Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2008.11.24. 20:05:39
izlések és pofonok =) egyelőre nekm is teccik leszámítva a harcrendszert...nahde hoyg ez hosszútávon mire elég azt nemtom =)

Szövetségeket már nézegettem de egyelőre még inkább a játék csinját binját szertném megismerni közösségi életet utána is élhetek...
Dátum: 2008.11.24. 20:00:21
én egy olyan világból jöttem ill ugrottambe...ahol csak a legerősebbek joga a túlélés a gyengék sorsa pedig szenvedés és kizsákmányolás...

de itt aztveszem észre hogy nemigazán jódolog támadni mer könnyen seggreesel...viszont a vadászat is elfogy idővel azt akkor maradhatna a csata szal nemelég hogy megvan szabva hogy mennyit támadhatsz egy nap még azt se támadhatod le egymásután ha neked úgy kényelmes
Dátum: 2008.11.24. 19:54:13
nah jó ez a játék csak a harc más játékosokkal rész egy nagy fos...de amúgy teccik =)

áhhh kikapok állandóan két csatánként várni 1 órát meg kaki dolog...
Dátum: 2008.11.24. 18:31:56
igen igen csakmég olyan új itt minden...néha összezavarom a szavakat =)
Dátum: 2008.11.24. 18:19:56
a démonok napvilágnál is megkisérthetnek...az ördög legnagyobb trükkje az volt hoyg elhitette nem létezik...egyébként nemtom...

amit szertnék kérdezni hogy(nahcsak hogy jól szűrtem e le a játék alapvető dolgait)

Tehát az elsődleges célkitűzés a vadászat a mások elverése pedig másodlagos hisz a negatív módosítók miatt nagyüzemben inkább vadászni jó mint más játékosokat kifosztani...nemnagyon értemmég én ezt de ez a mentor nem semmi fazon volt rámvert vagy 600 lélekharangot meg 7 követ...igazán nagylelkű dolog volt tőle =)
Dátum: 2008.11.24. 17:55:20
így is van ki kell állni és meghúzni a határt...és veszettül figyelni a zuhanó zongorákra...

Köszönöm Üdvözlő Szavaitokat Drága Felebarátaim xD

látom itt nincs törvénytelenítve a duplapost =)
Dátum: 2008.11.24. 17:46:00
értem...tehát lutri ez is...nah mind1 nem sajnálom én a vereséget csak akkor a ráké van betéve két csata után negatív módosító ha anélkül is seggberúgnak a gyengébbek...ez engem elszomorít de kedvem nem szegi =) aztánmeg mit kérdezzek még? (most ez a kérdés)
Dátum: 2008.11.24. 17:41:30
a félelem csak megedzi a lelket az állandó rettegés a halál az ellenség közelsége kiélezi az ösztönöket és az érzékszerveket...

megaztán egy dolog hogy félsz pl hogy az utcán rádesik 1 zongora és másdolog ha rádesik a zongora és beszarsz...a fő külömbség pl abban is van hogy amíg félsz attol hogy rádzuhan addig átmehtsz a túloldara(igaz lehet ott is félni fogsz) hanem viszont miután már rádzuhant nemnagyon mész sehova jobb esetben =)
Dátum: 2008.11.24. 17:37:18
nah nemakarok elégedetlennek tünni dejaz mé van hogy én beszerztem valmi bőrvértet meg kispajszot azt ottvan a buzogányom is betámadok valmi tagot se bőrvért se pajzs azt úgyelvert mint a rongy...

egyszintben vunk nem volt láthatatlan és nem volt negatív módosítóm a támadásomra...nahnembaj mert benne van a játékban a vereség csak az ilyen kicsit frusztrál...persze a 20%ot máshol máshonnan már megszoktam csak az volna a kérdésem hogy a harc itt is ilyen félszerencsejáték jellegű? merakkor hozzászoktatommagam...
Dátum: 2008.11.24. 17:04:23
aha én pedig aztmondom hogy jobb félni mint megijedni...bááár hogy őszinte legyek lövésem sincs hogy ki fél meg mitől és hogy a beszélgetés voltaképp miről is szól de mivel új arc vok reklámozom magamat...aztán vagy itt leszek még 10 000 év múlva is és elmondhatjátok hogy tanui voltatok első posttjaimnak vagy elhullok idővel ámde addig is nefeledjétek...jobb félni mint megijedni...
Dátum: 2008.11.24. 16:33:25
igen igen aztmár kisikerült bogarásznom =) el is küldtem az új képemet(illetve amit szertnék) már csak valmi ellenőrzés van hátra...de olyat is szertnék kérdezni hogy nevet változtatni lehet? játékban forumon? meghogy ha például neadjisten dühös vagyok és jobb hely nemlévén a forumon tölteném ki a mérgem(akár forumtársaim kárára) akkor van itt valmiféle büntetésrendszer meg satöbbi?

tehát értitek...mer jó a dolgokkal tisztában lenni =) ohhh és persze a forumon elérhető rangokról esetleg képet vagy valmi információt ha kaphatnék
Dátum: 2008.11.24. 16:19:49
Elnezest kerek kb 100%ig biztos vagyok benne hogy iyletmár kérdeztek de mivel ez az első postom a forumon így megengedem magamnak a luxust és kérdezek(közben meg megnézem hogy tudoke szakszerűen postolni) szal egyedi Avatárok a Forumon olyan lesz ill van? keresgéltem hogy hol tok beállítani...nemtaláltam...