Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.12.28. 12:17:37
Baraty, mikor írod ki a következő bajnokit? Azon lesz valami változás az előzőekhez képest?
Dátum: 2009.12.27. 19:41:40
A harmadik lenne a legjobb.

De én egy új épületet is el tudnék fogadni, ami ugyanúgy növeli a pihenés közbeni regenerációt, mint a mágustorony és a nekrofun. Mert azt azért ne felejtsük el, hogy a VP regeneráció 20-as torony és 15-ös nekrofun mellett alig két óra nulláról maxba, összehasonlíthatatlanul gyorsabb, mint az életponté. Utóbbi mértéke maradt akkora, mint első szinten!
Dátum: 2009.12.27. 19:21:56
A támadónak minek csökkentené? Akinek kevés életpontja van az ne támadjon. Neki van választási lehetősége.
Dátum: 2009.12.27. 15:54:51
A védelem itala célja a sebződés csökkentése, nem pedig a csaták eredményének megfordítása.
Dátum: 2009.12.27. 10:25:03
Idézet: Ebegab92 - 2009.12.26. 22:51:48
-50 kLE-s LE differencia nem sok???Nekem az,sajnos.Mondjuk tudatturbóval 40 az spm-e,ami a max-tól kissé messze van.Egyszerűen vmiért iszonyat drága!!


Szóval 58. szinten 40-es a spektrálisod? Te valamit nagyon eltoltál.
Dátum: 2009.12.26. 12:44:38
Megragadnám az alkalmat, és ismételten felhívnám a figyelmet arra, hogy aki előrébb jár a játékban az hamarabb is találkozik olyan problémákkal, amik előbb-utóbb mindenkit érinteni fognak. Bemásolnám egy másfél hónappal ezelőtti hozzászólásom, mely ugyanezzel a témával foglalkozott, és jól le lettem ugatva, hogy nincs igazam.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,213.460#hsz467

Olvassatok vissza, érdemes. Az a Solaris, aki most panaszkodik, hogy valóban jó lenne egy revízió akkor még azt írta hogy "engem nem zavar".
Idézet: Eliteninja - 2009.12.24. 22:02:49
amit én vettem sok dukátért azt más megkapja azért, mert küzdött.


Dehát mindenki megkapja a relikviád hatását, aki kifejleszti négyes szintre az intelligens kedvencet. Ennek semmi köze a fertőzéshez.
Aha, szóval te ilyen lepontozós vagy.

Ki beszélt itt esélykiegyenlítésről? Mi köze a relikviádnak a fertőzőttséghez, ehhez a topikhoz?
Már a relikvia megvételekor tudtad, hogy annak hatása négyes szintre fejlesztett intelligens kedvenccel egyenlő.
1. A TP-tömés a VF-es karaktereket eleve kevésbé érinti, hiszen alig kapnak TP-t a vadászatból. A VF nélküli karakter ehhez képest esélykiegyenlítést kap ezáltal.

2. A VF-es karakter egy újabb LE szerzési módszert kapna, és nem cél a további erősítésük, pont, hogy a gyengítésük volt soron, ami végülis lekerült a napirendről. Ehelyett a VF-et nem használók kapnak némi erősítést, ha tesznek is érte, azaz nekik is fejleszteniük kell hozzá.
Idézet: Ricardo - 2009.12.22. 11:47:49
Az a baj, hogy ez nem jó alternatíva. Ha a háború csarnokához lesz hasonló (az van írva a kvízben) akkor az elszenvedett sebzéstől fog függeni a kapott fix LE. Ha létrejön ilyen, akkor mindenképpen kell egy olyan opció, hogy a KH ellen nem érvényesül. Különben csak arra lesz jó a szakértelem, hogy a top-ból páran napi még 10k LE-t kapjanak ingyen.


A topot pont, hogy nem fogja érinteni ez a szakértelem, mivel csak akkor ad LE-t, ha amúgy nincsen. De mivel a KH-ban van, így nem fog adni semmit.
Dátum: 2009.12.22. 09:40:07
A karácsonyi szünetben pont nem náluk lesz a torony.

A háborúnk miatt vonultak be most 15-en. Vagy csak meglepődtek, hogy hirtelen magas prioritású célponttá váltak.
Dátum: 2009.12.22. 09:16:33
A baráti portya ki fogja írni a konkrét szakértelmeket? És a konkrét értékeket? (Mint a kalandoknál?) Azaz ha sokat portyázok valakire "barátian", akkor gyakorlatilag kémgömb a szakértelmekre?

Mert ha igen, akkor kössük össze a fórumban felvetett dologgal: CSAK SAJÁT HORDÁRA LEHESSEN BARÁTILAG PORTYÁZNI.

Így jobban szét van választva a két portya: ellenséges hordát LE-ért támadsz, saját hordán belül pedig "barátian". Így nem lehet probléma abból, hogy mindig ugyanazokat támadod meg (én hónapok óta ugyanazt a kéttucat embert ütöm, egyszerűen azért, mert nincs más), azaz idővel, ha vezetek egy listát, akkor mindenkiről tudom, hogy mit hogyan fejleszt.
Dátum: 2009.12.22. 09:09:42
Ronin 300%-os könnyítéssel, de így is sok tízmillió építés után megszerzi a hatalom tornyát, majd beül két napra katakombába az egész szövetség, ahelyett, hogy vadászna :o

Ez csak szerintem nem logikus?
Jaja, csináld meg pontosan így, figyelve 48 alkalommal. Ja, hogy nem ilyen egyszerű?
A fertőzés leküzdésénél nem a LE mennyiség a sok, hanem az azért fizetett idő és figyelem. 48 szinten át minden egyes szintlépés után össze kell szedni a LE-t, amit az azonnal maxra gyógyulás miatt lerabolhatnak, illetve ha egyszer elfelejted, akkor utána büntetésből kétszer kell kifizetned. (Mivel eggyel nő a fertőzés.) Tehát itt nem azon van a hangsúly szerintem, hogy mennyi LGY vagy LE a leküzdés, hanem hogy aki meg akarja kapni ezt a tápot, figyeljen rá néhány héten át minden alkalommal.
Tehát ha tizezer felett rabolok egy fertőzőttől, szinte biztosan kipurcannak az állataim. Elég kemény büntetés.
Dátum: 2009.12.21. 14:11:26
Elindítom a vadászatot, megkapom a kérdőívet, közben a vadászat ketyeg. Három perc 27 másodpercem van arra, hogy végigolvassam a kérdőívet, és válaszoljak a kvízkérdésre. Ha lelövöm a vadászatot, nem látom a felmérést, ha hagyom, akkor pedig sietve kell klikkelgetnem.

Jobb lett volna ha nyugiban végig tudom olvasni, átgondolni.
A fertőzés leküzdésénél nem a LE mennyiség a sok, hanem az azért fizetett idő és figyelem. 48 szinten át minden egyes szintlépés után össze kell szedni a LE-t, amit az azonnal maxra gyógyulás miatt lerabolhatnak, illetve ha egyszer elfelejted, akkor utána büntetésből kétszer kell kifizetned. (Mivel eggyel nő a fertőzés.)

Tehát itt nem azon van a hangsúly szerintem, hogy mennyi LGY vagy LE a leküzdés, hanem hogy aki meg akarja kapni ezt a tápot, figyeljen rá néhány héten át minden alkalommal.

Egyébként sztm mindkét tárgy jó ötlet, és támogatnék minden esélykiegyenlítő módszert, mert van létjogosultsága. Zarknod 5%, szintenként 3% - ha valaki nem akkor kap észbe, amikor eljut 100%-hoz, akkor nincs kizárva semmiből. Csak nagyon keveseknek sikerül pontosan 68. szintre leküzdeni a fertőzést (nekem se jött össze). Sharpa és winnie már sok hónapja eljutott mindkét véglethez, nem most kell ébredni.
Dátum: 2009.12.21. 13:13:04
Megoldás.

20 epikust egy kis szövetségben kiütni rengeteg idő, mivel azokban szinte biztosan nem maxos a kincseskamra. Számolhatunk két hónappal, eközben rengeteg csatát vesztesz (mivel kisebb a védőfal/gyakorlótér, mint egy normál szöviben), és SOKKAL kevesebb térkapupontot is kapsz, hiszen az sem 12-es egy epikusra épített szövetségben. Abból pedig ugye szintén dukát jön, azaz két hónap alatt napi két térkapuponttal kevesebbet kapva 120 térkapupontot vesztesz, ami több tucat dukátot jelent. (Ezt ugye egyébként a "normál" szövetségben megkapnád.) A kinzókamrából szintén nincs bevételed, állataid lassabban fejlődnek (kennel kicsi)...

Így már messze nem éri meg a kicsi epikus szövi. Tárgyakra meg ott van az entitás, ahol válogatni lehet.