Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syck

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2008.10.16. 14:12:57
Idézet: Jeriko - 2008.10.16. 13:32:14
Idézet: Syck - 2008.10.16. 06:44:10
Bekeert konyorgtettek, megkaptatok.
Most masoknak konyorgtok, hogy segitsenek haboruzni.
Elore toljatok a Diamonds are forevert es mas, szamotokra felaldozhato gyemant szovetsegeket.
A "nemes harcosok" elmeseltek vajon ujdonsult rabszolga-szovetsegeseiknek, hogy par hete meg arrol almodoztak, hogy az ELIT HORDAval kozosen igazzak le a vilagot?


Lehet hogy kicsit félreértem a dolgot, de a "Bekeert konyorgtettek" és az "arrol almodoztak, hogy az ELIT HORDAval kozosen igazzak le a vilagot", az ugyanazt jelenti ugye? A többi kijelentésednek is ekkora súlya van?


Nem hiszem, hogy barmit is felre lehet erteni.

De ha igen, akkor nem hiaba dezinformaltuk a kemeiteket. Lelekmester es a hozza hasonlo alacsony rangu gyemantnovendekek nem hiaba susognak a fuletekbe hamis informaciokat. A jozan eszetek utan, elveszitettek az osztonos itelokepessegetek is. Talan ti vagytok az uj Ellenseg.

Tudtatok elore, hogy amikor velunk megkotitek a bekeszerzodes, elaruljatok a Gyemantokat. Talan azt gondoltatok, hogy majd kello idoben, a kello helyen hatbaszurhatjatok Uraitok.

Most amikor megkaptatok amit akartatok, kinos lett, hirtelen rajotettek, hogy elarultatok a Kubla Klansagot, elarultatok a gyemantokat?

Hany szovetsegest fogtok meg elarulni?

Nincs ezen mit felreerteni. Elarultatok mindent amit lehet. Megszegitek az Egyezmenyt, cinikusan harcbol szerzett lelekenergianak alcazva, szepen lassan kicsafarjatok vilagunk, eletre keltve az Ellenseget.
Dátum: 2008.10.16. 06:44:10
Idézet: Liadas - 2008.10.16. 00:18:36
Miután az elit horda napokon át válaszra sem méltatta az üzenetet, majd végigtámadgatta a szövetségünket kevés sikerrel... Dehát "a félelem nagy úr". Ezek után természetesen felbontjuk a békét.


Bekeert konyorgtettek, megkaptatok.
Most masoknak konyorgtok, hogy segitsenek haboruzni.
Elore toljatok a Diamonds are forevert es mas, szamotokra felaldozhato gyemant szovetsegeket.
A "nemes harcosok" elmeseltek vajon ujdonsult rabszolga-szovetsegeseiknek, hogy par hete meg arrol almodoztak, hogy az ELIT HORDAval kozosen igazzak le a vilagot?
Dátum: 2008.10.15. 18:57:13
"A mai napon az ELIT HORDA elfogadta a Tokeletes Gyemant beke ajanlatat.

Tettuk ezt annak ellenere, hogy az arulokat, kulonosen ha sajat fajtajuk aruljak el ezzel, megvetjuk.
A felelem nagy ur, ezert kulonsen buszkek vagyunk arra, hogy az altalunk ellenfelnek valasztott ellensegeink nem futamodtak meg a harcbol!

V"

Ma, 18:44 Az ELIT HORDA szövetség békét kötöt a Tökéletes Gyémánt szövetséggel.
Dátum: 2008.10.15. 11:54:55
Idézet: BaalCain - 2008.10.15. 10:26:01
Megvan az állás

Kapituláció gomb alatt, ok.


es hogy alltok?
Dátum: 2008.10.14. 12:40:43
Idézet: Mazlee - 2008.10.14. 12:28:40
először is nemigaz, mert van némi eltérés a szintek között.


erre tudsz konkret peldat irni? ha igy van, akkor ez egy bug, amit le kell adni hibajavitasra.
Dátum: 2008.10.13. 21:51:14
hi,

talalkoztam par olyan kviz kerdessel (2-3), ahol a helyes valasznal a masodik szo nagybetuvel volt irva. nem ez volt a kerdes, csak peldanak irom:

Melyik a helyes valasz?

Helyes Valasz
Rossz valasz
Rosszabb valasz
Legrosszabb valasz

ez csak veletlen volt, vagy mas kerdeseknel is megfigyelheto ez a "cinkeles"?
Dátum: 2008.10.13. 21:19:27
Olyat nem lehetne csinalni, h a portyapontoknal 15-t kapjak egy osszegben 24 orankent? (ugyanez a 30as verziora is)
Dátum: 2008.10.13. 21:16:32
Idézet: BaalCain - 2008.10.13. 19:40:09
Az alapelképzelés arról , h aki 0 lélekenergiában táborozik attól is lehessen Lét vinni szerintem sem rossz. A portyáim bő fele ilyen abból a drága portyapontból.
de a vázolt javaslatot még erősen csiszolni kell


szerintem ez a 0 LEbol csinalni LE-t eleg necces tortenet igyis eleg durva a semmibol csinalt LE...

de ahogy jeriko lobbizik az tiszteletre melto
Idézet: Jeriko - 2008.10.13. 07:14:22
Ha nálam erősebbet támadok, akkor ez az LE legyen sokkal több, ha nálam gyengébbet, akkor pedig sokkal kevesebbet. Máris nem érné meg sokkal gyengébbeket ütni, nem panaszkodnának, hogy a mostani rendszer mennyire rossz (nekem is sok 0 LE-s portyám van). Lehetne mondjuk valami olyasmi, hogy velem azonos szintűtől szint*10 LE-t rabolok, felfelé 30% bónusz szintenként, lefelé -30%. És mehet a LE negatívba is (de ha már negatív, ne legyen támadható).


Arpi, ezzel az a gond, h a karakterlapotok alapjan mar most masfelszer erosebbek vagytok mint a legtobb (nem gyemant), 3 szinttel magasabb karakter. A karakter szintje nem tul sokat szamit ebben a jatekban. Ha karakter es karakter kozott akarunk kulonbseget tenni, akkor sokkal jobb megoldas lenne, a tulajdonsagosszeg kulonbseg alapjan korlatozni. Ez az ertek realisabb kepet ad a karakter erossegerol, meg akkor is, ha magasabb szinten erosebb targyak vehetoek (de a valoban eros targyak tulajdonsagot adnak).
Nem hivatalos csataszépségverseny csak itt, csak most!

Végigverted a teljes ELIT HORDÁT? Elraboltál 5,000LE-t AranyAlmától? Egy csapással kivégezted Jerikó állatát? Elloptad Nomis Leinád kedvenc kiégett őskövét? Jégszoborrá fagyasztottad Hajnali Harmatot? Kivégezted Sardullah Sharpát? Kékre verted Cyront? Bezöldültél BaalCain méregfelhőjétől? Levetítetted Jack Bauer utolsó képkockáit?

Legyél te is a történelem része!

Viadalt nyertél bőrpajzzsal? Szövetségi háború tört ki portyáid miatt? A héten már a harmincadik prémiumos kedvét vetted el a buzogányoddal? Egy hétig nem kell építened mert bucira verted szövetséged legfőbb ellenségét? Megsemmisítetted a világot? Caffatokra szabdaltatok egy epikus szörnyet? Vagy csak szimplán győztél egy sokkal erősebb ellen?

Itt a helye a csata leírásnak!

Félénk és gátlásos vagy?

Akkor pontozd a csatákat tartalmazó hozzászólásokat, hogy megtudjuk, mi volt a hét és a hónap legvégzetesebb eseménye!

Nevezési feltételek:
- Csata feltöltése,
- Harcoló felek, csatában aktuális (publikus statisztikája),
- Rövid leírás, elemzés, kedvcsináló a szavazat szerzéshez.

A csatákat egytől tízig terjedő skálán pontozhatod a „Pontszám: értékelem” opcióval.

Az első tíz csata feltöltőnek dedikált Lélekenergia szerzési lehetőség a top listákon szereplőktől!
Idézet: _WHITE_ - 2008.10.10. 19:25:17
Batu hagyd, mert még te is útált tag leszel:-) Ha emiatt meg kitíltanak a fórumról akkor legyen... valahogy majd túlélem, de hírtelen fura, hogy megútáltak:-))


nalam mar nepszeru vagy
Idézet: _WHITE_ - 2008.10.10. 19:12:14
Lehet nincs sok nem is ezen van a lényeg...Mindegy de most útált ember lettem a fórumon, mert le mertem írni a véleményem!


az a baj, h tenykent irtal le valamit, ami nincs bizonyitva. erre a hamis tenyre alapoztad a velemenyed. ami kicsit tulfutott lett az erzelmeidtol. erre semmi szukseg. ha etikatlanul halad elore AranyAlma, akkor a jatekvezetes megfogja buntetni.
befordulok ettol a forumtol. IE8 alatt olyan konnyu ures hozzaszolast irni h ihaj csuhaj subidubidu....
Idézet: tramenes - 2008.10.10. 19:00:44
Ó; na azt én nem tudtam.


Hat idaig csak ez ELIT HORDA vegtelen josaga es kegyelmessege miatt nem tamadtuk.
nem nagyon ertem. 8. szintrol utheto a 6.szint.
Idézet: _WHITE_ - 2008.10.10. 18:41:04
Akinek nem inge ne vegye magára!


kozben bebizonyosodott, h nincs sok LE AranyAlmanal.
Idézet: Jeriko - 2008.10.10. 18:32:31
Idézet: Syck - 2008.10.10. 18:25:42
Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 10 százalékkal kevesebbnek számítanak. Ellenfeled épp pihent... AranyAlma...

A csatában összesen 73 sebzést okoztál, és 59 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 63 lélekenergia és 3 TP!


Itt az élő bizonyíték, hogy rubin horda olyan erős bónuszt ad, amivel a 33-mal magasabb tulajdonságösszegű, PIHENŐ! gyémánt hordás még -10% büntetéssel leverhető. Korlátot neki!!!


mi lenne a javaslatod a korlatra?
Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 10 százalékkal kevesebbnek számítanak. Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, Elenios, egy 3. szintű nyálkacsiga is részt vesz a csatában. AranyAlma idomított állata, Árnyék, egy 8. szintű mokku is részt vesz a csatában. Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
AranyAlma kezéből feléd süvít egy tűzfuvallat. 27 pontnyit sebzett.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy energialövedék varázslatot. (-10 VP). AranyAlma egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 7 életpontot vesztett.

Egy gyors csel után AranyAlma a hasadat támadja. Melléütött! Árnyék is rádtámad. 4 életpontot sebzett

Lesújtasz az Yssuf tőrével. Eltaláltad, 25 sebzés! Elenios is ellenfeledre veti magát. 2 sebzés!

AranyAlma egy gyors támadást intéz feléd. Melléütött! Árnyék is rád veti magát. 5 sebzés!

Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Yssuf tőrével. AranyAlma 35 pontnyit sérült. Elenios is ellenfeledre veti magát. 2 életpontot sebzett

AranyAlma lesújt rád az Yssuf tőrével. Eltalált, sérültél 20 pontnyit. Árnyék is támad. 3 sebzést okozott.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Yssuf tőrével. AranyAlma az utolsó pillanatban félreugrik. Elenios is ellenfeledre veti magát. 2 sebzést okozott.
A csatában összesen 73 sebzést okoztál, és 59 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 63 lélekenergia és 3 TP!


531LE volt nalam
Idézet: Fatali - 2008.10.10. 13:53:17
Helo
megszünt a 3 napos zárolásom , és kicsit meglepődtem azon ami fogadott.
belépek karakterhez, látom hogy a letiltás elött kiadott tizenakárhány vadászat parancsom a tiltás alatt szépen lement, fogtam is letiltva egy új állatot, de a vadászatokért beszedett Lelekenergiát persze nem kaptam meg.

nem igazán értem a következetességet.
OK hogy nem regenerálodik CSP pontom, Életpontom, varázspontom a tiltás alatt, de azért a vadászatom végrehajtódik, állaltot fogok, stb?

elég furcsa.


es most bugolasert ujabb 3 napot fogsz kapni
Idézet: Jeriko - 2008.10.10. 10:44:16
most viszont el akarom költeni a pontjaimat, és ez csak akkor megy, ha precízen tartom az ütemtervet.


nem ertem, miert akarod elkolteni a pontjaid mindenaron? ez csak egy jatek, nem verseny.

szerintem nem kell allandoan az gondolkodni, h meg maradt meg harom portyapontom most mi lesz, portyazhatnek ahelyett, h mehetnek a friss budapesti szmogba hallgatni a madarak krakogasat. szoval szerintem csak ezert ne szogezd magad gep ele, hidd el nem eri meg!
Oldal: 1234567891011