Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hlegba

Dátum: 2015.07.30. 17:51:59
Nincs sok időm a játékra, ezért nem sajtolgatok naponta.
Dátum: 2015.07.29. 19:18:11
Azóta, most sajtoltam 1-et és hihetetlen, de ismét zárnyitást adott. Na ennek nincs értelme, mert nemigazán fog kiegyenlítődni.

K7896k be a macinak a kaszát. Szarnak magas ívben az ilyesmire.

Nincs sok értelme ennek a topicnak így.
Dátum: 2015.07.25. 11:44:04
Mortu!

Ez így va, csak nem vallják be.
Én ezért hagytam abba a szerezz 7 tárgyat térkapus ellenfeleidtől-t.
Volt, hogy 40-50 harc kellett hozzá.
Azóta inkább a 25 győzelmeset tolom, az legalább fix. Egyenlőre......
Dátum: 2015.07.25. 11:41:41
Szia!

Annyit nem, mindössze 6 állat volt és ebből lett csak a meglévő két fajta.
Azt megértem, ha 4 fajta van és húzza a z 5-et, de hogy van 3 hiányzó és csak a meglévőket adja...
Ennyire még soha nem volt irányítva a dolog....
Dátum: 2015.07.24. 19:09:35
Csak, hogy érezzétek, miért önti el az agyamat már a Fos!
Alk laborban élet esszenciából van 2 fajtám, zárnyitás és építés.
sajtolom le küldiben az állatokat és VÉLETLENÜL... miket ad sorozatban: zárnyitás és építés.... A másik 3 mintha nem is lenne a programban...
Méghogy nincs megírva rendesen.. hogy nekik jó legyen mi? Az "irányított" random...
+ Kb 20-30 epikes kalandból 1 egész relikviaforgács is kiverte nálam....
Sajnos ahogy érzem az ilyenek és a sok rugalmatlan és nem felhasználóbarát jv döntés miatt egyre gyakrabban teszem fel a kérdést: Megéri még?
Dátum: 2015.07.11. 19:13:03
Ok, értem.
Dátum: 2015.07.11. 10:43:41
Lényegtelen, csak én sem érzékeltem miért írtad amit írtál Quellon hsz-hoz.
Dátum: 2015.07.10. 23:08:00
De úúútálni fognak engem ezért a játékvezetők...
De ők azért játékvezetők mert azok. Nekik elvileg mindent lehet. Csak meg kell teremteniük a feltételeket.
Picit visszatérve a korábbira és némileg átfogalmazva...
Én élelmiszermérnök vagyok.
Nagyon sok mindent fel kell tüntetni egy csomagoláson. Honnan jött az alapanyag(származási hely), ki gyártja, mikor készült, mi van benne, hol készült, mit tartalmaz 100g, összetevők és ALLERGÉNEK, ilyesmi.
Ez egy eléggé hosszú dolog.
Teljesen magától értetendő dolog, hogy a búzakenyér allergént tartalmaz és ezt az érzékenyek tudják is, de akkor is ki kellene emelni a lényeges dolgokat, mint pl határidő.
Ez egy LÉNYEGES rész. Ami eddig nem volt meg.
Dátum: 2015.07.10. 20:06:54
Mondja ezt egy ember könnyen, aki anno simán átment egy másik világra, megnyerte az AH-ban amit akart és még vissza is jöhetett....
De amikor neki van problémája akkor....
Kedves egészségedre neked is!
Dátum: 2015.07.10. 18:45:29
Szia!
Igazad van, bár tesznek rá, mert megtehetik.
Dikó engem is lerázott simán ügyfélszolgálaton, hogy nem figyeltem és ennyi.
Arra a visszaszámlálásra én sem emlékszem, pedig az eddigieknél mindig feltűnt és ezért nem is maradtam le róla soha. Sajnos képet én sem csináltam róla, de ezek után(ha maradok még és nem törlök az ilyen hozzáállás miatt) fogok készíteni.
Nekem is asszem 160 kavics kellett volna az 1000-es jutalomhoz, tehát ki lehet számolni mennyi kavicsomat dughatom fel. Ha tudtam volna akkor megállok az előző jutalomnál és ennyi. Ment volna prémtagságra.
Simán egyszerűen meg tudnák oldani hogy egy napra még beteszik az akciót és be lehet fejezni + előtte ezt meg meg is tudják hirdetni.
Ha mégsem tudják ezt megtenni akkor nem játékvezetők. Mert a játékvezetők sztem megtehetik amit akarnak ezért jv-k.Egyszerűen nem akarják.
Sajnos nem ez az első eset, hogy ez így lesz lezárva(ha így lesz). Bízok még benne, hiszen a fősulin is a prof kedvenc szavajárása volt vizsgán, hogy a remény hal meg utoljára és ezután mosolyogva verte be az embereknek a karót....
Nem szaporítom tovább a szót, tényleg nem volt eléggé kiemelve a fontos infó, elveszett a sok más közt, + ha ott is volt az óra, én nem vettem észre.
További kellemes napot!

Üdv, Hlegba
Dátum: 2015.07.09. 19:58:09
Ennél is ott szerepelt most a jutalmak felett a visszaszámlálás?
Ha igen, akkor durván nem vettem észre, mert azt mindig figyelni szoktam.
Dátum: 2015.07.09. 19:27:44
Igazad van, fórumot ez ügyben én is csak most olvastam és ott tényleg nem szerepelt.
Rémlik, mintha a korábbi ilyeneknél lett volna ott valahol egy visszaszámlálás, hogy még mennyi idő van az akcióból.
Vagy rosszul emlékszem?
Dátum: 2015.07.09. 18:21:32
Ja, most olvastam el én is.
Eléggé logikátlan, de sajna ez van.
Legközelebb a gyengébbek kedvéért azért mint talán fontos infót akár ki is lehetne emelni, hogy ne olvadjon be a sok egyéb közé.
Dátum: 2015.07.09. 17:44:25
Ajándékcsomagok az elköltött őskő függvényében
Ha őskövet költesz az akció alatt, ajándékcsomagokat kapsz.

Még csak 9.-e van és tart az akció, de ez az opció már hulla.
Dátum: 2015.07.04. 18:13:02
Pedig a szövitársam megnézte és neki ott van a lista legalján és választható.
Dátum: 2015.07.04. 14:48:46
Méghozzá azért emlékszem, mert szar alacsony szintű epikkincseket kínált fel és ezért inkább azt választottam.
Dátum: 2015.07.04. 14:47:29
Tudom, de emlékszem, hogy választottam.
Hátha a jv is megerősíti.
Dátum: 2015.07.04. 14:17:03
Pedig tuti volt itt v.mi pechpontos téma, mert választottam.
Dátum: 2015.07.04. 14:13:07
Ebben azért mintha biztos lennék, hogy itt is választható. Pont ezért nem értem, mert már választottam ezt.
Dátum: 2015.07.04. 14:08:25
Ja, igazad van, de akkor a kövi a kérdésem: az epikus kincsesláda már nem választható?