Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.07.16. 09:45:13
Egyetértek. Igéretet is kaptunk rá, hogy megreformálják a rendszerét, sajnos nem valósult meg.

De egyébként azért különösen idegesítő ez a hibás olimpia, mert BORZASZTÓ NAGY játékbeli előnyt jelent, amit semmilyen módon nem lehet kompenzálni. Egyszerűen túl erős a kvízmedál.
Dátum: 2009.07.16. 09:35:59
Egyébként most miről is akarsz eszmét cserélni, a KH-ról, a TOPról, a hordákról?

1. Hordák: szerintem felesleges nézni a top 25-öt vagy top 100-at hordák szempontjából. Csak és kizárólag a szövetségek befolyásolják azt, hogy ki hol van, extrém esetek kivételével (Endyr). Lenne ott több smaragd is, csak egyszerűen úgy alakult, hogy top smaragd szövetség nem jött létre, hanem a smaragdok középszövetségekben tömörödtek. Egyszerűen nem alakult ki a játék elején olyan, amelyik a többinél határozottan erősebb, így a jó játékosok nem is mentek át oda.

2. KH: Meg vagyok győződve róla, hogy a KH roppant káros, főleg a topnak. Ugyan célpontot is nyújt, de ezáltal még jobban elhúznak az eleve jó játékosok, és a KH eltűntével még inkább légüres térbe kerülnek azok, akik ütötték. Én a jövetelükig stabilan tartottam az 5 szint távolságot Sharpával szemben, tehát 10. szinttől egészen 55-ig, de már most 7-re nőtt, ami TPben az exponenciálisan növekvő szintkülönbségek miatt a számnál sokkal többet jelent (és egyértelműen nem, nem én szakadtam le).

3. TOP: fejlesztések szempontjából egyértelműen előre kell venni, egyszerűen azért, mert míg egy 20. szintű játékosnak a játék előrehaladtával most is folyamatosan új lehetőségek nyílnak meg, addig ez 60. szinten nem így van. És ez nem önzőség, mert a 20. szintű el fog érni ugyanugy azokhoz, amiket ide fejlesztenek. A szövetségek szempontjából kiemelt jelentősége van ezeknek a húzóembereknek: irányt mutatnak a többieknek, azok már jóelőre felkészülhetnek a rájuk váró dolgokra, nagyban segítve az egész szövetség fejlődését. Ráadásul példaképekként is szolgálnak, és valóban, ha törölnek, jópáran követik őket az enyészetbe. (A KV után most a VM-nél van folyamatban ilyen tömeges törlés.)

4. Gyémánt bónusz: Az első pont alapján nem azért csökken a gyémántok száma, mert gyenge a bónusz (ami tényleg így van, kivétel a KH-t ütő rész), hanem egyszerűen a TGY csillaga leáldozott. A topkarakterek kifáradtak, ők többeket ugyanúgy magukkal húztak, és ezáltal az egész horda topbeli reprezentáltsága óriásit csökkent. Talán ők tartozkódtak legtöbbet abban a zónában, ahol nincs semmit fejleszteni, hiszen 45 napon át birtokolták a HT-t, és mivel akkor még nem volt manakonstukció, teljesen esélytelenek egy újabb birtoklásra.
Dátum: 2009.07.15. 23:58:41
Én múltkor 477-tel lettem negyedik. Kizárt, hogy kapsz valamit.

Mostanit egy hülye, hibásan feltett kérdése miatt rontottam
Dátum: 2009.07.15. 22:45:37
Ez csak azt mutatja, hogy milyen sok hobbijátékos van, akinek fogalma sincs semmiről.
Ma, 01:47 Asmodeus Mortimer Malabar Te nyerted a csatát.
Ma, 01:46 Asmodeus Mortimer Draak Hoggelde Te nyerted a csatát.
Tegnap, 22:18 Asmodeus Mortimer Solina Te nyerted a csatát.
Tegnap, 22:15 Asmodeus Mortimer Morth Te nyerted a csatát.
Tegnap, 22:08 Asmodeus Mortimer Nick Aragua Te nyerted a csatát.
Tegnap, 19:29 Asmodeus Mortimer Jaffar Te nyerted a csatát.
Tegnap, 19:16 Asmodeus Mortimer Karpatia Te nyerted a csatát.
Tegnap, 19:16 Asmodeus Mortimer Midkemia Te nyerted a csatát.
Tegnap, 19:04 Asmodeus Mortimer Kitmatko Te nyerted a csatát.
Tegnap, 19:02 Asmodeus Mortimer Darken_Shang Te nyerted a csatát.
Tegnap, 18:52 Asmodeus Mortimer Mortu Te nyerted a csatát.
Tegnap, 18:51 Asmodeus Mortimer Harcos kard Te nyerted a csatát.
Tegnap, 15:35 Asmodeus Mortimer Gita Te nyerted a csatát.
"Maxra építve akár a napi vadászat 30-40%-át is megtermelheti a kamra."

Annyit azért nem - főleg Elitnél, ahol sok a túl alacsony szintű, láthatatlan stb. Ennek fele a reális.
"Portyázni úgyis azokra fogsz, akitől számításaid szerint nem kapsz ki, másképp aztán abszolut semmi értelme nincs"

Ez szimplán hülyeség. Én simán ütök 3-4 szinttel fölfelé, és kamrázom őket, mert jóval több LE várható tőlük, mint 3 szinttel lefelé. Ha nem jön be, mit veszítek? Életpontot, VP-t. Ezek lényegtelenek.
Ez így van. De kínzókamra nélkül üthetném őket naphosszat, LE nem jön akkor se.
"Triviális kitörési pontot nem lehet megnevezni a játékban"

Szerintem a kínzókamra tipikusan ilyen. Én már hónapok óta felváltva ütögetem a két szövetséget, és kb. egy oldalt ugrottam előre a listán, gyengülés nélkül.
Dátum: 2009.07.15. 11:07:38
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,111.920#hsz929
Dátum: 2009.07.14. 22:37:06
Melyik nem tengeri élőlény?

Cápa
Delfin
Tengeri angolna
Manta

Gratulálok a kérdésfeltevőnek, miatta buktam az olimpiát. Szerinte ugyanis a DELFIN NEM TENGERI.
Dátum: 2009.07.14. 14:57:38
Szivattak. Soha nem lesz kereskedelem a játékban.
"ntem sok ember elfelejti hogy nem azokkal van versenyben, akikkel egy időben kezdte, hanem azokkal akik szintben közel vannak."

Ezt te komolyan gondolod?
Muszáj neki válaszolni? Nem tudnátok szimplán ignorálni?
Ajánlott olvasnivaló visszafogottal kapcsolatban:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,139.40#hsz44

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,150.20#hsz31
Jó nagy hülyeséget mondott.
Kezd el olvasni a topikot az elejéről, ne foglalkozz ezzel a hülye flame-mel.
Dátum: 2009.07.14. 11:52:28
Igen, összehasonlíthatnánk, hogy mennyi időbe telik egy ilyen fejlesztési szavazgatós rendszert jól működően kitalálni, leprogramozni, és magát ezeket az aprócska, egy órás fejlesztési javaslatokat megcsinálni. Első blikkre nem biztos, hogy arányban áll a kettő.
Dátum: 2009.07.14. 09:56:07
Mindenképpen veszélyes, a tárgyak 10 dukátért eladása miatt. Ha nincs KH, a toplista tetejének nincs más dolga, mint epikust verni.
Dátum: 2009.07.14. 09:43:47
Szóval Miklós az ígérete ellenére nem változtatott a rendszeren semmit? Elkeserítő