Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - D4vid

Dátum: 2011.08.18. 11:19:19
Ha most ezért veszik ki dádá lesz!

Szerintetek, miért nem szólt eddig Senki??? Hallgatni arany!
Azért, mert sokan lesz@rják a pontozást (köztük én is) és csak kattingattnak jobbra-meg balra.
Dátum: 2011.08.11. 14:07:52
Életpont:

20.433 / 18.966 ÉP


Dátum: 2011.04.08. 10:40:02
I.
Lehetőségek állat morálra:

A legegyszerűbb: katakomba (nem csökken)
A második legegyszerűbb, olyan emberre bízni a karaktert, akiben 100%-osan megbízol. Te nem érsz rá, Ő igen és még az állataid is fejlődnek.
3. 21%-ig felvinni az állat morálja, már nevetségesen egyszerű.
4. Szintlépés előtt nem felléptetni, hanem mikor tudom, hogy most már vissza tudok jönni 2 óra gyakorlással szintet léptetni.
5. Meggyőzőkészség.

II. Ez jó 5let. De ez mivel még tervben sincs ezért azt mondanám 10 év mire bekerül.

III. Bérelhető harcosok, már most is van ilyen (persze egyéni megoldásból) segítek, ha kapok kincset epikustól.

Az viszont nem megoldás, hogy ide-oda lépkedhetne...mert visszaélésre adna jogot.

Akiben még van annyi emberi, és nem kötődik 1000%-ra a szövetségéhez, az még most is szívesen segít ott ahol kell.

IV. Honnan tudni ki a szövetségi vezető? Aki alapította, de már 5 hónapja nem lépett be vagy már törölt, vagy akinek a legtöbb szavazata van?
Birka 1 kérdés!

A 4 opcióból Te melyiket választottad?
Dátum: 2011.03.19. 16:59:49
Sajnálom nálam az 1962-es kiadású könyvben így volt, ezért írtam így le.

Harmadik fejezet,

amelyben Micimackó és Malacka vadászni mennek, és kis híja, hogy menyétet nem fognak

Malacka nagy kunyhóban lakott egy nyírfa közelében, ez a nyírfa az erdõ közepében állott, és Malacka a kunyhó közepében lakott. A háza közelében, rúd tetején, egy darab törött lécen ez volt olvasható: „TILOS AZ Á.” Amikor Róbert Gida megkérdezte Malackát, hogy ez mit jelent, Malacka szemrebbenés nélkül kijelentette, hogy ez az õ nagyapjának a neve, és évek óta egyben az õ családi nevük.


http://impulzus.sch.bme.hu/dome/micimacko/micim3.html

Mindenütt így találtam meg.

Nekem csak, ilyen pontosak vannak...
Dátum: 2011.03.10. 16:19:23
De akkor mért relikvia?

Ha minden hónapban veszek, akkor a végén lesz ez a stimulátor 12 db?

Sztem ez nem ennyire könnyű, vagy bonyolult, mert akkor az lett volna írva, hogy egyszeri hatás és NEM relikvia.

Lépett szinteket csak úgy tudom akkor elképzelni, hogy a TP lemegy 0-ra...bár mivel még nem vettem így kár találgatni. :-)
Dátum: 2011.03.10. 15:47:51
Stimulátor

Típus: relikvia
Szint: 30
Megvásárlásakor minden familiárisod alapszintje akkora lesz, mint a te szinted. Amennyivel megnőtt az alapszintjük, annyival lecsökken az aktuális szintjük. Szakértelem pontjaik nem módosulnak.
Ár: 10 Őskő


Ez folyamatosan működik teszem azt havonta 2 szintet lépek, akkor a dög alap szintje 2-vel nő, de a lépett szintje ugyanennyivel csökken? Teszem azt 80. szinten vettem meg (akkor voltam annyi) és most már 92-es vagyok a familiáris meg 77. szintű akkor ha ezt megveszem 92. szintű lesz (az alapszintje) a lépett szintek alapján viszont 65?

Illetve nem csak a szintje megy le, hanem azzal arányosan a tapasztalati pontja is? Értem azt ezen, hogy most 2500 TP kell egy szintlépéshez, és a relikvia után 2000-kell csak és nem 2500. (ezt csak hasra ütésszerűen írtam)
Dátum: 2011.03.08. 17:14:42
Neked ebben mi lenne jó? Az, hogy mindenki elverne?
Dátum: 2011.03.08. 14:18:04
Kristály Hordák
Az esemény alatt megjelennek kristály hordás karakterek, de ezek csak az esemény portya ablakban látszódnak. Az egyszerűség kedvéért javaslom, hogy amikor egy legalább 5. szintű játékos benevez az eseményre, akkor rögtön a "klónja" is kerüljön be kristály horda tagként. Ha csapatot vált, akkor váltson a klónja is. A klónok nevét egy algoritmus segítségével a játékoséból állítsuk elő. Legyen 4 db szövetség, 1-1 kufárnak, és ezek a klónok oda kerüljenek be. a taglétszámot nem korlátozzuk 35-ben. A KH tagoknak a gyaktér, védőfal, nekrofun trón maximum a szintjük/3 mértékben érvényesüljön. Ezek a KH tagok nem támadnak óránként. A KH ellen elért győzelem beszámít a játékos győzelmeibe, de a csapat össz-eredményébe nem. Az esemény végével ezek a KH tagok törlődnek.
Dátum: 2011.02.23. 20:10:22
Du-tán 3-kor léptem be annyi idő alatt léptem majd 4 szintet...
Dátum: 2011.02.17. 13:16:41
Szia!

Akkor kapnak szakértelempontot, ha a kennel min 25.szintű, csak akkor!
Dátum: 2011.02.16. 20:04:52
Legközelebb ne oszd meg...elég, ha Ti "nevettek".

***********************************************

A kisunoka megkérdezi a nagypapát, mi az, hogy átlag.
Nagyapi mond egy példát:
- Te 8 éves vagy, én 80, tehát ketten együtt 88 évesek vagyunk, vagyis átlagban 44 évesek, ami a legszebb férfikor. De dugni te sem tudsz, meg én sem!

Miből tudod, hogy egy férfi kanos?
- Ébren van.

Új tanárnő érkezik az iskolába. Az első nap után kiborulva megy be az igazgatóhoz:
- Igazgató úr, nem bírok az egyik gyerekkel, állandóan azt ismételgeti, hogy "megbaszlak, megbaszlak, megbaszlak..."
- Melyik az, a Móricka? Az a kis vörös, az első padban?
- Igen!
- Az meg is fogja...

Az öregek úgy találják, hogy ifjúkorukban más építészeti stílus dívott - nem volt olyan meredek a lépcső.

*********************************

Attól, hogy lepontozzátok még szar poén marad...
Dátum: 2011.02.03. 16:47:06
Lol!

Akkor Miklós, tuti megbugolta rendszert...azért írt olyanokat!

Vagy nem tette, hozzá, hogy az a 25 csata, vagy tudomis én mennyi, az 120 próbálkozást jelentett!
Dátum: 2011.02.01. 22:18:29
Pedig én akartam... 0, 11%-on püföltem mint a gép, megelőztek.
Dátum: 2011.01.27. 14:47:42
És az állat betalálási esélye mitől függ?
Dátum: 2011.01.20. 21:29:23
Aham, de azt ugye tudod, hogy a jégszőlőt késő ősszel szüretelik? Mivel mostanában nincs elég hideg késő ősszel (decemberben) ez elhúzódhat későbbre. Éppen ezért vezet Kanada ebben (ott jobban lehet számítani fagyos időre, mint Németországban, hazánkban)

Metszése annak is tavasszal van.
Dátum: 2011.01.18. 19:11:35
De látom áram van arrafelé...

Télen metszeni, ilyet sem halottam, pedig kertészmérnöki diplomám van.
Dátum: 2011.01.14. 15:34:56
Hmmm...erre pont megfelel Shuti egyik hsz-e...
Dátum: 2011.01.13. 19:04:40
Csúnyán átküldi a monitort...beteg.