Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BaalCain

Dátum: 2012.04.16. 18:39:16
bug:

nem kezdte el számolni a pihenj 215 alkalommalt. már lejárt a pihenésem kilépve belőle sem számolt
Dátum: 2012.04.16. 17:27:17
5 fix ősköves és 2 tulajdonság...

viszont a templom akkor indul 28 nap, ha belépsz. HA kivárom Landragort, akkor utána minden tulajdonságos küldi optimálisan lesz megnövelve...

úhogy lesz karim aminél nem kérem ki csütörtökig a templomot

mod:Landragór csak 21 napos, akkor meg be is léphetek sirály remélem az is karakterlapon történő növelés
Dátum: 2012.04.16. 16:17:28
MIklós hsz szerint, hha nagyon peches vagy akár 3 alkalommal is kaphatsz ősköves küldit...

3 karit néztem meg, 3nál kevesebb egynél sincs...

laza 100 őskő... +2*15


heyyyy
Dátum: 2012.04.16. 14:22:16
folyamatosan 4 sornyi játékos sasolja a fórumot. jó látni az érdeklődést egy fejlesztés-esemény vártán
Dátum: 2012.04.16. 10:25:38
Ha jól értettem múlt hét csütörtök csak azért nem lett aktivizálva, mert h hétvége.

remélem most nem lesz gond, h hét eleje- így értem a landragór miért lett eltéve keddről csütörtökre ... ki tudja mikor lesz templom
Dátum: 2012.04.01. 16:46:13
Ideje lenne már látni egy Jvs állásfoglalást.

Mit lehet mit nem mit kaptok ha csaltok.
Dátum: 2012.03.27. 10:02:37
Még egy: valljuk be sok mindent zaért tartunk be mert félünk a retorziótól.
Nem kellene sokszor képi azonsítás túl sok pár napos ban. Ha beleszalad az ember tudja, h ilyen is lehet és rengetegen lesznek akik tartani fognak attól, h ők is megszívják.

Persze sokkal kevesebben lógnak be strandon ha az 500ftos belépő mellé jár egy 510 ftot érő fagyi kupon. de akkor is lesz aki azt mondja nem költök ennyit fagyira ...
Dátum: 2012.03.27. 09:56:30
A képi azonosítás nem jó megoldás hosszú távon.

de jó szűrű.
pl azt váratlan belöki a jv egyik héten kedden, másikon vasárnap stb egy napra. Elsőre irgum burgum, akik többször buknak rajta annak ban.
Nyilván ha vki meglátja körbevisít a csaló haveroknak, de akkor is lesznek idővel akik megszívják. olyannyira, h elgondolkoztató lesz a magasabb sebgyógyítás pl...

Birka sokat írja, h nem lehet küzdeni beleölt energia-eredmény arányosan a botok ellen. Mindíg lesznek betörök, rablók, csalók. De ez nem azt jelenti, h nincs szükség a rendőrségre (bár itt is lennének alternatív ötleteim hatékonyabb és olcsóbb megoldás felöl megközelítve...)

Szükséges a Jv kiállása egyes dolog mellett és felvállalni a rendfenntartó szerepet. ezt lehet azt nem. Javaslom nézzék meg egyes nemzetközi játékoknál h működik. VAgy egy letölthető összeállított grafikus pakk vagy a fórumon nyilvános script oldal. ha akarod ezt használhatod. A játékosok maguk szerkesztenek scripteket, amit a programozó gárda ha engedélyez szintén közkincsé tesz. Mellé pedig a szigor: mindent megteszünk h elkapjunk ha mást használsz.

Nem csak azon lehet játékost veszteni, hha zárolva lesz egy bot használó hanem azon is ha nem.
Jó indok, h nekem nincs annyi időm rá,h... ez eredményez 2 játékostársam között 120 krittütés különbséget. az egyik scriptel a másik pedig sebgyógyítást, idomítást és meggyőzőt növel. Azt ne mondja senki, h 120 kritt csak kényelmi szempont és nem játékbefolyásoló tényező.
Dátum: 2012.03.26. 11:36:10
Nem figyelsz mit írok és összemosod a bekezdéseket.

cras érve, h a saját gépén csinál változtatást. A portyabehívás is a saját gépen történő változtatás. Ebben a részben nem volt megemlítve, h terheli-e vagy sem vmi a szervert.

Nem siklottam át a kinézet fölött, csak nem érinti amiről írok, mint a cipőméreted sem. Hogy hova rakod az ikonokat annyira nem zavaró, tőlem ha akarod kikapcsolt képernyővel is játszhatsz.

de ami tisztán lejön Helion játékostársam, téged igen súlyosan fog érinteni, hha számon kérik a scripteket.
Dátum: 2012.03.25. 11:46:33
cras: szóval van az a könyvjelző link amit csak behívogatsz adott idő múlva. És mi bizonyítja, h te vagy a hasonló mód cselekvők aktív tevékenysége teszi ezt meg, nem pedig a script?
Ha nem érsz rá annyira akkor másként kell SZABÁLYOSAN játszani. pl nagyobb idomítással.


ÉS ami kimaradt a logikából: hha nagyságrendekkel nagyobb a sebgyógyításod és az idomításod akkor az hány oldalbehívással lesz kevesebb?

Az meg miféle érv, h a saját gépemen csinálok változtatást a saját felületemen? uezt teszi a portyaablakokat behívó script is nem változtatja meg a végzetúr programot. elmegyek buliba és közben 35 percenként lefosztom a környéket. -még jobb ha csak küldire mész mint birka. semmi Lé nálad, csak 35 percenként elmész pl kábítani. nem érhet veszteség.

Megnéztem egy rakat scriptet a héten. A gyógyítós pl folyamatosan próbál gyógyítani. jöhetnek a nagy érvek, de bizony ez megterheli a gépet is.


Minden automatikus oldalbehívást tiltani kell. Főleg azokra kell nagyon szigorúan tekinteni, amik Lé költéssel kiválthatóak lennének.
ÉS nincs sok idő várogatni mert már most ingerküszöböt elérő a gond. automatikus tevékenység? tehát csalsz ban nem kell ragozni.

mod
Egyébként a "top játékos" egy része megtanult játszani azért is top. Aki pedig fizet az sem feltétlen azért teszi, mert csalásra kész. biztos vagyok benne, h az alig érek rá nekem időt vált ki gondolkodásúak legalább annyira a középmezőnynek is részei.
Dátum: 2012.03.23. 13:41:11
megyek scripteket keresni

Nem akarok játékhátrányba kerülni a játék szabályait megsértőkkel szembe.

teljesen igazatok van, amit hagynak azt lehet csinálni.
Hívhatnak titeket csalónak, bugolónak kiskapu keresőnek de neketek van igazatok. Aki nem így csinálja az nem a való világban él. Prémes kariknak lehúzok minden scriptet és majd a 88. felhívás után ha úgy adódik kegyesen igazodok a játékszabályokhoz.

Azt hiszitek ironizálok? tök komolyan írtam
Dátum: 2012.03.23. 12:28:46
Alapvetően prisma javaslata hasznos.

DE!!! azzal a kitétellel, h egyszer visszaírta Baraty amikor láttuk, h vki scriptet használ, h el kell fogadnia, h óra perc uakkor a játékos a nap 24 órájában lead percenként 120 oldalbehívást. Az ilyen abszurd dolgok esetében nyugodtan mehet a ban. Ez nem a egy új szabályt sért meg, hanem a játék induló feltételét.

A sebgyógyítás egy sarkalatos pont.
Miért használnak scriptet? mert 4 harci állat a többi küldin pörög. Amikor szinteket lépünk egyre erősebb fegyverek, varik és a térkapus entis, epikus is egyre tápabb.
valjuk be a frankót. Ki az aki szintlépés és környezet erő-tau növelő tempóban növeli a sebgyógyítást?
Mert ha nem teszi meg, akkor ételemszerűen jön, h milyen sok idő...

Lehet rajta változtatni, de akkor nagyon sok mindenen kell.

Kérném A Játékvezetést, h mondják meg mit tehetünk.
ÉS védjék meg a szabályosan játszókat azoktól akik átlépik a határt ne csak kamuka legyen a szabály. Nem azért mert a szerver leterhelt és nincs rá több pénz, hanem mert SZABÁLY.
Dátum: 2012.03.23. 11:54:33
Én pedig visszakapnám a másodlagos támadásaim, varimba ölt Lét és az Af képességre költött af pontot.
Mert ugye nagyon nem hatja meg az ellenfelet az állat sebződése, hha utána elmegy pihenni mondjuk dolgozni iskolába és mire hazaér maxon van minden.

de mint olvasom közben sok helyen ez a script a leggyakrabban használtak között van jelenleg is.

A jv nem védi meg a szabályosan játszókat a scriptelők előnyétől.

Legyen automatikus gyógyítás,nekem is könnyebb de akkor nagyon át kell írni a másodlagosokat af képességeket meg mindent.
nekem is volt kocka napom amikor 30szor gyógyítottam a kufár event alatt a jószágaimon.
van ismim, aki egyben lépi le a napi pontjait Alap 300as sebgyógyítás. biztos növelt volna ilyet, hha szabad scriptelni.
Dátum: 2012.03.23. 10:51:38
Még egy dolog azoknak akik eddig állataikat scripttel idomították és gyógyították. itt pedig sírnak, h mi lesz most.

elmondom: ti is ráköltötök rohadt sok Lét a vastagbőrre, ebgyógyításra és az idomításra. HA nem tudok gyakran gépnél lenni akkor akár annyit is, h 2-3 kattból meglegyen az idomításod. szabad ám annak is 100+os alapnak lennie, a játékbeli kevés aktivitás pótlására ez a szabályos megoldás,
Dátum: 2012.03.23. 10:44:25
Idézet: Miklós - 2012.03.22. 16:46:24
A gond nem azokkal az automatizmusokkal van amik a legenerált oldalt formázzák, hanem azokkal amik 10 mp-enként küldenek lekérést a szervernek. Nem is értem mi a fenének kell egy 5 percenként üthető epikushoz vkinek 10 mp-es időközt beállitania...

Értelmetlenül nem akarunk senkit büntetni, az elsődleges cél a szerver lag megszüntetése. Ha valakinél ilyen problémát észlelünk, első alkalommal csak figyelmeztetés lesz de utána már bant.


Kedves Miklós ebből nekem az jött le, h téged nem zavarnak azok a csalók, akik 5 percenként scripttel ütik az epikust.
ebben az esetben jó lenne kissé újra tisztázni mit is szabad és mit nem. Mi törjük magunkat, összeszervezzük a dolgokat epiknél pl, de ha elég munka közben háttérben futtatni egy jó kis scriptet akkor szólj.
gondolom ezek után az sem zavaró, hha egy script 35 percenként sorban megüti a potenciális portyacélpontjaim. hiszen ha kristályról van szó akkor nem okozok játékosnak kárt egyes logikák szerint, ugye?
vannak még fantasztikus ötlteim.

egyébként ez mit szabad és mit nem dolog eredményezi, h sokan igenis scripteket használnak mit ebben a topikban is látszik. kérik, h előtte figyelmeztetés kapjanak, ne rögtön zárolást ill egyes script opciókat hagy használjanak.
persze nem okoznak gondot másnak... mint amikor közel 48 órán át figyeltük a karit, 4 ruhát váltott másodperc pontosan, majd epiket ütött. utána pedig büszkélkedik, h milyen kevés a vesztett Léje.

Nem azt mondom, h ide a bunkós botot. de ha lehet valamit kényelmesebben és szabályosan akkor kérném írják le nekem feketén fehéren. Én sem vagyok a magam ellensége, ha a Jv szerint nem gond akkor scriptet használjunk. de mindenki uazt és aki ezt túl lépi az tényleg ruházzák meg.
Dátum: 2012.03.16. 10:26:51
Mellé pedig vezessük be az Ehsok fele portya tpjét.

A szinguláris dupla portya Léjét.
Dátum: 2012.03.15. 17:51:55
Ami biztos, h az ellenzők gondolat menetének alapja, h hirtelen bekerülnének az üthetőségi körbe illetve a +100%al számolnak mint lassítás.
holott a közvetlen közelükben lévő tagnak csak 5%kal több tpt kell gyűjteni.

Nekem tetszik a kiinduló ötlet, amit lehet finomítani több helyen persze.

A tisztesség kedvéért pedig 3 másikat is írtam lehetőségként.
Amolyan nyitottak vagyunk a megoldásokra, csak oldjuk meg dolog.
Dátum: 2012.03.15. 16:42:13
Sokkal egyszerűbb megoldás programozni is.

-tpt adó tárgyak nagyobb tömege
- a jelenlegi szintarányú tp rendszer átírása.

Miklóséknak még gazdaságosabb és programozhatóbb lehet hha nem a top x játékosnak kell több tp a szintlépéshez, hanem mindenki másnak kevesebb. nem 20an lassulunk, hanem az egész szerver gyorsul.


ui.: félkomoly felvetés a eddigi szavazásokhoz:ezt pedig a leírtak alapján egyértelműen a top 20szal kellene szavaztatni az eddigi szavazáson lévők logikája alapján

mod
egy ilyen változtatásnak az epikus üthetőség szempontjából is üdvös hatása lehetne egy továbbra is Lé/TP arányra optimalizáló kari is gyorsabban lépné a szintet és hasznosabb tagja lehetne a hentes csapatnak már csak a tárgyakból adódóan is
Dátum: 2012.03.15. 16:18:02
Nem teljesen
egyéni lassítást írt nem sávosat.

alapfeltevés: a 20. 5%al több tpt kell gyüjtsön mint alatta bárki.

ha továbbra is +100%ban gondolkodunk, akkor a 40. és az 50. között + 20% tp a különbség.
Dátum: 2012.03.15. 16:15:22
A fél év olyan elmélet, minthogy " Mostantól te szövetséged birtokolja a Hatalom tornyát"

A gyakorlat pedig az, az első 2 napban esett minden mi ahs és be lett rakva.
ilyen arányok mellett havi tucatnyi a várható mindenből.