Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BaalCain

Dátum: 2012.03.14. 11:48:31
Idézet: PoloSanyi - 2012.03.14. 11:25:32


Erősen polarizált a játék, annak ellenére, hogy nagyon nehéz nem jól fejleszteni .


Ez a mondat mindent elárul, megmutatja kiemelkedő játéktudásod.

Az meg, h azon ironizálsz, h közösségek bomlanak fel szintén nem minket minősít.

Sok érdemi ötlet is elhangzik, ami nem változtat azon h a stratégiai játékot játszók számára minden szerencsebeli elem növelése illetve segélyezési akció megkérdőjelezi a játék értelmét.
Dátum: 2012.03.14. 00:24:33
Lan a szerencsekerék már 3-4 napja ment amikor törlések leállások megtörténtek.
fejlesztés mögött álló mentalitás amit a hétfői Jv hsz sugallt az jelezte, h komolyabb a gond.

Egyébként nekem sincs meg a 3 kapható értelmes ahsból csak 1. És mivel másra gyűjtök még vagy 1 évet-ha játszok addig vagy nem lehet esetleg megvenni majd akkorra- így az én számomra is a belátható időn belül kizárólag ha szerencsekeréken pörgetni az egyetlen mód, h megszerezzem a tárgyakat.
Nem az a bajom, h nekem már van és másnak ne legyen.
Dátum: 2012.03.13. 21:17:28
válaszolok a kérdésre amit 2en is feltettek-még a tiédre is.

Köszönet konstruktív hozzászólásodért
Dátum: 2012.03.13. 20:08:05
olyan több világon játszó játékosokról van szó, akik egy top kariért havi 5-10 000 ftot költöttek a játékra.
tervezve és áldozva érte, nem pedig bemákolva az eredményeket.

Nem önmagában a fejlesztésről van szó, hanem a mögötte álló mentalitásról és játékfejlesztői felfogásról. modorról.
Dátum: 2012.03.13. 18:27:05
Miután az első 3 nap kiesett több a top Ahs felszerelésekből azért szkptikusan kezelem a félévenkénti egy állítást.
Dátum: 2012.03.13. 11:32:15
rosszul írtam. azt akartam írni, h csak az őskövesből lehet ultrát de a kő nélküliből lehet akár semmit is
Dátum: 2012.03.13. 11:22:42
nyilvánvaló

A lényeg, h nagyon sokat pörgetnek az elsővel semmit.
Dátum: 2012.03.13. 10:58:07
A nem tudás könyve lett volna, hanem mondjuk tudás relikviája rögtön az a tárgy elfogadható lett volna.

Uakkor közben végiggondolva. Az, h a cash és felzárkóztatás közül melyiken van a nagy hangsúly azt jelzi, h alapból nem lehet ultrát pörgetni, de lehet 3 semmit...
Nem a gyengék erősítése, hanem a közép osztály élmezőnnyé tétele zajlik.


Nem akarom fárasztani a tovább a népet. pár javaslatom lenne ami ez eddigi teljesítmény jobb megbecsülését és tömeg fejlesztését egyaránt jobban szolgálja:

-uannyi pörgetési lehetőség őskő nélkül pl 2-2
- havi x rácsengetett őskő után akinek van szerencsekereke a min 2. köves pörgetés ingyenes
- egyedi tárgyak nagyobb száma ritkaként a legerősebb Ahsokat ne lehesen így megszerezni v kommulatív legyen
- a fekete mezők száma sok
Dátum: 2012.03.13. 09:26:56
Ami tény, h Miklós hozzáállása sokkal konstruktívabb az utóbbi időszakban. Én éppen ezért nem töröltem.
Az is tény, h a 30 -40 éves felnőtt emberekkel nem lehet úgy beszélni mint a tizenéves tacskókkal.

Nem kiégésről van szó. ezekkel a játékosokkal sokat terveztünk szerveztünk dolgokat. Sokkal inkább olyan utolsó csepp.
az, h bármi fejlesztés jön nekünk kell utána számolni működik-e. rengeteg hibát elcseszést Baratyjal beszélünk meg. Sokan nem számolnak utána, a hajatokat tépnétek mennyi elméletileg kiírt dolog másként működik.-még akár fél évvel a hiba jelzése után is.

Mindezek mellé a valós problémákkal a játékos állomány fogyásával és játéklehetőség beszűkülésével nincs foglalkozva. Az, h már ne csak az élmezőnybe hanem itt is ott feltűnjön, h nincs elég bajnoki résztvevő kell klón kiegészítés...

Az elmúlt 3 hónapban ismét megnőtt a játék költsége, drasztikusan. sisak, szerencsekerék Karácsonyi ajándék a behónak relik vásárlás keretében....ezt is vhogy lenyeltük.

Kijött egy rosszul megszerkesztett fejlesztés. kis kreativitással több egyedi tárggyal kisebb pénzéhséggel sokkal jobb lett volna.
Mégsem ezután jöttek a törlések. Hanem miután megjöttek a hétfői Jvs hszek.

Nekem8 küldött egy smst. Nem látja értelmét top karakter fejlesztésnek és ezért rengeteg pénz beleölésének, ha a játékvezetés időről időre lekompenzálja a játéktudást és felzárkóztató fejlesztéseket tart. közben még be is olvasnak a top karaktereknek, h mit képzelnek.

Nem számít a tudás és beleölt idő már annyira. Sokkal inkább a cash és a szerencse.
Dátum: 2012.03.13. 01:02:46
elvesztem a legjobb barátaim a játékban.

És itt is a stílus volt a fő gond, nem a amit mondott Miklós önmagában és főleg nem a fejlesztés, az változtatható.
pedig szerettem ezt a játékot
Dátum: 2012.03.13. 00:49:29
Igazad van, az utolsó pár hszemben már teljesen feleslegesen beszólok.
Közben sokakkal levelezek pmben, skype minden, azokra is válaszolok itt részben- nem a megfelelő hangnemben.

sry a leminősítést


a tény persze változatlan, a görög nép is szavazott akarnak-e megszorításokat. nem akartak.
Dátum: 2012.03.13. 00:05:02
AZ elejétől nem értetted meg a problémákat.

A legnagyobbak egyike 2 hétvégi nap hallgatás után megírt Jv hsz volt.
Azóta sok minden változott, neked is a véleményed és vmelyest a hozzáállásod is. Én értékelem és még nem töröltem.
Mások azt látják, h megjött a Martian tekercse ami valaha olimpiai győzelemért járt a tfen és mindenki által megszerezhető lett később a Tfen mentalitás ide is.

szavazzunk. Nézzük meg, h hülye gyerek, semmit nem érek el, játszani nem tudó de érte nem is dolgozóból van-e több vagy a játékot lekövető, teljesen átlátó vele élőkből?

Mit várok? azt, h legyen értelme a fejlesztési topikoknak. Azt, h amikor több tucatnyian akik mérvadó játékosok írják, h gond van, ne vérpistike megírtam a 20. hszem és már éve játszom szavazata álljon egy ilyennel szembe.
Azt, h amikor beolvasol nekünk akkor gondolkodj és mérlegelj alaposabban.
Dátum: 2012.03.12. 23:30:25
jaja
lehet ironizálni meg minden.


Abból amit én látok törlést, már havi 40k minuszt sikerült elérnie a empatikus gárdának. Biztos összehozzák majd a másod és sokad osztályú karakterek, akik röviden elsők lesznek.
nem azért mert tárgyat gurítanak, be kell látnom igazatok van.
2 játékos kitörölt nálunk minden szerverről. összesen több mint 50 bajnoki győzelem, kiváló játék tudás, tervezés és gyakori összejárás találkozón résztvétel.
Henem mert egy ilyen játék környezetben olyan játékos aki tervezni és előre látni szeret, szolgáltatásért fizet és azért elvárja az elemi tiszteletet erősen elgondolkozik, h mi is legyen.
nem veszek görög államkötvényt sem... pedig az aztán szerencsejáték lenne.

Nem önmagában a rossz fejlesztés,az újabb bőr lenyúzása, hanem a lekommunikálása.
tiszteld a fejőstehened az a marha tart el téged, Miklós!

ui:
el lehet gondolkodni azon, h a küldiben most is top 3 elül lévő MIND törlésen gondolkodik. vajon miből is jön össze sok küldi? csak nem állat nevésléből és sajtolásból?
Dátum: 2012.03.12. 19:21:31
Mi már fogyunk
Most már a ki marad ki nem megy, van aki már törölt.



Köszönjük a jól átgondolt fejlesztést és az első Jves hszet.
Hiába lesz módosítgatás már, ha nem játszanak a haverjaim akkor semmivel sem több ez a játék mint a sok ezer más.
hm... hm... travian vagy ogame? nem is tudom....
Dátum: 2012.03.12. 17:23:41
Érdekelne, h akik a szerencsekerék jelenlegi formáját támogatják milyen szinten, hány szerveren és mennyi ideje játszanak.

Azontúl, h kétségbe vonom játék összképének megértését azt is kétlem, h ők lennének azok akik évek óta töretlenül játszanak.

Sokkal inkább az ad hoc ide nekem mindent karikat látok mögöttük, közép magas szinttel közepesen erős karikkal, top ahs cuccok nélkül. nem várjuk ki az időnk, nem spórolunk, nem taktikázunk.
Biztos vagyok benne, h nem tudnák megmondani, mikor mi következik az aukción. Nem követik annyira, nem törik magukat érte és nem várják, h jövő hét pénteken jöhet, még legyen addig aranydukátos szövi küldink...

Nekem pl nincs tudás könyvem de akkor is úgy vélem nem így kell megszerezni. Van reflexek könyvem bő évet gyűjtögettem érte.


ui. bár persze vannak érdekes helyzetek de...

Baalcain Regisztrált:2008.09.21. 03:15:43
Craslorg (Regisztrált:2008.07.09. 20:03:20-teszter
Kocos Regisztrált:2008.09.27. 09:13:48

Hitman999 Regisztrált:2010.02.19. 00:09:49év
ADZSI76 (fórumozó)Regisztrált:2010.02.16. 19:36:06

A teljesség igénye nélkül pár gyors példa....
Dátum: 2012.03.12. 17:14:02
Aki nem használ pp-t csp annak a megfelelő italok sem jók.
Ha pedig kap egy olyan tárygat vki ami alapból nem a koncepció része akkor lehet elgondkozhat rajta.

szerintem a tudás könyve is túl erős és a reflexek könyve is.
Erős az implant is, de éppen azért jó mert ez lehet egy igazi nyereménye a szerencsekeréknek és eredeti tárgy.-erőssége játékos szint növekedéssel persze egyre kevésbé jelentős. ilyen kellene még, csak szerencse kerekes. pl ha az első pörgetésre bejövő semmi helyett egy újrapörgetési lehetőséget adó relik... Nem baj, hha az ultrák között is vannak gyengébbek erősebbek.
csak ne vesszen el az eddigi munkák a dukátgyűjtés és aukciós licitálás terén.
Dátum: 2012.03.12. 16:18:36
v2n pl nincs új épület...


A lényeg amit Nekem8 és jó páran írunk, h drágul a játék a játékélmény csökkenése mellett. ÉS mindezek mellett a szerencse szerepe felerősödik a tervezéssel és az aktivitással szemben.

ui :v1 és v3on sem lelem az épületeket
Dátum: 2012.03.12. 15:58:22
A tudás könyve, és különösen a reflexek könyve a játék legerősebb tárgyai közé tartozik (a helyesen kimaradt szívósság övvel együtt) a normál aukcióból.
Nem érdekel annyira , ha szkarabeuszt pörget vki, arra csak oda kell figyelni. Ha mindenki inspirátort kapna, akkor annak kimondottan örülnék is.

Annak pedig még jobban, hha egy délutánt rászánva kitalálnátok egy tucat tárgyat ami a szerencsekerékhez kötődik az Ahsok helyett.
Azzal is lehet esélye bárkinek, h erősödik, de nem úgy, h mások hosszú munkáját kipótolja. Az lenne az igaz egyenlő esély.
Dátum: 2012.03.12. 13:49:58
Érveim: éveken át töröm magam valami miatt.
időt energiát és pénzt nem sajnálok arra, h eredményes legyek.

évek alatt érek el valamit és nem elfogadható érvelés az a számomra, h másnak miért kelljen éveket várni rá.
Nem elfogadható a számomra, h egy szerencsés balfasz képes legyen ugyanarra, amire én holott minden létező téren sokat áldozok a játékra.

-a kő nélkülinek nem jó az, h csak 1et pörgethet abból van sikertelenség de ultra nem eshet
-a taktikázó eredményes játékosnak nem elfogadható, h vki szerencsével érje be nem pedig mert megdolgozik érte.
-a prémes játékosok egy részének is fáj az egyre drágább játék

senki másnak nem jó a szerencsekerék jelenlegi formája, kizárólag az anyagilag tehetős játékhoz kevésbé értő eredményért megdolgozni nem hajlandó itt a cash embereknek.
de majd kiderül lesznek-e elegen

Nem tudom te amúgy milyen hszeket olvasol. amondó vagyok nézd meg milyen karik állnak mögöttük. Aki évek óta játszik megfontoltan és tervezve annak nem tetszik, leírtam ki örülhet ennek.
cras, kóc,birka, bumb,eördög, auri mortu nekem8, top játékosok ill top karik ha ezek azt érzik, h nem ok a dolog gondolkozz már el rajta!!!

pár tárgyat kellett volna kitalálni és máris sokkal jobb lenne a helyzet

ui. az, h nem érdemes játszani nem önmagában a fejlesztés mondatta velünk. Hanem a 10 oldal játékos véleményre egész hétvégén várt Jv válasz.
Dátum: 2012.03.12. 13:10:51
ok Miklós.

ne zavarjon h a játékot átlátó emberek mind azon a véleményen vannak, te jobban tudod


szövetségünk a Sötét Mágusok a v2 topja, csaknem minden statból 1.
4 játékos kb 5 tucatnyi bajnoki győzelem tulajdonosai, havi több ezer ftot neked évek óta fejenként becsengető emberek gondolkoznak komolyan törlésen.
Olyanok akik az utolsó talin még lelkesen összegyültek, szövi pólót csináltak veled elbeszélgettek

mindenütt válság van, de aki annyira pénzéhes, h levágja a tejelő tehenet az meg is érdemli

de te jobban tudod

A tf indulása után 1 évvel kerültem kontaktba a Beholderrel. Minden játékotokon játszottam, ált hosszú éveket. kb 20 éve
de teszek egy ígéret. ez volt az utolsó játékotok amin játszottam.
sok százezer de az is lehet nullával többet költöttem eddig a behós játékokra és a játékot át nem látó karhatalom sorra rontja el őket. nem követem el még egyszer azt a hibát, h vmihez ragaszkodjam, ami Behos.