Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hullajó

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.05. 19:31:36
Közhely,hogy a "pénz nem boldogit"Nos én azt szoktam mondani ,"csak az amit a pénzért lehet venni".Igaz a pénzünk folyamatosan veszt a vásárlói értékéből,de azért aki becsületesen dolgozik,még mindig anyagi biztonságot tud teremteni a családja számára.Az én boldogságaimat kategóriákba sorolom.Vannak a "nagy boldogságok"ami az érzelmek tudnak létre hozni.Vannak a hétköznapi boldogságok amihez nem kell pénz sem semmilyen más dolog.A gyermekem mosolya a kisfiam simogató keze,a munkahelyi sikereim.Van a családi boldogságom.az édesanyám egészsége a gyermekeim tanulmányi eredménye....és van a játék öröme.itt a VÉGZETÚRON SOK BARÁTRA TALÁLTAM A SZÖVETSÉGEMBE sokszor hajnalba nyúlva beszélgetünk ,érzésekről ,sikerekről ,bánatunkról,örömeinkről.családunkról ,munkánkról ,tanulmányainkról,szerelemről családról.Este amikor 12 óra munka után leülök és belépek a szövetségi fórumra,olyan mint ha haza értem volna.Mindenki tudja kivel mi történt,mi bántja vagy milyen öröm érte.Ki éretségizik ,ki ír holnap zh-t számomra ez is egy boldogság,mert megadatik a játék öröme és sok kedves emberrel játszani jó
Szerintetek,ha valaki Hullarabló állatmaradék ,néven regizik,nem lehet hogy rajtam akar csúfoskodni,mert az én nevem Hullarabló!Szerintem ez a volt szövim akiket feloszlattam mert többen is multiztak!PL.zUZI IA AKI MÉG IDÖBE ÉSZBE KAPOTT ÉS TÖRÖLTE A KARAKTERÉT,DE A KISSEBBIK KARAKTERE A ZUZIHONTAS MÉG 3 SZINTEN AKTIV.Ezen a szinten van az ominózus Hullarabló állatmaradék karakter is.Szeretném ha ezt kivizsgálná valaki.
Dátum: 2009.01.14. 09:40:17
Sziasztok!Had gyarapitsam a hülye kérdések sorát.. hogy tudom megölni az ellenség állatát?A küldetésemhez kellene.
Dátum: 2008.12.04. 14:08:22
Szeretném tudni hol lehet a bajnokságra jelenkezni?
Oldal: 1