Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BaalCain

Dátum: 2009.03.26. 08:19:44
hey, most hova tünt a felső fejléc?
Dátum: 2009.03.26. 08:17:10
A portré alatt nagyon zsúfolt igy a kiírás.

Nem lehetne egy sor kihagyással megmókolni a Lé és a ÉP-vp közti részt ill a beállításokat távolabb vinni a statoktól?
Dátum: 2009.03.24. 19:31:46
Idézet: Mortimer - 2009.03.24. 17:40:37
Posta helyett meg szerintem írjátok oda a banki pénztári befizetést; a posta több nap alatt érne oda, a rózsaszín csekk ráadásul plusz pénzbe is kerül.

Felírja az emberke szépen a bankszámlaszámotokat, bebattyog bármelyik OTP-be, bediktálja hogy erre a számra ennyit, ez a közlemény és azonnal ott is van.


Írásomnak ez az egyik apropója. Kérdeztem a DZolit, h lehet-e befizetni a Beholdernek direkt és azt mondta, h nem csak átutalással. Márpedig én más esetekben mindig banknál fiezetek be, költség nélkül és ez azonnal jóváíródik a számlán. mig a csekk ugyebár...
Dátum: 2009.03.24. 14:50:36
A őskő vásárlás rovatban szerepel, de sajnos még mindig nem használható metódus a bankkártyás befizetés és az emelt díjas telefonhívás.

Itt ott vannak erről írva de gondoltam jó lenne felhívni rá a figyelmet.
Itthon ülve máris kell őskő megoldásnak a bankkártya a legjobb, az alternatíva smses dolog kissé kedvezőtlen.

A telefon hívásos dologgal pedig nagyon jól járna szerintem a Beholder. Vannak előfizetéseim amiken nem beszélek le mindent, ezt örömmel utalnám át havonta.-biztos másnak is van ilyen.
Arról meg nem beszélve, h jó páran hozzáférhetünk olyan telefonhoz, amiről egy emelt díjas hívást még annyira nem néz rossz néven a főnökség... ők úgy is többet telefonálgatnak magánban...
Dátum: 2009.03.09. 17:50:55
Volt szó olyan fejlesztésről, h az állatok paraméterei ki lesznek írva.
Ez is megvalósul?
Dátum: 2009.03.08. 08:21:05
Igen winnie nagy baj.

Mert ha akik portyázni és háborúzni szeretnek nem fognak aktivan játszani-nálunk is jó páran töröltek, átadták a karit és kis karakterekkel játszanak v2en ahol még lehet élvezni vmit a játékból-akkor azt te is meg fogod érezni.

Mert, h te és a vadászgatós bandád biztos nem fogod eltartani ezt a játékot az tuti. MI tartjuk el, akik sokat harcolunk, ősköves italokkal megyünk fókusz kristályokkal stb stb.
Dátum: 2009.03.07. 18:38:23
Pls Miklós annyi mindent fejlesztettetek az utóbbi időbe, zömében nagyon jó ötleteket.
Miért nem foglalkoztok ezzel?
Ti nem látjátok, h megállt a háborúzás, a béke tornya kihúzódó portyamenetessége megölte ezt az opciót?
nem úgy volt, h lesz egy béke tornya és egy háború tornya?

- a szövetségi békekötés ne vonatkozzon a magán portyákra
- torony szinttől és támadott játékos szinttől függően + fixen kapott LÉ a portyából (akár a v3 mintára, megkapod de ö nem veszti el)

HA ezt a két dolgot megadja vhogy érteleme lesz a nagyok háborúinak és harcainak, értelme lesz a portyapontokat lelépni mert vmi nyereséget hozna.

v3on töröltem mert unalamas vadászgatni és a háborúkból töredék lét kapni. De végülis mindenütt efelé tendálunk.
ÉS egyetlen épülettel fel lehetne pörgetni a játékot.
Dátum: 2009.02.25. 10:48:09
Már megbocsáss, de jól értem, h azt írod a háború csarnoka legyen mindenben az csak gyengébb mint a béke csarnoka????

Ideje lenne elgondolkozni azon, h miért is hagyja sorba a háborúzást minden top szövi: mert nem éri meg. Ha ezen nem változtatnak akkor akár ki is lehet törölni ezt az opciót.
Dátum: 2009.02.20. 22:23:07
HA viszont a szintkülönbséget nem is nézi az ital, akkor semmit nem használ azoknak akiket fentről ütnek le nagyságrendekkel jobb felszerelésben állók.

A láthatatlanságot és a segítő kezet is kijelzi a portyánál, nem lenne jó ha vakon rá lehetne ilyesmire szaladni azért.
Dátum: 2009.02.20. 08:07:06
A kinzókamra rosszul működik. Nem kaptam meg az eredeti ajánlásokból származó Lét.
Dátum: 2009.02.19. 19:37:49
A kinzókamrában hurkok, ez üti azt az üti ezt elég könnyen létre fog jönni. Lelépve a csp-t 40. szint körül erősen korlátozott lesz azok száma akiket támadhatok és mindenki igy lesz a szinten. pár naponta össze fog jönni az ilyesmi a legtöbb karinál.

Olyan mindegy, h kit kap el az ember pár játékostól eltekintve. Ha nem A-t akkor D-t. De akkor is a szerencsén múlik ált, h ki mennyit termel aznap. De ha vmi nagy csp lelépés na üsse kő, nyert plusz pár száz Lét. Nem ez a za mennyiség amin elhúznak az ügyeskedők
Dátum: 2009.02.19. 19:29:23
Hidd el, akinek 250es tul összege van 25ön azt nagyon nem érdekli, mennyi Épvel ébred. És nem is fog kevesebben, eddig is leverték a 3.-4. támadásnak kiadva még fejlődjön a jószág felkiáltással.

A kinzókamra meg egy jó, játékot színesítő elem, de nem az a jaj de nagyon brutál dolog.
Dátum: 2009.02.18. 12:05:30
Lehet sok mindennel okoskodni. Alakíthatjuk át az egész állattartást azért, h pár rosszul kialakított szakértelemnek haszna legyen, ill aki egész nap a gépnél ül annak ne legyen erősebb állata mint aki ma is benézett.

De azért gondolkozzunk el egy kicsit.

Igazából azt kellene megállapítani hogy mennyi napnyi játékidőt kelljen becserélni azért, h magasabb szintű az állatod. 4 nap alatt lépünk szintet, tehát 4 naponta esély van arra, h nagyobb szintű állatot fogjunk el.

Ha az állat alapszintje mindenben számítana, akkor kb kicsivel lassabban de ebben az ütemben kell fejlődni a magas szintű állatnak is. Lassabban, h érdemes legyen állatod cserélni, de nem sokkal lassabban, h értelme legyen az állatot fejleszteni.

Azon meg ne akadjunk ki állandóan, h aki 30ppn van az többet fejleszt az állaton, aki lelépi a napi ppt az is jobban fejlődik, sőt ha még hozzávesszük, h ki az aki képes nyerni és ki nem akkor örökké lesznek különbségek. Nem lehet a cél az, h ezt eltüntessük.
Dátum: 2009.02.18. 08:57:17
Az az érzésem, h a morálcsökkenés kérdése ami miatt sokaknak tetszene egy reform, nem lesz megoldva. Hiába alacsonyabb szintű az állat annyival később lépi a szintet, h ugyanúgy szívás lesz.
A nagy különbség az lesz, h eddig páran szívtak rajta, most meg majd idővel majd' mindenki.
Dátum: 2009.02.16. 09:01:20
Nem lenne megoldás ha miközben a szintet is egyre nehezebben lépi a jószág egyre több Tp-t kapna a magas szintű ellenfelekből?

Mert persze a az ominózus cica egyre kevesebbet fejlődik magas szinten, de már nem is egereket cincál szét hanem pitbullokat.
Dátum: 2009.02.14. 13:25:35
Az igazság az, h ez a kilépek belépek buli adott pár ötletet.

lehet érdemes lenne a pl 4 top -szerencsére ez 4 különböző hordát jelent-szövinek előre megbeszélt időpontban, feltételekkel kihúzódni egy egy erre a célra alapított buli klánba egy kis baráti adok kapokra.

3 nap alatt elrendezve a háborúság és a kis klán békekötési időszaka nem befolyásolja a későbbi portyalehetőségeket.
Dátum: 2009.02.14. 13:15:20
Az vert meg minket, h egy teljes éjszaka zúztátok a buzogányosainkat, kevés sebzéssel, magas kivégzéssel.
Továbbá amikor visszajöttek a többiek behúztátok a maradék győzelmeket az 50 csatához, majd bújkálás.

A gyengébb kariknak fejenként leosztott 6-10 segítő kézre jó párszor ráfutottak azért. Mi is lementünk katakombákba, a visszatérők nélkül az a 3 győzelem nagyon is nehéz lett volna.
Ha nincs a taktikátok, ill nem ütitek a küldetést csinálókat akkor nem igy néz ki.

Nem önmagában Hilgarék győzelme volt, a közösségeteké.
Dátum: 2009.02.14. 12:25:30
Amit azért a tiszta képhez megemlítenék, jó pár szövetség gyengébb játékosai hajlamosak rendkívül segítőkésszé válni miután megcsinálták a döntetlen küldetést továbbra is buzogányban álldogálnak fél oldalas listát vezetve azokról akikkel sikerült a küldi és azokról akik nem hagyják őket nyugiban vadászni.
pl a Tgynél is előfordultak ilyen játékosok, ezek beütésének etikussága szerintem teljesen más elbíráslás alá kell, h essen.
Dátum: 2009.02.14. 11:34:14
Mi is nem sokára kikapunk a Tyrantól, ugyanúgy mint a a Tgy. Lenne egy megoldásunk a dologra, de annak etikus oldala még jobban megkérdőjelezhető, igy inkább tisztán bukunk. Az első vereségünk lesz.

A Tyrant kihasználta a játék egy hiányosságát, hibáját és ezzel megvert minket. Kiváló stratégiai húzás volt,hatalmas szervezés és összmunka, minden tiszteletem az övék.

A döntetlenen lévők ütését nem tudom elfogadni, amelyik szövitől ilyet hallok annak én is leütöm a küldin lévőit, és megírjuk egymásnak sok szövetségbe ha van ilyesmi. Ha vki tönkretesz egy közösségi munkát igénylő küldetés azok ne számítsanak arra, h ők esélyt kapnak.

A tyrant taktikája egy újabb játékhibán alapszik, amit ők is elismernek. Ma már egy magas szintű karakter a napi vadászatából max körüli építésel 120-180K Lét tud építeni. Egy nap. Azaz a napi Lé töredékért ide oda lehet lépdelni a szövik közt, érdemi veszteség alig éri a játékost.
Mi másfelől kezelítjük meg a dolgot. Mostantól lehet kilépünk a szövinkből belépünk egy kis háborúzó smaragd szövetségbe, 1-2 óra alatt eldöntjük a háborút és kb a 4. órában ismét otthon leszünk, teljes értékű tagként.
Dátum: 2009.02.12. 13:13:32
Egyértelmű, h az újonnan befogott állatnak alapból erősebbnek kell lennie, mint a nála 30 szinttel hamarabb elkapottnak.
Viszont ha olyan mértékű lesz a szintlépés változtatás mint ami a tervben szerepel az mint Endyr is írta azt eredményezi, h kb mindenkinek ugyanolyan értékei lesznek állatból. független attól,h mennyire aktiv játékkal jutott odáig.
Örökéletű gond az intelligens aktiv játékosok játékmódjának rossz kezelése.

Ez a két változtatás együtt lesz nagyon erős. Persze, mindenkire ugyanúgy hat. Persze csak meg kell szokni. és persze majd lehet költeni sokkal többet az aktiv portyázóknak gyógyításra.