Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.04.27. 19:12:48
Alapvetően hibának tartanék behozni egy PvP játékba egy álcsatát. Szimulációra ott van az ősköves verzió, csatában pedig igenis történjenek események, legyen kihatással a karakter életpontjára, varázspontjára, állatára, az egész fejlődésére.

Ilyen erővel rakjunk be a játékba egy gombot, amit ha megnyomok, 1-el csökken a portyapontjaim száma, kapok 20 TP-t, az állataim morálja pedig nő eggyel. Nyomogathatná a top napestig, mert kb. ugyanakkora kihívás, mint "nem valódiból" leverni egy hat szinttel alattad lévőt. Ez aztán játék
Dátum: 2009.04.27. 15:15:46
Ez tényleg kompromisszumost megoldás, tökéletes.

Az egész évre előre nem lehetne a többit is ehhez hasonlóan meghirdetni?
Dátum: 2009.04.27. 15:08:07
15ös felejtés, rá turbó, és fejlesztesz mást.
Dátum: 2009.04.27. 14:00:54
"A hatósugarat meg lehetne úgy határozni, hogy legyen legalább 50 karakter, akit elérsz."

Aha, persze, meg ahogy Móricka elképzeli. Ha nincs ellenfél, tessék visszamaradni, ezért lett berakva a játékba. Ez arra lenne tökéletes, hogy az 58. szintű nyugodtan ütögethesse akár a 49. szintűt, de a 49. szintű csak 47. szintűre lásson le, és csinálja meg az 50 nyertes csatát egymás után küldetést ahogy tudja.

"ha magasabb szintű (TÖ-jű, stb.) támad alacsonyabbra és legyőzi, akkor a másiknak a harc után begyógyulnak a sebei TELJESEN"
És így egy háborúban óránként megütheti, vagy az egész szövetsége elhurcolhatja reggelenként kínzókamrába, nem csak egy ember. Tényleg tök jó
Dátum: 2009.04.27. 12:59:46
Vegyétek észre, hogy szinte teljesen lényegtelen a bajnoki időpontja, csak a nevezés időpontja számít. Ha ez ki van tolva egy-másfél hétre, akkor mindenki a lehető legoptimálisabban felkészülve tud nevezni.

Szóval mindegy, hogy hétfő vagy péntek, ha holnap déltől van a nevezés.
Dátum: 2009.04.27. 00:22:37
A detonáció sebzése nőtt, nem csökkent.
Dátum: 2009.04.26. 19:27:13
Ezt azért gondold át. Mint Kocos számolása is mutatja, havonta több száz őskő a játék ára. Ez alatt kb. 5 szintet lehet lépni, azaz max. 30-35 őskövet jelent ez a tárgy. Még egy fegyverre sem elég.
Dátum: 2009.04.26. 18:55:54
9-es szakértelem. Olvasd el az aláírásom.
Dátum: 2009.04.26. 12:52:34
Kivégzés szakértelem. Lásd aláírásom, konkrét tanácsot is találsz.
Dátum: 2009.04.26. 12:08:46
Hatalmas. Néha gondolkozz, mielőtt kérdezel.
Dátum: 2009.04.25. 10:34:48
A törléseket talán az mutatja a legjobban, hogy nincs 35 tagú szövetség a játékban.
Dátum: 2009.04.25. 09:56:52
.
Dátum: 2009.04.25. 09:01:34
én péntek hajnal 1-kor léptem szintet, támadás nélkül. Szombat azért necces ilyen szempontból szerintem, mert csomoszor megyek kocsmába hétvégén, és utána, lefekvés előtt szoktam ütni kettőt, hogy a hajnali szekció ne vigyen el kamrába - biztos más is van így. (Se tegnap, se ma nem vitt el senki.)
Ha bejön egy NPC horda, akkor rengeteg TP-t szereztek rajta, és még jobban elhúztok a mezőnytől, egy idő után gyakorlatilag csak a gépet ütitek. Az sem PvP.

Ha pedig elkezdenétek egymást ütni az EH-val, ugyanígy rengeteg TP-t bírnátok szerezni, persze rajtatok ezáltal a TGY ugyanígy felkapaszkodna, és a végén szintenként egy ember lenne kb. a mostani 3-4 helyett.
Dátum: 2009.04.24. 23:36:20
Ott van erre a transzcendális projekció szakértelem, lásd aláírásom.
Dátum: 2009.04.24. 22:56:42
"Javasolom egy kényelmi-prémium csomag bevezetését, ami pl egy hónapra szólhatna."

Maximálisan egyetértek. A prémiumnak nem tápolásról, hanem időmegtakarításról kell szólnia. (Mondom ezt úgy, hogy majdnem a játék eleje óta prémiumos vagyok.) Simán hajlandó vagyok azért fizetni, hogy kevesebb időt kelljen előtte töltenem, és egy vadászat közben ne kelljen 10 percenként ránéznem, hogy nem fogtam e be három állatot egymás után. A valósidejű stratégiákban is ez a mikromenedzsment rész a legunalmasabb, és a fejlesztők egyre inkább kiszedik ezt teljesen (parasztok gyártása, bányák építése, abból hadsereg létrehozása stb.). Ez egyszerű bibelődés, kattverseny. Nem ez a lényeg!
Dátum: 2009.04.24. 18:32:06
Ezt miért nem a 4. szintű tagotoktól kérdezed? Ha ő fellát hatodikra, akkor viszont is igaz.
Dátum: 2009.04.24. 17:24:46
A baj az, hogy szerintem 50-ért is elég sokan használnák, ahogy a hordaváltás sem ritka.
Ó, ezt korántsem rosszallásként írtam, csak mint ténymegállapítást. (Én napi max. 1 támadásnál többet szinte soha nem kapok tőletek, szóval nem személyes okból írtam.)

A TGY-katakomba igaz, persze, de a védelem itala ennyi nap és ember után már biztosan ezer felett tart, szóval mégiscsak nyertek.
"ennek a háborúnak az egyetlen győztese Freezer"

Meg a sok tucatnyi alattatok lévő, akik helyett a TGY csapkodtátok, és nem rajtuk költöttétek el az eddig a védelem italára költött bőven ezer feletti portyapontot.