Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.01.16. 08:29:54
"más farmkarakteréből élek"
Ez szimpla csalás, teljesen mindegy, hogy a másé.

"így csinál a multis 10-et"
Azoban jóval magasabb szintre kell felvinni őket, mert csökkent a támadhatósági szint is.

"Ezekből a farmkarikból más is tudott fejlődni"
Ettől még csalás.

"akkor minek játszak, ha nincs rá lehetőség, hogy jobb legyen mint a másik"
De igen van, okos játékkal.

Összegezve, egyszerűen megdöbbentő a hozzáállásod. Csalsz, megszüntetik ennek a lehetőségét, és még van képed reklamálni, hogy "nem jelentették be előre". Ilyen beismerő nyilatkozat után téged is zárolni kellene néhány napra.
Dátum: 2009.01.15. 15:41:28
Úgy, hogy ti sem győztetek 9-nél többször.
Dátum: 2009.01.15. 15:22:10
Őskőért, lásd kapcsolódó topik. De csak tervben van, sokára lesz belőle valóság.
Dátum: 2009.01.15. 13:13:41
"ha lehetnek játékosok, akik 1 millió LE felett raboltak már"

A baj nem azzal van, hogy a te stratégiád le van korlátozva, hanem hogy az övék nincsen, illetve csak tervezik. (Szerintem már rég elkéstek vele.) Tudod, ez az a játék, ahol mindenki a másik rabszolgáját üti, ezt kellene megszüntetni, nem pedig azt megcsinálni, hogy neked lehessen 300-as spektrálisod.
Dátum: 2009.01.15. 12:39:43
Lord Shalack feltámad hamvaiból?
Dátum: 2009.01.15. 12:31:49
Egyébként 60-as sajtolással már most is 5e LE az átlag.
Dátum: 2009.01.15. 12:24:00
Nem olyan nagy ördöngösség, tekintve, hogy vadászatból átlagban szinted * 10 LE-t kapsz, és a spektrális manipuláció maximális szintje 100, azaz kétszeresénél többet nem érhetsz el. Ehhez számolj hozzá mondjuk +15%-ot (+10 a helyesért, és egy-két kvíz medál, végzetúr medál), máris kaptál egy egyszerű egyenletet.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,82.40#hsz43
Dátum: 2009.01.14. 23:35:36
Maximálva azért van, hogy ne tudj nagyon kiugrani a játék keretei közül, és/vagy megőrizzük a realitásokat. Például a csapdakészítésnél már 10 után belép egy komoly korlát - 5% esély után már nehezebb az állatot befogni. Ez valahol érthető is. A vadászatnál pedig az az ok, hogy ne csak azt told, ne lehessenek szakbarbárok, akik utána esetlegesen felborítják a játékegyensúlyt, és behozható legyen a többiek számára a hátrányuk. Ugyanígy elementárisnál, gondold már el mi történne, ha korlátlanul növelhető lenne bármeddig. A játékélményt nem növelné az biztos.

Magadnak is ellentmondasz, előbb azért panaszkodtál, hogy csak vadászni tudsz, most meg a vadászatot kevesled... Miért várod el, hogy portyában is sikeres legyél, ha nem is foglalkozol, és nem azt növeled? Sírás rulz.
Dátum: 2009.01.14. 23:16:22
"ezen a szinten van jópár karakter, aki elszállt nagyon a harci szakértelmekkel, és tulajdonságokkal"

Nem teljesen értelek. Elköltesz 300ezer LE-t a vadászat fejlesztésére, utána panaszkodsz, hogy a többiek elszálltak a harci tulajdonságokkal. Egy klasszíkust idézve: És ezt így hogy?
Dátum: 2009.01.14. 23:04:24
Miklós már hetekkel ezelőtt beígérte, hogy csökkentik eggyel a támadható szintek számát, de azóta sajnos letett róla, mivel gyakorlatilag nagyon kevés LE-t veszít az áldozat, és szerinte nem rombolja a játékélményeteket. Lásd nyers lélekenergia topik:

"A lélekenergiától függetlenül, sokakat zavar, hogy akár egy nagyon erős ellenfél magas szintről fél ép-jüket leveri (esetleg csak azért, hogy az állatát fejlessze, hiszen le-t és tp-t nemigen kap). Beígértem a szintkülönbség-támadás kis csökkentését is, de ez hosszútávon nem megoldás. Én még mindig a "handicappelésben" hiszek, hogy az alacsony szintűek, ha akarnak védekezhessenek a felülről érkező támadások ellen a maguk módján (ld. védelem itala). Egyébként, én úgy érzem, a játékosoknak "nem fáj", ha nem lehet ezerszám vinni a lélekenergiát vinni tőlük, mert vannak metódusok az elrejtésére - szóval ettől még nem lesz rosszabb számukra a játék, és ez megnyugtató."
Dátum: 2009.01.14. 15:22:25
Vidd rá a kurzort az őskövek száma mellett lévő kérdőjelre, és kattints.
Dátum: 2009.01.14. 14:49:46
1. a spektrálisnak nincs kihatása a szörnyek méretére, csak a belőlük származó LE-re
2. amikor én a 7 óriási küldetést csináltam, hirtelen nekem is eltűntek az óriás lények. Két teljes szint, azaz 350-400 vadászat kellett hozzá, hogy 7-et összeszedjek. Egyébként 100-150-ből össze szokott jönni. Szerintem direkt van valami lassítás benne.
Dátum: 2009.01.14. 14:23:17
Ahogy én észrevettem, főként a szinttől függ, hogy mi és milyen gyakran pottyan. Nekem már tucatnyi kihullott, van alacsonyabb szintű a szövetségben, akinek meg semmi (15. szint felettiről van szó).
Dátum: 2009.01.14. 13:19:58
És az excel táblába a varázslat sebzésén kivül azt is beírtad, hogy az ellenfélnek hányas varázslat elnyelése volt?
Dátum: 2009.01.14. 12:44:11
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,26.100#hsz117

Mondjuk így utólag visszaolvasva kevésnek tartom, szerintem számolhatunk pontonként 2%-kal.
Dátum: 2009.01.14. 10:37:16
Érvelésed jó lenne, csak éppen - mint írtam is - a kérdés a játékban van már gyakorlatilag a játék kezdete óta, és ez alatt biztos vagyok benne, hogy már több százan (akár ezren is) válaszoltak rá. Ekkora mennyiségből ért el 50%-os eredményt.
Dátum: 2009.01.14. 10:16:35
Egy fantasy rajongókból élő cég honlapján miért is speciális egy szerepjátékos kérdés? Egyébként ugyanígy nem értem, hogy a végzetúrhoz kapcsolódó alapkérdések hogy lehetnek azok. Szánalmas, hogy a játékosok többsége a játékszabályokat sem ismeri. (Lásd kivégzés miatti reklamálások, "miért nem tudok lefelé támadni?", meg a "neki miért lehet a szintjénél magasabb szintű fegyvere?") Ezeket már csak azért is bennhagynám, hogy aki ezt nem tudja, biztosan utánanézzen. Egyből nem lenne ilyen irreális a LE rablási toplista.
Dátum: 2009.01.14. 09:58:34
A sárkányost én raktam be még a játék indulásánál, az volt a második kérdésem. Tekintve, hogy már három hónapja benn van, és majdnem 50% helyesen válaszolt, nem tekinthető nehéznek. Egyébként advanced dungeons and dragons, a leghíresebb szerepjátékok egyike.
Dátum: 2009.01.14. 09:54:08
Nézd meg az aláírásom, és ott a kereskedelem szakértelmet.