Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - D4vid

Dátum: 2010.12.07. 11:56:57
Legyen Nálad fokhagyma meg fakaró
Hát szerintem ilyen sem volt még :D Ilyen mértékű abbahagyás miatt lehet ez a válság...

Tényleg a verseny meddig tart? Csak, hogy ne maradjak le az AH-ról, ha ez megoldható akkor lehet jelentkezek, kinél kell?
Dátum: 2010.11.10. 22:55:28
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 2462 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.


Bosszúsan így kiáltasz ellenfeled felé:
Te nyomorúságos biológiai csökevény, neked még az ürítés is több erőfeszítésedbe kerül, mint másnak egy torzszülött elejtése!


Ami helyesen, így lenne:

Qvára berágva így ordítasz ellenfeled felé:
Te kis GYP-s, Neked még a sz@rás is problémás, mint másnak egy nyomi megagyalása...kis csíra.
Dátum: 2010.11.08. 07:54:50
Idézet: Craslorg - 2010.11.08. 06:33:15
Nem van lehetőség-e rá...
Szép madzsar mondat, így kora reggel... háhá

Más:

Izzé...üzenem minden kedves látogatómnak, hogy KillerBeast mostantól több TP-t is ad a 0 rabolható LÉ mellé, mert Tapasztalat 4!!! :-P
Vazz. Nekem először fel sem tűnt hogy román, azt hittem egy LSD-s gyanús illető, mekkora fail...mekkora XDXD
Dátum: 2010.10.28. 15:02:39
Persze.

Törölt karakterekből, meg Kötetlen csevej lett, de kit érdekel?
Dátum: 2010.10.27. 22:00:20
Váltson hordát és lesz egy csomó zafír, amit üthet.
Dátum: 2010.09.25. 14:29:28
Na jó de ki tud 23-as szinten 170-es kerót csinálni mondjuk 60 tt-vel mellé... És azon kívül vehetne részleges tudatpajzsot illetve szárnyas csimmát...na ne viccelj...

170 es kereskedelem (alap 110+ 120 as tudatturbó)
Zafír csillag nélkül: 1,6 M LÉ

ZCs-vel: 1,51M LÉ
Dátum: 2010.09.25. 14:09:26
2. Ha eladom a bérletet, akkor tudok e találni újra? A fentebbi kérdés miatt lehet érdekes. No ezt le fogom tesztelni, ha addig nem jelez senki ebben a témában.


Hehe ez jogos....

Bár ha eladnék 7-15. szinten 8-10 AH-s bérletet akkor sem lenne sok értelme mert maxos (170-es kereskedelemmel) sem tudnék sok LGY-s cumót venni...szal teljesen lényegtelen ilyen szempontból mennyi LGY-d van, sztem.
Dátum: 2010.09.25. 11:04:10
Lépj ki...vagy építsen az akinek kell
Dátum: 2010.09.25. 10:45:12
wrong
Dátum: 2010.09.21. 16:01:15
Nekem meg smaragdként 0.02 szintén 56 os szint remélem azért látod a külöNbséget...

Azt hogy a maga töltési képletet ki is használjátok, szemben a többiekkel, akik így lépést sem tudnak tartani, sajnos...
Dátum: 2010.09.21. 15:58:46
Wrong...
Dátum: 2010.09.20. 20:39:53
Teljesen felgyógyult nem. De nem teljesen fertőzött sem tud támadni hordabelit. Csak 100%-os fertős tud támadni "bárkit" épp ez a lényege vagy nem lényege a 100%-os fertősnek. Ha megvert akkor sehogy sem tudsz kiszabadulni...max akkor ha Te is 100%-os lennél, ami persze képtelenség (ilyen gyorsan)

Esélyed akkor van ha 100%-os támad és veszt, mert akkor nem vitt el (bár ez tény & való)
Dátum: 2010.09.20. 20:35:52
Ha nemtörődömség lenne akkor lehessen egy összegben befizetni a 100% fertősöknek vagy bárkinek mondjuk 80. szinten az árat...ennyi erővel ez is simán beleférne a "nemtörődömségbe", nem? Minek kell szintenként X%-kal csökkenteni. És mért abba a kategóriába tartoznak, oké hogy vannak aki spórolnak vagy tudom is én. De a többség vagy pp-s vagy szeret kicseszni másokkal

Épp ezért ne lehessen ilyen AF. A gyógyultak már így is 100%-kal többet kapnak, mint aki "nemtörődött" :-P

Illetve még lehessen AF a VF-eseknek vagy a 100% fertősöknek...riva!!
Dátum: 2010.09.01. 00:20:42
Menj 2 hónap szabadságra! Vagy kezdj el egy kis karit, hidd el mire végzel lesz Neked is célpont...
Dátum: 2010.08.31. 21:38:24
Ha 0 a szakértelmed akkor nem ad pluszt, ez Te is tudhatnád.

Hasonló a tudatturbóhoz hiába adna 20-at egy szakértelemre, ha csak 1-es a szaki, így csak +1-et ad csak.
Dátum: 2010.08.31. 21:04:48
Szeretném megkérni a fejlesztőket, hogy vissza lehessen csinálni a térkapu funkcióját.

Hogy mire gondolok? arra hogy mióta 24-től lehet magasabb szintű az épület, azóta nem tudok nyerni a szörnyek ellen, pedig annyira nem vagyok gyenge karakter, de ez azért durva...

66- szint
Tulajdonságösszeg: 1458
Szakértelemösszeg: 1236

Ma, 20:58 Killerbeast xenó fészekőr A csatát ellenfeled nyerte.

Ma, 20:58 Killerbeast pikkelyes thorgat A csatát ellenfeled nyerte.

Ma, 20:58 Killerbeast xenó fészekőr A csatát ellenfeled nyerte.


Köszönöm, de Nekem NEM kell több LÉ a kapuból, elég lesz a tárgy meg a kevés LÉ is.

Kérem, hogy lehessen választani, hogy akarok-e erősebb szörnyet vagy sem, mert így számomra egy kalap ***-t sem ér a térkapu. Előre is köszönöm.
Úgy gondolom nem én vagyok az egyedüli károsult, ebben a témában.
Dátum: 2010.08.28. 22:40:31
Mással ellentétben, ha Nekem nem is tetszik igazán egy vicc akkor sem pontozom le, maximum nem adok rá semmit.

Én szeretem a Chuck Norris-os filmeket, hülyeségeket stb...de CN-ből 50 aranyköpés Nekem már sok, de (ismétlem) viccet nem pontozok le.

Ui: Nekem viszont nem csak az ujjas teccik... :-P
Dátum: 2010.08.21. 12:47:07
Egy riporter felmérést
készít az egyetemen, hogy ki mennyi idő alatt tudna megtanulni japánul. Először az öreg profot kérdezi meg:
- Hát, ha igazán belevetném magam a munkába, egy-másfél év biztos elég lenne.
Megkérdezi a tanársegédet.
- Egy kis munkával biztos sikerülne 9-10 hónap alatt.
Meglát egy diákot, aki épp egy halom könyvvel a kezében megy a könyvtár felé, és neki is felteszi a kérdést. Mire a srác:
- Miért, holnap zárthelyi???


Odamegy Hapci Hófehérkéhez:

- Te Hófehérke, nincs kedved egyet b*szni?
- Hogyne lenne, Hapci de hát a szerszámod...
- Igen? (Hapci csettint kettőt és a szerszáma vagy 30 centire nő...)
- Woww - mondja Hófehérke és elkezdik nyomni az akciót, közben Hófehérke megszólal:
- Te Hapci, sehogy se megy a fejembe...
- Nem-e? (Hapci csettint kettőt...)


Csöngetnek. A tulaj ajtót
nyit. A küszöbön egy kicsike halál áll. Úgy húsz centi az egész, de minden stimmel: csuklya, kasza, csontváz.
- Jaj, istenem, jaj-jaj!
- Nem besz*rni! A tengerimalacért jöttem.


- Miért nincs a méhecskének 43-as lába?
- Mert letaposná a virágokat.


A Télapó elmegy a dawn-kóros
gyerekekhez:
- Na, gyerekek, aki tud szép verset mondani, az kap ajándékot!
- ÉÉÉÖÉÖÜÖÉEÖÉN!
- Aki hülyéskedik, az nem kap...


Háziállatok versenyeznek,
hogy melyikük a legfélelmetesebb.
Azt mondja a disznó:
- Belehempergek a sárba, visítva rohangálok körbe, az összes baromfi megijed tőlem.
Mondja a bika:
- Felszegem a fejem, fújtatok egy kicsit, rohangálok a réten, az összes tehén, birka szerteszéjjel fut.
Mondja a csirke:
- Úgy teszek, mintha döglött lennék, a fél ország befosik a félelemtől.