Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BaalCain

Dátum: 2009.06.19. 16:32:44
Mi van Mikós sóher vagy?

hihetetlen komolyan, mikre nem vagytok képesek
Dátum: 2009.06.04. 11:57:06
9 állatom van.
Naponta kb 20szor kell gyógyítanom őket a folyamatos játék lehetőséghez. Képes vagyok rá, de a gondom pontosan az, h ez 20 db belépést jelent a játékba. vagy pedig hagyom meghalni sok Épn jön vissza-akkor meg költhetek a morál növelésre, mert 12 óra alatt amig kába valószínűleg 0 körüli lesz.
Dátum: 2009.06.04. 10:09:23
reggel 5 óra óta 1800 épt sebződtek az állataim.

Megmondaná valaki hogy lehet megoldani anélkül, h állandóan gépnél legyek az Ép szinten tartását?
Már 80as sebgyógyítással gyógyítok, de 4 lényen akkor sem megy.

már már tragikomikum mennyire nem foglalkoznak ezzel a Behónál.
Dátum: 2009.06.02. 15:46:20
Jerikó ti elvoltatok kényeztetve a pár óra alatt epikust ütünk dologgal. Egy ütés elhúzódhat hosszabb ideig is.
Szokni kell az új helyzeteteket.
De van még nálunk kiadó hely és itt még építeni is kell
Dátum: 2009.06.01. 23:00:20
Mindent összevetve jó kis harc volt.
Várjuk a következőt.

Annyi változás kellene csak, h kizárólag azokat támadják akikkel hadban állnak + mellé azokat akik már támadták őket. esetleg 1-1 bekóstolás más játékoshoz, de nekik ne kelljen addig félni amig el nem éri őket a hadüzenet.

Alternatíva, h csak a háborús ellenfélre üssön 15% alatt.
Dátum: 2009.05.30. 16:24:10
És most már a vadászgatunk és majd egészkor költünk sem megy, mert jönnek összevissza.

4szeres szorzón állunk hagy erőlködjenek
Dátum: 2009.05.30. 16:22:00
Hm...

vesztüket érzik. Nálunk támadják már keményen az 50. szint környékét is.
Nem baj megbúrázzuk őket. Ugyan, h állatom legyen full kontakt simán napi tizen órát gépnél kell lennem de üsse kavics majd utána a találkozóig lehet alszok.

Ahol is leordítom annak a fejét aki a játékosok 100szoros kérelme ellenére is cseszik ráfigyelni a sebgyógyításra.
Dátum: 2009.05.28. 23:27:29
Az eredeti leírás szerint 5 vereség után eltűnnek.
Mindenki vezet ellenük, ha jól látom és talán 3unknak a dupla is meg van.

Akkor pedig nem olyan sok idő és végük.
Dátum: 2009.05.28. 18:41:26
Legyőzhető a kristály csapat, ha minden jól megy esélyünk is van rá 3 nap alatt.
viszont hatalmas veszteségeket okoznak.
cash, Lé és idő

Az első 12 órában kidőlt 3 fő állatom és 3 számjegyű lett a vpm. Ha rákészülünk jobbak vagyunk, már a mágustornyok építése a fő nálunk.
És reggel még csak 200 körül tudtam gyógyítani, estére meg majd 6-700 között. De a gyógyítás AKTÍV tevékenység, és 4 állattal 4szer kell gyógyítanom, és az sok idő.
De azért vhogy el tudom képzelni a Rónin és a KV háza táján, szintúgy milyen gondokat okoznak.
Dátum: 2009.05.28. 09:47:57
Én nem Iqra álltam rá. Állatokkal szeretek manőverezni. Ami azt jelenti, h kb azzal számolok, h bukom a varázslás fázist.
Éjszaka amikor nem vagyok gépnél 2200 sebzést kaptak a jószágaim. Ennek nagy része játékos, de a kataklizmát lövő kristály is nagy jól el lett találva.
50es sebgyógyításom van, maxos kunyhó. Napközben azért lépek már be igy is, h gyógyítsam az állataim. Azzal h kaptam egy nagy adag állat gyilkost, akinek minimum Iqja a jelenlegi top játékosoké de inkább több értelmetlen az egész.

Minden egyes harcom 580-900 minusz vp. Tehát regenerációt sem tudok használni.

Király jól el lett találva, h kizárólag milyen taktikával lehet velük boldogulni. 12 óra múlva megyek láthatatlanba, majd egyszer meg lehet vissza-vagy nem

Módosítva: hm... +20 gyógyítással fél óránként belépve és védelem itallal vihető a biznisz.
Dátum: 2009.05.28. 00:39:47
15%
Dátum: 2009.05.27. 18:44:51
Glóin, közben mennyit zúztak az állatokba és mennyi manát égettek el?


Igazán a jó kis Övs tárgytörés kellene még nekik, ha már ennyire gyengére sikerültek.
Dátum: 2009.05.27. 18:07:29
Nasdfil kapott egy támadást 78 Épn majd kicsivel később mire elérte az 500 Épt az újabbat.

De király!
Dátum: 2009.05.27. 17:40:53
Lan Most 48. szintű. 46 volt amikor nekiállt kivégezni. min 6 szint kellett a fejelsztésekhez, bár mintha 0 szuintet mondott volna.

Jerikó, nagyon tudsz valamit, ha 36-40. szint körül 100k átlagod volt naponta.
Dátum: 2009.05.27. 17:25:12
Jó lenne kicsit átgondolni ezt a manaégető dolgot...
Dátum: 2009.05.27. 16:38:30
Idézet: Jeriko - 2009.05.27. 15:23:50
Idézet: BaalCain - 2009.05.27. 14:58:24

Azért érdekes mekkora felháborodást kellt amikor több hónapos rákészüléssel eredményes kivégző karik jelennek meg.


Miért is több hónap?
Kell hozzá 100-as kivégzés. Nekem egy szakértelem 1-re kb 10k LE, a 100 kb. 1,5 millió. Napi 100k-t simán szerzek, akkor ez két hét.
Ha a kreatívot is nulláról viszed fel, az még 6 nap.

LanMaffia már bőven pozitívban van, már visszajött neki a befektetése.


Jerikó, nem csak a 60. szint körül van élet, vannak akik más szinteken fejlesztenek. 3ad annyi, fele annyi Léből...
Dátum: 2009.05.27. 14:58:24
A kivégzés esetén nem azért visz hú de nagyon sokat mert a kivégzés aránytalan szaki.

Hanem azért mert egyre magasabb szintre érve egyre több lé lesz ott a játékosoknál, akik turbózás után akarják elkölteni vagy akár csak elve többet termel ki a vadászat.
Ha pedig 15% re egy kivégzős kari rá tud moccani akkor annyi a Lének.

Azért érdekes mekkora felháborodást kellt amikor több hónapos rákészüléssel eredményes kivégző karik jelennek meg.
Az viszont h közben hányan és hányan hónapokon át raboltak nagy Léket kevésbé feltűnő. Hiszen ők a jól bevált naponta fosztogatok utat követték, nem pedig a gondolkodok előre megoldást.

Legyél olyan mint a többi, ne tűnj ki és nem fogsz szívni a korlátozásokon. Hja, h egyre kevesebb a játékélmény akkor? megoldás adott: törölj vagy hagyd itt a játékot.
Lehtsz a legjobb szintben erős pl Sharpa- lehet nagy portyás samed, nephila, A teljes rubin palota
törölni fogsz vagy karit átadni idővel, mert SOHA nem tudta még a Beholder kezelni a kiugró karaktereket. korlátot kapsz, vagy semmifél játékélményt
Dátum: 2009.05.27. 13:06:43
Én ellenezem a játék automatizálását.- leáll a vadászat, kisajtol idomít, gyógyít ilyesmit.-esetleg ha szakértelemhez van ez is kötve, pl 30as gyógyítással uaz a lény egymás után kétszer...

Az jó, ha több állatot lehet idomítani, gyógyítani, semmi logikus oka nincs miért nem. az, h szakértelemhez lenne kötve mennyit is szintén jó ötlet.

A vadászatnál az lenne a minimum, h lehessen addig vadászni amig azoknak akiknek nincs elementárisa, tehát az durván 30 vadászat is lehetne egyben.

A kvíz és a vadászat szétválasztása hasznos lenne. Van, pangó idő akkor kvízelhetne a játékos előre.
Dátum: 2009.05.26. 12:13:37
Mi is játszani szeretnénk. A béke tornyának köszönhetően annyira kevés a célpont, h muszáj gyakran támadni ugyanazokat.
Én sokkal rosszabb megoldásnak tartanám, hha lapoznánk még egy oldalt és még egyet a célpontokért, minthogy a top 10ben lévő szövetséggel összemérjük hetente az erőnk. Mint a mellékelt harcok mutatják, ha harccal foglalkoznak akkor nekik is van esélyük, ha pedig készek lettek volna valódi áldozathozatalra, szövetségi szinten- katakomba, láthatatlanság, odafigyelés- akkor akár ki is kaphatunk.-pl a Lélekvadászok nagyon jó kis összeszedett csapat, ahol együtt erős a társaság.

És ez a lényeg. kb az első 3 oldalon minden szövetség képes lehet döntetlen játszani bárkivel, ha meg nem is verni- és nem az abszurd 3 hetes katakombára gondolok, hanem szervezésre és csapatmunkára.
Persze ez idő. Szervezés, tervezés és közösségi JÁTÉK. De végül is ezért regeltünk be, nem? Hogy harcoljunk küzdjünk.

Vannak egyébként, h különböző okokból megkérnek minket ne háborúzzunk, most is van olyan szövi akivel egyeztettünk jövő héten buli, most mással vannak érdekes napjaik.
De ha vki nem akarja, h háborúzzanak vele akkor építsen béke tornyot és a diplomáciai tevékenység ne úgy kezdődjön: .... különben minden eszközzel.
Dátum: 2009.05.25. 20:15:51
Harcos szerver
Véges szerver
Normál sebesség
A csalás ellenni harc komoly felvállalása

Én szívesen látnék egy olyan verseny orientált harcias világot ahol a szövetségek közti kontaktusnak nagyobb szerep jut.

OLyan háborús rendszer, ahol egyéb jutalommal is jár a győzelem. pl lehetne a játék célja a győzelmi pontok egy jelentős részének megszerzése, úgy, h pont ne csak nőhessen hanem csökkenhessen is.

Ha látszik, h vki az élre tőr akkor a szerver sok erőse reális eséllyel tudja hátráltatni.

De független attól milyen végcél lenne, mindenképpen szükségesnek látom, h a közösség vhogy tudja gátolni annak eléréseben a győzelem esélyest.