Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.02.26. 10:35:49
Szerintem ez nem akkora extra. A villámcsapás 30-50-et sebez, 43-mas tau - főleg ha smaragd - sztm simán duplázza.

Nézd meg az emberke maximum sebzését, biztosan nagyobb. Magas szinten sokkal durvább lesz a varázslat szerepe, főleg amik a harcot is módosítják (-védekezés vagy -támadás), még magasabbon pedig szimplán nem tudsz akkorát sebezni közelharcban, hogy behozhatsd az esetleges sebzéshátrányt.
Dátum: 2009.02.26. 00:21:17
Addig tart, amíg le nem veszik. Bárki más leveheti az átkozó szövetségéből. Le is fogják idővel, mert csak 1-3 hely van rá, és több küldetéshez is kell átkozni.
Dátum: 2009.02.25. 23:51:31
Van, minden hónap 5-e táján, csütörtök éjfélig, és pénteken délután 2-kor van maga a lebonyolítás.
Szerintem az ilyen csordulásoknál is van szerepe a stratégiának. Pl. ki tudja, hogy március 5-én a viadalon 3 állat (magas sebzés, csekély elnyelés), 2 erős állat, vagy egy 30-ról 60-ra turbozótt kritikus varázslat sebzés lesz a nyerőbb? A varázslat nyer, vagy a támadóerő? (a 48-as pálca, vagy az 50-es kard?)

Ezeket a kérdéseket mindenki másképp válaszolja meg.
A topic indítása óta már bejött az Akadémia. Lehet, hogy a 40 feletti szakértelmek valamelyest módosítják majd a képet.
Nem hiszem, hogy meg kellene "torolni" bármit is, én nem várom el, hogy legyen bármiféle jutalom. Szintlépési adóként tekintek rá.
1. szinten, ahol ilyen nagy a random szerepe, csak így lehetett ezt ilyen kevés LE vesztéssel megcsinálni. Regisztrált még 5-6 játékost, és azok mind felkenődnek rajta. Tuti nyer.

Ez is azt mutatja, hogy tapasztalt játékosról van szó - én Miklós helyében fokozottan megvizsgálnám az 1-es világban lévő karakterét is
Dátum: 2009.02.25. 14:43:10
40-en van.
Dátum: 2009.02.25. 14:08:54
Pontosabban 24 óránként egyszer, nem lehet éjfél előtt és után egyből küldeni.
Dátum: 2009.02.25. 14:05:36
50ezres lélekkútig 1/10-ed, utána 5ezrenként eggyel nő az osztó, azaz 60ezresnél 1/12, a maxig, 175ezres kútnál 35-ig. Ez a lélekkút reform topicban volt leírva még ősszel, célja a lélekkútak elszállásának megakadályozása volt.
Dátum: 2009.02.25. 10:22:21
Engem még azért mindig izgatna a lezárás időpontja.

Ha éjjel 2-kor elkap valaki, akkor az még aznap, vagy másnap? Mert a jutalom ugye reggel 5-kor jön, ez még abba számít bele, vagy már a következő napba?
Amit te magyarázol, az a szövetségi háborúk topikba tartozik, nem a ki be lépkedés topikba. Légyszi helyezd át a székehelyed oda, és olvasd el az utolsó néhány hozzászólásom.
Dátum: 2009.02.25. 08:49:58
Van egy játékidő rövidítés topik, oda is írd be feltétlen!
"a megtámadott szövetség képtelen kezelni a helyzetet"

Vagy inkább nincs más lehetősége kitartani. És ez nehogy már a védekező fél hibája legyen.
1. Akkor a rendszernek jegyeznie kellene, hogy ki ért el győzelmet. Jelenleg ez tudtommal nincs így.
2. Akkor bármelyik pillanatban meg lehetne fordítani egy háborút, mert nem csak a pozitív, de a nagyon negatív embereket is ki lehet rugni, 3 nap után így brutális gyorsasággal eldöntve az eredményt. Pl. kiváló taktika lenne előretolni egy "áldozatot", azt szétverik naponta 10x, majd a harmadik nap vége előtt hirtelen kiléptetni, és meg is van a dupla győzelem.
Dátum: 2009.02.25. 06:07:08
Milyen betegségből gyógyult ki Magic Johnson?

Rák
Tífusz
AIDS
Alkoholizmus

Törölhető. Nem AIDS-es, csak HIV pozitív. Nem gyógyult ki, csak tünetmentes. Nem ugyanaz!
Dátum: 2009.02.25. 00:22:48
MINDENKINEK ÉP nélküli kispad van! Te eddig kivétel voltál, mert erős voltál, ezért a többiekre sokkal több támadás zúdult. Most ez egyenletesebben oszlik el, te is bekapsz párat, és ötödannyiért sírsz, mint amit egy átlag játékos kap.

Kezdesz szánalmas lenni.
Dátum: 2009.02.25. 00:18:01
Látom nem érted, vagy nem akarod megérteni, ezért egy extrém példát mondok:

Sameed ugye két és félmilliót rabolt, még magasabb szintüek számára is üthetetlen volt, meg egyébként sem érte meg. Amikor felért 31. szintre, akkor hiába volt turbótápos, 36-ról simán levertem néhányszor (nem nagy érdem, nyilván). Mivel 5 szinttel lefelé ütöttem, LE-t nem vittem tőle szinte semmit, a motiváció puszta jóleső érzés volt, és szerintem rajtam kivül soha nem is ütötte meg senki. VISZONT, ha lett volna már akkor kinzókamra, kéjes örömmel támadta volna több ember is az én szintemről, és igencsak változtatnia kellett volna neki is a játékstílusán. Így már érthető mit magyarázunk? A kínzókamrával _mindenki_ célponttá válik, a legjobbak, legerősebbek is, legmagasabb szinteken is.
A baj szerintem ott van, hogy hadat üzensz egy szövetségnek, azután hirtelen belép oda 3 izomember, és 3 nap alatt elvernek, majd visszamennek a sajátjukba, majd ezt akárhányszor megcsinálhatják.
Dátum: 2009.02.24. 22:55:35
A Küldetések topicba azért majd nézz át