Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sznoopy

Dátum: 2010.05.07. 08:47:42
Gyors fejszámolás után, találtam egy kis 3%-os hibát

a tárgyaimból 20+3+20% lélekszívásom van, de a tul lapomnál ez van:

Lélekszívás: 40%

P
Dátum: 2010.05.06. 15:43:00
A dukát már csak ilyen, én is reklamáltam 10 dukát miatt, de semmi észrevétel, csak jól leszidtak, hogy ne reklamáljak már, he...
de azért csemege írtam neki, hogy nem értem a mi a problémája, fejtse ki bővebben, hátha lesz még miből csemegézni
Egy 3 napos tiltás adjatok már ennek a kedves embernek:

Bukusz
Ma, 14:14:36
rohagy meg ..5 percre haggyál békén te seggfej

legalább kijárta volna a 3-ik osztályt... talán tudná hogy írja le a szavakat betűkkel egymás után, hogy hiba ne legyen benne, mert ami ebben a mondatban benne van, már bukta az érettségin
Dátum: 2010.04.28. 14:35:15
Ez a mai kérdőív egy IQ-tlan baromság...

Ha már ki sem kereshetem, mert nem tudom kimásolni, nagy eséllyel hanyagolom a kvízt amúgy is egy minőségtelen dolog, tele hibákkal, bár ez az elmúlt fél évben lényegesen javult szerencsére, RONTSÁTOK EL EZT IS !!!! HAJRÁ
Dátum: 2010.04.23. 08:38:09
Sziasztok,

most hogy részemről kezd a portya befulladni, feltenném a kérdést amivel a mai napig nem vagyok tisztában

van ugye a napi kreatív korlát portyánál, amit szintén nem tudok kiszámolni csak megbecsülni... ebbe a korlátba beletartoznak a +%-okat adó tárgyak, az állatok +5%-ot adó tappancsai és esetleg az átokpiramis is? Vagy ezek a kreatív korláton felül vannak?

köszi
P
v2 - Arany Ászok

Sznoopy Kurt Cobain Te nyerted a csatát.
A jutalmad 13454 lélekenergia és 32 TP.

Ezért megkaptuk a nagy csapást

Gratulálnék a nagy vesztes igazi farmkarakter szövetség utánzatnak
Dátum: 2010.04.21. 08:55:48
Pár új küldetést kitalálhatnátok, olyan jó volt visszanézni ahogy csinálgattam, ezek az ismételhető küldetések dög unalmasak kihívás mentesek vagy lehetetlen teljesíteni őket...
Dátum: 2010.04.21. 06:12:48
Nem aggasztja a játékvezetést, hogy v2-őn kb 1.500 aktív játékos van? Ez a térképesdi nagyon szépen megmutatta az érdektelenséget vagy a nagyon kicsi aktivitást... Érzésem szerint inkább az utóbbi, mert sokba nem került és nem lehetetlen teljesíteni sem, attól függetlenül, hogy rosszul átgondolt...
Dátum: 2010.04.20. 11:52:06
Hali,

az új pajzsom alján mit jelent a szöveg?

Elemi szikrapajzs
A szerencséd fejlesztése 1%-al hatékonyabb.

Miben fog ez megnyilvánulni? A következő szerencse nem x LE-be hanem x-1% LE-be fog csak kerülni?

köszi
P
Dátum: 2010.04.19. 18:07:46
Kis extra nálam is történt, nem mintha zavarna, de összesen 12 állatom lett amikor láttam, hogy 4 befogott állatom van, már megijedtem, hogy valamelyik beidomított állatom oda lett, de szerencsére mind megvan... ha így marad nem zavaró
Dátum: 2010.04.19. 14:43:50
Szerintem előbb fel kellene dobni az eddigi világokat - na nem a napi 10-30perces leállásokkal és a rengeteg adatbázis kapcs hibával - nem megint egy halom hibát generálni bele, amit kb 20 ember fog használni... részemről nem a 400Ft a drága, hanem az örökös prém tagság, meg a fogadalom megszegése, miszerint 1 Ft-ot sem költök a játékra amíg csak visszafelé fejlesztetek, vagy pénzért előre...

Itt emlékeznék meg sok remek játékosra - akik mellesleg rengeteg fizettek is a játékért, de mivel reményt vesztettek, hogy valaha is olyan lesz a játék mit az elején ígérték, töröltek...
Dátum: 2010.04.19. 13:05:56
Bele - bele olvastam a hozzászólásokba, érzésem szerint jó ötletnek tűnnek, de ennyit fizetni értük és örökké prémiumos legyek emiatt, hát ez nevetséges
Dátum: 2010.04.19. 12:54:42
Attól is függ, hányas szintű a karaktered, a játék elején valóban sokkal gyengébb karakter is győzhet a leprogramozott brutális random miatt...
Dátum: 2010.04.19. 12:52:46
v2 aukciós ház:

Kiégett őskövek
Jelenlegi licit: 564 aranydukát
Kiégett őskövek
Típus: Egyszeri hatás
Hatás: Megvásárlásakor kapsz 300 db kiégett őskövet

Én adnék 500 kiégett követ is 500 aranydukátért cserébe
Dátum: 2010.04.16. 21:44:02
kár... jól kiszúrtak ezáltal megint velem...

ilyen egyszerű dolgokat azért megoldhatnának a visszafelé fejlesztő játék kedv romboló "programozók"

a jogos igényem a 10 dukáttal is annyival el lett intézve, hogy soha többé ne írj nekünk baz.meg...
Dátum: 2010.04.16. 21:09:06
Miért nem vehetek két egyforma fókuszkristályt?

pl vén rubin-t

pedig fizetős...
Dátum: 2010.04.16. 21:08:49
Miért nem vehetek két egyforma fókuszkristályt?

pl vén rubin-t

pedig fizetős...
Dátum: 2010.04.14. 10:55:56
ma sokadjára:

adatbázis kapcsolódási hiba

nehéz így epikust ütni...

extrában, mióta a turbót rátettem a kritikus ütésre 3.500-4.000-et sebezek, de ha ultraspecen van, aminek ugye semmi harci dologhoz nem tartozik 5-6.000-et sebzek, ezt már többször is írtam, de soha senki nem válaszolt rá mi a f.szért van így...

Tiszta gagyi ez a térkép szerzési lehetőség is, micsoda aránytalanság az, hogy kihívásokkal is lehet szerezni, ezzel teljesen lehetetlen helyzetbe hozva a 30-as szint alattiakat, akik ugye kalandozni sem mehetnek, ami hozza magával hogy a mászás szakértelmet sem fejlesztették... aki ezt kitalálta, hát elég elfuserált egy alak lehet... legalábbis esze nem sok van...

Kínlódtok itt ilyen idétlenkedésekkel, ahelyett hogy beleolvasnátok a javaslatok topikba

P
Dátum: 2010.04.13. 15:29:28
Köszi

így már érthető

P