: megoldva, háromszor vehettem át a jutalmat. Ez igy már korrekt.
Dátum: 2008.12.16. 15:36:06
Szuper, akkor nyugodtan elmegyek bevásárolni most.
Dátum: 2008.12.16. 15:05:35
A háborúk eredménye vajon megmarad?
Dátum: 2008.12.16. 15:01:09
A hétvégét a küldetéshekkeló S_T_A_K_E_R_ tartotta rettegésben, most vmi Dragon... tényleg csak idő kérdése, és lesz Neo is.
Dátum: 2008.12.16. 08:39:35
Én inkább úgy látom, hogy 20. szint környékén már erős menekülés folyik az alsóbb szintűek elől, ugyanis ha megnézed a LE diff. toplistát, akkor az első 100 tele van 13-16. szintűekkel. 150-200e rablásnál egy jól fejlesztett karakter már simán konkurál egy 3 szinttel magasabb szinten lévővel is, és ezt az előnyét az idő előrehaladtával simán növelni is tudja.

Szóval korántsincs akkora szakadék a szintek között, mint azt itt lefested, egy karater ereje sokkal árnyaltabb ennél.
Dátum: 2008.12.16. 08:03:32
Az, hogy magától szintet lép nem gyógyítás, így ezen az úton nem is teljesülhet a küldetés.
Dátum: 2008.12.15. 21:58:45
Nálam volt már, de nagyon ritkán: 23. szinten, 30 PP-re állítva egy-egy 80%-os becsuszik, de sokkal gyakoribb az, hogy nem 15, hanem csak 10, vagy akár csak 8 végzetúrat jelenít meg a rendszer. Még érdekesebb, hogy 15 PP-n is előfordul, hogy csak 14 jelenik meg (most néztem).

Röviden szólva katasztrófa az egész.
Ez szalmakazallal is benn van, legalább kétszer.
Elküldte, bemásolok néhányat:

- Győzz 25 egymás utáni portyában, amikor te támadsz!
- Zsákmányolj legalább 2500 LE-t egy másik végzetúrtól, akit megtámadsz!
- Legyen az összes szövetségi építésed legalább 200.000 LE!
- Szerezz egyetlen portyázásból legalább 40 tapasztalati pontot úgy, hogy te támadsz!
- Szerezz egy epikus tárgyat!
- Legyen legalább 9 befogott állatod!
- Támadj meg és győzz le portyában tíz nálad magasabb szintű végzeturat!

<vicc off>

Egyébként a fentiek 99% hogy tényleg bennvannak. Nem is értem minek fáradtam azzal, hogy elkérem.
Dátum: 2008.12.15. 13:01:28
Ezek szerint csak idő kérdése egy Neo nevű karakternek a feltünése, amely minden nap más hordában van, kémgömbözésére a saját karakteredet látod, és ha megtámadod, lerombolja a szövetséged epikus emlékművét.
Dátum: 2008.12.15. 12:55:32
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=3280

Ahogy látom, ismét zárolva van átmenetileg. De ez nagyon fura, nem tetszik ez a határozatlanság. Egy napig zárolva, aztán nem, és most ismét igen. Nem tudjátok eldönteni mi legyen vele? Én is a törlésére szavazok, ha fizetett a játékért, ha nem, egyértelműen megsértette a felhasználási feltételeket.
Dátum: 2008.12.15. 11:42:01
Mielőtt marhaságnak nevezel valamit, próbáld meg átnézni a játék legalapvetőbb szabályait.

Állítsd át a portyapontjaidat.
Nyugi, Miklós tud róla.

Egyébként én írtam a srácnak, hogy írja már be wikire, hogy mik a küldetések :>
Dátum: 2008.12.15. 09:11:54
Csalás/bug nélkül szimplán lehetetlen. Nem csak az a három fogja meg, hanem pl. nem harcolhatott Arénában sem, mivel az nincs a szövetségének, vagy az állata sem léphetett 5 szintet (most 3. szintű van nála, és nagyon kevés győztes csatája van).
Ha lecsökkentenék a válaszadási időt 30 másodpercre, gyanítom a kérdések 90%-a kiesne, mert 25% alatt lenne a helyes válaszok aránya. Szortírozásra tökéletes, úgyis vagy 30ezer kérdés van már.