Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.10.08. 13:05:03
A lélekkút és a HT semmilyen összefüggésben nincs egymással. SÖ asszem 8. volt a listán, amikor megszerezte a tornyot. A fenntartás varázspontból történik, az pedig nem növeli a kutat. Most is csak azért ugrottunk előrébb, mert felraktuk a mesterit.
Dátum: 2009.10.08. 11:26:48
Nálunk 64 090.
Dátum: 2009.10.08. 11:16:22
Lehetne kérni, hogy az Entitások/Szövetség menüpont sárguljon ki, és/vagy legyen egy sor az eseményekben, ha legyőzhető a következő entitás?

Három órával korábban ránéz az ember, mert tudja hogy ma kell ölni, de utána simán elfelejti. Szólhatna hogy "hoppá, itt vagyok, meg akarok halni".
Dátum: 2009.10.07. 23:53:13
Azért arra a 20 darab nagyobb káoszsújtásosra, amivel előrébb jártok, TLO-hoz hasonlóan nem vagyok teljesen kibékülve én sem.
Dátum: 2009.10.07. 23:09:03
Fel is kéne töltenie a kutat.
Dátum: 2009.10.07. 22:20:29
Maradjunk annyiban, hogy hülyeség idáig húzni ezt a küldetést. 45. szinten csináljon egy 10-es szingulárist, turbózza meg, üssön egyet, majd a felejtős küldetésnél a szingulárisra lőjje el az egyiket.
Dátum: 2009.10.07. 21:41:52
76. szintű vagyok, és ha azonos szintű megüt, nyerek, akkor 38 TP-t kapok (ilyenkor biztos a 100%). Tehát kettővel felfelé kellene támadnom, 78. szintre, és egy 100%-ost kell leverni (akit nem támadott 3 órán belül senki más).
Dátum: 2009.10.07. 19:15:05
A gyógyulása nem időhöz van kötve, hanem belépésenként regenerálódik, aminek mértékét az epikus szakértelem csökkenti.
Dátum: 2009.10.07. 18:35:33
Figyelj, most nem velem vitatkozol... Őket győzd meg, ne engem.
Dátum: 2009.10.07. 18:20:24
Idézet: S0laris - 2009.10.07. 13:41:40
. véleményem szerint a HT kb a top 10 szövetségeket érinti és kell érintenie, őket illeti a verseny joga mert eljutottak oda hogy van rá kapacitásuk


Idézet: Aurri - 2009.10.07. 15:52:03
Mégis mit vársz egy oylan szövitől aki mondjuk a 15. védőfala felépítésén fáradozik? Talán azért nem szólunk hozzá, mert baromira a perifián (és azon is túl) érint minekt az egész HT dolog (néha nézem melyik HT-set lehet bekamrázni és ennyi).


S0laris, Aurri: Köszönöm szépen. Elnézést ha sértés lett volna bármely szavam, nem volt célom. Ezt akartam csupán hallani.

Kocos, ez neked szólt főleg: nem kell semmilyen változtatás, mert semmiképp nem építenék a kisebbek amíg a többi épületük ki nincs maxolva.
Dátum: 2009.10.07. 12:52:53
A 96-osról mi a véleményed, miszerint Ronin ugyanúgy megszerezhette volna mint SÖ? Ez abból is tökéletesen látszik, hogy az egyéb épületeitek jelentősen nagyobbak a miénknél. Mi így döntöttünk, ti úgy. Ezért nem tartanám igazságosnak, ha SÖ-nél egyszerűen nullára omlana, míg más semmit nem tesz érte és ölébe hullik.
Dátum: 2009.10.07. 12:43:40
Én is írtam neki a háborús rendszer kapcsán 1 hónapja, hogy változtatni kéne rajta. Ugyanezt írta vissza, miszerint nyitott a dologra, tárgyaljuk meg, és ha közös nevezőre jutunk, módosít. Szóval ha azt szeretnéd, hogy változás legyen a játékban, mert Miklós nyitott rá, azon is lehet ötletelni...
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,217.20#hsz23

Ezen úgy látszik nem tudunk megegyezni, szóval én le is zárnám a témát. Leginkább egyébként a kisebb szövetségek passzivitása zavar, az ő álláspontjukat senki nem képviseli. Dehát néma gyereknek ugye...
Dátum: 2009.10.07. 11:38:12
Én azt látom, hogy pont most lesz izgalmas a helyzet, ezért is pörgött fel annyira ez a topik, és kavarja fel az érzelmeket.

Na ez a Torony eredeti célja, nem pedig holmi játékbeli bónusz!
Dátum: 2009.10.07. 11:16:28
A jelenlegi rendszernél bármi jobb, amiben van pufferelés.
Dátum: 2009.10.07. 11:00:39
Ariel rendszere azért nem jó, mert nem veszi figyelembe a jelenleg befektetett munkát, és ingyen ölébe hullajtja olyan szövetségeknek, akik eddig semmit nem tettek érte. Mi is (ti is) rengeteg LE-t költöttünk arra, hogy ilyen magasra húzzuk, és ezt máshonnan vettük el. Ti ezt nem érzitek, mert nincs mást építenetek, de SÖ-nél ez messze nem így van.

Muszáj kiemelnem egy velünk egyenrangú szövetséget: Ronin 25-ös védőfalat és gyakorlóteret épített, és kimaxolta az Alvilági vermet ahelyett, hogy a HT-be tolta volna a LE-t. Ők úgy döntöttek, hogy azt építik, mi úgy, hogy a HT-t. A kettő költsége bőven összemérhető, százmilliós nagyságrendről beszélünk. Ariel szimplán lenullázná az összes erőfeszítésünket, több hónapos építésünket. Ha akarják, szerezzék meg, építsenek ők is Tornyot. Nem értem, hogy miért kell teljesen ingyen odaadni nekik. (Kiemelném, hogy ez irányú jelzés tőlük nem is jött.)
Dátum: 2009.10.07. 09:46:43
"mégis mit nyerne ebből a változásból az AL..."

Például azt, hogy nem két ellenfelénél van folyamatosan a torony.

Engem speciel zavart, amikor nálatok volt hosszú ideig. Megszerezni nem csak azért kell, hogy te kapd a bónuszt, hanem azért is, hogy más ne
Dátum: 2009.10.06. 19:21:52
"Persze erre lehet mondani, hogy ilyen értékek mellett nem éri meg a +10% LÉ-t. Ugyanakkor a AL, EH, SÖ, Tyrant szövetségek (a TGY kivétel) nagyrészt (kb 90%-ban) manakonstrukcióból építik/építették a tornyot."

Ehhez jelentősen emeltek a karakterek a mágián, azaz befektettek. Ráadásul amit a HT-be töltöttek, azt máshonnan vették el. SÖ építhetett volna helyette pl. vermet.

Szóval ne úgy vegyük a manakonstrukciót, hogy az "ingyen van". Igenis sokba kerül.
Dátum: 2009.10.06. 17:46:12
Igen, ők a leginkább érintettek, ebben van valami. A vetésforgó fél évre garantáltan kilőné minden reményüket a megszerzésre.
Dátum: 2009.10.06. 13:52:34
Egyébként én egyáltalán nem vagyok meggyőződve róla, hogy bármilyen változás történne. Tegyük fel leomlanak a tornyok nullára. Tehát elsőnek mondjuk a Tyranté, másodiknak SÖ, harmadiknak Azúr, negyediknek Elit birtokolja 1 hónapon át a tornyot. Ötödik lehet TGY, de hatodiknak ismét Tyrant fog bejönni, hetediknek pedig SÖ.

Egyszerűen az építési kapacitás számít, és mivel ezekben szövetségben vannak a magas szintű karakterek, mindig is az övék fog maradni. A mostani monopolizált rendszert egy vetésforgó váltaná fel.

Mégvalami: ha havi váltásra állunk át, akkor jelentős izgalmi tényező is kiveszik. Ha most az egyik szövetségnek 150, a másiknak 145, akkor mindkettő építi mint a fene, a 145-ös is húzza vesszettül, hogy elhódítsa. Ha viszont nullázódik, akkor minek küzdjön, 1 hónap múlva mindenképp az övé lesz.
Dátum: 2009.10.06. 13:40:53
Bekopiztam a fórumunkba a többieknek.

Magánvélemény: ez V4-en igencsak megnehezítené a győzelmet, mivel az egyik feltétel a HT birtoklása. Ha nullára omlik, onnan újra megszerezni zéró esélyük lesz. Nem vagyok ott jelen, de szerintem nem féltucat V1-es karakternek kellene döntenie bármilyen változásról, ami a többieket is érinti. (A fórumszavazások szerint az aktivitás siralmas, 50 voks se jön össze egy témára egy hét alatt. Szóval ők kb. semmit nem tudnak ezekről a tervekről.)