Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.08.26. 18:15:00
Dehogyis. A pozitív visszacsatolás hatása tökéletesen látszik a KH-n. Az erős le tudja verni őket, még erősebb lesz, a gyengét elverik, veszít, még gyengébb lesz. (Nem a LE veszteség számít, hanem hogy csökken az élete, a varázspontja, nem tud portyázni, pusztul az állata, és nem tud rájuk portyázni, azaz nem kap TP-t belőlük.) És mivel kéthetente újra megtörténik a másolás, egyre nagyobb a különbség, egyre jobban kiütközik, hogy ki az aki tápol, és ki az aki brutál nagyot szív. A legnagyobb vesztesek egyértelműen a legalacsonyabb szintűekkel egy szinten, vagy az alatt egy-kettővel lévők. Nézd meg milyen győzelem-vereség aránya van a KH ellen a toplista 35-70. helyezettjeinek.
Dátum: 2009.08.26. 14:18:32
Biztos támadták előtte mások.

A portyaablakban kijelzett százalékot is nézd.
Javaslatokat teszel arra, hogy hogyan kell összeállítani a felszerelést, hogy milyen varázslatot használjon az ember, közben saját magad még hónapokig nem fogod tapasztalni, hogy valójában miért is indult el ez a topik. Szóval igen, megragadtam a lényeget.
Dátum: 2009.08.26. 13:00:15
A felvetés lényege viszont érdekes. Mindenki a vadászatok idejének csökkentését kívánja, mert az unalmas, Miklós pedig azért akarja ezt megtartani, mert szerinte ettől lesz LE a portyában (nem lesz).

Másik variáció lehetne, hogy ha már a vadászat ideje nem csökken - vagy csak horribilis befektetésekkel (200 CSP plusz sokszázezer LE az elementáris felhúzására) - akkor legalább legyen valami értelme is a várakozáson kivül.
29. szinten még nem is létezik ez a probléma.
Dátum: 2009.08.26. 12:37:49
.
Dátum: 2009.08.26. 12:00:52
Miért van egy kristály hordásnak a karakter szintjénél 18 szinttel magasabb varázslata?

Értem én, hogy smaragdot másolnak, de azért erre figyelni kellene. Vagy a rubin támadásbónuszát, és a zafír védekezésbónuszát is megkapják?
Dátum: 2009.08.26. 10:54:50
Én nagyon örülök ennek a tételnek, valamikor írtam is, hogy kellene egy ilyen. Tökéletesen megmutatja, hogy mennyire értelmetlenül licitálnak csomóan.

De egyébként arról is megemlékezhetünk, hogy a Beholder képes odaírni a könyvcsomag tételhez, hogy "boltban megvásárolva: 2198 Ft", közben pedig a honlapjukon 500 forintért el lehet vinni akciósan.
Dátum: 2009.08.25. 15:23:49
"Felkerult a fejlesztesi listara az otlet"

Tehát szerinted még idén meg lesz valósítva?
Dátum: 2009.08.25. 15:21:45
Katakomba: nem csökken az állat morálja semmit sem, amíg benn vagy.
Kennel: közben lehet kenneleztetni, és így TP-t kap.

"ha 2 hétre elmegyek nyaralni akkor nem tudom állandóan gyakorolni küldeni a kedvencet."
Nem kell egyáltalán. Max. nem fejlődik, de a morálja nem csökken.

"A másik, hogy ha leromlott a morálja akkor nem tudok rajta annyit javítani, hogy elkísérjen csatázni, hanem a nálam levő LE mértékében teljesen fel tudom gyógyítani csak."
Egyetértünk, sokan, sokszor kértük ezt. Érthetetlen és megmagyarázhatatlan számomra, hogy miért csak a max. le használható. Miklós kereken visszautasította ezt a kérésünket, tehát nem lesz ilyen. Semmilyen magyarázatot nem adott rá.
Dátum: 2009.08.25. 15:02:54
Nem mellesleg nem oldja meg a portyázásból hiányzó LE problematikáját, de legalább odaköti a játékosokat a gép elé, még tovább, míg bele nem csömörlenek. Miklós persze ezt sose fogja megérteni, mert nem játszik.
Dátum: 2009.08.25. 14:52:11
Simán csak 100-ig lehet vinni. Turbózva 105-ig.

Ugyan már tele volt a fórum azzal, hogy nem jó ez így, de nem sokat ért.
Dátum: 2009.08.25. 14:49:35
Az a baj, hogy tényleg megrágtuk már 5-ször az általad említett dolgokat, és egyszerűen nem jó, amit javasolsz. Felmerült már nyers lélekenergia, a 15% eltűntetése, stb. Csomó topikot idemásolhatnék, nézz át párat (nem mellesleg a dátumokat...):
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,150.0
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,164.0
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,167.0
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,99.0
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,139.0

Az általad kívánt farm neve kennel. Ha katakombában vagy, nem csökken az állat morálja.
Dátum: 2009.08.25. 14:05:13
Ezt ki mondta neked? Akár 1 másodperccel utána is támadhatnak.
Dátum: 2009.08.25. 13:36:04
"Bezzeg Béla vadászós napot tart. Megneszeli ezt egy 35 tagú szövetség egyik tagja. Hohó, Bélánál van píz!"

Na ez a KH-nál pont így zajlik Végülis felfoghatók a 15% alatti támadás tesztjének. Erősen negatív végeredménnyel
Dátum: 2009.08.25. 12:00:50
"Ha meg a top-ban már nagyon nincs kit ütni annak aki rohan felfelé akkor lehetne azt csinálni, hogy a top250-nek ne legyen szintkorlát! Így mindig lenne 249 ember akit üthetne"

Najó, kb. itt hagyom abba az írogatást neked. Problémád van az 5 szinttel lefelé támadással, de totál nem izgatna, ha MÁSOKAT 77-ről 55. szintre támadnának lefelé.
Dátum: 2009.08.25. 11:56:48
"Most itt kifejezettem nem csak magamról beszélek, hanem arról a sok emberről aki ez miatt hagyta abba a játékot."

Ehelyett megtanulhattak volna játszani, például egészséget kell fejleszteni, és van egy mágikus regeneráció nevű szakértelem, amivel naponta kétszer maxba tudnak egy kattintásra gyógyulni.

"Azért nem hiszem, hogy ha valaki 50-es szint környékén van akkor +-5 szinten nagyon nincs kit támadnia csak a 6-7 szinttel alacsonyabbakat."
Egyrészt ne sarkíts, csak ötöt támadhat lefelé, hiszen hét szinttel lefelé még 70. szinten sem lehet ütni, másrészt erről őket kérdezd meg privátban, hogy miért teszik ezt. Az alapból nem hiba, hogy a rendszer lehetőséget ad rá, hiszen már 5 szinttel lefelé is szinte zéróra redukálódik a rabolt LE, azaz a védelem az esélytelenség ellenére megoldott.
Dátum: 2009.08.25. 11:26:45
AKi elrontotta a karakterfejlesztést, örülhet, ha 6 szinttel lefelé győzni tud. És egyre több ilyen lesz.
Dátum: 2009.08.25. 11:09:19
Nem érted az állatok lényegét.

Karakterszint +-2 szint - vadászat
Karakterszint +10 szint - térkapu
Karakterszint + 10-17 szint - manó

Első epikus lény a szövetségben - 50. szint

Tehát az, hogy egy lény "epikus" nem jelent semmit. Ha 70. szintű vagy, akkor naponta féltucat 70. szintű lényt is befoghatsz, idomíthatsz.
Dátum: 2009.08.25. 08:42:36
A csaták után még nem felez egyből.

Az alapjutalmat felezi, és a végén a HCS miatt hozzácsapottat is lefelezi.