Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.07.18. 15:04:51
http://vegzetur.wikidot.com/tp

300-anként nő, de ott hirtelen 1700-at.
Dátum: 2009.07.18. 15:02:09
Ehhez még hozzátenném, hogy a bekerülő szakértelmek is bugosak. Például az irányított vadászatot kétszer változtatták a mostani helyzetig, a manakonstrukció pedig nem volt napi egyszeri használatra korlátozva.

De egyébként elmentünk Otooak egy roppant fontos gondolata mellett: NEM új szakértelmek kellenek, hanem a jelenlegi rendszert kell megváltoztatni! Vissza kell hozni a portyába a LE-t, olyan mértékben, mint például a KH-nál van, azaz fixen jöhessen néhány száz LE minden ütésnél. (Ez kapásból megoldhatná az elveszett gyémánt bónusz is.) Ezen kivül a szövetségi háborús rendszert is át kell alakítani, mert jelenleg a nyertes alig visz valamit, a vesztes pedig sír, hogy milyen sokat vittek.
Dátum: 2009.07.18. 14:57:02
"Vagy ha már egyszer kifutott, (pár hónap alatt) miért nem lett beépítve a még el nem ért szintekre valami visszalassító dolog, mondjuk a szintlépéshez szükséges TP növelése?"

Nézd meg a 48. szint TP-jét, hirtelen nagyot ugrik. Miklós ott már próbálkozott ezzel, nem jött be.
Dátum: 2009.07.18. 12:39:59
Egy bizonyos szint felett a szinguláris mit sem ér, ezt te is tudod. A portyákat meg is kell nyerni hozzá, hogy TP-t termeljen, és gyenge karakter nem nyer portyát, tehát ez egy önkiegyenlítő folyamatnak tekinthető. Tehát nem optimálisan fejlődő karakter nem jut fel az első oldalra akkor se, ha kimaxolja a szingulárist.
Dátum: 2009.07.18. 12:30:17
Én azt állítom, hogy a top sokkal keményebb versenykörnyezet, mint bármelyik szféra ebben a játékban. Ennélfogva Ricardo állítása, hogy "nem a legmagasabb szintű játékosok a legjobb játékosok" hamis.
Dátum: 2009.07.18. 12:20:57
"Azt kellene észrevenni szerintem, hogy nem a legmagasabb szintű játékosok a legjobb játékosok a végzetúrban."

Én azt látom, hogy a topban prémiumos, full ősköves felszerelésben, minden fókuszkristállyal felszerelt karakterek ütik a SZINTÉN prémiumos, ugyanúgy ősköves felszerelésben lévő karaktereket. A nagyon erősek ütik a nagyon erőseket. Rengetegszer pattanunk le egymásról, vért izzadva fejlődünk.

Ezzel szemben az 50 alatti kategóriában a prémiumos, ősköves, (VF-es, egyéb) karakterek ütik azokat, akik NAGYON sok LE-t vesztettek már eddig is, kisebb szövetségben vannak, és náluk akár több százzal kisebb a tulajdonságösszegük. Nem a bajnokok ütik a bajnokokat, a nagyon erősek a nagyon erőseket! Hanem mindenki ugyanazon a pár száz nagyon gyenge, a játékra nem figyelő, a LE-re nem vigyázó karakteren élősködik.
Dátum: 2009.07.18. 10:13:25
Azért nem érthető, mert a VF szétcseszi a játékot. Nem az enyémet, engem nem érint, hanem az összes többiét.

- Miklós azért találta ki a 15% életpont feletti, és szintenként 5%-kal növekvő védelmet, hogy a gyengébb karaktereket védje. Ezt teljesen megszünteti.
- Az 7-es szintű Akadémia nélküli szövetségek - és ilyen borzasztó sok van! - tagjainak játéka ellehetetlenül.
- A világokban újonnan reggelők - bármely világ is legyen ez - számára tönkreteszi a játékot. Ha ők a NORMÁLIS, eredetileg kitalált menetben haladnak, akkor azt fogják észrevenni, hogy nem tudnak kit legyőzni.

Azt kellene észrevennetek, hogy nem a TOP-ot zavarja a VF. Itt velem, Yworllal és Ariellel vitatkoztok, egyszerűen azért, mert mi foglalkozunk a játékkal. Itt nem arról van szó, hogy "7 szinttel lejjebbi portyacélpontokat" akarunk saját magunknak, mert ez baromság, én pont azt magyarázom mindenkinek, hogy ha van kínzókamrád, akkor üss felfelé, hogy kitörj.

A nagy átlagról van szó, és a játék utánpótlásáról, ami teljesen eltűnik.
Dátum: 2009.07.18. 09:48:06
"Tehát ha nincs abban a megfelelő 4-5 szöviben, akkor a személyi TOP kizárt?"

Igen, sajnos. És smaragdoknál elég ramaty a helyzet, például a VM fele épp most fog törölni.
Dátum: 2009.07.18. 09:33:57
A topba kerüléshez bőven nem elég az, hogy a karakter maga erős, az is kell, hogy a szövetségi háttere is erős legyen. Én kizárólag ez utóbbi miatt nem vagyok ott.
Dátum: 2009.07.18. 00:38:21
A 0 és a 10 perc közötti.
Dátum: 2009.07.17. 22:50:24
Már másfél hónapja megírtam Miklósnak. Azt válaszolta, hogy meglesz.

Nem volt meg kettővel ezelőtt.

Nem volt meg most sem.
Dátum: 2009.07.17. 22:47:36
Ez a kevés ÉP már eléggé lejárt lemez, mindenki unja. Életpontod akkor lesz, ha egészséget fejlesztesz. Ha nem, akkor nem lesz.

Fura módon azt nem reklamálja senki, hogy "nem találom el az ellenfelem", mert mindenki közölné, hogy fejlessz támadást. Ha az egészségnél teszi meg valaki ugyanezt, nagy hangon lehurrogjátok. Elég bizarr hozzáállás.
Dátum: 2009.07.17. 22:05:17
"Másrészt ne mondd azt nekem, hogy Te nem 90%-os győzelmi aránynál támadsz, ami így szintén csak ujjgyakorlat"

NEM! Egyértelműen nem. 3 szinttel simán ütök felfelé! Bukni is szoktam sokszor. De mit veszítek? Életpontot? Varázspontot? Ez kit érdekel?

"mondj egy olyan lehetőséget(ami szerinted is "etikus"), amivel ki tudok törni a szintemen vagy elkerülhetem, hogy napjában többször elverjenek."

Kínzókamra! Ha fejleszthetsz VF-et, van Akadémiád, azaz valószínűleg kínzókamrátok is. Ha sikerül manás cuccban álldogáló, nálad 3-4 szinttel magasabbakat berakni egy hónapon át, radikálsan erősödni fogsz azokhoz a veled egy szintben álló karakterekhez képest, akik 3-4 szinttel alacsonyabbakkal rakják tele a kamrájukat.
Dátum: 2009.07.17. 21:46:22
"Na ja. Mert ha mindig UGYANAZOK az egy évvel idősebbek vernek agyon akikkel együtt fejlődök az sokkal jobb."

Épp ez a poén az egészben, azt megverni, akivel hónapok óta szenvedsz! Aki 1-2-3 szinttel magasabb nálad, de te gyorsabban, optimálisabban fejlődsz, és idővel teljesen elmaradozik a támadó. Ennél nagyobb sikerélményt kevés dolog tud nyújtani. (És erre a kitörésre okosan használva tökéletes eszköz a kínzókamra. Ez a reklamálásom idején még nem létezett.)

Míg az, hogy lemaradok, és elverem a velem egy szintre kerülő, de egyébként 3-4 szinttel alacsonyabb szintű játékost egyszerű ujjgyakorlat, matematikai szükségszerüség. Nem érdem.
Dátum: 2009.07.17. 20:54:14
Felettem is vannak hét szinttel, és igen, esélytelen vagyok ellenük.

Viszont ahhoz, hogy megüssenek 7 szinttel magasabbról az életpontom 50%-át el kell érnem. Ez 6500 életpont. Hatezernél kényelmesen portyázok 8-at egy fél óra alatt, és máris ezren vagyok, lehet benyomni ismét a pihenést.
Dátum: 2009.07.17. 20:39:02
"Tanító bácsi! Én szeretnék általános iskolában maradni 30 éves koromig! Mindenkinek erősebb leszek, és a folyosón naponta megverhetem a 18 éveseket!"

Nonszensz, hogy egy fantasy játékban NEM AKARTOK szintet lépni, NEM AKARTOK erősebb szörnyekkel megküzdeni, erősebb varázslatokat megtanulni, sok kincset szerezni, erősebb fegyvereket venni. Szerintetek az a tökéletes, hogy ott ültök a játékot később kezdők között, és így királyoknak érzitek magatokat.

Hát nem vagytok azok.
Dátum: 2009.07.17. 20:33:55
Ez a határ azért van, hogy költsél pénzt azért, ha nem akarod az életed a játék előtt tölteni. Elég nyakatekert megoldás, ráadásul pont azokat helyezi előnybe, akiket Miklós állítólag nem akar: az egész nap a gép előtt ülőket.
Dátum: 2009.07.17. 20:11:17
Szerintem már késő ezen problémázni. Én mindenhol azt látom, hogy ha minimális szinten is, de kifejlesztik.
Lenkeinek én is hittem régen, ott bukta el nálam nagyon, hogy ő az egyik legjelentősebb magyar szcientológus támogató. Ezt ráadásul halmozta azzal, hogy ugyan betiltják a cégeit, de folyamatosan újabbakat alapít, és ezt eladja úgy, mintha a gyógyszerlobbi támadná.
Dátum: 2009.07.17. 09:13:27
Lásd aláírásomnál a küldetések menüpont.