Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.02.14. 19:23:37
AKkor próbáld ki.
Dátum: 2009.02.14. 19:17:40
Pedig tökegyértelmű: a 3. szintest vedd fel.

Ezután 26-on kettőt teljesítesz egyszerre, mi azzal a probléma?
Dátum: 2009.02.14. 19:05:58
A 3%-os intelligens kedvencre én is rákérdeztem pár hete Miklósnál, ezt írta vissza:

"szia, semmilyen változás nem történt! arról volt szó mindössze, hogy az információ hiányos volt, és pontositottuk. Az int. kedvenc mindig is 5% volt, a leirás volt hibás, erre egy játékos hivta fel a figyelmemet, javitottuk."

Az Állategészségügyi reform topicban már felhívtuk a figyelmét, hogy a Kennelnél továbbra is 3% van, még nem reagált. Egyébként ott írja azt is, hogy a Kennel hatékonysága a szintjeinek növekedésével emelkedni fog, nem csak az időtartam tolódik majd ki.
Mindenesetre ez a küldetés kilőtt egy csomó másikat is: szerezz 20 TP-t, 30 TP-t, 5 magasabb szintű végzeturat stb.
Dátum: 2009.02.14. 02:34:49
"No persze, kinek most sem megy, az meg akkor azért sírna, hogy neki ezek túl nehezek, szar a rendszer."

Szerintem a sírások 99%-a nem azért van, mert "nehezek" a kérdések, hanem szarul vannak megfogalmazva a kérdések, többértelműek, hibásak a válaszok, esetleg nem is szerepel köztük a jó, vagy pedig egy kedves ember egy olyan idióta számra kérdezett rá, amit kizárt dolog, hogy bárki is tudna fejből. (Milyen hosszú a Léna folyó: 4400 km, 5000 km vagy 5500 km? Na, fejből?)
Dátum: 2009.02.14. 01:27:51
"Én már egy ideje nem is foglalkozok ezzel az eseménnyel."

A baj az, hogy muszáj vele foglalkozni, mert a játékban előnye származik annak, aki megnyeri - az a 3% hosszútávon nagyon nem mindegy. Így, ilyen körülmények között megtartva joggal bassza fel mindenki csőrét, hogy mernek ilyen kérdéseket a játékosok elé rakni. És ráadásul minden eddiginél előfordultak problémás kérdések.
Dátum: 2009.02.13. 21:48:50
Mennyibe kerül két 20 forintos rágó?

20
40
60
80

Azonnal törölni
Dátum: 2009.02.13. 13:30:37
Sőt, még vadászni is fogunk helyetted, de előtte felolvasom hangosan az aláírásomban szereplő linken a kereskedelem szakértelmet, hogy neked még olvasni se kelljen.
Dátum: 2009.02.13. 13:10:53
"Tipikus ustokos karakter, ami a tobbiek szemeben (akik sokaig szenvedtek mire elertek oda ahol vannak) nagy negativum lesz."

Nade Miklós ezt már a játék indulásakor leírta, hogy lesznek ilyenek, a választható stratégiáknál!

És most itt nem féltucatnyi ember megsegítéséről van szó, hanem valójában a játékosok 90%-ról, akiknek állata szintben messze el van maradva még az éppen befogható állatétól is. (Épp most olvastam egy panaszt, hogy milyen értelmetlen szenvedés az a küldetés, hogy lépjen az állatod 5 szintet - http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,92.800#hsz808

Egyszerűen el kell fogadni, hogy vannak ilyen karakterek és kész. Sokak számára nem a nyerés a lényeg, hanem ugyanúgy örül annak, hogy pl. 50-es kivégzéssel sikerült valakit megölnie egy héten egyszer. (Magyaráztam fórumban pár embernek, hogy milyen hülyeség a felfejlesztése, de aztán feladtam, mert többen támogatták, hogy a kivégzés milyen jó. Közöltem, hogy 2000 feletti ÉP-m van, sose megyek 250 alá, de ez nem zavarta őket, meg voltak győződve az igazukról. Ritkán bejön nekik, akkor nagyon örülnek maguknak, elégedettek. És végülis ez a játék lényege, nem?)
Dátum: 2009.02.13. 12:02:22
Azért vicces, hogy míg a kereskedelem ösztönző küldetést hasznosnak tartod, de az állat 5 szintlépőset szenvedésnek.

Nézz be az állatreform topicba, és rájössz, hogy a játék legnagyobb tápját hagytad ki, és kiderül az is, hogy miért nem megy neked a portya...
Dátum: 2009.02.13. 07:43:42
"Én már most tudom, hogy a kincseskamrás küldit nem fogom tudni megcsinálni 2-3 hónapon belül"

Tekintve, hogy amúgyis legalább másfél hónap, mire odaérsz, ez nem akkora gáz. Nyilván felveszed előtte a lépj 4 szintet küldetést, az kapásból 20 nap, a 20 kisebb lény szintén két szint, 10 nap, a 25 térkapus lény legyőzése egy hét, és ha mindez megvan, a 40-es éjfatty és a fehér lovag amúgy is megfogna. Nagyon a határon mozogsz most is.
Dátum: 2009.02.12. 18:02:58
30. szint felett alacsony támadással, magas védelemmel és taumaturgiával, prima cuccokkal 1 nap alatt meg lehet csinálni.
Dátum: 2009.02.12. 16:23:26
"Mondjuk én egy casual gémer vagyok."

Aha, egymillió feletti rablással. Én meg százezerrel egy béna játékos.
Dátum: 2009.02.12. 16:08:15
"Amugy miert is kell segitenunk annyira elszantan a gyengebb jatekosokat?"

Hogy ne legyen a játék unalmas.
Dátum: 2009.02.12. 13:38:49
Mivel a császár 35, az éjfatty legalább 41. szint lesz, a fehér lovag meg gondolom 47. De lehet borul a hat szint, mert már a császár se stimmel.
Dátum: 2009.02.12. 13:28:40
1. 30 csata után rég szintet kéne lépnie az állatodnak -> intelligens kedvenc
2. 30 csata után levernek róla 330 ÉP-t? -> kettes-hármas vastagbőr elég.
Dátum: 2009.02.12. 13:21:44
"legyen eros kennel reform"

1. Ez a topszövetségeket segítené, akiknek tagjai amúgy is erősek.
2. Miklós amúgy is erősíteni akarja, mert most a szint csak a gyakorlás időtartamát határozza meg, de a szerzett TP-t is növelni fogja. (Ezt még szívem szerint kiegészíteném azzal, hogy abba lehet hagyatni a gyakorlást, ilyenkor persze egy darab TP-t sem kap az állat.)
Dátum: 2009.02.12. 13:17:28
"Persze, mindenkire ugyanúgy hat. Persze csak meg kell szokni"

Szerintem felesleges aggódni. Aki most is erős, ez után is meg fogja oldani, hogy erős legyen, aki gyenge, hiába vesz át erős karaktert, ezután is gyenge lesz...

Persze ha már változtatás, hozzuk ki belőle a legtöbbet amit megtehetünk a játékegyensúly, és a lemaradók érdekeinek védelmében.
Dátum: 2009.02.12. 12:57:10
"H az állat amit egy vadászattal felnött kari elfog bármilyen szinten tulajdonságban vetekedni fog azzal amit 4 hónapon át nevelsz ez az igazi jövő"

Két szempontból is jó lenne, ha az alapszint is beleszámítana.
1. Nem mindegy, hogy 40. szinten egy 80. szintű állatot lecserélve 1-es elnyelést kapok, vagy 40-est.
2. Egy 40. szintű alapjátékos, átlagos karakternek kb. 20-as állata van max. Azaz 60-as a hátránya, ez csökkenne 40-re.

Tehát ha az alapszint beleszámítana, az mind a topnak, mind a többségnek jó, előbbi cserélhet, utóbbi kisebb hátrányt szenved, szűkűl a szakadék.
Dátum: 2009.02.12. 12:26:00
Ez a post azért erősen sírás kategória

A topban nem azok vannak, akik nem portyáznak, és szerintem ők nagyobb vadászok, mint bárki más. Kétlem, hogy ne törekedne minden "portyázó" ugyanúgy a spektrális kimaxolására, sőt, ők már rég megtehették, a "vadászokkal" szemben. Egy vadásznak mi a fejlődés 20-as csapda, 60-as préselés, 100-as spektrális után? Mit fog csinálni ha ezek megvannak?