Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

A hat szinttel leütésről annyi a véleményem, hogy engem 56-on ugyanúgy a földbe döngölnek 60-62-ről, mint én egy 50. szintűt, vagy az 50. szintű a 45-öst. Nincs kivétel ez alól. Lehet ellene védekezni magas egészséggel, és a pihenés használatának hanyagolásával. Emlékeim szerint Sharpa több hónapja nem tudott megütni, egyszer sem.

Ezzel szemben a pókok már 15% életponton elkapják a delikvenst, aki teljesen tehetetlen ellene. Nincs ehhez hasonló védekezési mód.
Dátum: 2009.05.23. 15:00:25
Így is ki van herélve a háború, és ti még azon gondolkodtok, hogy még jobban ki legyen?

Azt is számoljátok bele, hogy a Békecsarnok első három szintje egy órányi vadászattal felhúzható egy átlag 20. szintűnek is, míg a Háború csarnok 5. szintje egymillió LE felett van. Ha csökkentitek, akkor egyben értelmetlenné is teszitek, mert sohasem térül meg.
Dátum: 2009.05.23. 12:11:37
A Béke csarnoka most már a Háború csarnokával nyert LE-t is felezi. Ha a Ronin ha nem akar háborúzni, építsen Béke csarnokot. 55 győzelmük van, nem kevés, ezzel a toplista első oldalán vannak.
Dátum: 2009.05.23. 08:10:24
TLO mindegyik VM tagnál erősebb. Szívjátok a fogatokat három napig a katakombában vagy lépjetek ki erre az időre (kincspontot buktok, de aki kilép, annak ajánljátok fel, hogy 1-ért is vihet majd epikus tárgyat), és TLO verje meg őket. Simán képesek vagytok rá. Szóval sírás helyett háborúra fel
Neked messze 150 fölé kell tornászni a kivégzést, nekem pedig alig 20-at kell növelnem a transzplanton és/vagy 25-öt az ultraspecen. Majd indítunk erre is egy mozgalmat az egészségnövelő mellé.
Dátum: 2009.05.22. 22:07:00
"van itt olyan, akit napok óta nem láttunk"
Mi egy idő után kirugjuk őket. Ez van. Ha visszatér, és még van üres hely, persze visszajöhet.

"elment hévégére kirándulni"
És otthagyta prédának a karakterét? Nálunk ilyenkor a minimum a láthatatlanság vagy a katakomba. Vezessétek be ti is.

"sőt még én sem leszek itthon csak holnap"
Három nap alatt kell hozni 50 csatát. Ha négy lesz belőle, az se baj. Kalkulálj be 17 vereséget, úgy gyorsabban megvan.
Dátum: 2009.05.22. 21:58:11
Én a TGY-vel voltam ugyanígy, két kapituláció után harmadszor inkább megvertük őket. Próbáld ki te is. Mindenki vonuljon be katakombába három napra, maradj te kinn, és csapj le mindenkit tőlük.
Mert folytatni akarja a vadászatot. Pl. a kataklizmát ma vettem meg, 70e LE. Ennyit nem két perc összevadászni, simán feljöhetsz közben 15% fölé.
Tökéletes példa, hogy a fejlesztőknek fogalmuk sincsen milyen LE termelésre képes egy csak portyázó karakter. Mert elviekben ugye egy 20. szintű vadászatonként 250-300-at, naponta kb. 10ezret szerezhet. Ezzel szemben áll ez a 124ezer.
Mindenesetre ma kettővel csökkent az Elit létszáma.
Dátum: 2009.05.22. 08:14:08
Nem ez a trükk.

Ha nem tudod a választ, ne csinálj semmit. Hagyd lejárni. Ha letelik az idő, nem lesz rossz a válasz.
Dátum: 2009.05.22. 07:44:30
A 40 helyes válasz nehézségéről annyit, hogy azért vették ki az ismételhető küldetések közül, mert naponta megcsinálták akik oda elértek.
Dátum: 2009.05.22. 07:02:46
Igen, a kritikus ütés szakértelem

Lásd aláírásom.
(A vesztés még egyszerűbb, bár érdekes filozófia, hogy közönséges rabszolga karaktert csinálnak az emberből.)
"Elégé szignifikáns jelei vannak ennek a műveletnek."

Látom nem érted. Miklós szerint ez az egész nem csalás, és nem azért lettek zárolva, mert kihasználták a kreatívot, hanem mert beléptek egymáshoz.
Te is tudod hogy ez butaság, a karakterek igen nagy százaléka folyamatosan 15% alá van verve. Másrészt ez nem oldaná meg azt a problémát, hogy 1 órán belül mindketten összefelejtünk félmillió LE-t, majd megtámadjuk egymást. Holnapra Crimson retteghet. Ja, és persze mi nem leszünk olyan hülyék, hogy belépjünk egymáshoz.
A Ronin és a Viktory nem állt egymással háborúban, csak 8 óránként ütötték egymást.
"A szabályok eddig sem tiltották, hogy kreativ affinitással megtámadj valakit. Mi változna?"

Azt, hogy egymás 50-es kreatívval, soktízezer, százezer LE-vel való ütögetését csalásnak tekintettük. Azzal, hogy Csuhit és Egont csak multizás miatt vonod felelősségre, kvázi engedélyezed az egészet.
Dátum: 2009.05.21. 12:18:03
Egy jótanács: amit lehet, igyekezzetek átszámolni LE értékre. Így kiderül, hogy az ilyen +1/+3 tulajdonságot adó dolgok még 200 feletti alapérték mellett sem érik meg a befektetett dukátot, illetve hatékonyabban el lehet költeni azokat más tárgyakra.
Faktor, rendszerszinten kell megoldani, nem egyedileg. Ha ezt engedélyezik, fű alatt, napi pártizezerrel mindenki neki fog állni ennek. Mert nem tehet mást. És nem multizás, hanem ugyanolyan lesz, mint a "Rabolj 1500-2000 küldetés", arra is a többségnek volt partnere. Itt is lesz napi szintű partner.