Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.02.22. 09:38:39
Kreatív affinitás az egekben, nem árt, ha gyémánt hordába tartozol, csak portya, vadászatot hanyagolni, napi több gyogyítal, 30 PP, 40-es valóságformázással... ilyesmik. De manapság egyébként minden "normálisabb" 20. szintű karakter ezt csinálja, a toplista elején csak ilyet találsz. Félmilliót elérni egyáltalán nem extra, mondhatni egy a billentyűzetre rakott haláltusában vonagló lazac eléri ezt az eredményt.
Dátum: 2009.02.22. 09:36:16
"ő az egyik királya ennek a műfajnak"

Volt. Látom nem követed az eseményeket.
Dátum: 2009.02.22. 09:03:30
Relatív. Amire én emlékszem, hogy 29. szinten értem el a 60-ast.
Ez nálunk is így van, én is tudom szövetségi társam jelszavát (enyémet szintén senki), és amikor valaki a fórumon jelzi, hogy elromlott a gépe, vagy elutazik wellnessezni három napra, teljesen normális, hogy valaki belép, és beküldi rendszeresen a Kennelbe az állatát. Ezek nem a mi hibáink, hanem a rendszerből hiányzik ezek normális megoldása. (Pl. Kennelnél, hogy berakom, kiveszem, és a köztes időt ugyanúgy számolja, mint például a valóságformázás vagy az elementáris fúzió turbózása.)
Én legalább három ilyet láttam már, szóval szerintem törölték duplázás/triplázás miatt.
Dátum: 2009.02.21. 16:05:43
"Most komolyan gondolod, hogy 4 szövetséget gyanúba keverek, és tagokat fogok megnevezni? Mi a fenének nézel, nem vagyok ÁVH-s!"

Valóban nem. Te annál sokkal rosszabb vagy.
Dátum: 2009.02.21. 16:01:30
Az fáj, hogy _nem oszt meg semmit_. Ha valami problémája van, ÍRJA LE, ne pedig csak ködösítsen. Én merem vállalni a véleményem, más is, de ő csak gyáván vádaskodik. Ennél rombolóbb kevés dolog van, mert ezt lehetetlen cáfolni. És ezt ő is tudja nagyon jól.
Dátum: 2009.02.21. 15:41:24
"Kapásból eszembe jutott 4 szövetség, ahol bizonyos(!) tagok használhatnak valamit, de a társaik is csupán gyanítják"

Melyik négy szövetség?

Ugyanazt a szarkeverést folytatod, mint tegnap, SEMMIT nem állítasz, csak sejtetsz, "én tudom, hogy csalnak, de nem mondom el". Vagy mondd el, vagy fejezd be! Teljesen hiteltelen vagy.
Dátum: 2009.02.21. 11:12:48
Az állat kap TP-t, morálja ráadásul kettővel is emelkedik nem csak eggyel, mint egy sima csatánál, de a karakter nem kap semmit, és a küldetések teljesülésébe sem számít bele (pl. kritikus ütés, bénítás).
A TGY mostani ténykedésének fényében igen nehéz lesz ezután bármelyik karakterre is ráhúzni, hogy "építőrabszolga".
Dátum: 2009.02.21. 10:13:43
Szerinted ha nem jönne belőle LE, megnéznék? Ez a hozzászólás tökéletesen mutatja, hogy nem azért nyitotta meg, mert meg akart belőle tudni valamit, meg akarta volna ismerni a szabályokat, hanem csak tápra vágyott. Az emberek nem olvasnak, így legalább végigkattintgatja a menüpontokat, megismeri a wiki felépítését, és később ha keresi hogy hol van Drakin, eszébejut(hat), hogy "volt egyszer valami honlap".

Persze elismerem, ha ténylegesen elolvasta volna, rájön, hogy a wikiről közvetlenül a büdös életben nem kap LE-t, és nem teszi fel a fórumban a kérdést... Szóval az ilyen megjegyzések önmagukban is siralmasak.
Dátum: 2009.02.21. 10:08:32
Én már nagyon sok LE-t szereztem általa. Forgasd szorgalmasan, nézegesd naponta, tanuld meg a szabályokat belőle, mert jövőhéten feleltetést tartok.
Dátum: 2009.02.21. 09:31:13
Biztos nem estél bele a váltásba, az ajánlás hajnal 5 körül volt.
Dátum: 2009.02.21. 09:19:18
Nem hatékony, inkább intelligens kedvencet fejlessz.

Napi morálzuhanás: 20 + állat szintje - meggyőzőképesség.
Dátum: 2009.02.21. 09:17:51
"a bank is sajnos a piacon veszi fel azt a pénzt, amit te adsz"
Nem, nem a piacon. A magyar jegybank és a svájci jegybank megállapodást kötött, ezáltal a bankok közvetlenül a magyar jegybanktól kapják a frankot, ennek ellenére is drágítanak. Ez szimplán pofátlanság.

http://hvg.hu/gazdasag/20090128_svajci_magyar_nemzeti_bank_deviza_swap.aspx
Dátum: 2009.02.21. 04:57:25
"Megsúgta a srácnak egy prominens játékos"

Persze, ezek már csak így mennek. Vagy hagyd abba ezt a gyanúsítgatást, vagy tálalj ki, mert most csak a szart kevered.
Dátum: 2009.02.20. 20:53:17
"Én általában azért, mert én nem veszítettem semmit."

Én annyiból megértem, hogy a játék lényege nem az, hogy szerezz sok LE-t, hanem hogy szerezz többet, mint mások. Megfordítva pedig ez azt jelenti, hogy a többiek ne szerezzenek többet, mint te.
Dátum: 2009.02.20. 20:25:40
Tőle beszívok egy vereséget, de utána én 15 másikat verek le aznap. Nyilván fel kell rakni magas szintre nekünk is a kínzókamrát.

Dehát ez a többi épülettel is így van: ha x szövetségnél 5. szintű a gyakorlótér, akkor nálunk 5-ös védőfal az ildomos, hogy semlegesítse annak hatását.
Dátum: 2009.02.20. 20:16:36
"esélytelen csaták örömeiről szólt"

Eddig is voltak esélytelen csaták. Az utóbbi három hónapban Sharpa kb. 50-szer ütött meg, ebből max. 5-ször nyertem. Ne egy épülettől várd, hogy ezen változtasson.
Dátum: 2009.02.20. 20:11:17
Még 60-on se. A vadászat szintenként 10 LE, azaz 60-on 600 jön egy átlag vadászatból. Ezt a spektrális duplázza, napi 50-nel számolva 60e LE. Rabol 20ezret, bevált egy küldetést (mondjuk 40e LE), és akkor is csak 120ezernél van.