Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BaalCain

Dátum: 2012.01.17. 18:41:14
A segítő kéz a portya része. Xena nem az event miatt sír önmagában. Részben igaza is van, nem lenne szabad, h hosszú időn át álló karikat erre használjanak. de egyébként meg az a rész tetszik neki, h akár 35 percenként mehet vkihez és az meg nem kap miatta játék lehetőséget. mindkettő szabályos.



Amit írsz egy technikai probléma ami nem került leprogramozásra szerintem ennyi
Dátum: 2012.01.17. 18:24:49
rajtam a játék folyamán ha 2szer volt kéz 1-1 napra...

Az összehasonlításunkban minden úgy van amit írtál. Azt az egyet hagytad ki, h 4 szer próbáltál tegnap is leütni mire feladtad.
Kb ugyanakkor kezdtük.

Én minden további nélkül elismerem, h eredményes játékos vagy.
Mellé pedig egy hisztis, kötekedő személyiség.

Na zavarjon már annyira a SZABÁLYOSAN leosztotott kéz, próbálj vele kezdeni valamit.
Nekünk nem ment az öltözős scripted ellen.
Dátum: 2012.01.17. 16:38:36
Aki nem tud olvasni amikor egy kristálytisztán lefektetett szabályok alapján elkezdődik egy event az magára vessen, mindenki választhatott.

Minden a várakozásoknak megfelelően működött, még a tegnapi szerver tempóra is számitottam, ennek megfelelően inkább a mai napom tettem szabadabbá

Bőven van taktikázási lehetőség, sokan váltanak a környezetemben. Akik harcolni akarnak azok meg mennek szintén máshova, h valami luzer átmenekül hozzájuk. ( pl gondolok olyanokra is akik vakus ellenfélre mennek 5 szinttel magasabbról-másként bukta szabadidőben pedig a leosztott kezek miatt sírják tele a fórumot...)

A legjobb event.

Ami tény,h a Kh lezabálja a vpt, de hát ez van.
Elég nagy baromság az ahogy megvalósult.

egyik pillantban 8000et sebez az aurám a másikban pedig 0t. full Épről megyek és leüthet az entitás akár % alá is.

Ismét a jól bevált módszer. Páran elkezdenek sírni, h létezik olyan karakter aki auárával sokat sebez az epikusba majd most meg az entitásba. válaszul megérkezik a korlát ami mindenkit megszívat.
de főleg azokat akik eddig is rendesen játszottak, nem akartak csp-t veszteni.

Érdeklődnék hogy szerezhetném vissza az elvesztett 100 af pontom és 3 millió Lém. egy átlagos nap ez már semmi sebzést nem okoz.

ÉS nekem ne mondja senki mit tápoltam eddig belőle.
-mert szabályosan használtam a képességet amit változtatás ért
-mert az azt feltételezi, h kevesebb időt fogok játszani az elkövetkezőkben, mint amit eddig a képességgel
4. új épületek
Igen egy ideig növelik a szakadékot a szövik között. de ha megnézzük pl a stat adókat az első oldalnak ugyanaz fel van húzva. semmi szerepe annak, h a szövi mennyire építene, vagy mennyit képes építeni.
én pl nem konstizok már egy átlag nap, mert a ht-t feleslegesen nem drágítom új szinttel és a dicsőség valamiét meg nem húzom tovább, kell a szövi küldinek.
az nem lehet játékcél,h mert egy ideig nagyobb tápot kap az a közösség ami kész és tud is építeni azért az építés lehetőségét elvegyük idővel mindenkitől, mert bármikor is lesz új épület, mindíg lesznek akik hamarabb és lesznek akik később építik fel.

viszont én nagy szükségét érzem a pl lebomló épületeknek amik építési lehetőséget adnak akár örökre. a legjobb megoldás az időszakos tápot nyújtó épület lenne, ami kiküszöbölhetné a felvetett pókok, álló karik feltápolását mások által. pl egy max nélküli exponenciálisan növekvő költségű épület, ami random statot ad arra a hétre minden szövitagnak és vasárnap éjfélkor lenullázódik.
l
1.sisak
Ismét értelme lesz a védekezés fejlesztésnek ezért jó dolog. de igaz, h az egyensúlyt megbontja valamelyest a vari és a közelharc között, lehet érdemes lenne e bevezetésével egy időben valami közelharci sebzés növelés is.-de a védelem szerepének növelése kell

2.kreatív-eh
A kreatív korlát a hirtelen nagy tápolás ellen lett kitalálva. Az ahogy Miklós írta jobb megoldás mint amit eredetileg gondoltunk:addig beleszámít a korlátba amíg ki nem maxol, de az eh (értsd semmi vagy kevés Lés csata) továbbra is maxot hoz.

3.entitás korlát
ez magas szinten,optimalizáló top karik esetén a karaktereknek a nagyobb epikus szintet ütő, ált top szövik felé áramlását okozhatja-biztos ezt akarjuk?-
folyt köv
Dátum: 2011.11.15. 17:50:23
Meglehetősen kíváncsi vagyok a aukcióra. Attól tartok, h a hangulata az egésznek oda és pár perc alatt egy érdekes esemény számomra véget ér. ha nyerek ha vesztek akkor is.

de mivel a felkínált alternatíva a közel feleannyi már ismert tárgy, persze én is az új verzióra szavaztam.
Dátum: 2011.11.09. 16:24:00
Igazából 2 két dolgot várnék az épületektől leginkább:
-a kiégett őskő hasznosítás megoldását
-folyamatos építési lehetőséget

A bánya nekem jó ötletnek tűnt, ami indokkal ki lett lőve az minden egyes épületre igaz. A rabszolgák vagy akár csak simán építő karakterek felépítenek bármit és aki kevesebbet épít az is használja.

Ugyanakkor elég luzer dolog azt feltételezni,h akár egy pók karinak is feleslges dolog lenne a szerencse.

A vallás érdekes dolog, már régebben felvetődött. Igazából vmi olyan formában lenne érdekes, ami az uniformizálás ellen dolgozik. Vagy egyiket építed vagy a másikat.
És én ilyesmit semmiképpen nem a hordabónuszokhoz köthető dolgokkal oldanám meg. pl Leah regen, Farlight aranydukát naponta ilyesmik
Dátum: 2011.10.26. 18:00:27
Még egy javaslat. legyen akkor ahogy Miklós eltervezte új licit, de Mind a 20 választható tárgy kellhessen el.

Akkor már reális dolog, h érdemes kevesebbért is licitálni, a csúcs optimalizátorok kiszállnak hamarabb ill elvitték az értelmes tárgyakat.

pl teszek egy 300as licitet alapból, akkor lehet azzal elvszehetem a leggagyibb dolgot mert más vagy nagy licitben utazik, vagy pedig senkinek sem kell.
Dátum: 2011.10.26. 16:33:22
Ez nem pótolja a -nagyon találó név- vásárfiát. Azt, h vmid lett ami egy érdekesség, meglepetés különlegesség.

A tombolán nem nyer mindenki, akit megszívat az új aukciós licit rendszer és pl az első percben kiderül, h számára nincs jelentősége az aukciónak tovább.
Dátum: 2011.10.26. 16:27:21
3 fő dolog van számomra a talin és az azt összefogó hangulat és színesítés.

-találkozni a haverokkal, ez ha úgy adódik egy bogrács mellett itthon is megvalósítható
- a megbeszélés a Miklósékkal a mi is nem működik jól- ezen jól el lehet szórakozni, hiszen amiről beszélünk annak töredékével sem lesz foglalkozva pl háború reform alig 2 éve érik, vicc az egész.
- az aukció
ahol bármennyim volt, volt esélyem is, h használjam. Én vittem már liciten Inspirátort is és 30K lélekgyémántot is. Mindkettőnek örültem. A lélekgyémánt tipikus vásárfia volt, akkor lett bevezetve amúgy. kb 360 dukátom volt, csak a haverom licitjeit figyeltem. És nem kellett senkinek sem az Lgy nekem meg hirtelen megtetszett és elvittem a min licittel.

HA mindenképpen Licitálási mennyiséget csökkent a régi rendszer ok, akkor legyen az új.

de vihetne minden érdeklődő, aki nem vitt liciten semmit valami kis izét.
egy pl 300as licittel Akit érdekel az ilyen "vásárfia" nevez rá. Kitűztök egy tucatnyi ilyen tételt és random sorsoltok belőle.-akár előre is és aktuálisan csak fel kell olvasni a kari-nyertes tárgy kombót.
Dátum: 2011.10.24. 20:06:18
ez így ahogy kitaláltátok egy nagy baromság.
Dátum: 2011.09.26. 17:35:58
Az alapötlet érdekes, bár annyira nem tartom nagy számnak.

Ezzel szemben hha para olimpiát akartok akkor írjátok ki a nevezési feltételek közt és ne az legyen, h minden gyökér megverhet a kitalált módosítókkal bárkit.
Ha pl a tolókocsisok nevezhetnek csak akkor nyugodtan legyen így.

ha pedig egy ép-től is függő versenyt akartok akkor pedig kb ami az indító hszben szerepelt külön szabály elég is arra, h milyen módosítás kell. nem kell még busztolni a kicsit jobban lemaradt régiót.

MErt de jó játékélmény sokaknak, hha ő is bajnokit szerez, de akik eddig is esélyesek voltak ne érezzék azt, h vmi értéktelen cuccot gyüjtögetnek.
Dátum: 2011.09.22. 17:53:08
Javaslom fejlesszetek be egy titkárnő Baratynak.
Akkor lehet h nem csak olvasni, hanem írni is fogja a leveleket.

Vannak olyanok amikre több mint egy hónapja nem válaszolt. vannak amikre igen-hjúlius táján csak a megvalósulás maradt el.

szóval a legfőbb fejlesztendők egyike a humán szoftver
Dátum: 2011.09.12. 17:32:24
Persze h meg. feltéve, h vmi középmezőnyben élő népességről van szó aki választhat.
Mert magas szinten és alacsonyon nem nagyon válogathatsz.

Egyébként jó ötletnek tartom. magát a küldit.

Amúgy pedig bárki bármit is mond a leginkább szövetségi összetartást igénylő küldetés a háború lenne. Vannak ellenvélemények, h gyors kapitulációk stb stb. Viszont várhatóan pont a közepes gyenge szövik nyernének ilyen taktikázáson, a top szövik jelentős része presztizharcként megvívja a háborút.

De ugye, hha kitalálunk nagyon izgalmas új küldetéseket, akkor a vitásak közül veszünk ki helyette vmit, nem pedig hosszabbá válik a küldi sor?
Dátum: 2011.09.05. 12:21:07
Nem a mi hibánk, h a Beholder kft egy folyamatosan nyújtott szolgáltatáshoz nem nyújt folyamatos hibaelhárítást.
(Amikor Baraty legutóbb nyaralani ment, a bugok végig bent maradtak, keveseb aukciós tárgy játékostól levont dukát amiért semmit sem kapott stb stb. tavaly meg event közben event bug volt)

Mi nem kértük a Ht-t több napra. Nem vártuk ennek megfelelően le is léptük amikor megszereztük azt a csp mennyiséget amit akartunk. Semmi gyakrolati haszna nem volt a számunkra.

Sőt, felmerült bennünk h esetleg nem is kapjuk meg a Ht bónuszt, csak ki vagyunk világítva. Annyi hibát láttunk már, h elképzelhetőnek tűnt, h valójában elvesztettük a bónuszt csak nem írták ki-jelölték be.

Ezzel szemben a szolgáltató által időben nem korrigált hiba miatt minket akarnak sújtani, h rombolnak rajtunk 60 millió építést? és amikorra esetleg ténylegesen szükségünk lenne a Ht-ra akkor kelljen építeni 8-10 szintet.
Dátum: 2011.07.14. 13:51:11
Idézet: Miklós - 2011.07.14. 13:29:40
Sajnos menet közben fundamentális változásokat már nem lehetett csinálni, nem lett volna korrekt. Gyakorlatban kipróbálva, nekem sem tetszett a mostani rendszer, pedig az elején, amíg elmélet volt, jó ötletnek tűnt...



Amivel nem számoltál a csodás képleted az esély kiegyenlítő térkép találattal. Mindenki kb uannyi állt független a csapatlétszámtól és attól költött-e a csapattagok egy része pálcára az utolsó napig.
ÉS amikor jött az átlépés a vakok is végre meglátták hogy ez egy szerencsejáték.

Ha lett volna releváns különbség a térkép mennyiségek közt akkor már valódi taktikai elem lehetett volna az átlépés. így meg 2-3 játékhoz sötét és 4-5 rabszolga kari elég volt minden szerverre h a legrosszabb event címet is ki tudjuk ismét osztani
Dátum: 2011.07.14. 10:40:08
Soha nem volt még ennyire elb**ott event.

Miklós eldöntötte, h minden csapatnak kb uannyi pontnak kell lennie az utolsó napig, itt meg látszott, h egy nagy random lesz.

szánalmas esemény, szánalmas szervezés és szánalmas az a Jv aki ezt nem veszi észre-és még költsünk térkép pálcára, ugyi?
A Lé-tp arányt a játék tudás mellett javítják
-anyagiak
mint elmondták többen jó párunknak a legnagyobb kiadások az állat felszerelések. ismételhető küldi pörög vele, amihez nem járt tp. ergo javítja a Lé tp arányt.

Azaz mivel készen állok fizetni vmiért a játékban, mások ezt kompenzálni fogják ajándékként?


-Meg kell szenvedni a kvíz medálokért. veszem a fáradtságot, h megválaszoljam a kvízeket és erőforrást jelentő Lgy-t költök a kulcsokra.
ezzel szemben aki behúzza az 50 vadászatot és minden egyéb nélkül kilép az kompenzációt fog kapni a lustaságáért?

-keményen küzdünk a Ht-ért igazi verseny van a v2n. Van aki emiatt még a meseteri építészetet sem tudja behúzni. És a szövetségek közös erőfeszítését más meg egyszerűen meg fogja kapni bónusznak?

-Léből történő építés szerncsét növel és ez növeli a vadászatban szerezhető Lét. Tehát, hha kizárólag vki a választott harci tulajdonságára fog gyúrni kevesebb Lét kapva vadásztra esélyes lehet, h még további harci tulajdonságokat kapjon mutánsságáért.


Nem ilyen beavatkozásra van szükség ebben a játékban. Hanem azt kellene elérni, hha vki csak néha tud belépni az is teljes értékű játékot játsszon. A kórházban bentlakó barátunk kiváló portya kari lenne,de mivel csak szombat reggeltől vasárnap délig tud játszani a kreatív max miatt csak az eseménykor tudta megmutatni mire képes.
rengetegen vannak akik csak úgy játszanának a játékkal,de miután észlelik, h a jó karinak mennyi kötelező, idő rabló elemet meg kell tennie hagyják a fenébe.
Dátum: 2011.06.16. 11:02:58
Azért jó lenne elgondolkozni a kompenzicós rátákon.

Hogy is van az, h mindenütt a legkisebb játékos számú csapatok veezetnek???

v2,v3 a legkisebb
v1 a 2. legkevesebb nyomában az elsővel.

Megdöbbentő módon azok játszhatnak most is legaktívabban akik eddig is. Akiknek vannak már nyereményeik. Akkora módosítókat kapnak minuszba, h egyszerűen eredményesebb lesz a csapat kevesebb ilyen játékossal és helyettük inkább ma benéztem fajtából legyen több

Jó egy olyan játékban játszani, ahol büntetik az aktivitást és azt, hha régóta fizető vendég vagy.

Még jobb, h megbüntetnek azért mert talikra járok, részt veszek az eseményeken és tárgyat nyerek.