Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BaalCain

Dátum: 2012.03.15. 16:08:57
garantáltan sikeresen azt érted, hha nem játszik nem lép szintet.

Tudod mit szerintem meg van egy jó megoldás a problémádra. Ne minekünk legyen több egy szint ok.
Hanem szintarányosan kötelező szinguláris nagyság és több vadászat tp.

Ez ellen nem lehet semmi kifogásotok, senki nem kap többet, sőt kaptok egy rakat Af pontot. HA meg megtetszik lehet használni a tpt adó tárgyakat is.

vagy még egyszerűbb a képlet. Ti szintlépésetek legyen ugyanilyen aránnyal kevesebb tp. HA a mi számunkra akkora táp az fejlesztési felvetés akkor ennek az ötletnek biztos örültök.

vagy egyszerűen arról van szó, h a második hullám topja fél attól, h neki is lesz ellenfele?
Dátum: 2012.03.15. 15:52:12
Jobb kamra ás portyalehetőségekkel tudják kompenzálni a fentiek előnyét.
reális opció a számukra amit nekünk javasoltok: még kevesebb tpt szerezz-ha ti ezt élvezitek és másnak javasoljátok gondolom nektek ez király dolog.

vagy amit Kócos írt: ha annyira tápnak tartod a magas szintet akkor menj fel oda.

Lefelé csak úgy reállis jutni, hha nem játszunk felfelé pedig aktív játékkal. sokkal inkább megoldás a lentiek felfelé hajtása, mint a fentiek leküldése.

mod
azért tegyük hozzá az igazság kedvéért, h ez is egy elég kemény beavatkozás lenne a játékmenetbe. Én meg vagyok győződve, h sokkal kisebb gondot okozna az elsőket beérő kariknak, mint ahogy azt páran képzelik. de ha csak pusztán néhány dologgal számolunk és kiragadott tételeket nézünk túl könnyű arra a következtetésre jutni, h nekem ez nem jó
Dátum: 2012.03.15. 13:25:48
Szerintem meg az említett példák meglehetősen jók.
Lehet gondolkozni egyéb helyzeteken is, a konkrét elképzeléseket örömmel olvasom.

a innentől sántít és pont érvelés... a hosszú volt hsz idáig olvastam elt is könnyen jelentheti
Dátum: 2012.03.15. 13:09:29
Mond ki kérlek.

le kell állnom a játékkal.


Legfőképp tudod mit tettem többet és hogy lettem topba?
-hamarabb indultam mint a többség
-kitartottam tovább mint a velem együtt indulók
-eredményesen játszottam és hoztam a portyáim
-amikor én tartottam ott nem volt még annyi alternatíva

ÉS ÚGY JÁTSZANÉK ahogy kitalálták a játékot
Dátum: 2012.03.15. 12:53:07
Moderátor barátunk sajnos nem olvasod a fórumot, csak írod:(

Mi vfesként is küzdöttünk uezzel a gonddal kb uitt. Az általatok javasolt változás ehhez képest akkor kevesebb tp, hha kihívásozunk meg eszenciát vásárolgatunk.

És tévedsz, a közbe bejött újdonságok is okozták, h mi elől vagyunk ti meg nem. Mert ha nem lenne vf, kihívás eszencia vásárlás és hasonlók akkor sokkal zártabb lenne a mezőny.

Mit cras is leírta, mi úgy játszunk ahogy a játékvezető-tervező kitalálta a játékot. Minden egyéb, pókoskodás ehs ügyeskedés, kizárólag ez kizárólag az, 6 hónap egy szinten stb egy eltorzult játékstílus, ami soha nem volt a tervező célja.
Dátum: 2012.03.15. 11:25:17
Te beépített inspirátort írtál anno Af pontért emlékeim szerint, nem rendes inspirátort.

Szerintem ha egy kicsit is belegondolsz felmeg tudod érteni ,h minnél messzebb van vki az első helytől annál nagyobb lesz az event helyesé elérésnek az esélye...

50 cspből pedig hidd el, drágább az 5 mint 90ből.
van akinek a kaviár a drága másnak meg a szalámis szendvics. attól függ mennyiből is költesz.

Ha a pp eleve nem erőforrás a számodra, akkor + cspvel csak még több pl eszenciát termelhetsz.
Elég látványos, h mi határolja be jobban a pp vagy csp egy minden erőforrást használó kari eszencia vásárlását
Dátum: 2012.03.15. 11:19:26
világos.

Azok számára kik alól a játék sajátosságai miatt fut ki a játéktér nem pedig mert ezt akarták jó lenne ha lenne játszótárs.
soha nem mentem szingulárissal, éveken át mentem vfel, viszont nagy arányban nyertem a portyáim-szinte mindíg lefelé ütve. és sorra töröltek az előttem lévők mert nem volt mit játszaniuk.
Az első oldalon mindíg van 2-5 kari egyébként aki már nem játszik csak éppen nem törölt.
Dátum: 2012.03.15. 11:10:20
jól értem prisma te arról írsz ne szerezzünk tp, amíg az alattunk lévő igen.
mint írtam kb uezek a játékosok voltak itt amikor mind vfseket voltunk, csak kissé húzódott a mezőny.


te azt javaslod alternatívának, h ne játszunk vagy csak kizárólag a ltáhatlan vadész kihívásos kombóval menjünk.

Ilyen elven kényszerítsük a második hullámot ehra, vagy kötelező pp csp lelépésre tp szerző céllal.
Én is tudok ilyen okos megoldásokat is kitalálni...
Dátum: 2012.03.15. 11:02:49
Az isnpirátorra én már reagáltam másik témában. jó ötletnek tartom.
Azzal együtt, h bonyolult mód lenne, de le kellene mellé programozni jó pár dolgot.

- mivel az így nyert csp sokaknak eszenciára lenne pörgetve
-eventeket lehetne vele nyerni
- aranydukátok relatv olcsóbban beszerzhetőek
-a vfes és a láthatatlan vadászok erősödnének azokkal szemben akik minden erőforrást felhasználnak stb stb.

Tehát olyan megszorítások kellenének mellé amit elég nehéz elképzelni.

Elég nagy tévedésben van aki azt hisze, h mert én írok az csak az én véleményem.


Másik pár csak részben pvp elem, a szintek feltöltése lenne kristályhordával. Nálunk a gond látványos, mivel db alapján látszik. Máshol pedig leállt karik vannak csak és 2 résztvevős bajnoki.
Sok rétegnek segítene, hha lenne egy kötelező kari szám minden szinten. HA nincs akkor érkezne az időszakos kristály.

A költség csökkentésre meg pl megoldás lehet, hha meg lenne adva egyes tételeknek mennyi a havi maxa, utána ingyenes lenne, granulátum tps állat cucc, szerencsekerék őrém számla.

Egyébként az isnpirátoron túl egyetlen egyéb ötlet sem hangott el, mivel lehetne kicsit összzárni a mezőnyt
Dátum: 2012.03.15. 10:24:18
De ide tartozik, választási lehetőség.

Kérlek írd meg ide az ötleteidet, hátha találunk olyat amit még nem próbáltunk és játékélményt nyújt.
Hátha ez lesz a megoldás folyamatosan lemorzsolódó törlő első oldal gondjaira.

Mert mi sem voltunk ám mindíg ezen a helyen. most is feljöttél te is helyezésben a szerencsekerék miatt...
Dátum: 2012.03.15. 10:14:29
résztben igazad van választhatunk.

Pl beállhatunk a Birka féle taktikára pp költésből. Vesztes csatákra megyünk amiken küldiket pörgetünk.
megírta 6 hónap alatt lép szintet így a karija.

de ez nem játékélmény. És ha mindenki 6 havonta lépne szintet akkor a Beho mindent megtenne, h a vu helyett az online tfre menjen át a nép.
hiszen új fejlesztés, ami sokáig ad játékteret és itt meg nem kellene semmit sem csinálni.
Dátum: 2012.03.15. 10:04:23
Érdekelne a karaktereid neve és elhelyezkedése.

Akinek nem inge ne vegye magára. Gondolom ezek után téged nem az új játékosok rész hanem a gyenge stratéga sértett...
A lekezelő modorral teljesen igazad van, azt kapod amit a te hszeid stílusa alapján meg is érdemelsz, sőt visszafogott vagyok.

Olvasd végig az összes hszm ha akarod, nem találsz benne vulgáris szót.

mod
Ahh, visszaolvastam a kolléga pár hszét. Ő az aki láthatatlanban vadászik event alatt is...
értem, h nincs baja sem a játék árával sem pedig a túlzott előrehaladással...
Dátum: 2012.03.15. 09:37:41
Mielőtt vki megjegyezné: ezért írtam, h a dupla szinten vadászatból lenne több Lé mert ez az ami igazán szintarányosan egyértelmű

A portya pedig az alacsonyabb szinten sokkal több Lé, minden járulékos részt is számolva.
Dátum: 2012.03.15. 09:32:39
A szintben topok jelentős része nem azért lett az, mert az akart lenni, nem sokat értitek a helyzetet.

A v2 az ehs több sorón lévő frissítése előtt úgy nézett ki, h 2 kari-egyik törölt- Kivételével a teljes top 25 vfes volt.
viszont megfordítva fantasztikus érveléseteket: ezeket a karikat az büntette, h régebben regeltek, ti még lehet nem is hallottatok a beholderől amikor már játszottak, sőt voltak olyan pofátlanok, h a portyapontokat is eredményesen elköltve egyre inkább előrehaladtak.

A v2 esetében fix: nem a mi választásunk volt, h elfogyott a játéktér.

Egy középmezőnyben bújkáló kari a sokkal hamarabb megszerzett tápokkal a lehetséges és pörgethető ismétlő-portyacélpontokkal náluk lacsonyabb szinten megvalósuló fejlesztésekkel sokkal erősebb adott szinten mint mi voltunk akkor.

Az, h a jelenlegi 2. hullám tagjai közül vannak akik ebben a percben is úgy érzi, ha beér minket rengeteg győzelmet hoz, jelzi a brutál erős verhetetlen magas szintűek elképzelés sántít.

Lehet azt mondani, hha dupla tp kell fent a szinthez akkor az milyen táp, hiszen egy szinten több Lé gyűlik. Tény a vadászatból több lé folyik be így, DE
közben akik jönnek fel mit csinálnak, ők nem gyűjtenek Lét? az 50. játékos pl hány portyacélpontból optimalizálhatja a kamráját és az ismétlő küldiket?
nekem 4 kamra lehetőségem van összesen, ebből 1 fixen erősebb, 1 meg az üthetőségi határom alján evickél.

Ami tény, a fent lévők portyapont és csp elköltésre készen várnák az utánuk jövőket. H vki csak az egyik erőforrást használja fel és a fentiek nem lépnek számára megfelelő tempóban szintet, akkor veszteni fog, mert mint elhangzott itt az abszolút Lével is számolni kell.

Akik nem tudnak számolni és olvasni sem: nem 5-10 embert érint a dolog hanem egy min felső 20ra vonatkozó kb 50et és szerverenként. azaz több száz embert.
Bármi történik mindíg lesznek legmagasabb szintűek. HA a mostaniaknak nem megfelelő a játékélmény lehet ti lesztek azok.
És ha játszani is tudtok, akkor szembesültök a nehézségekkel. -mert ez a fonákság, hha gyenge stratéga vagy akkor a nehézséget a jobb játékos vagy többet költő okozza. HA pedig jó játékos vagy akko számodra a játékkörnyezet a legfőbb akadály amivel küzdened kell, mert az nem téged támogat.
Dátum: 2012.03.14. 22:37:13
Ha a logika szintlépés miatt alakul ki, akkor gondolom az is logikus, hha én 9 naponta lépem a szintet, akkor nekem olcsóbb legyen, mint aki havonta, nem?
Ami biztos, h van szövitárs aki azért váltott vissza vfre, mert az ehs-vadászós haladás sokkal drágább.

ehra váltva, felfelé is ütögetve gyakran 30-40 szinttel magasabban is olyan tempóban lépek mint anno a vfesként, sőt még gyorsabban is.

Abszurd példa: de vannak olyan karik akik aktív játékosok és 70 szintet rájuk vertem. kicsit több cuccot kellett közben venni
Dátum: 2012.03.14. 17:03:17
szerintem meg pár tp-t adó tárgy bekerülése a játékba lehetőséget adna annak aki továbbra is légüres térre vágyik.

Szerverenként ahogy nézem a fejlesztés minimálisan is kb 50 embert érint első körben, a top 20 és az ütéstávuk.
Dátum: 2012.03.14. 16:35:13
HA az eredeti terv marad, akkor a szingulárisos karakter játékcélja megborul. Továbbá beérik azok a karik akik sokkal több Lét szedtek össze az adott szintre.
leginkább azért mert csak a portyaTp-t tudja drasztikusan megnövelni, a vadászatot nem olyan mértékben. A 41ppn felfelé ütő ezt még szerénység mellett is elég jól kompenzálja, hha a dupla tpt kell szednie az előlévőnek hozzá ill ő csak 26 ppből lefelé ütve gazdálkodik.



viszont ami tény, h szerintem egy kézen meg lehet számolni az összes szerveren az ilyen karikat. nagyságrendileg nagyobb azok száma akik várnák az új játékosokat.

Miklós ötlete az egyéb tp adó tárgyakról jó lehetőség lehet, főleg ha csphez kötődő.
Dátum: 2012.03.14. 15:04:49
hehe

van aki azon panaszkodik, h de táp a topnak, másmeg aki alulról fogja utolérni úgy látja bucira ver majd mindenkit.

Azt hiszem vhol középtávon az igazság. A jók karik megküzdenek majd egymással és lesznek fájdalmas nyelések itt is ott is. Aki gyenge annak esélye lesz, h kap vkit aki szintén az, mellé meg még sokakat akki menni fognak hozzá.-bár az annyira gyengének ez nem jelent több leütést.

Ami biztos, h aki szingulárissal ment annak ezzel nagyon nehéz dolga lenne.
Dátum: 2012.03.14. 13:37:12
Ez viszont egy nagyon éleslátó hsz volt.

v2n az aljas csőcseléknek van a legtöbb, 6 karija a top 20ban, ők meg fogják érezni a szövi küldinél a nehézségeket
Dátum: 2012.03.14. 13:04:45
ígéretesen hangzik.
A szerénység Af képességgel kombinálva biztos érkezni fognak az új kíhívók, pár hónap múlva nagyon fellendülhet az élet, jó buli lesz.

elvileg a a top 50 és mindenki felfelé tömörül.

.-aki meg másként gondolkodik az bármikor leporolhatja a szinguláris szakit

mod
ugyanakkor ha ezzel a boostolt tpvel kell a szövi küldiket is csinálni lesznek akiknek a 2 szintlépés is már matematikai képtelenségé válik ill a no1 kari akinek nincs portya tpje 1 szintet sem tud lépni.