Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.04. 19:15:27
akkor megnyugodtam...midnen a legnagyobb rendben...el is kezdem kiszórni a kérdéseimet van most pár írási lehetőség felhalmozva csak megakartam bizonyosodni hogy jó értékelők keze közé kerülnek a dolgok =)
Dátum: 2009.04.04. 18:47:00
nehéz jókérdést feltenni(amit elfogadnak annak)...nagyon szigorúak egymással a játékosok megaztán ez a mindenki ellenőrzi a másikat illetve hogy a játékosok értékelik egymás kérdéseit ez igen rötyi megoldás mert így fennáll annak a veszélye hogy egyesek passzióból visszadobatják a kérdéseket mások meg minden idióta kérdét elfogadnak...

Jómagam is ha nem szuperkvízer de rendszeres kvízelő vagyok lassan 3000 jó válasszal...és van egy elképzelésem...

lehet úgykéne hogy csak bizonyos játékosoknak adatna meg ez a jog hogy ellenőrizhessen és pontozhasson kérdéseket...mittomén akinek van 4000 helyes válasza vagy 5000 azon azé már látszik hogy szereti ezen opcióját a játéknak és nem egy újonc emberke vagyis én személy szerint sokkal jobban hinnék ezen játékosok értékelésében mint ebben az össznépi huncutságban...

nah ennyit szerettem volna...tudom ezt már biztos hogy felvetették elöttem mer nem nagy ördöngőség ezt kigondolni de azé ha már nekm is eszembejutott én is leírom =)
Dátum: 2009.04.04. 17:59:34
szerintem nagyon jóllehet portyázni én 20as szint körül feküdtem rá a portyázgatásra és 10 szint alatt meg tizzszereztem a rabolt léém mennyiségét(lassan meglessz az 1 milla)...szal van a játékban lééé csak szétkell dikkházni =)

de az igazi nagybiznisz a küldetésekben van a szintek előrehaldtával pedig az állatok sajtolása is jókat hoz a konyhára főleg ha valki nem rest kifejelszteni a ezen dologhoz szükséges szakértelmeket...
Dátum: 2009.04.04. 12:00:39
öhh tudom nem bírjátok a búúrám de a közös célért fegyverszüntetet köthetnénk mert bizony nekm is kéne a döntetlenes küldi...32es vok...ha itt nem a játékban írjatok Sharab Shaktornak...
Dátum: 2009.04.04. 11:28:08
ejnye Byzon há hogy mondhatsz iylet hogy nicns agyam...ez eléggé abszur kijelentés de elnézem neked hisz mégiscsak egy párosujjú patás vagy azok meg ugye a kérődzésen kívül máshoz nem is nagyon értenek =)
Dátum: 2009.04.04. 01:35:28
az hogy összepuncsoltattad magadnak a jobb megitélést ettöl még nem lettél jobb ember...

csak ennyit szerettem volna mondani...köszönöm a figyelmet...
Dátum: 2009.04.03. 18:13:18
szabadnapom van(képzeld dolgozok)...a helyesírásom pedig ha megfigyeled nem nyelvtani hibák sokasága hanem eccerű billentyű elütések amiket kijavíthatnék ha akarnék de nem akarok...

szal akadjunkmár le erről az írásosdiról mer tőled én ezerszer szebben jobban igényesebben tudok fogalmazni bár sajnos ezek a félreütések és egyebek elhiszem hogy zavaróak...vessző helyett pedig jobb szeretem használni a pontokat és az entert ha új gondolatot kezdek...

de ezt is mondhattad volna privátban...nah mind1...csak aztnemértem mér engem kéne bannolni amikor ti vagytok akik foylton beszólnak?

Edit:

nah most viszont távozom és higyjétek el eccerűbb lenne az élet ha nem kötözködnétek mer akkor nekm se kéne reagálnom rátok =)

de Remélem azé a vezetőség azt is látja hogy azért itt nem én vagyok az aki kötekedik én csak védekezek és ha úgyvan néha beviszek közben egy tust...
Dátum: 2009.04.03. 18:07:38
itt nem arrol van szó hogy miért jó ha ez a küldetés bennt marad vagy kikerül hanem az hogy ha ezt kivesszük akkor méne vegyük ki illetve alakítsák még át azokat a küldetéseket amik szintén eléggé frusztrálóak...

az a baj hogy hajlamosak vagytok azthinni hogy az a játékosállomány nagytöbbsége aki a forumon hangoztatja magát...pedig sok százan ezren lehetnek azok is akik eccerűen nem okoskodni jönnek hanem jáccani a játékkal és a küldetésekre mint kihívás mint végrehajtandó cél tekintenek(és nem mint húú kétkattintás és 20 000 léé jön be)...ez az 5 hónapos pont egy oylan küldi amiben nemtom én valahogy több értéket és kihívást látok mint a szintlépős egykaptafás többiben...

érveltem én is eleget leírtam...sokakkal ellentétben nekm minden postomban volt az eredeti témáról illetve a témához pár sor...az hogy ti meg erre mindig köpködéssel válaszoltatok az nem az én szegénységi bizonyítványom =)

jah és még annyi hogy tőled én másnaposan is igényesebb vok...nah isten áldjon =)
Dátum: 2009.04.03. 17:58:36
olyan karikkal amik neked vannak nem is tudom mit vártál xD

egyébként majd a következő viadalon jobban fogsz muzsikálni...most peched volt vagy tényleg a karaktereid gyengék
Dátum: 2009.04.03. 17:40:45
mostmeg mosod kezeidet...meg kitörölgeted a beírásaidat...nah látod ez az ami nem vall tisztességes emberre...

amugypedig fullosan egy nyelvet beszélünk...sőőőt én mindenkivel megtudom magam értetni aki mutat arra hajlandóságot hogy kötözködés helyett inkább vitatkozzon sértegetés helyett pedig inkább érveljen...

énse örülök hogy kicsit elkanyarodtunk a témától de nahh...ezvan...bár ahogy megnéztem illetve látom itt snekit nem zavar hogy ha offolodik egy threed...

viszont valki mostmár normálisan is elmagyarázhatná nekm hogy mivel szarabb ez az 5 hónapos küldi mint a pl lépj X szintet vagy Bukj X léét és az ehez hasonlók...ez egy tökjó küldetés pláne azért mert az ember mire eljut oda már bőven több ideje jáccik a játékkal mint 5 hónap...azmeg hogy egyesek a saját önös érdekeiket a közösségi lojalitás elé helyezik az nem az én problémám...minek kellett átlépni másik klánba?

ha meg leredukáljuk ezt a 5 hónapot...1-2 hónapra akkor semmivel nem oldották meg a problémát és ingázók ugyanígy lesznek...bááár hozzáteszem hogy ugyan engem nem zavar ez a küldetés az továbbra is igaz hogy szerintem a kieső szerncsepontok és a lélekkút betöltése is bőven tud lenni büntetés(igaz nem egy 100as szintű karinak)

Edit:

ez is msot mijez? a témához luxus hozzászólni? látom Dávidka te se vagy egy túl komplikált személyiség...

az irritáló titulusod(az nagyobb égés még a közellenségtől is) és az hogy 470 postod van csak arra mutat rá hogy nem vagy egy hogy is mondjam olyan ember akinek a szavára pont adnom kéne(viszont szeretsz posthunterkedni)...ezért aztán ez bár furcsa lehet de tőled bizony többe nézem még Balort is...akinek azé nahh valjukbe néha vannak értelmes meglátásai is...

az meg hogy szemetelés lenne hogy reagálok azokra akik hozzámszólnak hát nahhh nehogymár én legyek a hibás =) a 4 éves kistesőd meg minden bizonnyal túltesz rajtad ha hozzámhasonlítod...

Edit2

Butch mijaz hogy "ezt"?...nemtom nemértelek...de látod ez a net előnye mer itt büntetlenül megteheted hogy semmibenézel másokat...az életben is meglehet ezt probálni csak valszeg ott egy önérzetesebb ember rögtön álcsúcson pattintatana...(én biztos) =)
Dátum: 2009.04.03. 17:27:09
Amateon...te a BFen is vagy ugye? láttam ott a Forumon egy Amateon nevű emberkét...azt ismerős is volt a neve msotmár tudom hogy esetleg az itteni forumról...
Dátum: 2009.04.03. 17:17:14
nincs ebben semmi alacsonyodás(ez vagy te(vállald be))...ez eccerűen arrol szól hogy számotokra én vagyok itt az új hús és aki nemért veletek egyet azt kiutáljátok lepontozzátok a 3 hónap bannom alatt volt lehetőségem bőven megfigyelni a dolgokat és ezen dolgok menetét...

de továbbra se kötökök rá senkire max önvédelemből csapok vissza...a karakterfikázást se én kezdtem te voltál az aki nagyképüsködve jött...azt megnéztem a karidat és rájöttem hogy bizony ezt ott zúznám össze vissza ahol akarom...illetve ha az nem is igaz de az biztos hogy nincs okom szégyenkezni a saját karim miatt...

a te karaktered elött már bezárult a lehetőségek jópár kapuja az enyém elött ezek még nyitva állnak =)

igazából nem is az zavar hogy nem értünk egyet hanem az hogy ennyire elkezdetek személyeskedni aztán meg ha visszaszemélyeskedek jön ez a duma a kár volt a bannt levenni szöveg...(hát ez milyenmár)

szóval alapvető problémák vannak a viselkedésetekkel és azzal ahogy viszonyultok másokhoz ám engem az ilyen nethülyegyerekek nem nagyon szoktak zavarni de azért had ne azért probáljatokmár megalázni meg kötekedni velem mert nem egyezeik a véleményünk...mer ez nonszensz...

itt van pl ez az 5 hónapos téma is...leírtam hogy engem ez nem zavar erre nekemestetk és pontoztok lefele...és midnezt miért? mert szerintem nem ugy van ahogy szerintetek...megemlitettem pár másik küldetést amik szerintem rosszabbak ettöl a klánosditól akkor meg le lettem hülyézve...vicces...

noh mind1 rám lehet ujjal mutogatni mer se közelről se távolról nem vagyok tökéletes....de higgyétek el ti se...
Dátum: 2009.04.03. 16:33:25
jaj Mortmimer most mé mondasz ilyet? ez annyira rosszindulatú és kispolgári(bár ha egy rosszindulatú kispolgár vagy akkor megértem)

én csak aztcsinálom amit mindenki a forumon...hozzászólok a dolgokhoz és észrevételezek arrol meg nemtehetek hogy ti folyton offolva támadtok de hidd el annyi jogom nekm is van ide írni mint bárki másnak még akkor is ha a kis köménymagotoknak nemteccik a véleményem...

nah mind1...
Dátum: 2009.04.03. 15:59:12
és kivel vívtad? =)

mi a 6odikban futottunk össze...ami egész jó csak aztbánom hogy te voltál az első olyan kari akit potenciális ellenfélként tiszteltem és igazából senki nagynevűvel nem sikerült összecsapnom csak veled de te egyből seggbe is rúgtá szal kicsit elégedetlen vok eemiatt mer többet vártam volna a karakteremtől...

igaz a számok alapján te voltál a jobb és ami esélyem volt elvi síkon ellened az arra volt elég hogy nem 1 csúfos vereséggel gázoltál át rajtam...hanem egész húúzos kis meccs volt a 3ik köri még jobban is álltam sebzésben asszem =)
Dátum: 2009.04.03. 15:54:35
még annyit mondjálmármeg hogy hány körben kellett nyerned hoyg tied legyen a trófea...
Dátum: 2009.04.03. 15:52:51
persze persze Balor te csak tudod...majd eccer találkoznak a karaktereink azt hidd el térdrefog hullani a tiéd az enyém elött =)

amugymeg mint mondtam nekm senkit nem állt szándékomban megsérteni ti vagytok azok akik szeméyleskedtek aztán meg fikáztok ha reagálok szeméylreszólóan...jah és persze nem értek a játékhoz...még jó hogy te igen...hehe =)

jah nem én pontoztalak le =) ezt is csak azé mondom hogy lásd nem vagy te itt akkora forma hogy nagypofával osszad az észt...

a nevem pedig Shaktor...Sharab Shaktor...és most esik le hogy sajnos nem fogom tudni szétütni a karidat mer én is gyémánt vok...viszont távolról se hiszem hoyg szar volna a karakterem..nah csőcsá...

Edit:

Jah megnéztem a karaktered csak annyit mondok hogy...lol...bujjá el...te egy tipikus példája vagy azon játékosoknak akiknek már akkora a szintje hogy semmitse tud magával kezdeni és ráér a forumon midnenért hőbörögni...
Dátum: 2009.04.03. 15:42:18
Gratulálok Hilgarnak annál is inkább mer ő gyözött a kategoriámban viszont nem sokkal...a következő viadlara kösd föl a gatyád mer én fogok nyerni =)

vagyok voltam Sharab Shaktor...jó Bajnokság volt...

és Gratulálok minden indulonak és nyertesnek is...
Dátum: 2009.04.03. 14:05:41
ez max csak neked menne meg annak a pár játékosnak aki kellően bivalyok az iylen dolgokhoz ám egy átlagjátékos soha a büdüs életben nem tud egyedül levadászni egy epikust...még jó hogy ez a küldetés csak elméleti síkon létezik

már csak aztnemértem mér tesztek úgy mintha ezek a küldetések amiket itt kitalálgattok egykategoriában lennének azokkal amik a játékban vannak...
Dátum: 2009.04.03. 13:56:19
"Ölj meg egyedül egy epikus szörnyet. /sebzés 100%-át neked kell okoznod/!
Nyerj egyedül háborút az élen járó 5 szövetség mindegyike ellen!
Lopj cselekvéspontot!
Lopj portyapontot!
Sebezz vakító fény varázslattal!
Sajtolj egymás után háromszor lélekenergiát ugyanabból az állatból!
Legyen napi 1000 cselekvéspontod!
Legyen napi 1000 portyapontod!"

ezek idióta ökörségek és az azé belátható hogy a jelenleg játékbanlévő küldetések egyike sem ilyen kivitelezhetetlen...

hülyeségről beszéltek...

hhuhuhuhu...most le leszek megint pontozva xD

én meg hangosan mondom hogy Mortimer kérlek mutasd be illetve vezesd le nekem a szerinted simán megoldható epikusölés folyamatát...
Dátum: 2009.04.03. 13:18:43
Valmont Úr

értem én az ön és önhöz hasonlók érvelését de ezzel a küldivel semmi passzivitást nem okoznak a fejelsztők a nagyszintűeknél...bevezettek egy oylan küldetést ahol lojálisnak kell lennie az embernek a klánjához(ennyi a szitu)...én is kiléptem már eccer az enyémből(saját hüyleségem okán) így most nekm is még párhónap amig eljutok a küldiig és igaz még addig meg kell csinálnom néhány másikat is...de ez semmiféle passzivitást nem okoz...csak azoknak akik hontalan sehonnaiak...és vagy már amugyis kivan a tökük a dolgokkal...

részemről továbbra is a lépj X szintet és egyébb ilyen valóban lassitó küldik azok mik sokkal zavaróbbak...

valki meg írta pár oldalall előrébb hogy amig nincs meg az 5 hónap addig csinálhatsz más küldiket is tehát ez egy pont oylan küld aminek nem kell folymatosan aktiválva lennie...

Birka köszönöm észrevételedet de ez kb olyan volt mintha énmeg aztmondanám hogy akinek az a neve hogy Birka az ne magyarázzon...viszont ha eztmondanám nah az volna valóban kritikán aluli...

de egyébként nekem nem azzal van bajom hogy a vezetőség hajlandóságot mutat az esetlegesen felmerülő problémák korrigálására hanem az hogy ezt mindig ugyanazon szűk kör kedvéért teszik...ez meg röhej mer ne a kissebbség döntsönmár a többség dolgairól...

jahj folyton editelnem kell mert mindenki nekem irogat meg reagál...szóval Drága Balor látom te a TGY tagja vagy így pl pont azon sírós kis belsőkör tagságikártyáját viseled akikről beszélek amikor aztmondom hogy mindig azok zsennyegnek mindenért...ezértaztán bocs de nemkülönösebben hat meg amit itt összesszösszögsz...a véleményem meg ha nem teccik lehet lepontozni...ha viszont a problémát akarod megoldani akkor nem velem kéne foglalkoznod hanem talán magával a problémával...

amugy fullos erős küldetésorientált karakterem van és jáccok 5 hónapja a játékkal...tehát minden jogom megvan hogy leírjam meglátásaimat és ilyenkor az izgat a legkevésbé hogy ez neked nem teccik..de remélem ezt megtudod érteni =)