Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.02.04. 15:05:10
ki volt spártában a király?

dani
geri
leonidasz
szerkszész

A javulás tökéletes kilátástalansága miatt már leszoktam a kérdések kopizásáról, de ez kiakasztott.
Dátum: 2009.02.04. 14:17:31
"probalj szint*2+5 szerencset megcelozni, ott hidd el jonnek majd."

Ez a képlet honnan van? Nekem sztm extrém alacsony a szerencsém, alig nagyobb a szintemnél, és másfél szint volt a 7 óriás. Most meg 2 szint óta csinálom a 15 aprót, és még van belőle bőven... Ezért írtam már több helyen, hogy a szerencse a leghaszontalanabb tulajdonságok egyike.
Dátum: 2009.02.04. 01:15:32
de még a kevesebb pageview se értem miért gáz, ha 1. fizet érte (máshol ezért reklámmentességet kap), 2. nem is reklámból van finanszírozva a játék... Szóval miért túlzás? Tényleg nem értem milyen kára származik ebből a Beholdernek. Mert szerintem meg az a túlzás, hogy most ha valóban el akar érni valamit, ha nem lép be szinte óránként az egész nap folyamán, már jelentős hátrány éri.

Mindezt azzal a számottevő nehezítéssel, hogy _semmilyen_ helyettesitési lehetőség nincs, az majdhogynem tiltott, inkább csak megtűrt.
Dátum: 2009.02.03. 21:55:42
szerintem meg jó az így ahogy van, de lehetne a kvízolimpia és a bajnoki viadal mintájára egyéb versenyek is, például építőmester, vadászmester - úgy kellenének az újdonságok, mint egy falat kenyér.
Dátum: 2009.02.03. 13:01:11
Ezeket inkább ebbe a topikba: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,108.0

Tök igazatok van. Ezért örülök sokszor, hogy elől vagyok, jobb nem alul vegyülni
Dátum: 2009.02.03. 12:47:17
Szerintem rögzítve van, én legalábbis már vártam a kiírást. A következő március 5-én lesz.
"vagy itt most ez a kérdés, hogy döntetlenezés közben korrekt-e full cuccban támadni egyébként full cuccos karikat?"

Természetesen korrekt, nem ezzel volt bajom, hanem utána ha beöltözik buzogányba, ne én legyek a bunkó, hogy megütöm (visszaütök).

(Egyébként én is egy nap alatt csináltam meg, mondjuk vagy 50 portyapontot elszórtam közben, és igen sokan támadtak.)
Oké, de ezekszerint aki döntetlenes küldetést csinál az üthet bárki mást amikor akar teljes felszerelésben is, de őt nem támadhatja senki, hiszen folyamatosan buzogányban áll. Ez így szerinted teljesen rendben van?
Dátum: 2009.02.02. 16:47:48
"kapjanak minden 1000, tőlük elszívott LE-ért egy kronokompenzációt"

Szerintem tömegesen állnának neki az emberek negatívba veretni magukat, mert 250-300e simán van egy 50-es szakértelem.
Igen, ez engem is idegesít. Rendszeresen nézem a szövetségi támadáslistát, és látom hogy xy támadt 15 perce, megnézem, vakító fénnyel áll. És ezek után én leszek a bunkó, hogy megütöm? Eddig kedves voltam, de ezek után nem így fogok velük eljárni.
Dátum: 2009.02.02. 16:00:06
Igen, napi 1 őskő 5 egymás utáni sajtolásért még elmegy, de hogy ötöt... (illetve hat, hogy vissza is rakhassam a turbót másra). Erre szerintem felesleges programozási időt fordítani, olyan keveseknek lesz használható, és annyi más dolog van, ami kellene még.
Dátum: 2009.02.01. 20:51:01
OFFolásotok helyett inkább egy kérdés:
Hétfőn, vagy kedden lesz kiírva a következő bajnoki? Mert csak arra emlékszem, hogy csütörtök éjfélig lehet nevezni (legalábbis eddigi háromnál így volt), de hogy mikorTÓL, azt nem tudom.
Dátum: 2009.02.01. 16:21:44
visszacsatolás: ha bejön, a sebzésed 35%át sebződöd te is.
lélekszívás: LE-t szív el az áldozattól, csata közben, minden találatnál.
Dátum: 2009.02.01. 15:31:04
Nézd meg az aláírásomnál a küldetések linket.
Dátum: 2009.02.01. 15:30:16
Az elnyelés és a varázslat elnyelés az alapsebzésből, vagy már az erővel/taumaturgiával megnövelt sebzésből vonódik le?

Mielőtt valaki rávágná, hogy utóbbi, én már ebben közel sem vagyok biztos, különösen a varázslat elnyelésnél gyanakszom erre. Akkora a szórás a sebzések között, hogy nagyon gyanússá vált nekem a dolog.

Nomeg ha nem így van, rakat tárgy tök értelmetlen. A 30. szint táján egy karakter könnyedén sebez 150-et egy támadással, akkora az erőbónusz, ilyen szinten egy elnyelő fókuszkristály -4 levonása röhejes. Viszont ha ez az alapsebzésből vonódna le akkor akár valós értékben 10-12 sebzéslevonást is jelenthet.
Dátum: 2009.02.01. 12:14:38
Az elnyelés és a varázslat elnyelés az alapsebzésből, vagy már az erővel/taumaturgiával megnövelt sebzésből vonódik le?

Mielőtt valaki rávágná, hogy utóbbi, én már ebben közel sem vagyok biztos, különösen a varázslat elnyelésnél gyanakszom erre. Akkora a szórás a sebzések között, hogy nagyon gyanússá vált nekem a dolog.

Nomeg ha nem így van, rakat tárgy tök értelmetlen. A 30. szint táján egy karakter könnyedén sebez 150-et egy támadással, akkora az erőbónusz, ilyen szinten egy elnyelő fókuszkristály -4 levonása röhejes. Viszont ha ez az alapsebzésből vonódna le akkor akár valós értékben 10-12 sebzéslevonást is jelenthet.
Dátum: 2009.01.31. 18:21:11
szerintem jó poén
Dátum: 2009.01.31. 13:59:45
Nem. Egy 50ezres kútnál már elég sok épület fel van építve, amik jelentős bónuszokat adnak. Nem jó ötlet, hogy egy 2. szintű karakter könnyedén megkapja ezeket.
Dátum: 2009.01.31. 13:34:14
de miért kapituláltok egy óra alatt?! Ők kattintanak egyet, és ti külditek a LEt? Ez tök jó gomb, én is akarok ilyet.
Dátum: 2009.01.31. 13:19:40
Uhh, tényleg, igazad van, de mégsem én hibáztam.

Ugyanis a szakértelem meg lett változtatva, de MIKOR?

Biztos vagyok benne hogy szintenként 3%ot számított, és 67 volt a maximális szintje.

Én eléggé sűrűn itt vagyok, és csöppet zavar, hogy ennek ellenére se tudtam...