Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syck

Oldal: 1234567891011
Idézet: tramenes - 2008.10.26. 17:09:35

Mert ez volt a többség akarata.


hat ezt oszinten sajnalom
Idézet: tramenes - 2008.10.26. 17:00:08
Idézet: Sztavrogin - 2008.10.26. 16:17:13
Csatlakozom Cassianhoz. Az elit hordának gratulálunk, szép háború volt. 11 napos volt a háború, több, mint 300 győzelem kellett nekik a csata megnyeréséhez. És megcsinálták.


Közel 400 győzelemből és kb. 250-300 portyából. És még így is nekünk kellett hagynunk a végén hogy megnyerjék.


nah es miert hagytatok, h megnyerjuk?
Idézet: Cassian - 2008.10.26. 10:16:19
Idézet: Syck - 2008.10.25. 20:47:23
Idézet: Cassian - 2008.10.25. 20:46:00
Idézet: Syck - 2008.10.25. 19:22:17
Ok. szerintem ne ragozzuk tul. teljesen mas jatekot jatszunk, ez mar egy korabbi hozzaszolas kapcsan is kiderult. sot, nagyjabol az is kiderult most, h a jatek alapjaival nincsenek tisztaban sokan.


Akkor lennél szíves megosztani velünk a játék alapjait?


persze.


Türelmesen várom, hogy szerinted mik is a játék alapjai.


mar leirtam
Dátum: 2008.10.26. 13:14:48
Idézet: rommel - 2008.10.26. 13:10:20
Küldtem sms-t ős kőért és ezt írta vissza:
"Az ön fizetése sikeres volt, de hiba történt, miközbe ezt az eladónak jeleztük. Kérjük forduljon az eladó ügyfélszolgálatához!"
és nem kaptam semmit és bevolt kapcsolva az alakits át kiégett őskövet őskővé küldi

most megkapom valahogy az ősköveket??


Meg, idaig minden ilyen jellegu hibat gyorsan javitottak. Irj az ugyfelszolgalatnak, ill gyorsabb ha miklosnak dobsz egy maganuzenetet.

Ez utobbit itt teheted meg: http://forum.vegzetur.hu/index.php?act=uzenetek&tev=kuldes&user=2
Dátum: 2008.10.26. 12:51:29
En tobbet strategiaban nem nyilatkozom
Idézet: bokorn - 2008.10.26. 01:40:44
nekem megvan 160GB-nyi a regi sorozatbol
haaat... eleg mas mint az uj
Douglas Adams resz? ezt nem is tudtam, utananezek!


A 42es beszolasok, illetve a pizsamas jelenetnel emlegetik Arthur Dentet

http://en.wikipedia.org/wiki/Douglas_Adams#Doctor_Who

meg ezt is ajanlom minden erdeklodonek, bar spoileres: http://www.gunda.hu/drwho/
Idézet: Duxi78 - 2008.10.26. 01:32:16
Akkor már csak az volna a kérdésem, hogy ha letelt a 3 nap és 34 : 17-es arány volt, akkor miért nem nyertük meg a háborút??


vszinu ez lesz nalatok is:

Idézet: Dragon HUNter - 2008.10.18. 12:00:30
Most valamit nem értek. Elvileg, ha 3 napja zajlik és megvan a 2x-s győzelem, akkor kapituláció az eredmény. A 3 nap mitől számít? Nálunk 11:37-kor lejárt a 3 nap, megvan a 2x-s győzelem is mégse történik semmi se. Vagy a háború kitörésének időpontja (óra, perc) nem számít????


Még üssetek be egyet és akkor egyből kapitulál az ellenfél. Ez valami hiba lehet, mi is így jártunk tegnap.
A Dr. Who sztem minden scifi rajongoknak kotelezo. Persze csak a Ninth doctor-tol ajanlom nyugodt szivvel

A sorozat 1963-ban indult, korabbi szeriakban volt Dougles Adams altal jegyzett resz is. A tenth doctor szeria mar igazi XXI. szazadi brit scifin, klasszikus motivumokkal. Alapvetoen pozitiv, de azert melyebb szinteken kemenyen depressziv
Idézet: Simon - 2008.10.26. 00:42:41
Wolfy - ne zavard a Sycket tenyekkel. O mar eldontotte, hogy mi van.


ahh szovegertelmezesi problemak!
Idézet: Wolfy - 2008.10.26. 00:32:31
akkor mondjuk egy olyan szempontot villantanek fel, hogy a gyemant az egyetlen horda, aminek kulso tenyezok akar teljesen negalni tudjak a bonuszat. mivel ha az osszes ellenfelei akihez portyazik 0 LE-vel taborozik, akkor bizony a gyemant bonusz altal termelt LE is 0 lesz. a tobbi hordatol senki nem tudja elvenni a +tamadast, +gyogyulast, vagy taposabb varazslatokat.


elvileg igen, a szamok megse ezt mutatjak. ha igaz lenne, h mindenki 0LE-vel taborozik, akkor nem novekedhetne a szerzett LE differencia. ez ket lehetoseget vett fel:

- rabszolgazas,
- siman elkaphatoak a gyujtogeto karakterek.

az elso lehetoseget nem vehetjuk komolyan.
Idézet: Simon - 2008.10.26. 00:28:12
Ismet tele van konkretummal a hozzaszolasod. Nem baj, biztos sokan elhiszik neked, mert Te mondod.


olvasasi gondok?
Dátum: 2008.10.26. 00:29:45
Idézet: Juddy - 2008.10.26. 00:26:30
Sziasztok!

Bocs, lehet, hülye kérdés, de nem találtam rá választ eddig... Miért van az, hogy az állatom életereje nem akar töltődni? Már elküldtem pihenni, felvidítottam, mégis csak lefelé megy

Köszi:

Juddy


ket modon tudod meggyogyitani:

- szintet lep ekkor maxba kerul az EPje es a moralja,
- kulon szakertelem kell a gyogyitasahoz,

Szakertelmekrol: http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek

ami neked kell:

Tanulás 9.szint: Sebgyógyítás :Sebesült állataidat elláthatod, sebeiket meggyógyíhatod. Minél magasabb a szakértelmed, annál többet gyógyítasz rajta egyszerre. Ez azért is fontos szakértelem, mert állataid ÉP-je magától nem nő vissza, csak így tudod növelni.

elvileg alacsony szinten egyszerubb, ha szintet lepsz vele.
Idézet: Simon - 2008.10.26. 00:18:02
Idézet: Syck - 2008.10.25. 19:25:39


Hat pedig per pillanat a gyemant oriasi elonyben van. Ezt lehet ide oda magyarazni, ha ugy tetszik a gyemantra ezerszer konnyebb strategiat alkotni, mert a horda bonusza erosebb mint a tobbi horda bonusza.

Ha gyemant karakterem lenne, akkor is ezt mondanam. Ez a horda bonusz teszteles nelkul kerult be a jatekba es ez egyre inkabb nyilvanvalova valik. Minel tovabb marad korlatozas nelkul, annal inkabb elszall a jatek. Hatalmas hibanak tartom, h a gyemant karakter tulajdonosok keptelen bevallani, vagy atlatni, h mekkora elonyuk van a jatekban.


Syck, azt kell hogy mondjam, eleg uncsi a siras. Semmi konkretum, csak dumalsz a semmibe. Igen, gyemantoknak van elonye, LE szerzesben. Mintahogy rubinoknak elonye van harcban... Esetleg nezd meg a toplistat, nyert/vesztett csatak szemszogebol... mig a legjobb rubinok ~85%-ban nyerik a csatakat, a tobbiek ott figyelnek ~75% nyeresi arannyal. Emelett a legmagasabb szintuek is rubinok, a legnagyobb szakertelemosszeggel rendelkezok is rubinok... Tenyleg nagyon gyengek szegenyek.


ha unalmas ne olvasd. plane ne irj ra valaszt, foleg ne olyat, amivel magadat jaratod le.
Dátum: 2008.10.25. 23:22:59
Igen, 11. szinten tudod felkeresni a hordaparancsnokod. Az orakulumot meg magasabb szinten lehet megtalalni (ugyanugy a legendaban).
Idézet: Cassian - 2008.10.25. 20:46:00
Idézet: Syck - 2008.10.25. 19:22:17
Ok. szerintem ne ragozzuk tul. teljesen mas jatekot jatszunk, ez mar egy korabbi hozzaszolas kapcsan is kiderult. sot, nagyjabol az is kiderult most, h a jatek alapjaival nincsenek tisztaban sokan.


Akkor lennél szíves megosztani velünk a játék alapjait?


persze.
Idézet: tramenes - 2008.10.25. 19:30:01
Idézet: Syck - 2008.10.25. 19:22:17
Ok. szerintem ne ragozzuk tul. teljesen mas jatekot jatszunk, ez mar egy korabbi hozzaszolas kapcsan is kiderult. sot, nagyjabol az is kiderult most, h a jatek alapjaival nincsenek tisztaban sokan.


Engem nem ér meglepetésként hogy ahány ember van itt annyi játékot játszik. Ez nyilvánvaló; gondolj pl. egy székre és biztos vagyok abban hogy én másmilyen székre gondolok; noha alapvetően mindketten tisztában vagyunk a székkel mint általános fogalommal


Jah, csak ami a jatekban egy szek, arra te most azt mondtad, h urrepulogep
Idézet: Ravenwood - 2008.10.25. 15:30:43
Igazából csak irónikus akartam lenni, és arra próbáltam rávilágítani, hogy zafírral és rubinnal is ott lehet lenni a toppon, ami azt mutatja, hogy mindez egyáltalán nem a hordán múlik


Hat pedig per pillanat a gyemant oriasi elonyben van. Ezt lehet ide oda magyarazni, ha ugy tetszik a gyemantra ezerszer konnyebb strategiat alkotni, mert a horda bonusza erosebb mint a tobbi horda bonusza.

Ha gyemant karakterem lenne, akkor is ezt mondanam. Ez a horda bonusz teszteles nelkul kerult be a jatekba es ez egyre inkabb nyilvanvalova valik. Minel tovabb marad korlatozas nelkul, annal inkabb elszall a jatek. Hatalmas hibanak tartom, h a gyemant karakter tulajdonosok keptelen bevallani, vagy atlatni, h mekkora elonyuk van a jatekban.
Ok. szerintem ne ragozzuk tul. teljesen mas jatekot jatszunk, ez mar egy korabbi hozzaszolas kapcsan is kiderult. sot, nagyjabol az is kiderult most, h a jatek alapjaival nincsenek tisztaban sokan.
Dátum: 2008.10.25. 17:44:18
Idézet: Jandro - 2008.10.25. 17:28:08
- A térkapun átlépő borzalmas szörnyektől néha különleges relikviákat zsákmányolhatsz. A szerencsésebbek gyakrabban...

Volt már valaki, aki szencsével talált bármi relikviát? Vagy erre mekkora az esély? Mekkora kell, hogy bármi esély legyen erre?


Meg terkaput se lattunk nem hogy atlepo szornyet
Dátum: 2008.10.25. 16:50:21
Idézet: Byzon - 2008.10.25. 16:48:47
Salem Syck!

Köszönjük szépen! Nagyon fontos munka, minden kezdőnek, és középhaladónak nagy segítség! Ezer hála!



Huh, nem en csinalom!

Az erdem Kocos forumtars/jatekostarsat erdemli, az o aldozatos munkajaval indult be a wiki szekere. De mar tobben dolgoznak rajta, de en semmikeppen sem
Oldal: 1234567891011