Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.09.19. 15:49:54
Mert értelmetlen.

Büntetésként legyen az, hogy ha elájulsz, akkor a következő egy órában -10%-ot kapsz a vadászatra. Elvégre ezt akarjuk megakadályozni, nem?
Dátum: 2009.09.19. 15:25:06
Ahogy nézem, a most indított gyors háborúitokat megnyertétek. Én már nálunk is rég benyomtam volna a kapitulációt, olyannyira érdektelennek tartom az egészet. Ha az Azúron 350ezret hoztatok, akkor rajtunk felét fogtok, és ennél az én egyedüli egy napi építésem több. Nem érdemes emiatt bárkinek is stresszelnie, emiatt leveretnie magát, vagy figyelnie arra, hogy mikor kerül 15% fölé. Én sem örülök hogy így van, én azon vagyok, hogy ez megváltozzon.

Egyébként csak azért vagyunk egálban, mert már egy hónapja leszervezett a banda egy balatonboglári összeröffenést, és aki katakombában van, az nem a háború miatt teszi ezt, hanem mind ott bográcsozik már tegnap óta. Más esetben szerintem már nyertetek volna.
Dátum: 2009.09.19. 14:55:19
Tegyük fel CSP büntetés van leveretésnél, és nem akarok üthetővé válni másoknak, viszont csapni akarom az egyéni epiket. Van mondjuk 60 CSP-m, ezt elvadászom. Összegyült 60-100e LE. Ebből elköltök 90ezret fejlesztésre, növelem a tulajdonságaimat, stb. A maradék 10ezerből veszek 5-6 gyógyitalt, és villámgyorsan ütöm. Ugye ütések közt nincs időintervallum, nem kell várnom semmit. Amikor 0-ra kerülök, nem veszítek semmit, hisz nincs CSP-m még félórán át. Megiszok még egy gyógyitalt, ütöm, ütöm, utána még egy gyógyital, ütöm, meghalt.

Ez az optimális taktika ilyenkor, szóval nyugodtan számoljatok vele, hogy kb. ez lesz.
Dátum: 2009.09.19. 13:15:41
Ha nincs CSP-d, nem veszítesz semmit. Én is így szoktam támadni büntetősöket néhanapján.
Dátum: 2009.09.19. 13:09:32
A relikviának semmi köze az őskőhöz.

Zarknod ingyen adott három relikviát mindenkinek, aki részt vett az eseményen, és elég manót ölt meg.
Dátum: 2009.09.19. 12:57:44
Ahhoz, hogy használhasd a szövetséged lélekkútját, az építésed 80%-nak el kell érnie a lélekkút nagyságát.
Dátum: 2009.09.19. 12:54:22
"Jogos, de valamivel meg kell akadályozni a leveretést!"

Tényleg nem érted amit írok?
1. Nem akadályozza meg a leveretést.
2. Nem büntetés.

Akkor minek? Inkább legyen kötelező tényleg a sebgyógyítás, és gyógyulja azonnal vissza, ezzel tegyük lehetetlenné az egészet, ha már az a cél, hogy megakadályozzuk. Mert a CSP vesztés nem visszatartó erő.

Vagy még büntetést akarunk, ha ilyet csinál? Oké, felőlem legyen ha akarjátok, de a CSP vesztés nem büntetés, ezért találjunk ki mást.
Dátum: 2009.09.19. 12:47:35
Ezzel arra akarok rávilágítani, hogy a -1 CSPvel mit akarunk elérni? Büntetni akarunk, hogy levereti magát? Ezt egyáltalán nem érjük el vele, hiszen most sem érdekli, ráadásul csak szétszakítjuk a mezőnyt, ami a hosszú távú játékélmény szempontjából lesz káros.
Dátum: 2009.09.19. 12:31:23
25. szint, aukciós ház menüpont.
Dátum: 2009.09.19. 12:25:35
Nem tudom teljesen átgondoltátok e ezt a -1 CSP-t: csak még inkább szét fogja szakítani a mezőnyt. A középmezőnyben már most sem számít a CSP, elverik térkapu/turbó gyorsításra, aukciós házra, büntetősök elleni harcra. A topnak érték, ők ilyet nem csinálnak.

Ha az egyéni epikus is ezt szívja, legalább tovább napi 1-2 bukott CSP-t belevehetünk a többségnél. A topnál azért nem, mert itt simán fel lehet gyógyulni max. életpontba (ha Sharpa belém is ver 5ezret, még marad 12ezer), szóval közel sem fenyeget az a veszély, hogy a leverés miatt veszítene az ember CSP-t. Egyszerűen ha kevés az ÉP, nem állok neki ütni egyéni epikust. Viszont lejjebb napi szintű lehet ez a probléma, ezzel a mínusz CSP csak a játék további szétzilálódását segíti.
Dátum: 2009.09.19. 00:08:12
Az ötlet jó, csak éppen a rákfene a lényegben van: a kisebb epikus szintjében, erősségében, életpontjában. Mert attól, hogy 3 ember üt le egy epikust egyáltalán semmit nem tudsz meg a kisebb tagók erejéről, képességeiről. Lehet a 3 nagy 30. szintű, és mellettük a kicsik 15-ösök, vagy a nagyok 70-esek, a kicsik meg akármekkorák.
Dátum: 2009.09.18. 23:30:00
2. Fura, de sose néztem, de most látom, hogy tényleg így van az állatkilövéseknél Biztos előre lejátsza a gép, pl. kivégzés miatt, és csak azután irogatja ki, hogy mik történnek.
Dátum: 2009.09.18. 21:04:53
A top 35-höz épp elég az, ha nem költesz dukátra CSP-t, Cyron is írta, hogy nincs szingulárisa, nekem sincs, és mégis felfelé megyek. (Draglov ráadásul behúzta a féket, meg másokon is látok hasonlót.)

Ez most ugyanaz, mintha 10-es VF-ed lenne (kvázi az is napi 5 CSP-be kerül), és _reménykedsz_, hogy sikerül kiugrani, míg azzal az eredmény biztos lenne.
Dátum: 2009.09.18. 20:56:13
Ha napi 5 CSP-t költesz aukciós házra soha nem is fogsz kontaktolni a KH-val, csak egyre távolodsz tőle, mert az első 35 nem csinál ilyet, és ugye őket másolják.
Dátum: 2009.09.18. 20:26:44
Kiváncsi vagyok winnie mikor olt le
Dátum: 2009.09.18. 20:16:07
Max. 3 szintet ütnek lefelé.
Dátum: 2009.09.18. 19:00:30
OFF

"Sajnos a játékstílusod az, amivel nehéz sokmindenkinek kibékülni."
Erről nem ő, hanem a relikvia tehet. Erre készült.
Dátum: 2009.09.18. 16:49:12
A folyamatban lévő epikus varázslata hirtelen átváltott másra. Mi ez?

Másrészt nekünk egymás után 6x ugyanaz az Eleven Irtózat volt (ami elég kemény) a többi előttünk járó szövetség meg egy nem sebzőt vert végig, egymás után többször. Ez nem túl korrekt dolog.
Dátum: 2009.09.18. 13:43:33


Végre elhiszitek nekünk, hogy a KH nem csak csupa játék és mese. Pont ugyanezért örülnék, ha V1-en is lenne még egy ilyen horda, hogy az alsóbbszintűek is "ki legyenek elégítve".
Dátum: 2009.09.18. 13:39:18
Egyetértek, csak éppen ugyanaz lenne, mint a kvízmedáloknál. Akinek van 7, és úgy látja, hogy van esélye győzni, eladna egyet, és ugyanúgy besöpörné a nyereményt. (Előbbieknél 12 a határ.)