Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hlegba

Dátum: 2018.02.10. 14:37:54
Üdv!
Ilyen kérdés még úgysem volt....
JV hez intézném.....
Legfeljebb lehülyéztek.... Kicsit szűkében vagyok a kavicsoknak....
Vmi "elfelejtett" akciót nem tudnátok betolni a kövi hétre? Így farsang idején?
Dátum: 2018.01.06. 14:25:21
Üdv!
Sajnos most lenne időm játszani(a vesztett kedvem ellenére)..
Sztem hülyeség egész hónapot korlátozni... Próbáltam a héten is.... Sőt prém tagságom is van....
Nekem most lett volna időm, de elvettétek.
Mi legyen?
Kárhozat verme amúgy a téma.
Dátum: 2017.12.30. 22:16:32
Sziasztok.
Tudom fejlődik a világ, de emlékszem, anno én azért hagytam abba a kérdésírást, mert egy Bud Spencer-Terence Hill filmre azt az elutasítást kaptam, hogy a kérdés lexikális tudást igényel...
Dátum: 2017.12.30. 20:52:19
Lényegtelen a dolog, legyen a nagy királyoknak igazuk és kész. Ennyi.
A lényegre válasz úgysem lesz... mert nagyon jól megy a terelés. könnyebb a másik ellen összefogni. Ahol a lovetta ott a hatalom ez mindíg is így volt így is marad.
Nem akartam ezt leírni de ez van.
Nem vagyok egy bunkó tag de ez már annyiszor bebizonyosodott és most ismét.
Kár ezen annyit marakodni, szépen befogom, lemegyek kombába oszt ennyi és élvezzétek hogy ismét sikerült valakinek elvenni a kedvét a játéktól.
Buék!
Dátum: 2017.12.30. 20:18:19
Üdv neked is.
Elolvastam.
De úgy látom Te nem teljesen az enyémet.
Nem részletet kellene csak kiemelni, ha már mindenképpen bele akarsz szólni.
Üdv, Hlegba.
Dátum: 2017.12.30. 17:18:58
Üdv.
A szóhasználatért elnézést kérek.
De a lényegen nem változtat. Könnyű másik világon agyontápolt karival idejönni és elrontani a másik játékát. Egész héten szinte inaktív voltam, nem is kaptam támadást, akkor amikor játszani kezdtem érdekes módon nagyon rövid időn belül megkaptam a támadást....
Erre ne mondja nekem senki hogy véletlen., ugyanezt csinálta Heimdall is annak idején. Mindenki tett rá akit nem támadott és most ez is ilyen. Nekem is van jópár ismerősöm a játékban akivel megeztem, megegyeztünk, hogy nem támadjuk egymást. Ez a normálisabb felfogás. Nem a bukott lé mennyisége zavar.
És ez nem az én hisztim ahogy valaki enyhén nagy arccal fogalmazott. A karimban sok idő és energia fekszik becsületes úton. Soha semmilyen progit és scriptet sem használtam és nem is fogok. De a helyzetem sztem csak az érzi át aki már élt át ilyet.
Ha megsértettelek mégegyszer bocsi, de a véleményem ugyanaz.
További kellemes napot és holnapra jó bulizást mindenkinek.
Dátum: 2017.12.28. 14:32:26
Tök érdekes, hetek óta viszonylag inkatív voltam, most gondoltam játszom picit, erre persze beüt érdekes módon a köcsögöcske másvilági.
Érdemes itt egyáltalán játszani????
Csodálkoztok rajta, hogy ennyien abbahagyták az ilyen szarok miatt....
De persze gondolom többet fizet mint mások így használhat dolgokat mint régebben másvalaki. Ez a szomorú, hogy ezt megengeditek.
De már tényleg, nem is tudom mit vártam ettől....
Gratula nektek!
Dátum: 2017.11.18. 19:41:29
A hétvégi vu talis előfizetést lemondtam.
Nektek észrevétlen ez, de ez van. Előbb utóbb kihalnak az első világ képviselői. Ninncs értelme így az agyontápolt ifjaknak...
Dátum: 2017.11.18. 19:35:49
Kedves Jv, nem akarok Miklósozni, üdv amúgy Baraty!
Dátum: 2017.11.17. 22:20:11
Nem vagyok egy nagy kari, évek óta csak pár százezret öltem a gaméba.... Annyi hibám van, hogy v1en próbálok érvényesülni... de esély sincs a többi világokról érkezőkkel szemben...
Nagy királyok vagytok most....
De elkezdtétek magatok alatt vágni...
De eddig a v1 aktív volt, mert sikerélmények voltak...
Most rátok fog esni előbbutóbb...
Pénzért akárhova eljuthatsz...
Dátum: 2016.12.12. 20:38:47
Sziasztok!
Én is csak délután tudok gépnél lenni, így nekem sem teljesíthető a 8 szövetségi csatás küldi.
Ezt nem lehet orvosolni valahogy?

Üdv, Hlegba
Dátum: 2016.09.16. 20:37:13
Üdv mindenkinek!

Már van szüreti fétisem, de ismét átvehetem... Ez most bug, vagy lemaradtam valahol?

Előre is köszi a választ.

Üdv, Hlegba
Dátum: 2016.05.27. 16:09:46
Üdv!

200 vadászatból 2 egész szubplazma az hány százalék úgy mégis? Nálam csak egy. Az ilyen szívatós részeket lassan már ideje lenne kivenni a játékból, anno sokan hagyták abba már a játékot az ilyen idétlenségek miatt. És nincs értelme megmagyarázni, hogy csak találhatsz szubplazmát. Egy relik ha már van vagy legyen meg fixen annyi(szerencsés esetben több), vagy hagyjuk inkább, mert ez így már lehúzásról szól semmi másról.
Rengeteg embertől lesz így elvéve a játékélmény.
Ezzel nem lehet semmit csinálni?
További kellemes napot.

Üdv, Hlegba
Dátum: 2016.03.17. 19:05:05
Üdv!

Melyik nem édesvízi hal ?

tarpon
compó
sülő
durbincs

Mióta van olyan hal, hogy sülő? Süllő viszont van.
Dátum: 2015.12.10. 18:46:11
Valóban nem,de akkor sztem a tavalyi pl szüreti eventnél sem, az ideiben mégis benne volt.
Ha megtennétek, hogy beteszitek előre is köszönöm.
Dátum: 2015.12.10. 18:09:42
Üdv!
A fétisszilánkot miért kellett kivenni?
Pont 9db-m van, nagy királyok vagytok! ))) Köszi!
Nem lehetne visszatenni a választható jutalmak közé,mint eddig is volt?
Előre is köszi.
Üdv, Hlegba
Dátum: 2015.09.16. 19:15:00
Üdv!

A relikviaforgácsot kivették volna az epikus kalndok jutalmai közül, vagy csak én nem kaptam az utóbbi kb 30 epikkaland alatt?

És ha nem kaptam normális ez?
Dátum: 2015.08.17. 19:07:56
Köszönöm a segítséget Baraty!
Dátum: 2015.08.14. 23:37:03
Üdv!

Eltűntek a nyilvános csatáim.

És a friss megosztásom sem él.
Dátum: 2015.08.01. 14:07:07
Szerencsekerék:
Asszem rekordot döntöttem: ha jól emlékszem 5 végzetmedál zsinórban.
Az ilyen mananyelő, tapasztalatkő, amiről úgy hírlik hogy nyerhető, az létezik még?
Érdemes pörgetni?
Vagy inkább fejezzem be a forgatást?
Sok ember kipörgeti, de szerintem mintha nálam még a programban sem szerepelne....