Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BaalCain

Dátum: 2009.05.09. 20:35:42
Igaz.
Ami biztos, az Azúr nagyon ébren volt és ütött vágott mindenkit. Sok célpont tűnhetett igy el, mint a mellékelt támadás leírások is mutatják.
Csak furcsa.

De valójában esély nincs bebizonyítani.
Meg ha meg is történne mi lenne? feketén fehéren le volt írva ebben a topikban, h van akit amikor dolgozik szövitársai visznek portyázni. Nem láttám zárolva egyiket sem.

Megoldásnak én még mindig a sitterséget tartom. Senki nem vádolhat senkit, ha eleve több játékos segítheti a karaktert akkor biztos, h egyenlőbbek lesznek az esélyek.

Volt egy mondás a vadnyugaton: ha betiltják a fegyvereket csak a törvényen kívülieknek marad pisztolya. Most ez van. Aki akar az úgyis megoldja a helyettest, aki meg szabályosan játszik hátrányba kerül és ami tény az tény jól fejlett paranoiával figyelgetjük egymást.
Dátum: 2009.05.09. 17:55:01
Nem tudom ki csal. Ki megy bottal vagy ki az aki helyetteseket fogad.

Ami biztos egész éjjel, hajnal 6ig fent voltam, levezgettem közben Tyranttal is, megosztva tapasztalatunk: az éjszakai portás komandó hiába is számoljuk ki percre mikor jöhet elő mindig meg tud minket előzni.

Lehetnek persze hiperaktiv játékosok akik mivel péntek ráértek. Csak hogy ezek szövetség gyenge tagjai legyenek akik hirtelen Hc üzem módra váltottak...
Ha Igy csinálták volna az elmúlt időszakokban nagyságrendekkel lenének erősebbek.

De persze lehet rossz indulatú vagyok. Hirtelen mindenki bizonyítani akar arrafelé és stopperórával alszik.
Dátum: 2009.05.08. 16:15:05
Lassan eltelik az egy két hónap. Nem az egy két hét
Dátum: 2009.05.02. 13:17:31
Nagyon tetszett a póker.
Miután kiestem végigizgultam szövitársaim, haverjaim játékát. A hangulat volt érdekes, közben meg skypon ment a szöveg.
Jó volt. Én napi rendszerességgel pókerezem és versenyzek, de az egész héten ezt vártam és nem is csalódtam benne.
Dátum: 2009.05.02. 13:14:29
sry rossz helyre írtam
Grat a csapatoknak.
Kemény harcok lehettek
Dátum: 2009.04.27. 08:38:19
Az állat felszerelés kb elfogadható árra csökkent, bár nem olcsó ez sem.

A többi cucc viszont továbbra is szopás. Nem végleges megoldás született, hanem toldozgatás.


Lehet én vártam túl sokat.
Dátum: 2009.04.23. 10:52:36
Nem akarjátok törölni a sok Offot estleg????
Dátum: 2009.04.22. 18:26:13
Azt a 6 szintet ami kell a telejs felszerelés váltáshoz magas szinten is lehet hozni.-és könnyen lehet, h az ember növel 1 hónap alatt kereskedelmet is.

A fenti példa nem számol az egyéb lehetőségekkel és igy is 300 őskő körül jár.

Miklós egy nagy átlaggal számol, olyan adatokkal pl mint a fókusz kristály ára 2 őskő. - van halvány emlékeim, vha volt annyi is... és most csökkent az árát is majdnem 3szorosa annak
Nem beszélve a 6 ősköves állat cuccról amivel számol, hát az 4-5 ször annyi mára már

Mindebből kikerekedik, h leátlagolva az egyre növekvő árakat az első második szint költségeivel, persze nem is olyan rossz a helyzet.
De nem is az első szintűeknek van baja. Hanem azoknak akik haladnak tovább.

A többi számadatot is amivel Miklós számol érdemes átszámolni, úgy ahogy Endyr írja.
És az egy nagyon szolid számítás, úgy érzem
Dátum: 2009.04.22. 08:50:38
Nem hinném, h mindenki megszavazná a prém tárgyak kihagyását, bármennyire is közös érdek az őskő árcsökkenést.
Hátrányba kerülnének aki ezt teszik. benne van

De egész biztos vagyok benne, h rövid idejű lenne ez a hátrány, ha már a játékosok mérhető része úgy dönt nem vásárol. Számolni a behónál is tudnak.
Ha pedig hosszabb távon nincs váltás akkor idővel sok kari aki gyengébbé válna az őskő nélküli abba fogja hagyni.
Dátum: 2009.04.22. 08:15:05
Most is simán léphet az ember 4-5 naponta szintet. 20 szinttel ezelőtt is igy volt.
Az első szint meglépése durván 2-3 nap volt. De valahogy az őskő árak evvel nem arányosak.


Nincs olyan online játék ami ennyibe kerülne.
Mi lenne, ha a wow költsége karakterenként lenne annyi havonta? ha a magas szintű karinak 2-3 szor annyiba kerülne egy hónap? szerintetek ott tartana ahol?

Hányan Tfeznének ha amikor nő a szinted akkor nő a zseton költség is?

Szisztematikusan kihagyok már jó ideje tárgyakat. De nem kérdés, h a hosszú távú megoldás jelenleg a Jerikó féle lesz... törölni és keresni más játékot.
Dátum: 2009.04.22. 08:03:42
Idézet: Zaccmester - 2009.04.21. 23:25:07
Köszi!
Nagy kár, hogy annyi mindent kiszámol, aztán élesben kísérletezik. Magyarán más alkatrészével veri a csalánt állandóan.
Mire valók a teszterek??? Netán maguk is kipróbálhatnák az elméleteket, mielőtt belekapnak mindenbe vakon, és elveszik az ember kedvét a tengerimalac játéktól.


Hónapokon át kihasználtál egy előnyt amire nem gondolt a játéktervező, h a békeszerződés portyamentességet is ad. És a béke tornya ami drasztikusan módosította a játékot úgy jött ki, h nem volt ellenpárja.

De igazad van. MOST kellett volna a béke csarnokának is kijönni, együtt a háborúval. Akkor nem sírnának a hozzád hasonlók, h eddig milyen jó volt.
Dátum: 2009.04.17. 15:44:03
Ami miatt igazán szükséges lenne engedélyezni a helyettesítést az az, h a bottal menők régen multizók, szövetség által vitt karik igy kisebb előnyt élveznének. Ha én nem tudok este belépni de kellene h a kari vmiben részt vegyen akkor szívott a szövi ill én.
HA egy "a szabályokat rugalmasan kezelő" játékosról ésszövetségről van szó akkor már meg van oldva a dolog.

Tehát jelenleg ezzel a nem megengedett módszerrel játszik a top 3 szövi és a top 100 kari jelentős része.
Ha vmi szabály engedmény lenne az csak azt eredményezné, h aki tisztességesen akar játszani az is képes lesz ennyit elérni.

Azoknak meg akik jelenleg is kihasználják A Beho engedékenységét nem kell félnie, a botjaitokat használhatjátok nyugodtan, csak vegyetek őskövet.
Dátum: 2009.04.17. 10:23:03
Tovább megyek. Nem értem miért csak egy karaktere lehet az embernek. Szerintem lehessen regelni többet egy játékosnak egy világon. Az követhető, h kerülnek-e folyamatos interakciókba és a jelenleginél jobban számon kérhetőbb lenne.
Amúgy meg milyen multizás lenne az, ha egy 50. szintű kari beregel egy újat? kinek ártana vele?

Ha vki normálisan játszana több karival akkor az jó lehetne a játékosoknak, mert nőne a karakterek száma és nem lenne rossz a BEhonak sem... Övn fél tucat karival játszottam, de senki nem gondolta, h multizás. Itt is szívesen kipróbálnék ezeregy dolgot, de nincs rá lehetőségem.
Dátum: 2009.04.17. 10:20:17
Szerintem is jó lenne, ha hivatalos helyettesítőkkel lehetne játszani. Szabályos kereteket adna a játéknak.

Elég rossz az a tudat, h mig mi szenvedünk, h egy tevékenységre összegyűjtsük a népet addig az Azúrnak jelszó gyüjteménye van, az elit meg tucatnyi játékossal is elfut. a Tgys karikról meg akiket 10 játékos társuk is irányít mert már abbahagyták ne is beszéljünk.
Dátum: 2009.04.14. 18:23:40
Idézet: CaveMaN - 2009.04.14. 14:15:52
Miklós, az azért szerencsés volna, ha a folyamatban levő háborúkra visszamenőleges hatállyal nem lenne érvényes a háború csarnok.

Illetve

Ha van háború tornyád, azt is támadhatod, akivel egyébként békében vagy


Most járok erre csak, ide egy módosítást kérnék még (remélem nem késő) ezt a kapituláció utáni portyázhatóságot csak a háború csarnokával rendelkezők számára bevezetni. Azaz, ha mindkét félnek van háború csarnoka portyázhassanak egymásra békeidőben is. Aki erre nem jelentkezik be (nincs ilyen csarnoka), annak maradjon meg a portyamentes ideje.



Persze és a béke tornya is csak arra hat akinek szintén van béke tornya, ugyi?
Dátum: 2009.04.06. 16:53:05
winnie nem hiszem el, h ennyire nem fogod fel a dolgokat, mint ahogy a Hszediből kitűnik.

Mit vársz mi legyen a háború tornya? Szerinted ennek is a tevenevelőket kell erősíteni?

Nem nyirvákolni kell folyamatosan, hanem megérteni, h vmi pluszt a háború tornyának is adnia kell. És ha veszi a fáradságot BÁRMELY szövi, h szervezetten elbújjon, gépnél legyen stb az én javaslatommal kevesebbet fog veszíteni mint bármely más esetén.

Ne lepődjünk már meg, h a háború tornya az agresszív stratégiát és játékstilt fogja támogatni.
A nyugis játékot kedvelők hónapokkal ezelőtt megkapták a maguk épületét, ami súlyos beavatkozás volt a játékba, ennek is hasonlónak kell lennie.
Dátum: 2009.04.06. 11:09:46
Az, h jelenleg egy háború hacsak nem vmi top szövi kap ki kevesebb Lét ad mint egy napi vadászat egy karinak elég komolytalanná teszi mind a veszteséget mind pedig a nyereséget.


Mi lenne akkor, ha a háború tornya a Lé alapot növelné? nem 10-30% hanem 5ös toronnyal 35-55% lenne a háború tétje?

És motiválandó a tisztes helytállást ez a % minden eltelt nappal csökkenne, akár minimum 10%ra.
Dátum: 2009.03.31. 09:45:06
Hónapok óta játékban a béketornya.

Rengeteg jó ötlet született a háború tornyával kapcsolatban is. Nem akarom havonta összefoglalni mert már kissé unom.

Miklós, nem kellene már valamit csinálni ezzel???
Dátum: 2009.03.31. 09:25:34
Idézet: Miklós - 2009.03.30. 18:11:57
Továbbra is fenntartom, hogy szivesen berakom, hogy a felejtés LE-t adjon, de kell rá egy bombabiztos képlet. De ha nincs értelmes javaslat, akkor összeállitok egyet én. Egy szakértelem növelése X-1-ről X-re (100*X+SUM(szakértelmek)*10)*(csökkentő effektek pl. transzplantáció). A visszaadott LE-t ugyanígy számolnánk, csak a SUM szorzók 100 és 10 helyett 50 és 5 lennének. Pl. egy szakértelem felnövelése 1-ről 10-re, 200-as szaki összeg mellett 25950. A felejtésnél visszakapsz 12975 LE-t. Ez valószinűleg elegendő veszteség ahhoz, hogy ne érje meg vele trükközni, mert a transzplantációval max. 25%-kos nyereséget lehet elérni, epikus tárgyból ennél kevesebbet. Jah, rá is jöttem, hogy lehet a trükközésnek további számolgatás nélkül elejét venni: nem engedem a transzplantációt és a felejtést felejtetni, ennek úgyse lenne értelme mivel nem növelik a szaki összeget.


Szerintem ez igy elég korrekt megoldás lenne.