Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yoli

Oldal: 1
Dátum: 2013.07.12. 22:07:26
Alábbhagyott játékkedv miatt, Yoli karakter gazdát keres a V1 világon.
Dátum: 2012.11.06. 19:42:54
Részemről, egy játékélménnyel kevesebb lenne ha nem tudnám érdem nélkül tovább vinni az entitást.Epikusból sincs magasabb szintű cuccom mint entitásból, és nem is a bajnoki miatt érvelek a szabály bevezetése ellen.Remélem így elfogadható az álláspontom.
Dátum: 2012.11.06. 19:27:05
Azt hiszem értelek, de mi van akkor, ha én hamarabb legyilkolom az entitásokat az Af szaki segítségével?Apróság, de nálam pont ez fog bekövetkezni.Tudom ez téged nem zavar, csak elmondtam mert annyira érdeklődtél.
Dátum: 2012.11.06. 18:16:00
Köszönöm érdeklődésedet.
Természetesen el tudom mondani, az írás és a számolás ami jobban kifog rajtam.
83.-on verem a 229-es szintűt, de nem terveztem megállni az Af képesség adta lehetőség felső határáig.Ám a jelen tervezetet figyelembe véve teljesen felesleges erőltetni, pedig elhiheted a küldetések után nekem ez lenne az igazi kihívás amit a játék ígért.
Dátum: 2012.11.06. 17:47:50
Mesélnék, de nem igazán értek hozzá.Igazából az a fontos számomra, hogy nem a későbbiekben akarom használni az ősköves italok segítségével megszerzett tárgyakat, hanem amikor elpusztul a lény.Amennyiben ez csak engem zavar, abban az esetben természetesen nem kell miattam megváltoztatni egy szabálytervezetet, ami egy eddig működő dolgot akar befolyásolni.Viszont akkor szívesen keresnék másik célt a játékban, és talán hasznát venném a haszontalanul elköltött erőforrásoknak.Bár kihívásokat ad bőven a renget szabálymódosítás.Szerintem elég lenne attól a szinttől módosítani ahol ez már áthidalhatatlan problémát okoz.
Szerintem a játék kiváló, de nem kellene folyamatosan úgy alakítani, ahogy az élboly halad.Amit ők elérnek az szép és elismerésre méltó, viszont talán meg kellene hagyni az utánuk jövőknek is, hogy ugyanazon akadályokkal küzdjenek meg, ugyanazon feltételek mellett.
Dátum: 2012.11.06. 17:14:20
Akkor gondolom az Entitásvadászat nevezetű Af képességre kötött pontokat visszakapjuk.Mert ugye ebben a formában már elavult a képesség.
Nikola Tesla, rádió nevű találmányát ki szabadalmaztatta?

Guglielmo Marconi
Karl Hertz
Thomas Edison
Graham Bell

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Akkor esetleg ennél is tudnátok segíteni.
Kösz, remélem ennél nagyobb hibákkal nem találkozom.
Kinek a találmánya a rádió,amit Guglielmo Marconi szabadalmaztatott.?

Karl Hertz
Nikola Tesla
Thomas Edison
Graham Bell

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Segítenétek megtalálni a hibát?
Oldal: 1