Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Pedig mint fentebb olvashattad, direkt neked készült...
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.40#hsz48
Ezért hittük azt, hogy a manaégetés lesz az egyik új, direkt a megugrott VP csökkentésére.
A lélekkút sehogyan sem csökken, azt csak növelni lehet.

A csökkentés exploit gyanús, például béke csarnokkal akárhányszor eljátszható.
Dátum: 2009.06.11. 09:36:26
Van közte azonnal berakható, pl. Állatszelídítés.

A plusz varázslatkörök természetesen túl erősek. Az épületekhez kötött szakértelmek nem logikusak (alkudás, térkapu), hiszen azokra ott van a palota és a térkapu.
Dátum: 2009.06.11. 09:31:24
Naigen, csak az utóbbi nem sokat ér így, vagy én nem értem teljesen.

A szerencse módosítja a lény méretét, ez a szakértelem pedig kilövi a randomot.

Namost akkor mire jó ezt kifejleszteni, ha ráadásul csökken a lényből szerezhető le ? Vki ötlet?
Dátum: 2009.06.10. 23:18:41
Végülis tényleg lehetne ilyen. Az adott hordával szemben -10 módosítót kapsz az iqra és a támadásra, és a másik kettővel szemben plusz ötöt.

Én örülnék egy ilyennek.
Dátum: 2009.06.10. 22:35:43
Mindkét ötlet remek. Mágia /20 az 4-7 elnyelést adna, ami elhanyagolható, éppen ezért miért ne.

A kitalálandó védővarázslatok egy esetben lehetnének erősebbek is, ha egy harci kör helyére rakhatók csak be.
Dátum: 2009.06.10. 20:11:02
Pókerjutalom?
Mindezekkel egyetértve érdemes elgondokodni azon is, hogy a manakonstrukció csak külön játékosi felvetésre került lekorlátozásra napi egyszeri használatra. Képzeljétek el pihenésre berakva, és (magas nekrofun és mágustoronyszint mellett) naponta 5-6x ellőve...
"hát azért figyelj kell egy kis kreativitás, hogy szakikat találj ki, amik jók is"

Több tucatnyi egyedi ötlettel tele a szakértelmek topik.
A kristályhordát akkor vered meg könnyebben, ha elveszítitek a háborút.
"Miért csodálkozol, hogy sokba kerülnek az épületek?"

Szerintem itt senki nem csodálkozik ezen, nem ezzel van a probléma.

Majd ha 2 hónap múlva, a következő "fejlesztésnél" már 30-as szám is lehet az épület mellett, talán már te is értelmetlennek fogot találni
"viszont azért annyira nem lehetsz naiv, hogy azt hiszed, hogy az az ötlet, ami neked tetszik jobbá teheti a játékot..."

Ezt sosem mondtam.

Viszont abban biztos vagyok, hogy a mostani új akadémia szinteknél Miklósnak meg kellett volna fontolni azt az ötletet, hogy épületen kivül karakterszinthez is kötni dolgokat. Például mi nagyon gyorsan, pár nap alatt fel fogjuk húzni a 15-ös Akadémiát, és fejleszthető a 60-as tanulás. A szövetségünkben van jópár 30. szint alatti tag is, akik már ekkor fejleszthetik azt. (Fogják is.) Ezzel olyan előnybe kerülnek a többi, kis szövetségben lévő 30. szintűvel szemben, ami jogosan irrítálhatja őket.
Idézet: Miklós - 2009.06.10. 15:41:20
Ismét egy paradoxon téma:

Ha nincsenek fejlesztések, új célok a játékban, akkor az probléma.
Ha van fejlesztés, de ez semmit nem tápol a karaktereken, akkor az a gond, jó eséllyel nem foglalkoznak vele.
Ha van fejlesztés, és tápot is ad, akkor a nem-topon levők úgy érzik, hogy nő a hátrányuk az élenjárókhoz képest.


Ez egyszerűen nem igaz. Rengeteg fejlesztési ötletünk van, amik valóban újdonságok, és jobbá teszik a játékot. Nálad pedig az látszik, hogy "legyen jó sok LE, azzal hosszú ideig ellesznek, addig is csöndben vannak". Tipikusan igaz mindkét ma bekerült dologra, az épületre és az új akadémia szintekre.
Cirka 52 millió LE-ről beszélünk, a mostani, 20. szintig. Ha az átokpiramis LE kidobás, akkor ez mi?
Dátum: 2009.06.10. 15:00:19
Nade ha nem sül ki 5, hanem csak 2, akkor akár egy hónapig is itt maradnak.
Dátum: 2009.06.10. 14:57:14
1. Nem egy hét.
2. Jóval egyszerűbben verhetők, mint a következő kör.
Dátum: 2009.06.10. 14:53:15
Nem ez a lényeges, hanem hogy kapituláltok e.
Mivel a háborúban nincs LE, ez érdektelen. A nagy szövetségeknek pedig több százezer LE sem számít (az VP-ből ingyen van), de ha néhány hét múlva karakterszinten +15 harci bónuszt kapnak a tagok, az megfizethetetlen.

Sírunk az olló szétszakadása miatt, és még gyorsítjuk is.