Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.09.28. 12:32:29
Transzcendalis sem véd, átüti azt is. (Ami nem baj: régen azt hittem, hogy ez hozza vissza a portyába a LE-t, de tévedtem: most már zéró LE-t tartanak maguknál az emberek.)
Dátum: 2009.09.28. 12:30:47
Az eredeti tervek szerint a pénteki elkészülés után hétvégén tesztelték volna, és csak ma délután került volna be. Ez a gyorsaság miatt kimaradt, most van a tesztidőszak.
Dátum: 2009.09.28. 12:26:46
Ja, ez ma jelent meg néhány kristálynál. Gyakorlatilag a szövetségeteken kivül a többieknek hónapokig elérhetetlen lesz.

Továbbra is tartom, hogy ezzel a Kentaurusz irreálisan erős lett.
Dátum: 2009.09.28. 12:22:08
Ja, még egy, csak furcsaság: míg nyakláncból van féltucat lélekszívásra képes, melyek már alacsony szinten is megszerezhetők, az első és mindezidáig egyetlen ilyen képességgel bíró gyűrű a Kentaurusz. Ebbe ráadásul raktál egy 5% szakértelemfejlesztés-csökkentést is, ami irreálisan értékessé teszi.
Dátum: 2009.09.28. 12:16:35
Még van négy óra.
Dátum: 2009.09.28. 12:13:28
Én abban reménykedem, hogy valóban lehet választani 3-mal erősebbet, mert jelenleg ennek semmi jelét nem látom hogy hol/hogyan történik.
Dátum: 2009.09.28. 12:05:11
Általánosságban véve a valamilyen védelmet adó tárgyaknak sokkal durvábbaknak kellene lennie a támadóknál, hiszen adott esetben semmit nem érnek. Gondolok itt a bénítás elhárításra és a lélekvédelemre egyaránt. Magas szinten bénításra fegyverből van 30-35%, szimpla, térkapuban megszerezhető gyűrűből 12, és még egy 12-es fókuszkristály és máris messze 50% felett járunk, bármilyen külön erőfeszítés nélkül. Védelemre ezzel szemben szinte semmilyen lehetőség, ha nagyon megfeszül az ember se tud 25%-nál nagyobb védelmet összerakni.

Lélekszívásra ugyanez igaz: fegyverből 20, most már két fókuszkristály is van, 5 és 8%, erre rájön egy kommersz epikus kincs (15%) és egyből 48%. Védelem? Összesen egy darab fókuszkristály, ami 5%-ot véd. Nem is láttam még soha senkinél.

Írtam már máshol is: csinálj magadnak légy szíves belső használatra egy statisztikát, mik azok a tárgyak amiket használnak az emberek, mik azok, amiket nem. Ez egy egyszerű adatbázis összesítés. Amit senki nem használ, azt indokolt lenne megerősíteni/felülvizsgálni.
Dátum: 2009.09.28. 11:31:09
"manapsag jo ha kettot"

Igen, szerintem is fura, hogy olcsóbban megveszem a 86-os topáz varázspálcát, és ezzel növelek 40-et az IQ-mon, míg ha a tulajdonságot növelném, 1-et se tudnék emelni.

De lehet fordítva is nézni: sokkal fontosabb, hogy adott esetben viselsz.
Dátum: 2009.09.28. 11:03:32
Mert Miklós így döntött.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.120#hsz125
Dátum: 2009.09.28. 10:19:57
Én ezzel teljesen tisztában vagyok, ezért írtam, hogy azonos karakter.
Dátum: 2009.09.28. 09:47:08
Egy dolgot kihagytál: a max. kikérhető entitás szintje elért szövetségi epikus -10.
Dátum: 2009.09.28. 09:06:27
Endyr, mert SEMMILYEN tájékoztatás nincs sehol.

Solaris, választhatsz, azt szerzel, amit akarsz.

Akinek van már Zafír csillaga, és Triászra vágyik, annak ezt kell csinálnia, hogy 45 nap múlva legyen neki egy:
http://kepfeltoltes.hu/090927/triasz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Szerintem Miklós nem lenne hajlandó úgy ahogy van kivenni a manakonstrukciót, ezért felesleges ebbe az irányba gondolkodni. (Egyetértek, hatalmas baklövés volt teszteletlenül berakni.)
Én drasztikusan megreformálnám az egész háborús rendszert, mert a jelenlegi katasztrófális, ebben szerintem mindenki egyetért. Ennek EGYIK, de nagyon fontos lépése lenne a citadella megerősítése, mert mostani formájában szimplán érdektelen épület (15. szint felett sehol nincs).
Dátum: 2009.09.28. 00:15:44
"Az egyik 200 szövierőt ad, a másik csak 40-et.
Eddig csak a 200 tudta ütni, eztán mindkettő, 2x120 tudja ütni."

A példáddal az a baj, hogy jelenleg a 200-asok elverik hárman, a 160-asok meg már a varázslatába belehalnak. Nem én találtam ki ezt a rendszert, de kérdezd meg bármelyik nagyobb szövetséget, ahol már túljutottak pártucaton, mindenhol ez a helyzet.
Dátum: 2009.09.27. 23:18:13
Kb. azonnal megszűnne bármilyen epik ütésének a lehetősége. A nagyobb szövetségekbe azért nem vennének fel kisebb tagokat, mert gyengülnének ebben. Végeredményben drasztikusan csökkenne a szövetségek létszáma, és megállna olyan 10-15-nél, mert annál több felesleges, hiszen háborúban is csak gyengülnek, építkezni meg már rég nem kell.
Jelenleg itt van egy exploit: tegyük fel, háborúban vagytok valakivel. Dobsz rá egy citadellát, majd kapitulálsz. Ezután a másik csak néz, és adott esetben, béke csarnoknál 22 napig nem tud visszalőni.

Ezt javítani kellene.
Dátum: 2009.09.27. 22:52:20
Kis segítség szakértelem- és tulajdonságfejlesztés csökkentő kincsre várakozóknak. A lehető legkisebb erőfeszítéssel, szép sorban haladva is meg lehet szerezni mindkettőt, csak a végén kell ugrani egy aprót:



Az utolsó lény legoptimálisabb esetben 90 nap múlva ölhető le, és az egy 80. szintű entitás lesz. Azaz ha most 40. szintű a karakteretek, akkor 90 nap múlva legalább 58. szintű lesz, amely néhány gyógyitallal biztosan le tudja győzni a 89-es epikust.

Sok sikert mindenkinek!
Dátum: 2009.09.27. 22:47:49
Ha nemrég kezdted, akkor még hónapokig nem fogsz találkozni epikus lénnyel. Alapesetben egyébként nem jár érte TP.
Dátum: 2009.09.27. 22:45:38
Az utolsó leölt lény és az az előtti kincstábla.