Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Én külső szemlélőként azt látom, hogy a játékegyensúlynak ez is adott egy nagy pofont. Ha a toplista első oldalán lévő szövetségek azt hitték, hogy valaha befoghatják az első helyeken lévőket, hát most nagyot tévedtek

A szövetség által adott harci bónuszok közötti különbség már eddig is aránytalanul felborította a karakterek közötti egyensúlyokat, és ennek a fejlesztők még inkább teret adnak. Ez főképp az építések körülötti rengeteg visszásság miatt is idegesítő, mint például a mindenki által kárhoztatott építőrabszolgák, a manakonstrukció brutális ereje, vagy pedig a manapság, a magasszintű karakterek törlés előtti lebontásból következő sokmilliós építések.
Dátum: 2009.06.10. 13:53:05
Elképzelése mindenkinek van
Dátum: 2009.06.10. 13:44:00
Á, a tortán a hab, hogy a 21. szint 21 millió LE, a 22. 22 millió... Csak hogy lehessen folyamatosan "értelmes" dolgot építeni.
Dátum: 2009.06.10. 13:28:31
http://www.vegzetur.hu/index.php? m=szovetseg&szovi=252&sub=reszletes_statisztikak

Vuh. Durván nyomjátok. A láthatatlanság és a katakomba együtt az ultrabónuszt ad?
Dátum: 2009.06.10. 13:25:03
Ha maradnak, 2 hét múlva 5 lesz az ünnep
Dátum: 2009.06.10. 13:00:37
Próbáld ki azt, hogy megkérded valamelyik szövetségesed (nem tudom milyen a szövirendszeretek), hogy kerek óra előtt 2 perccel üssön meg buzogánnyal. Mivel ezután 5 perc támadhatatlanságot kapsz, és csak egészkor támadnak, így tökéletes védelmet kaphatsz tőlük.

Persze nyilván ehhez elég sok egészség cucc kell, hogy az ütéshez ki tudj bukkanni 15% alól a vadászatból, de utána vissza is mehess, vagy pedig utána egyből menj térkapuzni.
Dátum: 2009.06.10. 12:54:23
Olvasd el a 29-est.
Dátum: 2009.06.10. 12:53:15
De egyébként egy olyat is be lehet rakni, hogy ha a szövetséged háborút vív, de te a katakombában ülsz, akkor minden nap után kapj 3 kincspontot.
Dátum: 2009.06.10. 12:48:44
"azok tudnak sűrűn licitálni a jobb tárgyakra akik erősebbek"

A gondolat épp azért merült fel bennem, mert nálunk van 58, de 30. szint alatti is. Utóbbi nyilvánvalóan se építésben, se epikus verésben nem jeleskedik, viszont háborúkhoz a magasszintűek hozzá se tudnak szólni, addig a 30. szint alattiak aratnak. Ezt honorálni kellene játéktechnikailag is.
Dátum: 2009.06.10. 12:39:03
Három akadémia szintet kell felhúzni "viccből", és hatot a tanuláson.
Dátum: 2009.06.10. 12:32:33
Biztosat nyilván senki, ötleteink lehetnek. Kapásból úgy féltucat már játékban lévő dolgot tudok felsorolni, ami nem igényelne semmiféle programozást.
Dátum: 2009.06.10. 12:10:30
Idézet: Ywgarrd - 2009.06.07. 19:19:02
!!!Breaking news!!!

A Kristály Horda visszatért, és máris egy szörnyű csapást mért a teljes galetki társadalomra! Gigantikus méretű földrengést idézett elő, sötét rég elfelejtett varázstekercsek segítségével. Szövetségi épületeitek romokban hevernek, csak a lélekkutakat sikerült megmenteni, és némi lélekenergiát felfogni a hirtelen keletkezett kitörésből ( a teljes építési költség - hatalom torony nélkül - 20%-át). Halál a Kristály Szövetség minden tagjára! Ezzel kivívták a végzeturak haragját, a feldühödött szövetséget vérre szomjaznak...

Nem azért írtam, hogy lepontozzatok. Egy morbid megoldási lehetőség a kihívás megvalósítására és a szövetségi épületek kérdésére.


Balor, szerintem te voltál ennek az új szövetségi épületnek az ötletadója Elképesztő. Jerikónak sajnos tényleg igaza van abban, hogy már nem a fejlesztői kapacitás, hanem ötlethiány is van.
Dátum: 2009.06.10. 12:02:29
Látom senki nem ír semmilyen konstruktív javaslatot, így bedobnék én két apróságot.

Az epikus tárgyakra licitálni kincspontokból lehet, és kincspontot azért kap az adott tag, ha tesz a szövetségért. Ez ugye két részből tevődik össze, az építésből és magából az epikus lény elleni küzdelemből. Én betennék egy harmadikat is: minden szövetségi háborúban elért 10 győzelem után szintén kapjon egy kincspontot az adott tag, ezzel jutalmazván az a szövetség ügyének előbbre vitelét.

Másik, ami bár szintén nem reformálja meg a jelenlegi rendszert, de mindenképpen szükséges lenne bármit is találunk ki az a korrekt statisztika. A jelenlegi rendszerben semmit nem tudunk saját szövetségünk tagjairól (ki láthatatlan, ki van katakombában), fogalmunk sincs ki hogy győzelemeket, vagy éppen vereségeket. Bármilyen "őrtornyos" rendszert is találunk ki, muszáj tudni, hogy kinek mi a státusza.
Dátum: 2009.06.10. 00:29:37
Kinyírod és ma délre már lesz neki 1800 ÉP-je. Manapság már egy is elég a harcokhoz.
Dátum: 2009.06.09. 23:52:50
Épp ezért mondom, hogy nem ez a módja. Simán túl kell nőni őket.
Dátum: 2009.06.09. 23:09:24
Én röhejesnek tartom, hogy nálam 3 szinttel magasabb végzeturak, nálam 20 szinttel erősebb fegyverrel bármikor megüthetnek. Ez nem jó rendszer, ez hibás. És úgy látszik ezt csak akkor veszi észre, ha mi sem az ő szabályai szerint játszunk.
Dátum: 2009.06.09. 22:49:36
Annyira hülyeség a szövetségi leírásukban ez, hogy "Az egyetlen mód, hogy megállítsatok, ha 7 háborút elveszítünk."

Dehogy is. Nem kell őket megállítani, csak szépen benyomni a kapitulációkat ellenük, mielőtt nyerne az adott szövetség. Három nap háború, feladás, ezután egy hét kötelező béke, majd megint háború jön.

Azaz két hét, ezalatt lép mindenki három szintet, és az eddigi szívatás kategóriából máris táp lesz a toptrió tagjainak többsége számára. Miklós meg néz ki a fejéből, hogy akkor most mit csináljon.
Dátum: 2009.06.09. 19:55:55
Ha eggyel mehet feljebb, akkor 61 a max, ez szinte biztos. Turbóval sem tudod átlépni.
Dátum: 2009.06.09. 19:40:56
Szerintem 31+30. De végülis nem mind1?
Dátum: 2009.06.09. 18:51:01
Ebben nem ez a vicces, hanem hogy már az előző alkalommal is megtörtént ugyanez a Tyranttal. Nehéz a hibajavítás