Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.03.04. 12:01:49
10 nap alatt 37 349 LE, egy hónapban az 112ezer LE. Ez kb. +9 tulajdonságpont egy vezető tulajdonságon. Ne mondd, hogy kevés.
Dátum: 2009.03.04. 09:05:55
Igen, a CSPből való munkavállalással az a baj, hogy soktucat játékos van, akinek a CSP nem jelent semmit. De még térkapu gyorsításra sem használják, mert portyázásból több LE és kevesebb TP jön, mint a térkapuból.

Erre lehet mondani, hogy 25. szint felett már jobban megéri a vadászat, de ez nem igaz, a határ folyamatosan tolódik felfelé, ahogy a zöm is jön fel. Olyan több ezres rablásokat olvasok napi szinten a belső szövetségi topikokban ebben a 25. szint körüli szférában, hogy csak pislogok.
Dátum: 2009.03.03. 18:24:26
A jutalmad 1237 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása
A jutalmad 1069 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása
A jutalmad 870 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása
A jutalmad 953 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása
A jutalmad 934 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása
A jutalmad 977 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása
A jutalmad 988 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása

Ez is mind mai, 41. szint. Nyilvánvaló, hogy kaptok bónuszt térkapura is. Nem 33%-ot, valamivel kevesebbet.
Dátum: 2009.03.03. 17:04:52
Mennyi (634543765 : 2) x 2???

317271882,5
634543765
Nem lehet kiszámolni
1269087530

Ki engedte ezt át?
Szerintem ne menjünk el a vizitdíjas népszavazás felé, ugyanis azt fórumokban egyértelműen lehetett látni, hogy számtalan leszavazó is elismerte, hogy jó az ötlet, csak azt a fidesz egy nagy kormányellenes demonstrációvá alakította.

"de itt is az kellene, hogy az emberek dönthessenek, mennyit fizetnek: aki csak az alapellátást, az csak az alapellátást kapja "ingyen". Milliók fizetnek minimál tb-t vagy még annyit sem, ugyanakkor az ellátásuk sokkal többe kerül. A dolog hátránya az lenne, hogy egy szegény embernek nem feltétlenül lenne pénze a veseátültetésre."

Azt is tegyük hozzá, hogy aki a legkevesebbet fizeti, az számtalan ok miatt valószínűleg a legtöbbe is kerül. Ugyanis aki a legkevesebbet keresi, az valószínűleg nem vesz vitamint a boltban, kevesebb zöldséget/gyümölcsöt eszik, és sokkal nagyobb arányban költi fizetését cigarettára/alkoholra, mint a magasabb keresetű ember.

Az egészségügy reformja szerintem sokkal kevésbé a pénzről szól, mint inkább személetmód-váltásról. Például infarktus után kötelezni lehessen bizonyos egészségesebb életmódra (például cigi abbahagyása), amit ha nem tesz meg az illető, akkor fizetnie kell adott ellátásért. Franciaországban részben így működik, de Magyarországon ez esélytelen.
Dátum: 2009.03.03. 14:57:08
Én abban tudlak támogatni, hogy a gyémánt kapjon valamicske bónuszt az építésre
Dátum: 2009.03.03. 11:28:14
"Hogy mi a jobb, +5% támadás és sebzés, +5% taumaturgia, magasabb egészség, vagy +5-10% kritikus ütés, esetleg nagyobb kereskedelem azt nem tudom."

Én igen Mindig más. Elején a nagyobb rablás számított (gyémánt), utána a rubin/zafír közelharci bónusza, 35-től 45-ig kb. pedig a smaragd 10%-a volt a nyerő. Azonban lassan ez a korszak is végetér, ismét átveszi a helyét a rubin/zafír.
Dátum: 2009.03.03. 11:23:59
Nem gond, csak megkérdőjelezi a topic értelmét.
Dátum: 2009.03.03. 11:15:06
Azért szögezzük le, hogy itt a gyémántokat két topjátékos, Aranyalma és Simon képviseli, akik akkor sem fognak szinte semmit rabolni, ha a gyémánt bónusz 100%-ra növekedne.
A játékosok hülyének nézésének indokával
Attól még, hogy jól válaszol valaki, simán visszadobhatja a kérdést. Én is ezt tettem most eggyel:

Hány füle van egy embernek?

2
3
4
5

Jól válaszoltam, majd nyomtam egy azonnal törölnit, mivel értékelendő kérdés volt.
Dátum: 2009.03.03. 10:44:52
Attól még mivel nem százalékos, idővel ugyanúgy pár százalékra fog csökkenni a maxolt érték szerepe.
Dátum: 2009.03.03. 09:40:52
Szerintem egyáltalán nem kell kirakni. Mindössze 15 tulajdonságpontról beszélünk, ami 120-as alaptulajdonságoknál nem sok, ráadásul ez nagyon gyorsan növekszik (igen, nem áll le, erre van az 50. szaki). 150 felett már 10% se lesz, teljesen elértékelenedik. Sokkal okosabb lett volna ezt is százalékosan megoldani. Alacsonyabb szintűeket meg azért nem befolyásolja, mert 30 feletti tanulás csak nagyon erős alacsony szintű karaktereknél van. Ugyanígy lehetne kampányolni a kivégzés, kritikus ütés stb. megjelenítése mellett is, mégse merült fel ilyen sose.
Dátum: 2009.03.03. 01:14:18
Inkább ne térüljön meg, minthogy teljesen esélytelenné váljanak azok, akik nem küzdöttek. Szerintem ahogy az epikus erejének meghatározása, ez is csak a határ elérése közelében, három hónap múlva fog kikristályosodni, akkor érdemes megnézni, hogy hány % küzdött, hány % nem, és lehet játszani a büntetés mértékével.

Jutalomnak szerintem tökéletesen elegendő lenne, hogy kapsz egy kristályjelvényt is, ami azt jelenti, hogy egy általad választott hordának a bónuszát szintén megkapja a karaktered. Ennél többre nem számítok.

Ebből következően a büntetés pedig a saját hordabónusz elvesztése lenne.
Dátum: 2009.03.02. 22:27:35
Kiváncsi vagyok Viszok mekkora seggberugást kap ezért a beírásért
Dátum: 2009.03.02. 22:15:03
Biztosan nem okoz nagy szakadékot, mert ha hátrányt jelentene a fertőzés elleni harc elmulasztása, akkor 65. szint táján Miklósék a játékosállomány jórészét (a nem harolókat) simán elveszítenék, ugyanis senki nem játszana sokáig egy olyan karakterrel, aki emiatt nagyon durva hátrányt szenved. Ez egy játék, aminek a szórakozás az elsődleges célja. Ha nem teljesül, akkor törlik a karaktert. BIztos vagyok benne, hogy ezt is figyelembe veszik, tehát semmiképpen nem fogja befolyásolni a harci képességeket.
Dátum: 2009.03.02. 16:27:00
Amiről ti itt irogattok, az már kb. 11. szint táján előjött, amikorra a karakterek többségének megvolt a transzcendális projekció szakértelme. Egyértelműen az volt a legnagyobb csapás a rablásra, és ölte meg leginkább a portyázást, vele együtt a gyémánt bónuszát is. Az, hogy most 40. szint felett problémáztok rajta pusztán abból következik, hogy eddig lehetett még növelni egyéb helyekről a LE bevételt (térkapu, kínzókamra), de már az sem növelhető tovább.

Mivel ez egy tavaly őszi ügy, kétlem, hogy bármiféle megoldásra jutnátok, ráadásul Miklós több helyen is kifejtette, hogy továbbra is van LE magasszinten is, ennélfogva a gyémánt bónusza ugyanúgy működik.
Dátum: 2009.03.02. 15:47:10
Idézet: Mortimer - 2009.03.02. 10:30:24
Dél Afrika aranybányájában hány méter mélyen dolgoznak az emberek?

4500
6000
2000
1000

Erre tudja valaki, hogy a kérdező mit jelölt be helyes válasznak? Nyilvánvalóan több helyes is lehet, mert valóban ott van a legmélyebb, de lehet, hogy átlagot vett. Azért érdekel ennyire, mert 30 helyes válaszos küldetésből 29 már megvan, és ezért nem merek tippelni... Ha olvassa, aki feltette a kérdést, segíthetne


Aha, ahogy számítottam, elbasztam a kérdést (( Wiki szerint a világ legmélyebb termelésben lévő aranybányája TauTona, 3,6 kilométer mély. http://en.wikipedia.org/wiki/TauTona
Ennek nyomán beixeltem hogy 2000, viszont a kérdező szerint 6000. ROPPANT DŰHÍTŐ.
Dátum: 2009.03.02. 10:30:24
Dél Afrika aranybányájában hány méter mélyen dolgoznak az emberek?

4500
6000
2000
1000

Erre tudja valaki, hogy a kérdező mit jelölt be helyes válasznak? Nyilvánvalóan több helyes is lehet, mert valóban ott van a legmélyebb, de lehet, hogy átlagot vett. Azért érdekel ennyire, mert 30 helyes válaszos küldetésből 29 már megvan, és ezért nem merek tippelni... Ha olvassa, aki feltette a kérdést, segíthetne
Dátum: 2009.02.27. 08:17:49
Az egyetlen lehetséges válaszra kattintottam: megszakítottam a vadászatot.