Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hlegba

Dátum: 2013.02.13. 12:08:52
Üdv!
Nem rossz a dolog, de kihagyom, nekem a 124le/tp nagyon kevéske és ez kötelező gyengítés lenne.
Egyébként tetszik a dolog, de ez miatt kihagyom valószínű.
Bár esetleg ha korrigálva lenne akkor nem hagynám ki.

További kellemest mára.
Dátum: 2013.01.22. 11:52:47
Mi a medvehagyma?

növény
vizinövény
virág
állat

No comment.
Dátum: 2013.01.21. 20:09:12
Üdv!

Pár napja már kérdeztem, akkor nem kaptam rá választ, hátha most sikerül.
Ha szubplazmával támadnak és kamrába visznek akkor a szkarabom kifejti hatását?

Előre is köszi.

Üdv: Hlegba
Dátum: 2013.01.18. 17:30:21
Üdv!
A szubplazmás támadásokkal kapcsolatban lenne pár kérdésem.

Ha v.ki ilyenkor kikap akkor kapok tőle lét vagy tp-t?
És a szkarabom ha elvisz kamrába működik?

Üdv: Hlegba
Dátum: 2012.12.14. 10:22:44
Üdv!

Annyit lehetne még megcsinálni, hogy mutatná a rendszer, hogy eddig mennyit költöttem el?
Mert volt csonterősítés is, nem tudom hányszor és volt térkifordító ital is ahol nullázódtak dolgaim. Gondolom ettől még maradt az elköltött mennyiségem ugye?

Üdv: Hlegba
Dátum: 2012.10.13. 10:39:38
Üdv!
Ha van AH-s bérletem és lélekkút katalizátorom is, akkor a mostani event alatt mit fogok kapni?

Üdv: Hlegba
Dátum: 2012.09.29. 00:07:52
Eléggé későn ébredek fel és lehet nem is olvastam utána, de mint tavaly is, ismét Én ágálnék az sms-ben fizetők mellett.
Nekik semmilyen kedvezmény sem jár most.
Legutóbb legalább a minimális ajándék járt nekik. Most az sem?
Kérdésem a következő lenne: ha már a lóvéra megyünk, akkor ha elfogadunk pénzt sms-ért, akkor nem járna nekik is a minimum jutalom?
Mert az sms-es fizetések eléggé nem számítanak.
Dátum: 2012.09.19. 19:43:07
Csak valami vf-es fejlesztés is lenne már egyszer. Legalább egy picit.
Nekem sem jön be igazán.Tudom kevés ütés lenne naponta, de a viszonylag alacsonyabb szintű agyon gyurmázott pókoknak(90-től lefelé) akkor még adjunk több lehetőséget, eddig is erősek voltak, hátha besokallnak léből és kipukkadnak.
Elég gáz, ha van a karid környékén ilyen erős kari(még ha rendes is és nem támad), de neki még többet adni, akkor hogyan kaparjak, hogy mégis legyen bármi kis esélyem?

Üdv.
Dátum: 2012.09.12. 18:11:22
Aha, értem.
Köszi.
Dátum: 2012.09.12. 17:50:17
Üdv!

Nem volt v.mikor ígéret arról, hogy max kettő, de inkább egy köves feladat lesz a templomban?
Nekem a 7. van itt és HÁROM köves van és ez már sajnos nem az első "véletlen 3" ahogy itt kommentálni szokták.
Vagy csak üres beszéd volt a korlátozás?

Üdv: Hlegba
Dátum: 2012.08.02. 18:24:04
Üdv!
Ha olyan epikcuccot kapok amibe bármilyen fókuszkristály rakható akkor lehet bele fegyverbe valót is tenni?
Dátum: 2012.07.22. 01:20:27
Amit ad:

http://images.vegzetur.hu/?m=szovetseg&sub=kincseskamra
Dátum: 2012.07.22. 01:17:50
Nálam is üres lap van.
Fehérség.
Dátum: 2012.07.20. 12:52:53
Üdv!
V1-en térkapuzok és nem használják a lények a varijukat. Engem nem zavaz, mert így nincs sebzésük.
De azért írtam róla.
Dátum: 2012.07.18. 17:09:02
Üdv!
Felhasználtam a pálcikámat, de bár ne tettem volna.
3 köves feladat ismét(nem első alkalommal pedig ÁLLÍTÓLAG már nincs ilyen, most is csak véletlenül ), negyedszer is megkaptam az áldozz fel 4 af-t de miből?????
Nincs sok időm a játékra a kevés összejött af-t is viszi a templom folyamatosan, fejlesztésre nemigazán jut.
Áldozz fel lét is persze, miért is ne, spec váltás a 3 ősköves mellé ismét.
Azért ennyit már nem ér meg lassan a templom ám.
+ ismét használj el 5 esszenciát, olyat lehet, hogy 4-et beváltok katalizátorra? Számolja?
Sorry, de kicsit gáz ez a temlom így.

Üdv: Hlegba
Dátum: 2012.07.10. 12:31:55
Üdv!
Nekem is megjött a 4.
2 köves, áldozz fel 4af-t, eddig a 4-ből 3-nál kaptam, lassan kikophatna már... + áldozz fel 86ezer lét, de ezek aaz oszlonyeremények viccek már, nincs értelme csak ezért tolni. 3* van 3 kiégett őskő, 1 portyás csenésből kapok 12-t, vicc, támadás itala, vadászat itala, dukátteremtő tekercs, a fő 1740 lé és 9 tp-mire is költsem . Hát kezd ez így eléggé érdektelen lenni.
+ min 1* specet váltani, mert ugye fejleszd a mágiádat és a tau-t, a specem persze erőn van, mert azt kért utoljára. így 10 kő ismét ugrik
Egy pici "finomítás" nem lehetne?
Vagy erősebb díjak, vagy tetszőleges tulajdonságnövelés? És így megmaradna, hogy nyugodtan mindenki a saját elképzelése és tempója szerint fejlesszen.
Dátum: 2012.05.22. 07:30:07
Majd meglátjuk mi lesz a válsz, ha hiba volt és javítják akkor igazad van, de ha nem?
Dátum: 2012.05.22. 06:30:58
Megnéztem, tegnap 21:30-kor kaptam az első szilánkot, akkor vált a szerver?
Így tegnap 24 szilánkot gyűjtöttem be.
És elég gáz, hogy így megszívja az ember, ha tudom, hogy nincs esélyem, akkor el sem indítom a vadászatot és nyelem le a tp-t a semmiért.
Ez így megint elvette a kedvem az egésztől.
Dátum: 2012.05.22. 05:45:43
Üdv
Tegnap 22.57-kor fogtam be ötödik állatomat és nem ismeri el a templom.
A mai napra számította és szilánkot is adott érte.
Így tegnap hiába lőttem el közel 100csp-t, és fogtam be az állatokat?
Elfogtam az 5 állatot tegnap, el kellene ismernie nem?
Dátum: 2012.05.06. 02:14:34
Szia!
Elsőnek:
Használd az ékezeteket. Nem hátrány.
És légyszi, ne mondd meg, hogy milyen formátumban fizetnek az sms-zők.
Pont ez az előnye, hogy nem kell bemenni a bankba és megértetni az ügyintézővel, hogy én csak ezt akarom.
És látom azt is, hogy egy adminisztrátor sem fog hozzászólni.
Mert írtam már korábban is ebben a témában és mégsem reagáltak rá.