Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BaalCain

Dátum: 2008.10.04. 00:06:46
Javaslom a smaragd horda kapjon bónuszt az IQra is.

jelenleg az a 10% plussz sebzés egy körben érvényesül és az igen könnyen a fele lesz az eredetileg várhatónak. azaz valahol 5% és 10% között található a bónusz a varázslat alap sbzését nézve..

Ha kapna az IQra is 10% ot akkor már látványosabb lehetne, h igen egy varázsló varázsolt rád és te egy varázslóra próbálsz varázsolni.
Dátum: 2008.10.03. 14:01:34
Gondom az előttem szólóé.
Elképzelhető, hogy az ajánlásból kapott őskövet nem kapom meg 4 nappal azután sem, h a játékos megkapta?

3 általam beajánlott személy van. Nem tudom mindegyik h és mennyit fizetett de ami fix:
egyszer 30 őskő
egyszer 20 őskő
egyszer pedig 100 őskő befizetésre került.

Továbbá a 3. játékos is mondta, h fizet be, de ez nem tudom, h megtörtént-e. ill történtek e egyéb befizetések.

Ezzel szembe én 2 alkalommal kaptam 7 őskövet. Ami pedig mivel a csekken történő befizetés önmagában 100 öskövet írt jóvá szept 29.én a tulajnak. igy sehogy sem lehet jó. És ma kaptam másodszor 7 öskövet ami gyanítom azt jelenti h a csekkes befizetés nem került elszámolásra.
Dátum: 2008.10.02. 12:15:58
Néha kár logikát keresni igaz, de játék alapelképzeléséhen furcsa ha:
- h Tp is függ attól hányan támadták. Az h nem vihetnek tőle Lét az érthető, de mitől fog kevesebb tapasztalatot jelenteni a vele való harc attól, h már mással is harcolt?
- Az meg h minimum 1 Tpt sem ér egy végzetúr miközben egy jószágból 5 Tp hozok megint elgondolkoztató. Mintha nem mi lennénk a termetés csúcsa az enc ellenére.
Dátum: 2008.10.02. 10:38:05
hm...

Nem teljesen értem a Tp képletet. Hogy lehet az, h TP ből nem kapok egy győztes csata után, miközben még lélekenergiát is zsákmányoltam?
Dátum: 2008.09.30. 12:37:02
kreatív affinitás szakértelemnél h kell értelemzni a plussz 2%ot?

50Lét hozok alapból akkor az 52 lesz vagy pedig 50*1.02 ?-gondolom az utóbbi akkor pedig ez egy hasznos képesség... alig 1 hét óránként 4 portyával és behozza az árát az első szint. A 2. szint pedig közel 3 hét lesz...
Dátum: 2008.09.30. 11:56:30
jerikó első javaslata érdekesnek hangzik a 2. meg nagy butaságnak. A 2. ötlet csak korlátozná a játékot és beszűkítené a jobbak játék lehetőségét. Áldozz időt a portyákra, ha gyüjtöd a lét legyél gépnél vagy láthatalan stb stb. de amikor elidnulok ütni a pihenés alatti karikat akkor értelemes nyereményt hozzak, ha már töröm magam, h rendszeresen óránként belépjek.
Dátum: 2008.09.30. 11:52:27
1. csaló LÉvel: egyértelmű, h csp megvonással kell h járjon a kitiltási időszak. És aki úgy érzi, h jó játékos az próbálja meg a kitiltás után is h eredményes legyen, bizonyítson, nem meneküljön ha a multizás már nem megy.

szerintem SOKKAL durvább

2. csalás építéssel: egy egész közösséget tápol, sokan jutnak érdemtelen előnyhöz a segítségével. Senki ne mondja nekem azt h a buzogányos 4. szintű ezreket építő karaterrel élvezetes játszani. az is csak egy "megkértem a havert h regeljen" kari.

Nagy szükség lenne valami építési maximum felállítására. A csalókat ez sem fogja önmagában kiszűrni de játéksíilusuknak jobban kellene közelíteniük a tisztességes játékoséhoz.
Dátum: 2008.09.25. 12:24:15
Én jónak tartom a mostani elbírálási rendszert. További interakciót hoz a játékba, ami szerintem hasznos.
Viszont a kérdés megválaszolása UTÁN tényleg nem ártana egy olyan gomb, h rossz válasz ill helyesírási hiba. Ez a két dolog önmagában független a kérdés típusától, nem lesz attól rossz a kérdés, h nem tud írni aki feltette és előre nem tudni h rossz választ jelölt be.
Dátum: 2008.09.25. 01:58:06
Már más is említette: nagyon hasznos lenne, ha konkrét karakterre lenne mód rákeresni.
vicces pl h akit beajánlottam nézegethetem folyamatosan, míg ő véletlen akadt velem össze a toplistában.
Dátum: 2008.09.23. 19:42:28
Én nem a statnál lévő frissítésre gondoltam, h hamarabb lehetne. Hanem az általad feltett kérdésre adott válaszok kiértékelésére. hány siker hány kudarc és mi a vélemény róla.
Dátum: 2008.09.23. 17:42:32
Nem lenne megoldható a gyakoribb frissítése a játékosok által feltett kvízkérdés eredményeinek?
Ez egy külön érdekessége a játéknak, amire szerintem mindenki nagyon kíváncsi. Sokkal gyakrabban ránéztem az ikonra amig ki nem derült: naponta frissül csak.