Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hlegba

Oldal: 123456789101112
Dátum: 2008.12.02. 14:43:08
Üdv.
Csak egy kis furcsaság. Megtámadtam egy ellenfelet fegyvere egy alap buzogány + 1 kis pajzs semmi nélkül. Az én cuccaim láthatóak.
Simán kikaptam..........
Renben van, hogy szerencse is benne van a csatában, de szerintem azért ez már durva. Hiába fejlesztem a karimat új cuccokkal + új képességekkel, nem ér semmit???
Vagy én rontottam el v.mit? Egyéként nem akarok kötekedni, de érdekesnek találom a dolgot.
Dátum: 2008.11.25. 12:23:38
Üdv. Hlegba vagyok, új játékos.
Felvettem 1 küldetést: ejts el 3 állatot vadászat közben. Azóta már voltam vadászni többször is, de méd mindig 0 állatot ejtettem el a küldetés szerint.
Mit tudok csinálni, hogy teljesítsem?
Dátum: 2008.11.24. 07:55:58
Üdv. Ismét én vagyok.
Sajnos még mindig nem tudok portyázni.
V.ki tud segíteni
Dátum: 2008.11.22. 14:07:00
Már az elején is úgy próbáltam, és most is, de sajnos megint jött a fehérség + frissítés utána kiírta, hogy sajnos már támadták az elmúlt 5 percben ezután még megpróbáltam 6 ellenfelet, de mind fáradt volt, de mind 100%-on állt. De rákattintottam a nevére, megmutatta a karaktert, ott is megtámadtam, de sajnos ott is fáradt volt...
Azért remélem nem én vagyok a béna, de mindent úgy tettem ahogy írtad
Dátum: 2008.11.22. 13:40:29
Szia. Azóta annyi változás történt, hogy a portyázási pontjaim 16-ra emelkedtek, de semmi lélekenergiát nem kaptam a mentor továbbra is csak azt mondja hogy: Ez a portyázás képernyő. Itt választhatsz magadnak ellenfelet az ellenséges végzeturak közül. Hogy nagyobb esélyed legyen, most kapsz tőlem egy áldást: erre a harcra a támadásod megnő 15-tel! Görgesd lejjebb a képernyőt, és támadj meg egy ellenfelet úgy, hogy a neve mellett levő támadás gombra kattintasz! Jutalmul 50 lélekenergiát fogsz kapni tőlem........

Tehát mégsem kaptam meg a pontokat
Dátum: 2008.11.22. 12:59:15
Üdv.
Ma regisztráltam és a mentor tanácsait követve poryára indultam. Megtámadtam egy végzetúrt ahogy írja, utána jött egy egyszerű fehér ablak, ahol ki van írva, hogy még 15 portyázáspontod van.
Frissítettem, kiírta, hogy a támadott végzetúrt az utobbi 5 percben támadták.
Kerestem 1 másik végzetúrt, szintén megtámadtam és következett ez a folyamat előlről.
Utána találtam 1 végzetúrt megtámadtam,de semmi visszajelzést nem kaptam a portyázásponjaim száma ugyanúgy 15 maradt.
Én rontottam el v.mit?
Oldal: 123456789101112