Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syck

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2008.10.18. 23:30:58
Idézet: Khetty - 2008.10.18. 23:27:06
Ne leskelődj! Nem illik egy nő után!

Túlélem a dolgot, csak mondom, hogy az ÉP-t szerintem túl könnyen kiütik és nagyon lassan regenerálódik vissza! Bár így 9. szinten azért már nem olyan katasztrófális a helyzet, mint mikor kicsi voltam...


hmm hat erosen korlatos a kemgomb

de ez mar erosen offolas bar sokak szamara egy jo leselkedes nagyot dobna a jatekrol alkotott velemenyen. gondolom.
Idézet: Bhaal - 2008.10.18. 23:01:31

Ezt valaki magyarázza már el nekem legyen szíves!
Én alapítottam ezt a szövit, nem értem mi vele a baj, és nem hiszem, hogy reklámozok bármit is, főleg nem füvet...
És miért vagyok idióta?

.bhl


a kerdeses szovetseget mar kozben toroltek. igy mindenkinek a sajat szovetsege jelenik meg. asszem
Dátum: 2008.10.18. 23:24:39
Idézet: Khetty - 2008.10.18. 23:08:57

Fejlődés tárgyában pedig nekem elsősorban az számít, hogy a karaktert ne csapja agyon boldog-boldogtalan nap, nap után rabszolgának nézve..... illetve érdekes kérdést vet fel a portyázás, miután a nap elején leütnek 0 ÉP-re és egész nap nem regenerálódok annyit, hogy portyázni mehessek, mert ugye ez esetben mire is jó a portyázás, ha nem tudom kihasználni? Az egészségem köszönöm teljesen rendben van a karakter szintjéhez mérve...


hmm hat kemgombot kb felora mulva tudom hasznalni, de tippre a "Legtöbb okozott sebzés: 46" miatt tunsz sokaknak vonzo celpontnak. ez alacsony taut rejtehet, ami smaragdoknal sokak szamara felgyozelmet jelent.

en spec a leheto legritkabban tamadok meg smaragdot, kellemetlen tud lenni mikor nagy vedelme van, nagy iq+tau komboval. az elejen jon egy nagy sebzodes, ha "szerencses" vagyok akkor meg erot is vesztek, majd korbehadonaszom. jo esetben meg van szolga is, aki be-beut 2-3-4 epeket. a vakitofeny egy masik alternativa, de oda eleg magas IQ kell, h fixen kifejtse hatasat, addig bizony jon a napszemuveg effekt, es nincs hatasa

sajnos a regeneralodast inkabb az hatarozza meg, h premium vagy-e
Dátum: 2008.10.18. 22:59:39
Idézet: Khetty - 2008.10.18. 22:44:53

Azt hiszem spoiler nélkül is mindenki látja, hogy ki(k) azok a karakterek, akik mindenkinél előbb szintet lépnek... és biztosra vehető, hogy nem a vadászat 6-7TP-jéből tudják ezt megtenni... nekem ez kb. 4 nappal ezelőtt feltűnt, bár az igazi döbbenetet 2 napja éltem át...jóval a jótanácsod előtt... de azért köszi...


welcome

a dobbenet "teljesen relativ", mar ha az a dobbenet targya, h mennyivel gyorsabban lepnek szintet karakterek. a jatekban ket fo "tapolasi vonal" strategia van szerintem. errol volt is par vita, eszmecsere, asszem a szovetsegi haboru topicban.

vagy nagyon gyorsan fejlodsz, es igyekszel elhuzni a mezonytol igy igazabol kevesbe vagy kiteve a portya randomnak (kevesebben fognak megtamadni), vagy mindig az adott szint legerosebb karakteret igyekszel osszehozni, minel jobban csokkenteni a portya random szerepet.

mind a ket taktikanak megvan a maga elonye, es a maga hatranya. utobbinal sokkal osszetettebb a taktika.

persze ez szigoruan szubjektiv velemeny, nagyon sokfele taktika mukodhet es mukodik is, de a haboruval kapcsolatban szerintem ezeket kell figyelembe venni az ellenfel valasztasakor.

es persze ott van meg a diadal mamorito erzese is, amiert erdemes felaldozni minden TP-t, LE-t barmit najo szinte barmit

en majd az elso bajnoki viadalnal leszek megdobbenve, ezt mar spec tudom elore talan meg ebben a honapban kiirjak miklosek az elsot
Dátum: 2008.10.18. 22:40:12
Idézet: Simon - 2008.10.18. 22:30:33
Syck: huh? Neked ugyanannyi portyapontod van, ha haboruzol, ha nem. Nem mindegy, hogy kit utsz? Ugyanugy jon a TP (mert gondolom olyat utsz, aki ellen nyerni tudsz nagy esellyel). Az, hogy esetleg teged jobban utnek (es ez valoban hoz TP-t) szerintem meg mindig rovidtavu... amint minden szovetseg haboruzik, nagyjabol ugyanugy fog eloszlani a teged ero tamadasok szama, mint a haboruk elott. Most egy atmeneti allapot van.

Vegul... miert is jo a TP?


nem egeszen. mivel haboruzol rakenyszerited az ellenfeled, h teged tamadjon rad koltse a portyapontjat, ne masra. jo esellyel total masra koltene a PP-t, esze agaban se lenne olyan karaktert utni, aki nem legyengebb legalabb 20-30 tulajdonsagosszeggel.

haboruban 11-20 karakter kozul kell valasztani, igy nem a leheto legoptimalisabban dontesz (nem az 500 leggyengebb karakter kozul valasztasz).

a kis szovetsegeknek a legoptimalisabb ha azonnal kapitulalnak es nem fogja oket vissza a haboru fejlodesben. sokkal gyengebb szovetseget pedig azert nem erdemes tamadni, joval kevesebb tp jar a sokkal gyengebb karakterek legyozeseert, igy a PP pontokat sokkal gyengebb ellenfelre kolteni pazarlas.

lathatatlanna valni a leheto legrosszabb taktika, gyakorlatilag nulla fejlodes amig lathatatlan vagy.

a tprol nem nyilatkozok, igy is sokat spoilereztem
Dátum: 2008.10.18. 22:22:15
Idézet: Byzon - 2008.10.18. 22:09:34
Salem Khetty Testvér!

Úgy hiszem igazad van, elfogadom. Neked már van gyakorlatod ezen a téren, meg úgy általában is tapasztaltabb vagy. Köszönöm. Csak akkor miért van az, hogy sok szövinél a háborúban résznél jóval gyengébb vagy jóval erősebb szövetséget látok? Na mindegy. Végül is ha nem éri meg, majd rájönnek.

Jó játékot!


haborut a TP miatt erdemes inditani. mivel haboruban nincs 8 oras limit, csak 1 oras, egy karakterbol joval TP-t tudsz szerezni adott ido alatt. ezert igazabol teljesen irrelevans, najo majdnem irrelevans, h kinyeri meg az adott haborut. vszinu ha sokat osztanak szoroznak, az jonne ki, h mind a ket felnek pluszos a haboru tp szempontjabol.
Dátum: 2008.10.18. 13:43:24
Turelem. Sorra kerulsz te is.

V.
Dátum: 2008.10.17. 12:52:06
Bizony menekulnek. Lassan de biztosan kiderul, kik a valodi harcosok a Kansagban. Aki nem menekult el, az gyava modon lathatatlanna valt a Babmesterek parancsanak engelmeskedve.

Bujkalas, ez most a Gyemant Mesterek parancsa.

Mordraneth magara marad, mindenki elhagyta, gyavan megfutamodva a harc elol.
Dátum: 2008.10.17. 11:56:09
Idézet: Trinigan - 2008.10.17. 11:53:47
ELITES vagy, ugye?
no nem baj, holnap nekünk is lesz kémgömbünk....


nem. diamonds are forever-ban vagyok.
Dátum: 2008.10.17. 11:46:43
Idézet: Trinigan - 2008.10.17. 11:43:13
hellblade után leskelődtök? irgumburgum, hetyetye.....


direkt nem irtam nevet...
Dátum: 2008.10.17. 11:38:58
szinte mindent

Erő: 34
Támadás: 36
Védekezés: 31 (+7)
Egészség: 24 (+3)
IQ: 26 (+6)
Mágia: 26 (+2)
Taumaturgia: 31 (+6)
Szerencse: 17

a Kubla Kánság szövetség tagja
Életpont:
161 / 396 ÉP
Varázspont:
274 / 274 VP
Tapasztalat:
776 / 1.054 TP
Dátum: 2008.10.17. 11:19:22
Lelekorok Szovetsege a gyemant szovetseg tagja.

Ezek szerint ok kaptak parancsba a Gyemant Mesterektol, hogy megakadalyozak civilizacionk ujraepiteset. Mivel nyiltan vallaljak, hogy ("A szövetség egy maroknyi tapasztalatlan, de elszánt Végzetúr véd és dacszövetsége, kik a felszín megismerését, és -valljuk be- kifosztását,") a fosztogatjak a bekes vegzeturakat ok a legalkalmasabb az alantas, alattomos vilagrombolasra.

Engem meglepett, es duhvel tolt el el, hogy nyiltvan vallaljak az Ellenseg csapatainak ujraszervezest ("valamint az Ellenség csatlósainak és elfeledett relikviák felkutatását tűzte ki céljául").

Elkeserito, hogy a nemes es onfelaldozo munkat vegzok ellen ilyen brutalis haborut inditottak vilagunk fosztogatoi, a gyemantok.

Ez a barbar tett is azt igazolja, a Gyemant Szovetseg valodi celja a rombolas, az Ellenseg szolgalata. A Gyemant immarom hamis fennyel csillog. Ez a hamis feny elkabit, rettenetes bunokre csabit. Hideg fenye nem mas, mint az Ellenseg szemenek orult izzasa.

Veget er eme csodalatos vilag, ha nem lepunk fel kozos erovel.

Ismetelten kerem a buszke Kubla Kansagot, razza le magarol a hamis gyemantok kabito, villasnyelvu suttogasat. Egy olyan becstelen tervet szolgalnak hatalmas szivukkel, mely vilagunk gyilkosa.

Harcoljatok a jovoert a regmult lancai nelkul! Tisztitsatok meg a Gyemantot! Vegyetek lelket a renegat Gyemant Mestereknek! Pusztitsatok el Jerikot, Liadast a demonidezoket! Taplaljatok szivetek ragyogasaval a Gyemant Fenyeit!

V.
Dátum: 2008.10.16. 23:30:51
Idézet: Hombre1970 - 2008.10.16. 23:22:29
Háát, nem tudom, lehet, hogy nektek ez szerepjátéknak tűnik, engem inkább emlékeztet egy brazil szappanoperára... Ott sem tudom soha, hogy most akkor ki kivel van. Legalább azt írnátok oda, hogy melyik szövetségből mocskoljátok épp a másikat! Az a hozzáállás meg, hogy "ne olvasd el ha nem tetszik" rendkívül primitív! Ebben a topicban arra számítanak az emberek, hogy végre választ kaphatnak a kérdéseikre, ehelyett a ti vége-hossza nincs fejtegetésiteket kell végigrágniuk ahhoz, hogy valami értelmes információra bukkanjanak! De csak nyugodtan folytassátok, kíváncsian várom, mikor veszi már észre egy moderátor, vagy Miklós esetleg, hogy ezeket a hozzászólásokat nyugodtan áthelyezheti egy flame topicba, ahol tényleg csak az olvashatja, akit ez érdekel...

Üdv : Malabar (Azúr Légió)


rosszul szamitnak. ez nem help topic. a brazil szappanopera nezest nem kommentalom
Dátum: 2008.10.16. 22:14:53
Idézet: Liadas - 2008.10.16. 22:03:47

Természetesen megint csak üres szavak, hazugságok, homályos csúsztatások... Minden egyes tettetek irigységről, sértődöttségről árulkodik. Nem félek, hogy lehull a lepel, nincs is mitől félnünk. De kíváncsivá tettél! Kérlek tárd fel valódi szándékainkat!


Nem vagyok a szavak embere. Lelkemben a rubintuze eg igy nem erthettem meg, a hidegen csillogo gyemant logikat.
Korabban uralkodasrol beszeltetek. Ugy tunik a hatalomert semmi nem draga szamotokra.

V.
Dátum: 2008.10.16. 21:55:46
Idézet: Annamari - 2008.10.16. 21:50:15
Hálás lennék én is, ha külön topikban folytatódna a vitátok.
Rajtatok kívül, még játszanak páran ebben a játékban, és szeretnének ők is választ kapni a kérdéseikre. És lőn csoda ezt a topikot ezért hozták létre. Ki lesz az, aki megválaszolná végre a mi kis szövetségünk kérdését, amit Spiduola már feltett egyszer, csak a sok külön topikot érdemlő hozzászólásban "elveszett":
"Mitől függ, hogy a háborúban a győztes fél mennyi LE-t visz el a lélekkútból? Hogyan kerülhet mínuszba a lélekkút, és mi a hatása?"
A választ előre is köszönöm!


ide irjatok es biztos kaptok valaszt:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,23.0
Dátum: 2008.10.16. 21:27:11
Idézet: Liadas - 2008.10.16. 21:20:23


Jó lenne ha feladnák igaz? Mert így már nem az igazi az elit hordának sem, hiszen nehéz a LE gyűjtögetés a sok harctól. Meg aztán a dupla győzelmi arány sem nagyon akar összejönni.

Ja, a Tökéletes Gyémánt a hordával való "békét" felbontotta.


Ilyen egy Tokeletes Gyemant. A hatterben nevet, dorzsoli a tenyeret. Nem felsz, hogy lehull a lepel, feltarul valos szandekaitok? Hany gyemant hordat aldoztok meg fel az Ellensegnek?

V.
Dátum: 2008.10.16. 21:18:46
Idézet: Balor - 2008.10.16. 20:47:37
A Kánság nem fogja feladni. Szövetségeseinket nekünk sem kell győzködnünk, és bárhogy is szépíted Vlagyimir, a furfangos megoldásaitok mögött megfutamodás és gyávaság szerepel. Visszautsíthattátok volna "ajánlatunkat", ahogy azt hangoztattátok is, mégsem tettétek. Könnyű és gyors győzelmet reméltek. De tévedtek. Minden trükkötök csak egy kis egérútra lehet elég, amivel az időt tudjátok húzni.

Wurgolx


A Kansag bebizonyitotta, hogy valodi harcosokat tudhat a sorai kozott.
A Kansag mar bebizonyitotta, hogy melto ellenfelek es jozanul merlegelnek. Es sajnos azt is bebizonyitotta, hogy a Tokeletes Gyemantok tokeletesen felrevezette.

A Kansagnak most azt kell bizonyitania, hogy nem enged a nyakat fojtogato demonimadoknak.

A haborut a strategia donti el, nem a nyers ero vagy alsagos ankamunka amivel Ti eltek. A kisebb gyemant hordakban mar sokan belattak, hogy a hatterben Ti vagytok akik mozgatjak a szalakat. Intrikus pokhalotok mostanra vastag drotkotelkent feszul a gyemant hordak nyakan.

Ti is es Mi is pontosan tudjuk, hogy csak ido kerdese volt, mikor tamadtok hatba, akar a megvezetett Kansagon keresztul, akar Ti magatok. Atlatszo csel volt, szovetseget ajanlani, lekotve strategiankat, gyenge probalkozas volt elhitetni velunk, hogy megbizhatunk bennetek.

De megis sikerrel jartatok. Ket legerosebb szovetsegesetek, egymasnak esett. Amig mi dicso, becsuletes haborut vivunk, Ti addig szabadon raboltok, fejlodtok, es azon dolgoztok, hogy meg tobb gyemant hagyjon fel normalis eletevel es valjon droton rangatott harci babuva.

A Ti kezetek az, ami minden Gyemant Hordat fojtogat. Maris tobben azt suttogjak, szentsegtelen ritualeval megideztetek az Ellenseg szellemet, es testetekben templomot emeltettek Vilagunk egyetlen demonanak.

Vlagyimir
Dátum: 2008.10.16. 20:09:44
Idézet: Balor - 2008.10.16. 18:13:21
Elárultuk? A kisebb szövetségek ellenetek és ellenünk való áskálódását talán nem ti terjesztettétek? Szóban visszautasítotok, fenyegettek, mikor pedig szorul a hurok rég aktualitását vesztett ajánlatunkat szavatok ellenére elfogadjátok jópár nappal később. Szavazatot pedig ugye nem lehet módosítani később. Félrevezettek minket, majd megpróbáljátok igaz Szövetségeseinket lerohanni, akiknek békeajánlatára hadüzenettel reagáltok. Utólag persze könnyű szépíteni a történteket, de tény hogy nagyon intrikus a viselkedésetek. Jól megy a cselszövés (ami előtt le a kalappal), de Szövetségeseink nem dőlnek be ármánykodásaitoknak, és téveszméitek terjesztésének.


Azert megy jol az "armanykodas" mert nincs szukseg teveszmekre, hazugsagokra. Nekunk nem kell azzal gyozkodni a szovetsegeseinket, hogy aldozzak fel onmaguk ertunk, nem kell azzal foglalkoznunk, hogy meggyozodes nelkul apritsuk az ellenfeleket.

A Kubla belefasult, elfaradt a maganyos harcban. Ideje lenne feladniuk a kuzdelmet. Tiszteletremelto ellenfelek, akik a nyilvanvalo tulero ellen is derekesan helyt alltak. Tobb tagunk elismeroen nyilatkozott a csatairol, csillogo szemmel meseltek, hogyan harcoltak ellenfeleik. Mordraneth egymaga megvedi klanjat, mig a tobbiek gyavan lathatatlanna valnak, elmenekulve a harcbol. Szovetsegeseik al-tamadasa csak arra eleg, hogy sikeresen lekossek Sharpa idejet, energiajat.

Ez igy nem haboru, hanem ertelmetlen oldokles, mely felorli a Kubla minden erejet, idejet. A Kubla mas helyett harcol, masok tuzeltek fel ellenunk, masok helyett aldozzak fel lelekenergiajukat. Intrikabol el kellett fogadnunk a Tokeletes Gyemantok alszent beke jobbjat, hogy tavol tartsuk a mergezett tort tarto balkezet. Ennek az ara nagyon nagy volt, a Kubla klant kellett megtamadnunk. A strategia dontott. Az alattomos ellenfel helyett, a buszke, harcos, nyiltan harcolo ellenfelet valasztottuk.

Ebben a csataban, mely egy hatalmas haboru nyito felvonasa, nem gyozhet a Kubla. Masok helyett harcolnak, masok csatajat vivjak. Lassan tobbet koltenek a harc fenntartasara, mint amennyi lelekenergiat atadnanak a nekunk, ha fejet hajtanak a kitartasunk es eronk elott.

A harc feladasa itt buszke tett, nem megalazkodo terdencsuszas.
Dátum: 2008.10.16. 18:57:08
Idézet: Necronis - 2008.10.16. 18:26:08
Viszont abban talán igaza van, hogy nyissatok ennek külön topicot. Hiszen ennek nem az a címe, hogy "Szövetségi háború az ELIT HORDA és a Tökéletes Gyémánt között.".


nincs haboru az elit horda es a tokeletes gyemant kozott. szovetsegesek vagyunk. majd akkor aggodjatok, ha kitor koztunk a haboru, most meg csak szovetseges beszelgetes zajlik

Békeszerződés: ... Tökéletes Gyémánt
Dátum: 2008.10.16. 17:10:52
Koszonom, hogy megerositetted, hogy kemkedtek, igy nem erzek ketseget azert, hogy ilyen alattomos eszkozt kell hasznalni ellenetek, Kedves Szovetsegesem.

A szovetsegi forumunk manapsag a feltrancsirozott Kubla gyemantokrol es a szerencses harcos Kubla gyemantokrol szol.

Megmondom oszinten, nagyobb elvezetet okoz jelenleg, forumx-es "szovetsegi" forum olvasgatasa...

Ugy latszik, hogy nem mindenki gyemant aki fenylik.
Oldal: 1234567891011